top of page

Opinie o duchowej i terapautycznej pracy Indi

Wyjątkowa,Wspaniała Istoto- Indi!

Czytam Energie - i Ty masz naprawdę Piękna - delikatna i Mocna i Silna - to jest moje spostrzeżenie - Wysoka Wibracja po prostu 💖

Pozdrawiam Cię serdecznie Cudowna Istoto!

Dobrze, ze jesteś!
Beatka

-----------------

Droga Indi,

Jak cudownie, że znalazłam Cię na YouTube! Spijam każde słowo z Twoich ust i pod każdym z nich podpisuję się SERCEM. ❤ Jesteś istotą o bardzo wysokiej świadomości i ja się przy takich ludziach jak Ty najlepiej czuję - dlatego piszę.
Czuję, że potrzebuję rozmowy z Tobą, bo jesteś mądrą, ale też zupełnie niezależną istotą.

Z miłością,

Ania

-----------------

Cześć Indi,

Jestem wdzięczna, że spotkałam Cię na swojej drodze. Bardzo bardzo dziękuję za każdy przekaz wiedzy skierowany do nas.
Ps. W ostatnią sobotę to było niesamowite doświadczenie, zastanawiam się kto śpiewał tą anielską piosenkę w trakcie gdy przyjmowałam Medycyne Rapee? Chętnie bym do niej wracała :)

M.W.
-----------------

Jestem wdzięczny za Twój przekaz, ujawnienia, ćwiczenia, nauki i warsztaty oraz wszelką pomoc. To coś niezwykłego. Dziękuję

Jerzy Gilewski
-----------------
 

Indi, witaj 💕💕
Śledzę wszystkie Twoje posty , słucham Twoich nagrań … poprostu poczułam ze muszę do Ciebie napisać …. Ostanie nagranie bardzo mną poruszyło, szczególnie gdy zwróciłaś się do kobiet…. By się obudziły … rozpłakałam się, bardzo to poczułam. Od roku się budzę … widzę wszędzie tą fikcje,kłamstwo, wiem że ta cywilizacja dobiega już końca. Od kilku dni chce mi się płakać … bo wiem że nie uratuję bliskich, siostry, taty …nie wiem co robić. Nie słuchają… Często budzę się w nocy z lękiem, choć bardzo mocno staram się dbać o swoje wibracje.
Być może powinnam z Tobą porozmawiać? Coś nakazuje mi do Ciebie napisać ale jak widzisz nie potrafię zebrać myśli w całość i określić właściwie z czym do Ciebie przychodzę. Dziękuję za to co robisz 💕 Słyszę w nagraniach jak ciężko Ci o tym wszystkim mówić … jesteś niesamowita. Pomyślałam że może zechcesz mi napisać / powiedzieć coś co mi pomoże,bo czuję się bardzo zagubiona…a tak bardzo chcę spełnić swoją rolę, pomóc matce Ziemi, bo poprostu wiem że po to tutaj jestem.
Ściskam Cię mocno Aniele 💕❤️

Beata
-----------------

 

Przy okazji chciałbym bardzo podziękować za Pani wspaniałe podcasty i medytacje. Dały (i dają) mi bardzo wiele, wiedzy, zrozumienia, doświadczania oraz potwierdzenie wiedzy, którą już posiadałam. Bardzo mocno uderzyły mnie Pani słowa: "Pracuję tylko z osobami, które już nie chcą tutaj wracać". Ja jestem właśnie taką osobą, a świadomość tego, że tak jest kiełkowała we mnie od co najmniej 15-stego roku życia. 

21.12.2020 zapisałam takie słowa:

Moje serce jest siedliskiem boskości 

Czego oczekuję od mojego życia?  

Oczekuję pełnego powrotu do boskości – roztopienia się w boskości, która jest wiecznym światłem. To wieczne światło zawiera w sobie pełnię harmonii i miłości – wiecznej energii, która jest jednością istniejącą poza wszelką iluzją. Tylko Bóg - światło, energia i miłość – przejawy boskości we wszystkim co jest, wypełniające serce jako ten aspekt w nas, który nas w boskości zakorzenia, bo w nim dusza ujawnia się i działa.  

Bądź tylko w sobie, bo tu jest cała moc, moc Chrystusowa. Moje serce jest drogą do Boga-Źródła, jego przystanią we mnie, pomostem, w którym moja świadomość rozwija się aż do swojej pełni w Stwórcy. Wszystko jest tylko w teraz, w Bogu, który jest we mnie.  

Pozdrawiam,

Dorota
------------

Indi, Ty Cudny Aniele! 

