top of page

Indywidualna Praca z Medycyną Rapee

"Istnieje wiele rodzajów "negatywnej" i "pozytywnej" energii we Wszechświecie.
Pamiętaj, że podobne przyciąga podobne... Twoje myśli (świadome i nieświadome), emocje, nastawienie, przyciągają do Ciebie takie energie, jakie nosisz w sobie. Klucz do uwolnienia od tego co negatywne nosisz więc w sobie."

Indi

 

Jeśli wiesz, bądź intuicyjnie czujesz, że potrzebujesz oczyszczenia swojej energii, to znaczy, że pojmujesz, iż WSZYSTKO JEST ENERGIĄ. Każda myśl, słowo, wyobrażenie, szept, spojrzenie, czyn - to wszystko jest ruchem energii, wpływa na jej jakość, formę, kierunek i na to, jaka energia przejawia się (manifestuje) w Twoim życiu.

Świat odpowiada nam na wysyłaną z naszego wnętrza częstotliwość. Jeśli wibrujesz nisko - przyciągniesz trudne doświadczenia. Jeśli myślisz negatywnie - zamanifestuje się to chorobami. Jeśli wypełnia Cię strach - przyciągniesz problemy lub ograniczenia. 
To Prawo Kosmiczne powoduje, że odpowiadasz całkowicie za to, jak wygląda Twoje życie.

Szacunek i zrozumienie Praw Kosmicznych pozwala nam na niezwykłą transformację, bo wówczas stają się one narzędziami, których używamy świadomie. Oznacza to, że wewnętrzna harmonia, ta niezwykła "cisza", którą możesz stworzyć w swoim sercu, potrafi w cudowny sposób zmienić, uzdrowić i oczyścić Twoje życie.


Jest wiele "źródeł" niskowibrującej (zwanej negatywną) energii wokół nas. Mogą to być
nasze własne kreacje mentalne (i tak jest bardzo często), nierzadko przybierające formę myślokształtów (zagęszczonych form energii mentalnej), przyczepionych do naszego biopola.
Należy wiedzieć, że wiele naszych myśli jest nieświadomych (pochodzą one z głębokich warstw podświadomości, pełnej kodów, programów), więc istotnym jest aby rozpoznać również to, co ukryte w naszej podświadomości.
Tutaj ważna staje się świadoma obecność w procesach mentalnych, poczynając od kontroli myśli, aż po przytomne wypowiadanie słów. Tylko świadomość bowiem może nas uchronić przed autodestrukcją z poziomu umysłu.

Nisko wibrują również wszelkie rodzaje
pasożytów energetycznych - są to zarówno ludzie wokół Ciebie (osoby, które zamiast czerpać Światło i Miłość z matrycy Wszechświata, karmią się energią innych istot); czasami są to również inne formy bytu (np larwy astralne, czy "duchy" ludzi, którzy nie odeszli po śmierci itp).
Wówczas warto zweryfikować swoje znajomości i relacje i jasno określić granice własnej energii. W przypadku zaś pasożytniczych energii, których nie dostrzega umysł - odkryć należy "moment", w którym nastąpiło splątanie, a także obszar w polu energii, który został "zainfekowany", czy "naruszony".

 
Niskie wibracje ma również śmieciowe jedzenie, a przede wszystkim - cała chemia w naszej przestrzeni życia, szczególnie leki. Twoją energię życia zabierają również pasożyty ciała, łącznie z grzybem Candida,  dlatego tak ważna jest jakość jedzenia, alkaliczny odczyn krwi oraz regularne kuracje oczyszczające.

Co jeszcze "zaniża" wibrację lub zanieczyszcza pole energii?
Czynniki "zewnętrzne", to m.in.: złorzeczenia innych osób, ataki psychiczne, ataki emocjonalno-energetyczne itp.
Obciąża cię i osłabia energetycznie również dysbalans energetyczny, który powstaje m.in. z powodu: braku równowagi emocjonalnej, silnej traumy, natręctw myślowych, depresji, ciężkich chorób, a nawet stresu i przepracowania.

************************************

Sesja oczyszczania energetycznego trwa ok. 2-3 godzin (w niektórych przypadkach może potrwać nawet dłużej). Nie ma tu żadnych sztywnych reguł działania, ponieważ narzędzia i techniki dopasowuję do każdej sytuacji indywidualnie.
Podstawowym narzędziem jaki stosuję jest
Medycyna Rapee - przeczytasz o niej TUTAJ.
Jest to PROCES, w którym podaj Cię bezpośrednio mieszankę Świętego Tytoniu (Mapacho) wraz z ziołami i minerałami. Inicjuje on oczyszczanie i uwalnia pierwsze blokady energetyczno-fizjologiczne. 
Potem, zależnie od sytuacji i mojego rozpoznania energetycznego, możemy pracować z dźwiękiem (misy, gongi, bęben, grzechotki), esencjami roślin, kadzidłami, żywicami. Może będą potrzebne specjalne inwokacje, czy modlitwa. 

W trakcie takiej sesji przebywam zazwyczaj w transie, więc to, co się wydarza jest prowadzone przez Siły Wyższe i niezależne od iluzji umysłu.
Świat energii rządzi się swoimi własnymi prawami - nie jest to racjonalna przestrzeń o określonych granicach. Nie wszystko jest zrozumiałe i wyjaśnialne, są rzeczy, których umysł nie potrafi "zobaczyć", czy zarejestrować, więc podstawą jest tutaj zaufanie wobec tego procesu i zaufanie wobec terapeuty.

Efektem tej pracy będzie oczyszczenie Twoich ciał biologiczno-energetycznych i powłok subtelnych.
W ciągu kolejnych dni powinno się poprawić Twoje samopoczucie, stan emocjonalny, a nawet zdrowie, czy sytuacja życiowa.

W trakcie spotkania dostaniesz również wiele zaleceń do domu - poczynając od higieny mentalnej, zaleceń dotyczących diety, aż po zalecenia dotyczące codziennego oczyszczania własnej energii i przestrzeni domu (mogą to być specjalne kąpiele, określone zioła, esencje, kryształy, kadzidła, rytuały ochronne itp).

Na miejscu możesz również nabyć podstawowe narzędzia do codziennego oczyszczania.


Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ

 

bottom of page