top of page

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE
Szkoła Wyzwolenia "BIAŁA ŚCIEŻKA INDI"

ZAPISY i KONTAKT Z NAMI

 

Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi"

e-mail: bialasciezka@e-post.pl

​​

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

SZCZEGÓŁY ZAPISÓW

 Spotkania Podstawowe, ❤ Średniozaawansowane oraz ❤ ONLINE

Na spotkania Podstawowe oraz ONLINE zapraszamy istoty, które dobrze/bardzo dobrze znają Przekaz "Białej Ścieżki Indi" oraz Społeczność Białej Ścieżki i podążają za wskazaniami, wdrażając je w życie i uaktywniając swoją Białą Ścieżkę.

Spotkania Średniozaawansowane są dostępne dla ludzi, którzy uczestniczyli wcześniej w innych Kręgach i Ceremoniach w Maloce Staniątki oraz pracowali z Indi w ramach Terapii Holistycznej.

Wskazania i Przekazy znajdziesz tutaj:
 

BIAŁA ŚCIEŻKA INDI
https://www.maloka.pl/wiedza-przekazy-indi
https://rumble.com/c/c-858627

SPOŁECZNOŚĆ BIAŁEJ ŚCIEŻKI
FB: https://www.facebook.com/maloka.szkola.wyzwolenia
Locals POL: https://bialasciezka.locals.com
Locals ENG: https://whitepathmaloka.locals.com
Locals SLO: https://bielacestamaloki.locals.com

UNCENSORED / BEZ CENZURY:
MISJE SPECJALNE: https://misjespecjalne.locals.com
BADANIA: https://bialasciezkabadania.locals.com

TERAPIA / DUCHOWOŚĆ:

TERAPIA HOLISTYCZNA: https://terapiaholistyczna.locals.com

PODCAST ANIELSKI (wkrótce...): https://podcastanielski.locals.com

STRONA W PRZYGOTOWANIU (na Locals)
- Indi Iannai Withe Path


Aby zarezerwować miejsce na wybrane wydarzenie prześlij wiadomość mailową na wskazany powyżej adres mailowy. W zgłoszeniu podaj swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu.

Jeśli pierwszy raz będziesz uczestniczyć w bezpośrednim spotkaniu z Indi i Białą Ścieżką, Ludzie Białej Ścieżki poprowadzą Cię przez proces weryfikacji i przygotowania oraz przekażą informacje techniczne. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o przemyślane rezerwacje. 

"Ceremonie, Kręgi, a także wspólne Odczyty i Kreacje Grupowe to bardzo ważne i szczególne wydarzenia w życiu (zdarza się, że jest tylko jedno tego typu doświadczenie na daną inkarnację); często jest to głęboka Praca energetyczno-duchowa, więc ważne jest, jak spędzimy czas PRZED NIĄ (przygotowanie umysłu i energii; integracja z Duszą) i PO NIEJ.

Np spędzenie czasu PO CEREMONII, czy KRĘGU DUCHOWYM z innymi ludźmi, czy w przestrzeniach systemu, gwarnych miejscach, chaotycznych wydarzeniach itp, jest błędem, ponieważ cała energia pójdzie nie tam gdzie trzeba.
Dusza wymaga szacunku i uwagi, zaopiekowanej przestrzeni i zaangażowania w jej wewnętrzne doświadczenia...

Idealnie jest więc spędzić cały weekend w spokoju (np na łonie Natury, lub w domowym sanktuarium), aby świadomie doświadczać własnych procesów wewnętrznych.

To jest właśnie jeden z powodów, dla których Ceremonie, Kręgi i Odczyty odbywają się w weekendy (pt-nd), abyście mieli czas dla siebie i swojej Duszy."

Indi

 ZASADY UCZESTNICTWA W SPOTKANIACH PODSTAWOWYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH 

1. Od 2024 r Indi pracuje już tylko dla ludzi, którzy NIE STOSUJĄ W ŻYCIU (na co dzień) technologii SMART i BEZPRZEWODOWEJ (telefonów tego typu, zegarków, słuchawek, AI w samochodach, domach, pracy itd). Jest to warunek ostateczny.