Nawet nie wiem jak to opisać, ale rozmowy z Tobą są dla mnie jak ekskluzywna winda, która zabiera mnie kilka pięter wyżej 😉 ... Po naszej poniedziałkowej sesji spałam błogo jak niemowlę, obudziłam się z uśmiechem na ustach, rano w aucie śpiewałam i tańczyłam za kierownicą ... po prostu zawsze po naszych rozmowach moja dusza jakby odżywa 😁 . Bardzo jestem Ci wdzięczna za pracę, którą robisz.
(...)

Ściskam Cię bardzo mocno!

A. J.
------------

Droga Indi,

Bardzo dziękuję za to seminarium i nauki jakie z niego popłynęły. Nawet te dziwne pytania...kiedy tak blisko był najwyższy przekaz, na który czekałem, fascynujące są te najwyższe poziomy i elochim... a potem rytuał dzidów, pokazały mi się przez moment  2 postacie, jedna po drugiej, bardzo dostojne i piękne, może jedna miała warkocze...cudowne postacie przodków słowaińskich. Wojownicy słowaińscy to w języku słowiańskim - chąśnicy - znakomici, jakby moi ojcowie i opiekunowie oprócz opiekunów buddysjkich. Dziękuję za ten przekaz i pomoc, jestem w terapii 3 dzień (...)

Moc pozdroiweiń i błogosławieństw

J.G.

------------

 

Hej Indi, 

(...) Wszystko co mówisz bardzo trafia do mojego serca i zmienia mnie na lepsze. Odsłuchałam już wszystkie możliwe Twoje wypowiedzi dostępne w internecie (kilka razy niektóre) i chętnie bardzo posłucham tego co nowe.

To cudownie, że planujesz otworzyć taka szkołę na wiosnę...:) jeśli można się jakoś przyczynić do jej powstania..to byłoby  mi miło mieć taki zaszczyt, w sensie : jeśli mogłabym coś pomóc, jeśli w ogóle szukasz rąk do pracy, do współpracy to ja bym bardzo chciała.  Kilka lat temu wymyślłam projekt współczesnej Akademii Platońskiej, która  połączy prawdziwych współczesnych mistyków, którzy poporwadzą innych,tak jak Ty to robisz. Twoje słowa są ze źródła i widze w Tobie świętość, pierwszy raz mam pewność, że właśnie za taki Mistrzem chcę podążać. Więc jeśli będzie taka możliwość, to bym chciała stać się taka Twoja pilna uczennica , a może ktoś do pomocy przy jakiś zadaniach, przy okazji też itp więc zostawiam ta idee  w przestrzeni :) 
(...) pozdrawiam, z głębi serca, niech darzy się dobro :)

Majka
-------------

 

Kochana Indi, 

Wspieram mocno Twoją działalność i staram się udostępniać przekazywaną przez Ciebie wiedzę i artykuły :-)
(...) Powiem krótko, wiedza płynąca od Ciebie Indi i wskazywane przez Ciebie osoby pozwoliła mi trzeźwo patrzeć na ten spektakl i zdystansować się do wszelkich informacji pochodzących z "SYSTEMU", połapać się kto jest kim i jaka jest jego rola, spojrzeć na świat zupełnie z innej perspektywy i wreszcie zająć się mocno swoim rozwojem, zwłaszcza duchowym. Dziękuję za to i czekam na kolejne porcje wiedzy!
Cieplutkie pozdrowienia:-)

E.

-------------

 

Dobry wieczór,

Wyjątkowo jestem wdzięczna za szkolenie o ochronie  energii. Poczułam, że chce od Pani jak najwięcej się nauczyć.

Czy może zaistnieć możliwość odbycia u Pani treningu / sesji terapeutycznej/ prowadzenia ?  Chciałabym mieć nauczycielkę i wyjątkowym darem byłoby móc uczyć się od Pani i jestem pewna że Pani będzie wiedzieć od razu i dzięki temu zyskam nowe światło na wiele spraw oraz na moją drogę życiową.

M.

-------------

 

Spotkanie i medytacja ,,Serce i Dusza" było/a  dla mnie  przede wszystkim Prawdziwe, a co najważniejsze   z Serca i Duszy do Serc i  Dusz. W moim  odczuciu, a raczej odczuciach była to medytacja źródłowa, mimo on-line bardzo bezpośrednia i głęboka no i z nadrzędną intencją i przesłaniem.

Całe spotkanie to oczywiście kolejna niepowtarzalna lekcja.

