Warsztaty POWRÓT NA ŚCIEŻKĘ DUSZY

"Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje.”

Paulo Coelho

Zapraszam cię do zanurzenia się w strumieniu Pierwotnej Duchowości, która poza iluzjami New Age, religii, czy skomplikowanych praktyk wschodu, wskaże ci i naprowadzi na ścieżkę, na której zdołasz odnaleźć swoje połączenie z Boskim Pierwiastkiem w Tobie - Twoją Duszą.

 

DUSZA TO GENERATOR, DAWCA ENERGII dla ciała, serca, umysłu – więc jeśli brakuje ci energii, to znaczy, że nie przepływa ona od Duszy lub zużywasz tę energię w niewłaściwy sposób.

Wielu z nas poszukuje sposobów na uzdrowienie, wzmocnienie, odbudowę energii, wsparcie w transformacji osobistej i życiowej. Ciągle jednak zapominamy, że największym naszym terapeutą, uzdrowicielem i inspiracją oraz silą napędową do WŁAŚCIWEJ zmiany jest właśnie nasza Dusza.
I tego właśnie pragnę Cię nauczyć: SAMOUZDRAWIANIA POPRZEZ POWRÓT NA ŚCIEŻKĘ DUSZY.

 

Praca z Duszą odbywa się etapami/cyklami i wymaga przerw do integracji tego doświadczenia w sobie - dlatego warsztaty są podzielone na kilka części:
Cz. I "Prawdziwa Duchowość", otworzy bramy twojej Świadomości, ofiarując ci  Wiedzę niezbędną do wyklarowania swojego wewnętrznego Boskiego Pierwiastka, rozpoznając go pośród szumu myśli, chaosu emocji i impulsów cielesnych. 
Poprowadzę Cię w kierunku rozumienia Prawdziwej Duchowości, przynależnej każdej istocie Boskiej, niezależnie od religii, czy systemów wychowania.

Cz. II "Kontakt z Duszą", ofiaruje ci Wiedzę i narzędzia do odzyskania połączenia z Duszą.

Przeprowadzę Cię również na wyższe poziomy rozumienia Duchowości i Duchowej Dojrzałości. Kiedy sięgamy na wyższy pułap duchowy, łatwiej "panujemy" nad życiem doczesnym i porządkujemy je we właściwy sposób.
W trakcie spotkania będziemy również pracować z rysunkiem intuicyjnym oraz innymi formami kontaktu z Duszą.

Cz. III "Inicjacja Duszy" jest dedykowany tylko dla osób, które pragną doznać wewnętrznej inicjacji płynącej ze swego czystego Źródła - Inicjacji Duszy.

Ten warsztat skierowany jest do osób zaawansowanych w pracy z poszerzaniem świadomości, pojmujących reguły i energię ceremonii i szanujących głębię spirytualnych doświadczeń.
Uczestnictwo w cz. III jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w cz. I i II , zaawansowanych w pracy z Powrotem do Duszy.


Wspierać cię będę swoimi DARAMI, z którymi się narodziłam. Jako Dziecko Indygo posiadam bowiem aktywne parazmysły, czucio-widzenie energii oraz naturalną umiejętność rozpoznawania wszelkich zanieczyszczeń, czy blokad energetycznych, iluzji mentalnych, szkodliwych dla Ciebie wzorców emocjonalno-energetycznych.
"Widzę" obraz energetyczny i duchowy każdej osoby, na jakiej skupię swoją świadomość oraz odczytuję komunikaty i stan jej Duszy.
Bardzo ważne! Zawsze zachowuję etykę duchową w temacie energii osobistych i współpracuję w głębokim połączeniu z moim Wyższym Ja oraz Duszami i Wyższymi Ja uczestników warsztatu.

Zaufaj więc, że wszystko, co wydarzy się w trakcie spotkania, jest tym, co miało się wydarzyć.

 

„Wszystko co jest, posiada bowiem duszę, czy to kamień, czy roślina, czy zwierzę, czy nawet myśl. To, co znajduje się na ziemi i pod jej powierzchnią, ani przez chwilę nie przestaje się przeistaczać, bo ziemia jest również bytem żywym i posiada własną duszę. My stanowimy część tej duszy i rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że ona działa zawsze na naszą korzyść.”

Paulo Coelho


************

Warsztat ten może stanowić mocne doświadczenie dla niektórych uczestników - dotykać będziemy naszych głębokich, duchowych pierwiastków, uwalniać przyblokowaną energię życiową i duchową. Cały ten proces  może być dla nas oczyszczający i  terapeutyczny.
Pamiętaj - główną blokadą Twojej ewolucji w tej inkarnacji jest EGO!

