top of page

SESJE SPECJALNE
Poznanie poprzez poprzez proces Podróży na granicy Jawy i Snu

"Czy przeszłość i przyszłość istnieją? Jedynie w umyśle. Czas istnieje w umyśle, przestrzeń istnieje w umyśle. Prawo przyczyny i skutku jest również sposobem myślenia. Tak naprawdę wszystko jest tu i teraz i stanowi jedność. Wielość i różnorodność są tylko w umyśle."
Nisargadatta Maharaj

 

Sesje Specjalne opierają się na "Śnieniu" - jest to Dar, który przyszedł do mnie po mojej ostatniej śmierci (nastąpiła ona jako domknięcie pewnego cyklu, w lipcu 2021). Kiedy wróciłam z kolejnej podróży "na drugą stronę", stałam się inną, bardziej rozbudowaną Istotą, aktywowaną do kolejnego etapu pracy z Istotami Światła, które utknęły w ziemskiej pułapce matriksa. To, co uruchomiło się we mnie, ma służyć pogłębionej pracy służącej wyzwoleniu ludzkich Jaźni i Dusz.

Sesje "Śnienia" to samorozwijający się sposób pracy z widzeniem wewnętrznym i podróżami w przestrzeniach subtelnych. Podróżuję dla Ciebie przez światy ukryte przed wzrokiem, przestrzenie w światach niefizycznych, które tak naprawdę są NADRZĘDNE nad światem materii i stanowią pole do nakładania przeróżnych ograniczeń, manifestujących się potem w życiu doczesnym. Podróżuję też poprzez czas, inkarnacje, światy, warstwy rzeczywistości.

"Śnienie" służy dekodowaniu blokad rozwoju, rozpoznaniu kontrolujących Cię układów energetycznych, osobistych i globalnych oraz Twoich personalnych kontrolerów. Ma ono za zadanie poprawić Twój los, odkryć pułapki energetyczne i konstrukcje, które zostały nałożone na Ciebie przez różne istoty, byty i kontrolerów, a nawet przez Ciebie samego.
Pamiętaj, że Pierwsza Sesja Śnienia to głównie ODCZYT, który służy rozpoznaniu aktualnej sytuacji, uporządkowaniu najważniejszych tematów w Twoim obecnym wcieleniu lub poznaniu tematów, na jakich najbardziej zależy Twojej Duszy.
Sam Odczyt jest bardzo ważnym elementem w Twojej Podróży Życia, lecz może być dopiero wstępem do dalszej Pracy. Dzieje się tak ze względu na wielozakresowość naszych powiązań z matriksem, a także na naszą osobistą, duchową złożoność i bogactwo, a nawet pewne skomplikowanie i zaawansowanie naszych Duchowych Pierwiastków, więc jedna sesja rzadko jest na tyle uwalniająca, że wystarczy na dane wcielenie.

Sesje Śnienia jakie prowadzę są moją autorską metodą i różnią się nieco od popularnych obecnie sesji hipnotycznych i regresyjnych:
- po pierwsze, zawsze jesteś przytomny i świadomie obecny;
- po drugie, pracuję w oparciu o Dary, jakie są we mnie aktywne: JasnoCzucie, JasnoWidzenie, JasnoWiedzenie, JasnoSłyszenie, JasnoWęch, esktrasensoryczność i inne - dzięki temu nie ma możliwość zabłądzenia w iluzji, gdyż rozpoznaję Prawdę i mogę Ci pomóc zobaczyć pewne ukryte elementy;
- po trzecie, otrzymałam pewien nietypowy Dar dodatkowy - jest to możliwość rozmowy z Duszami. Więc jeśli zajdzie taka potrzeba, to mogę przeprowadzić ten niezwykły, głęboki proces dialogu z Twoją Duszą (jako niewielki element sesji, ponieważ właściwy Kontakt z Duszą odbywa się w sesji Rozmowa z Duszą);

- po czwarte, będziesz mieć do czynienia z MEDIUM (jest to moja główna umiejętność spirytualna). Medium kanalizuje energie światów duchowych, może bezpośrednio komunikować się z "drugą stroną", jest bardzo silnym łącznikiem pomiędzy wymiarami, światami, częstotliwościami;

- w trakcie sesji Głęboka Podróż Własna mogą być również zastosowane uzdrawiające relaksacje, medytacje i praktyki oddechowo-mentalno-duchowe, służące aktywowaniu Kodów Uzdrawiania, uruchomieniu mechanizmów samonaprawy, samoregulacji i oczyszczania na różnych poziomach ciała i Świadomości;

- zdarza się, że Sesja Śnienia służy podaniu metod leczenia, czasami określana jest dieta, suplementacja, techniki uzdrawiające itp informacje, konieczne do regulacji danej istoty.

Sesja "Śnienia" zawsze zabezpieczona jest w sposób energetyczny i domknięta na końcu spotkania.
Dalszą część pracy możesz potem wykonywać samodzielnie w domu, lub spotkać się ze mną za jakiś czas, aby kontynuować tę głęboką terapię duchową.