Wyjątek stanowią Kręgi Duchowego Wsparcia w wersji ONLINE (jest to odrębna forma Pracy).

2. Na Kręgi i Ceremonie stacjonarne zapraszamy tylko istoty NIEzaszczepione na C19. Jeśli na co dzień przebywasz dłużej z istotami zaszczepionymi (w pracy, w domu) - również nie możesz uczestniczyć w bezpośrednich spotkaniach.

Wyjątek stanowią Kręgi Duchowego Wsparcia w wersji ONLINE (jest to odrębna forma Pracy).

3. Niezbędne jest również Twoje osobiste zainteresowanie ścieżkami tradycji i oryginalnego szamanizmu (pamiętaj, że nie mamy nic wspólnego z komercyjnym szamańskim New Age!).

4. Spotkania Podstawowe: dostępne są dla istot początkujących na Białej Ścieżce i po przejściu procesu weryfikacji - są praktycznie dostępne dla większości świadomych ludzi.

5. Spotkania Średniozaawansowane: uczestnictwo jest możliwe wyłącznie dla istot, które już Pracowały z Indi (w terapii i/lub na innych Kręgach i Ceremoniach), ewentualne na jej osobiste zaproszenie. 

W przypadku Kręgów Medycyny Serca - wcześniej należy uczestniczyć w minimum 3 Ceremoniach Uzdrawiających Wibracji.

W spotkaniach tych mogą brać udział również ludzie, którzy aplikują do Stażu Szkoły Wyzwolenia (ponieważ warunkiem przystąpienia do Stażu Podstawowego, jest uczestnictwo w min. 3 Ceremoniach Uzdrawiających Wibracji).

6. Prosimy nie przybywać na spotkanie (również ONLINE) w przypadku choroby, silnego skażenia, zaburzeń energetycznych i psychicznych (np opętań, schizofrenii, fazy manii w CHAD itp) oraz negatywnych ingerencji i złego samopoczucia - dla istot w takich sytuacjach przewidziane są inne formy pomocy (terapia, Kręgi i Ceremonie Specjalne/Indywidualne oraz medytacje i relaksacje online).

 ZASADY UCZESTNICTWA W SPOTKANIACH ONLINE 

1. Zadbaj o cichą i bezpieczną oraz oczyszczoną przestrzeń; zatroszcz się o swój DobroStan (komfortowe miejsce, kocyk, wygodna pozycja, łyk ciepłej wody, świece, kadzidła).


2. Dołącz do naszego spotkania w harmonii, ze spokojnym, głęboko wyciszonym umysłem, oczyszczona/y z emocji i z dobrą energią - TO WAŻNE!


3. NIE MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W ODCZYCIE KORZYSTAJĄC Z TECHNOLOGII BEZPRZEWODOWEJ (smartfona, słuchawek bezprzewodowych itp). Zapraszamy na spotkanie istoty, które będą korzystać z klasycznego komputera/laptopa.

4. Na Odczyty Grupowe ONLINE zapraszamy tylko istoty NIEzaszczepione na C19.

5. Spotkania ONLINE: dostępne są dla istot początkujących na Białej Ścieżce i po przejściu procesu weryfikacji - są praktycznie dostępne dla większości świadomych ludzi.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 Spotkania Zaawansowane

Na spotkania w Zaawansowanych grupach zamkniętych zapraszamy już tylko Ludzi Białej Ścieżki (oraz istoty na specjalne zaproszenie)
Ważne! Ilość miejsc jest ograniczona, pracujemy w kameralnych grupach! 

 

 ZASADY UCZESTNICTWA W SPOTKANIACH ZAAWANSOWANYCH 

1. Warunkiem uczestniczenia w spotkaniach zaawansowanych jest:

- kontakt z nami i omówienie Twojej gotowości do tej Pracy;
- wcześniejsze uczestnictwo w spotkaniach podstawowych i średniozaawansowanych;
- bardzo dobra znajomość Przekazu i Wiedy Białej Ścieżki.