Dziękuję i pozdrawiam

Bartek
-------------

 

Moje odczucia płynące z medytacji są następujące: 

bardzo trafnie Indii odczytała moje pole i w wielu kwestiach poczułam wsparcie w przepracowywanych osobiście tematach życiowych. Już na samym początku podkreślenie sensu dalszego życia w społeczności tylko po to by pomagać innym którzy tego potrzebują i tyczy się to również naszych bliskich utwierdziło mnie w tym samym do czego i ja ostatnio dojrzałam. Osobiście miałam ochotę oddalić się od wszystkiego co obecnie mnie otacza i realizować swoje potrzeby i pasje w inny sposób, zostawiając to co do tej pory zbudowałam i odcinając się od najbliższego otoczenia . Jednak w środku nie czułam się dostatecznie swobodnie i spokojnie kiedy o tym myślałam i sobie to wyobrażałam. Natomiast kiedy doszło do mnie, że jest przynajmniej jedna osoba, która mnie potrzebuje, która mnie kocha, dla której jestem ważna, to ja rezygnuję ze swoich obecnych zamiarów i jestem przy tej osobie wpierając i pomagając jej w jej zmaganiach życiowych i jej ścieżce życia.

Tak więc pierwsze to poczułam wewnętrznie, a potem usłyszałam o tym podczas medytacji od Indii.

Również inne kwestie o których mówiła, a które dotyczyły bycia właścicielem siebie, bycia ponad tym co się dzieje a jednocześnie bycie w tym, jest mi bliskie i szukałam od jakiego czasu rozwiązań w tych tematach.

Po medytacji oprócz takich naturalnych reakcji jak rozluźnienie ciała i spokój umysłu, odczułam więcej pewności siebie, klarowniejsze widzenie, a także więcej radości w sobie.

Na drugi dzień po medytacji sprawy które normalnie odkładałam, albo z jakiś dziwnych powodów nie mogłam się za nie zabrać, nagle wyszły na plan pierwszy. Ustaliły się więc nowe priorytety, które jak się okazało nadały nowy kierunek i sens na najbliższy czas w życiu codziennym i zawodowym. Zobaczymy co dalej zmiany te przyniosą...

Podsumowując, medytacja podniosła mnie na duchu i wzmocniła wewnętrznie.

Pozdrawiam serdecznie,
Edyta
-------------

 

Medytacja była cudowna. Bardzo mnie się podobała. (...)

PS. I czekam na kolejne ❤❤❤
B.D.
-------------

 

Chcialam podziekowac za piekna medytacje. Przygladam sie Maloce od jakiegos czasu i jak zobaczylam medytacje w moje urodziny to stwierdzilam ze to nie przypadek;)

Pozdrawiam

Agnieszka

-------------

Witaj Indi, 

Na wstępie dziękuję bardzo za wczorajszą medytację i wskazówki wprost dla mnie jak pracować z brzuchem i napełniać się energią:-)))

Już rano to powtórzyłam i postaram się dalej to robić :-)
(...) chcę jeszcze zapytać, czy mogłabym jakoś wspomóc działalność MALOKI swoją pracą jako wolontariusz? 

E.P.
-------------

 

Mam nadzieję, że moje jazdy weekendowe niedługo się skończą i będę mogła aktywnie już uczestniczyć  w ceremoniach.

Cały czas pracuję nad sobą, odtruwam się- trochę zaniedbałam dietę, ale teraz znowu wracam na dobre tory :)

Rozgrzewka jest wspaniała - czuć różnicę. Praktykuje prawie codziennie. Pracuje też z misą uniwersalną, śpię na skórach itp. Jest różnica w jakości mojego życia w szczególności teraz, gdy moje tempo życia wzrosło. Częściej wchodzę do matrixa (...), ale znalazłam sposób na neutralizację- jestem spokojna i zadowolona.

Chi Kung to dla mnie wybawienie :)))

Dzięki Twoim praktykom, nowej wiedzy- swoją już usystematyzowałam, jestem regularna w dobrych nawykach, oczyszczaniach itp.

Mam więcej siły życiowej, odpuściłam gniew i tego typu emocje.

DZIĘKUJĘ :))))))))))))))))
Bedę myślała o Tobie pozytywnie, by dodać Ci energii witalnej :)))

Trzymaj się słonecznie i zdrowo.

E.B.
-------------

 

Droga Indi - jestem szczęśliwy ze Cię kiedyś poznałem o z powodu roznych przeszkadzjacych emocji, np dumy nie doceniałem, teraz ledwo przezylem i zacząłem doceniac Twoją szamanistyczna energię i wiedzę oraz umiejętności i Twoją pomoc, rozmowy telefoniczne w szpitalu. 