RODZAJE SESJI SPECJALNYCH:

❤ ODCZYT ZAAWANSOWANY (z asystentem)
Rozpoznajemy Twoją aktualną sytuację energetyczną, sprawdzamy stan Twojej Duszy, ciał energetycznych, najważniejsze blokady duchowe i energetyczne (najważniejszy w tym momencie), kluczowe formy ingerencji dokonywanych na Ciebie teraz i w innych inkarnacjach. W trakcie spotkania często pojawiają się informacje dotyczące uzdrawiania i naprawy obecnej sytuacji.
Zagłębiam się dla Ciebie w świat "Wewnętrzny" z pomocą asystenta, aby sprawdzić sytuację i wykonać dla Twojej Duszy określone Prace duchowo-świadomościowe. Czasami może się okazać, że asystent również dołączy do pewnych działań, aby siła kreacji była potężniejsza.
W tym rodzaju Sesji ja podróżuję dla Ciebie, a wsparcie zapewnia mi asystent. Towarzyszysz nam w trakcie Sesji, ponieważ odczytu dokonuję przede wszystkim z Twojej świadomości. W trakcie sesji, przez większość czasu będziesz mieć wyłączony mikrofon (aby nie pojawiły się rozpraszające, przypadkowe dźwięki), ale w ważnych momentach i pytaniach dodatkowych, poprosimy Cię o dołączenie do naszej pracy z aktywnym mikrofonem.
W tym rodzaju pracy zajmujemy się bardziej skomplikowanymi przypadkami, dla których nie wystarczy

klasyczna sesja JasnoWidzenia lub kiedy dochodzą silne czynniki ingerencji zewnętrznej, wpływające szczególnie negatywnie na człowieka, jego życie, zdrowie itp.
Do pracy tej potrzeba dużo więcej energii, niż do klasycznej terapii, dlatego mogę się wspierać dodatkowymi elementami: kadzidłami, olejkami, przerwą na regenerację, modlitwą, pracą z Tytoniem itp.

 

❤ GŁĘBOKA PODRÓŻ WŁASNA (Twoje samouzdrawianie) - w trakcie tej sesji jestem Twoim nawigatorem, moja obecność służy temu, aby prowadzić Cię przez tę podróż duchową, aby nawigować Twoim widzeniem i rozpoznaniem, wskazywać elementy, którym należy się przyjrzeć i naprawić. Aby móc wykonać taką Pracę musisz mieć aktywny Dar Wizualizacji lub JasnoCzucia bądź też wewnętrznego Wglądu.

Standardowe sesje Głębokiej Podróży Własnej odbywają online (trwają od 1,5-2 godzin).

Aby sesja taka miała określony, uzdrawiający efekt, niezbędne jest wykonanie wcześniejszej Pracy i przygotowanie oraz diagnoza (czyli konieczna jest minimum 1 sesja odczytu lub jasnowidzenia, aby wiedzieć co musisz uzdrowić i gdzie tkwi Twój główny problem).

Sesje Głębokiej Podróży Własnej w Maloce odbywają się bezpośrednio w Maloce Staniątki, w sali ceremonialnej lub przy ochronnym Ogniu (jeśli pogoda na to pozwala).

Sesje Śnienia w Maloce są dostępne tylko dla adeptów Białej Ścieżki, doświadczonych w pracach ceremonialnych i w spotkaniach w Kręgach. ❤ MISJA SPECJALNA - zaawansowane przypadki, skomplikowane misje (odzyskiwanie Duszy, egzorcyzm, Ceremonia Uzdrawiania, Oczyszczanie Energetyczne, uwalnianie z tajnych projektów).

Sesje te są zalecane dla istot z silnym obciążeniem, atakiem energetycznym, atakiem na Duszę, "wzięciem", w przypadku łagodnej wersji opętania (czyli przenikana lub ingerencji obcego bytu) lub rozpoznaniem zniewolenia jakiegoś aspektu danej istoty w tajnym projekcie.


Sesje te odbywają online (trwają ok 2-2,5 godziny; w trakcie najczęściej jest jedna dłuższa przerwa, w celu mojej regeneracji).

Aby sesja taka miała określony, uwalniający, bądź uzdrawiający efekt, niezbędne jest wykonanie wcześniejszej Pracy i przygotowanie oraz diagnoza (czyli konieczna jest minimum 1 sesja odczytu lub jasnowidzenia, aby wiedzieć gdzie tkwi Twój główny problem; w przypadku egzorcyzmu lub tajnego projektu - konieczne są minimum 2 sesje przeprowadzone wcześniej i odpowiednie przygotowanie).

 

❤ SESJA DODATKOWA:

SESJA BADAWCZA ODKRYWANIE TAJEMNIC itp (na zlecenie) - w tym przypadku badamy dla Ciebie wybrany temat lub grupę tematyczną (np związaną z polityką, sytuacją na Ziemi, transformacją ludzkości, formą i przejawem samej Ziemi, planami agendy mroku, ewolucją człowieka, pochodzeniem człowieka, sprawdzeniem różnych formy terapii, systemów filozoficznych i religijnych i wiele wiele innych).Ze względu na to, że wszyscy obecnie jesteśmy w procesie ewolucji - każda sesja badawcza jest publikowana online, aby służyć ludzkości w poszerzaniu świadomości.

 

Zleceniodawca przesyła mailem temat sesji badawczej oraz wszystkie swoje pytania związane z tym tematem. Sesja przeprowadzona będzie do 7 dni od momentu dokonania rezerwacji i przesłania danych.
Sesja przeprowadzana jest bez udziału innych istot (poza asystentem), a nagranie z odczytem przesyłane jest potem do zleceniodawcy.

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ
 

badnie
odczt
podroz_wlasna
misja
bottom of page