2. Niezbędne jest również Twoje osobiste zainteresowanie ścieżkami tradycji i oryginalnego szamanizmu, na poziomie ZAAWANSOWANYM.


3. Od 2024 r Indi pracuje już tylko dla ludzi, którzy NIE STOSUJĄ W ŻYCIU (na co dzień) technologii SMART i BEZPRZEWODOWEJ (telefonów tego typu, zegarków, słuchawek, AI w samochodach, domach, pacy itd) oraz NIE są zaszczepione na C19 i nie przebywające na co dzień z zaszczepionymi! Są to warunki ostateczne.

4. Prosimy nie przybywać na spotkanie w przypadku choroby, silnego skażenia, zaburzeń energetycznych i psychicznych (np opętań, schizofrenii, fazy manii w CHAD itp) oraz negatywnych ingerencji i złego samopoczucia - dla istot w takich sytuacjach przewidziane są inne formy pomocy (terapia, Kręgi i Ceremonie Specjalne/Indywidualne oraz medytacje i relaksacje online).

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

SZKOŁA WYZWOLENIA - STAŻ "BIAŁEJ ŚCIEŻKI INDI"

Kiedy POCZUJESZ, że chcesz zagłębić się bardziej w Gnozę, porzucić system zniewolenia i pogłębić swoją Praktykę Duchową i poznać ścieżki szamańskie - wyślij do nas swoje zgłoszenie, a my wskażemy Ci kolejne kroki, które prowadzą Białym Śladem.
 

Weryfikacja chętnych na Staż Podstawowy (którzy przesłali wcześniej swoje zgłoszenie do Szkoły) odbywa się przez cały rok, w formie ODCZYTU BEZPOŚREDNIEGO.

W trakcie Odczytu Indi weryfikuje Twoje przygotowanie (Krok Pierwszy i Krok Drugi) oraz energetyczno-duchową gotowość do grupowej Pracy w Polu Indi.

Odczyt jest zaawansowaną formą JasnoWidzenia; jest też inną formą uzdrawiania, zamiast bardziej zaawansowanej Ceremonii Uzdrawiających Wibracji, ale również jest bardzo dobrym przygotowaniem do niej oraz innych spotkań innych spotkań w Polu Bezpośrednim. 

Odczyt w Kręgu to SZAMAŃSKA ŚCIEŻKA, gdyż taka forma Pracy bezpośredniej przywraca stare, tradycyjne sposoby kontaktu ludzi z szamanami i uzdrowicielami. Dlatego też przeznaczona jest szczególnie dla istot aspirujących na Staż do Szkoły Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi".

Zalecamy, aby przygotowanie do spotkania weryfikacyjnego rozpocząć kilka miesięcy (a nawet rok) wcześniej, Wiedza bowiem musi się w Tobie zintegrować na różnych poziomach, a następnie stać się WIEDĄ, czyli PRAKTYKĄ ŻYCIOWĄ. Przekaz niesiony z wyższych wymiarów (kanalizowany przez Indi) ma za zadanie przebudować bowiem Twoją świadomość, osobowość i życie, aby przygotować Cię do szeroko pojętej ewolucji spirytualnej.

W czasie okresu przygotowania konieczne jest uczestnictwo w minimum 3 Ceremoniach Uzdrawiający Wibracji

Po weryfikacji ludzi aplikujących do Szkoły, formujemy Grupę Pracy i ustalamy wspólnie terminy spotkań oraz zasady Stażu.

Grupy są kameralne (Staż Podstawowy: 4-6 osobowe; Staż Zaawansowany: 2-4 osobowe; Staż Szamański: 1-2osobowe) i obejmują istoty, które przeszły wstępną weryfikację energetyczno-świadomościową oraz przygotowały się odpowiednio do Stażu.

W ciągu trwania Stażu nie ma możliwość dołączania innych istot do grupy zamkniętej (za wyjątkiem pojedynczych spotkań ogólnodostępnych), a Praca w grupie Stażu Podstawowego trwa mniej więcej 3 miesiące + końcowe Odosobnienie.