 

************************************

TEMATYKA części I "Prawdziwa Duchowość":

- Czym jest Dusza (wraz z opisem struktury energetyczno-duchowej istoty ludzkiej);

- Jak Dusza komunikuje się z nami;
- Jak "karmić" i wspierać Duszę;
- Dlaczego połączenie z Duszą jest tak ważne;
- KAŻDA DUSZA PRZYCHODZI TU ZE SWOJĄ MISJĄ! (wstęp);
- Odkrywanie siebie poprzez rysunek;
- Wyzwania Życia - czym są, skąd pochodzą i czemu służą;
- Duchowe Dojrzewanie (początek) - etapy, rozumienie, znaczenie;
- Duchowy Wzór Przepływu Energii i zasady jego stosowania (Trójkąt Prawdy);
- Twoje Domy: Ludzkie, Rodowe i Duchowe (ewolucja miłości);
- Miłość Własna - pierwsze spotkanie z miłością wewnętrzną.


 

TEMATYKA części II "Kontakt z Duszą":

- Jak nawiązać połączenie z Duszą;
- Praca z intuicją - rozmowa z Duszą poprzez rysunek;
- Czym są: ZASŁUGI DUCHOWE i KARMA NEGATYWNA;
- Czym są DARY i czemu służą;
- Blokady w manifestacji własnych Darów i jak je rozpuścić;
- Wyzwania Życia - jak z nimi pracować (narzędzia do samouzdrawiania duchowego);
- Ty i Stwórca;
- Ty i Matka Ziemia;
- Duchowe Dojrzewanie - kontynuacja (kolejne etapy);
- Pogłębione Życie Spirytualne na co dzień;
- Ołtarz Przodków i Stwórcy i jak z nim pracować;
- Miłość Własna w realnym działaniu - DobroStan;
- Przygotowanie do Śmierci;
- Nowe Życie Duchowe.

 

TEMATYKA części III "Inicjacja Duszy":

- ceremonia osobistej transformacji (tylko dla 5-7 osób o poziomie zaawansowanym)
(uczestnictwo w cz. III jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w cz. I i II - jest dostępne dla osób zaawansowanych w pracy z Powrotem do Duszy)ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW


------------------------------------------

 

Prowadząca:

Indi Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Energo-Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia”.  Szkoli również terapeutów, instruktorów, uzdrowicieli w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

************************************

TERMINY:

Cz. I "Prawdziwa Duchowość":

MALOKA Staniątki (stacjonarnie), 2 października 2021

sobota, 9:00 - 18:00

---------------

Cz. II "Kontakt z Duszą":

MALOKA Staniątki (stacjonarnie), 6 listopada 2021

sobota, 9:00 - 19:00

---------------

Cz. III "Inicjacja Duszy":
MALOKA Staniątki (stacjonarnie), wkrótce...

sobota, 9:00 - 20:00
Uczestnictwo w warsztacie zaawansowanym jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w warsztacie podstawowym - jest dostępne dla osób zaawansowanych w pracy z Powrotem do Duszy.


W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy na herbatę i lekkie posiłki, a także przerwa obiadowa/catering (posiłki nie są wliczone w cenę spotkania, pokrywają je uczestnicy samodzielnie; na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).
W czasie trwania zajęć niezbędne jest zachowanie czystości energetycznej (unikamy używek: alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów, agresji i mięsa). 
Warsztat będzie również czasem pracy energetycznej dla jego uczestników (mamy do czynienia z siłą oczyszczania duchowego i uwalniania zablokowanej energii).


Inwestycja*: 
Cz. I "Prawdziwa Duchowość"390,00 zł
Cz. II "Kontakt z Duszą"440,00 zł
Cz. III "Inicjacja Duszy"490,00 zł

Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

Rezerwacja na szkolenie nastąpi tylko po wpłacie zadatku. 
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zadatek jest bezzwrotny. 
Zwrot zadatku nastąpi tylko wówczas, gdy szkolenie zostanie odwołane z winy organizatora (ze względów technicznych, bądź z powodu za małej ilości rezerwacji) - wpłacona kwota zadatku zostanie wówczas zwrócona w całości.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (pracujemy w kameralnych grupach)!

Wysokość zadatku: 50,00 zł
Nr konta podany zostanie po przesłaniu zgłoszenia mailem: maloka.szkolenia@gmail.com 
Prześlij e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko) i numerem telefonu kontaktowego.

************

NOCLEG: 

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w MALOCE Staniątki (opłata 55 zł/noc).

Wyżywienie we własnym zakresie. Na terenie Maloki dostępne są wszystkie niezbędna akcesoria i pełna infrastruktura (łóżka, pościel, kuchnia, łazienka).
 

Jeśli planujesz skorzystać z noclegu - zgłoś to w trakcie zapisów i podaj w jakim terminie.

************************************

* Podane opłaty to kwoty NETTO. Dla osób, które chciałyby otrzymać fakturę - należy zgłosić ten fakt W DNIU ZAPISÓW, podając dokładne dane do faktury. NIE WPŁACAJ ZADATKU, ponieważ opłatę należy wówczas dokonać w całości, na podstawie dokumentu wysłanego mailem (faktura opiewa na kwotę netto + 23% VAT).