Więcej informacji o Stażu znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/formula-i-kroki-bialej-sciezki

 Czy wszyscy mogą brać udział w Stażu Białej Ścieżki?

Ze względu na specyfikę Szkoły i jej ukierunkowanie oraz poziom zaawansowania, nie każdy może brać udział w Stażu. Lecz nawet jeśli aktualnie nie jesteś w stanie dopasować się do poniższych warunków Pracy z nami, to w wielu przypadkach możliwe jest wypracowanie w ciągu kolejnych lat pewnych aspektów, które umożliwią Ci dołączenie do naszej ekipy i zamkniętych Grup Pracy.
Warunki poniższe są również dopasowane do hipersensytywności Indi (empatia organiczna) oraz aktualnego poziomu skażenia ludzkiej społeczności, którego unikamy w Białej Ścieżce.

 

KTO MOŻE SKŁADAĆ APLIKACJĘ NA 3-MIESIĘCZNY STAŻ (Podstawowy, Zaawansowany i Szamański) - WARUNKI ABSOLUTNE

1. istoty dorosłe (powyżej 18 lat), zdrowe psychicznie i fizycznie (nie korzystające aktualnie z ŻADNEJ farmakoterapii oraz innych form pseudo-leczenia medycyny zachodniej);

2. głęboko zainteresowane tradycyjnym szamanizmem i ścieżkami starych tradycji (ważne! nie mamy absolutnie nic wspólnego z komercyjnym lub psychodelicznym szamanizmem!);

3. posiadające techniczną możliwość oraz wewnętrzną gotowość na to, aby przeznaczyć prawie 4 miesiące na spotkania, ćwiczenia praktyczne i Odosobnienie;
4. NIE korzystające w swoim życiu z technologii SMART oraz sztucznej inteligencji (od minimum pół roku przed aplikacją): np w pracy zawodowej, rozrywce, nauce, w domu (jak inteligentne liczniki różnego typu, nowoczesne pompy ciepła i podgrzewacze wody, czy fotowoltanika), smartfony, smart zegarki, elektryczne rowery i hulajnogi, samochody nowej generacji, SMART domy, SMART TV, ChatGPT, drony, nowe modele GPS, chipy dla zwierząt domowych itp;
5. NIE uzależnione od jakiejkolwiek substancji/używki wpływającej degradująco na świadomość (alkohol, psychodeliki, dopalacze, opiaty, farmakologia, konopie, papierosy, kakao, cukier, pornografia), CZYSTE OD TYCH SUBSTANCJI PRZED STAŻEM, od co najmniej:
- Staż Podstawowy: 1 roku
- Staż Zaawansowany: 2 lat;
- Staż Szamański: 4 lat;

6. wolne od wstrzykniętej technologii C19 (NIEzaszczepione);
7. NIE przebywające długotrwale (kilka godzin) w jednej przestrzeni z zaszczepionymi na C19 (w pracy, domu itp);
8. NIE uczestniczące co najmniej przez 9 miesięcy przed aplikacją w ceremoniach i spotkaniach z użyciem jakichkolwiek psychodelików i festiwalach New Age, na których promowany jest ten temat;

9. praktykujące medytację, relaksację, mentalne wyciszenie itp techniki - REGULARNIE, od co najmniej:
- Staż Podstawowy: 3 miesięcy przed aplikacją (praktyka minimum 3x w tygodniu, SAMODZIELNIE!)
- Staż Zaawansowany: 6 miesięcy przed aplikacją (praktyka powinna być codzienna, minimum 1x dziennie, lecz zalecane jest opanowanie swojego umysłu do poziomu całodziennej samoobserwacji mentalno-emocjonalnej);

10. wolne od KRYTYCZNYCH długów i obciążeń karmicznych z tego wcielenia - oznacza to, że posiadają już zrównoważenie karmiczne w poniżej opisanych tematach, gdzie doszło do zadośćuczynienia, wybaczenia, wyrównania strat, lub przyczynienia się przez zasługi duchowe do uwolnienia karmicznego.
Krytyczne długi karmiczne to m.in.: zbrodnia - unicestwienie żywej istoty (człowieka, zwierzęcia, rośliny, innego bytu), BEZ JEJ ŚWIADOMEJ ZGODY; kradzieże, rabunki, defraudacja czyjegoś majątku; nadużycia seksualne, grabież energii seksualnej (w tym pornografia); poważne obciążenie chorobowe, zdrowotne i energetyczne innej istoty, również w wyniku własnej nieodpowiedzialności. 

 

WAŻNE!

Na czas Stażu należy zrezygnować z innych praktyk, szkół, ceremonii i ścieżek. Biała Ścieżka łączy bowiem w sobie wszystkie Barwy Duchowe i nie mieszamy jej z innymi kolorami, aby nie straciła swojej czystości.

Staż Początkujący jest dostępny dla wszystkich istot, które odpowiednio się do niego przygotują. Lecz kolejne etapy Pracy (Staż Zaawansowany i Szamański) są dostępne już tylko dla istot wędrujących TYLKO białą Ścieżką (własną Ścieżką, ponieważ Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi" jest miejsce szkolenia dla istot  podróżujących w tym samym kierunku i pragnących odbyć ten sam trening Wojownika Serca).
 

 ZAPISY - Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi"
e-mail: bialasciezka@e-post.pl


❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤


MIEJSCA SPOTKAŃ

 

 MALOKA Staniątki (woj. małopolskie)

Maloka Staniątki jest zarówno Domem prywatnym, jak i miejsce spotkań i Pracy Plemienia Białej Ścieżki.

Kręgi, Ceremonie i Odosobnienia odbywają się zarówno w samej Maloce, jak i przy Ogniu w Ogrodzie Maloki.
W okresie zorganizowanych wydarzeń i ceremonii, Maloka jest dostępna zawsze minimum godzinę przed danym wydarzeniem - warto bowiem przybyć trochę wcześniej, aby przygotować sobie miejsce, napić się naszej Źródlanej Wody itp. 
Jeśli przybywasz z daleka, ugościmy Cię wcześniej (zgodnie z czasem Twojego przybycia), ale poinformuj nas odpowiednio wcześnie, abyśmy byli gotowi i obecni na miejscu. 

 

Miejsca ceremonialne Maloki wyposażone są w maty, koce, poduszki, siedziska, krzesła/pufy, a także wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne; Maloka posiada również zaplecze sanitarne (łazienki z prysznicami). W trakcie spotkań jest możliwość zrobienia ciepłego napoju, na miejscu są dostępne zioła i herbaty. 

 

CO POTRZEBUJESZ NA CEREMONIE I KRĘGI W MALOCE:
1. Ubranie ceremonialne, ładne, ale wygodne (kobiety zachęcamy do tradycyjnego stroju żeńskiego, DŁUGIEGO DO ZIEMI). Wybierz ubranie naturalne (najlepsze to: skóra, wełna, len).
WAŻNE! Jeśli pogoda pozwoli, część Pracy
wykonujemy przy Ogniu, więc zabierz wówczas ciepłą odzież i dodatkowe okrycie (oraz odpowiednie obuwie).
2. Możesz zabrać swój prywatny koc/pled do przykrycia (ale w Maloce jest całe niezbędne wyposażenie).


Więcej informacji o MALOCE Staniątki:
- IDEA TEGO MIEJSCA
- PRACA I PRZYGOTOWANIE INDI

- MIEJSCE MOCY I SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

- NOCLEGI i BAZA

- JAK DOJECHAĆ

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

 Grodzisko - Miejsce Mocy (woj. małopolskie)

Grodzisko jste zarazem pięknym Miejsce Mocy o harmonijnej, spokojnej, ochronnej energii, z którym Indi nawiązała duchową relację i otrzymała pozwolenie na Pracę Duchową w jego obszarze.

Grodzisko znajduje się w sercu bukowego lasu i jego energia wspiera Pracę czystych Serc. GRODZISKO NIE LUBI I NIE WSPÓŁPRACUJE Z ISTOTAMI UMYSŁU, ISTOTAMI Z INGERENCJĄ BYTÓW ORAZ TECHNOLOGIĄ I SIŁAMI DEMONICZNYMI.

Schronienie znajdą tu natomiast Dusze jasne i dobre, a także istoty, które wytrwale odtwarzają swoje połączenie z Duszą i potrzebują wsparcia i zasilenia w tej Pracy własnej.

Duchowa Praca w Grodzisku rozpoczyna się już po opuszczeniu samochodów na parkingu i kończy się powrotem do Maloki. W każdym momencie tej Podróży musisz pozostać w skupieniu i szacunku do sił Natury. Twój umysł powinien pozostać czysty, a Twoje pole emocjonalne powinno się stopniowo oczyszczać i uspokajać, w drodze do centrum naszego spotkania.

Na miejscu w Grodzisku - wszyscy uczestnicy wspólnie porządkują teren i przygotowują przestrzeń Ognia i Pracy. Całość odbywa się pod czujnym, energetycznym okiem Indi i od samego momentu wejścia w las jest już CEREMONIĄ POŁĄCZENIA.
Nie rozmawiamy w lesie o byle czym, zachowujemy ciszę, porozumiewamy się wewnętrznie z Naturą, kontemplujemy doświadczenie, otwieramy się na Magię.
Podążamy za Prowadzącą i trzymającą tę przestrzeń, czyli UCZYMY się poprzez obserwację i współdziałanie, telepatię i empatię; podążamy za Przekazem i Wiedzą.
Indi staje się w Naturze kimś zupełnie innym, rozmawia z nią, z Duchami, z Żywiołami i Przekazuje to wam każdym słowem, gestem i szeptem. Rozmawia z Duszami i widzi energie... Podąża za prowadzeniem Wielkiego Ducha...
Pozostań w spokoju, ewoluuj.

CO POTRZEBUJESZ NA KRĘGI W GRODZISKU:
1. Ubranie WARSTWOWE, ciepłe i wygodnie (kobiety zachęcamy do tradycyjnego stroju żeńskiego - załóżcie 2 spódnice)! Wybierz ubranie naturalne (najlepsze to: skóra, wełna, len).
KONIECZNE JEST CIEPŁE OKRYCIE WIERZCHNIE, ALE NATURALNE! WAŻNE, ABY OKRYCIE BYŁO DŁUGIE (CO NAJMNIEJ DO UD/POŚLADKÓW) I DOBRZE OSŁANIAŁO NERKI.
W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM: WEŹ CZAPKĘ, SZAL, RĘKAWICZKI.
2. SIEDZISKO - coś nieprzemakalnego do siedzenia na ziemi, w miarę ciepłe i wygodne (z opcją rozłożenia do leżenia, np karimata).
3. Dodatkowa warstwa ochronna (koc, duży szal wełniany, chusta itp).
4. Latarka (najwygodniejsza jest czołówka).
5. Ochrona przeciwdeszczowa (w razie czego - niezbędna, choćby płachta folii).
6. Papier toaletowy lub chusteczki dla siebie.
7. Wodę, a w okresie jesienno-zimowym: zioła w termosie (do picia dla siebie i poczęstowania innych)
8. Jabłka do pieczenia na ogniu.
9. Istoty, które uczestniczą już od jakiegoś czasu w Kręgach - zabierzcie W
ŁASNE instrumenty (bęben, grzechotka, flet itp).
10. Możesz też przynieść Dar dla Ognia i Ziemi, Powietrza i Wody.
11. Przynieś w butelce trochę Żywej Wody, abyśmy na końcu wspólnie dokonali pracy z Żywiołem Wody.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

 Biały Las (południe Polski)

wkrótce...

maloka
grodzisko
kto
zasady1_2
zasdy3
zasady_onlin
bottom of page