Uratowałem juz kilka osób od tzw zaszczepienia i zawsze bylem zbuntowany, gdyz nie godziłem sie na te przekręty systemu, ignorancję zachodnich lekarzy, którzy w dobrej wierze chcieli mnie "zabić", usuwajac połowę ciala" i tylko cud mnie znów uratował.
Więc jestem otwarty na ten anielski przekaz i dziwię się ze inni fajni i pomocni ludzie się zaszczepili i wybrali mrok. No cóż nie pora żałować róż, gdy płoną lasy, zobaczymy co będzie i robimy swoje.. 

J.G.
-------------

 

Zobaczyłam twój post na Facebook z analizą aury i odczytem wskazówek od duszy kilka  dni temu i ciągle to do mnie wraca i nie daje o sobie zapomnieć. Coś mnie przyciągnęło znów do ciebie, każda komórka w ciele i przestrzeni mi to mówi, że coś ważnego się tu zadziewa pod spodem, nie wiem co i dlaczego, ale może to i lepiej.  Nauczyłam się już nie opierać zbyt długo tak wyraźnym nienazywalnym odczuciom🙏

Jeśli znajdziesz dla mnie czas to poproszę cię o zaproponowanie terminu na taką analizę. 

I.D.
-------------

 

Dziękuję Indi za Twoją WEDĘ!!

Ściskam Was ciepło :* :* :* :*

Irena
-------------

 

(...) za Twoją radą zamieszkałam koło cudownego lasu :-)
Doceniam Indi Twoją pracę i bardzo żałuję, że mam do Ciebie teraz trochę za daleko więc na razie tylko online mogę mieć kontakt. 

Miłego dnia

Jola
-------------

 

Chciałem jeszcze raz podziękować za możliwość uczestniczenia w medytacji, nie mam w tej kwestii zbyt dużego doświadczenia. Ale czułem pozytywny dreszcz który niejednokrotnie przebiegał przez cialo mimo iż nie mogłem nic konkretnego sobie wyobrazić.

W zasadzie nie wiem co chce napisać bo mam problem z zebraniem myśli ale cieszę się, że są istoty które działają w imię dobra.
Miłego wieczoru :) 

B.W.
-------------

 

Indi, bardzo dziękuję za wczorajszą medytację, była bliska mojemu sercu :)

Martuszka
-------------

 

Dziekuje za piekna medytacje od serca, czuje  ulge i mysle ze jakas czesc nagromadzonch negatywnych mysli, emocji i przezyc sie uwolnila.

dziekuje bardzo.

S.J.

-------------
 

Zdrowie całkiem nieźle, odpowiedź organizmu na wprowadzenie diety i zmian była dość szybka, krew praktycznie zniknęła ale czasem się jeszcze coś pojawia w niewielkiej ilości. Chmiel bardzo dobrze uspokoił moją głowę, co prawda jego efekt był lekki ale wystarczający więc na pewno wkrótce zgłoszę się po następną dawkę :). 
Dziękuję za pomoc w odzyskiwaniu zdrowia 😊

Filip
-------------

Cześć Indi, 

Po naszym spotkaniu poczułam się bardzo wzmocniona i zmotywowana, aby wprowadzić zmiany w codziennym funkcjonowaniu. W nocy nie mogłam w ogóle spać. Ciekawa jestem czy to przez wrażenia ze spotkania z Tobą czy dlatego, że sąsiad u góry imprezował ;)

Następnego dnia kupiłam spódnice i chodziłam w niej cały dzień. Nie jest to jeszcze taka idealna spódnica wg zasad, czyli zakrywajaca stopy, ale i tak jest to dla mnie duża zmiana. 

Pozdrawiam Cię ciepło i do spotkania! 

Justyna 
-------------


Pierwszy film z INDI obejrzałem rok temu i wszystko co mówiła była dla mnie nowe ale  takie oczywiste zasadne i jakby znane. Nie miałem żadnych wątpliwości że to jest to czego  szukałem  i czego potrzebowałem.Od tego czasu zmieniło się w moim życiu wszystko: praca, miejsce zamieszkania, sposób życia ale przede wszystkim jego sens w tym świadomość kim, po co i dlaczego jestem, co mogę i co powinienem robić a co jest złudzeniem i fikcją  itd. 

Tak od serca dziękuje INDI przede wszystkim za prawdę dzięki której ,, wyskoczyłem z pędzącego do nikąd pociągu w systemie kłamstw i obłudy". Dziękuję INDI za to że mogłem Ją spotkać oraz za Jej odwagę  i bezpośredniość w przekazywaniu wiedzy.Jestem raptem po kilku warsztatach i wiem  że to sam początek czegoś innego i jak najbardziej właściwego.  Wiedza  przekazywana przez INDI jest źródłowa i to jest bardzo ważne  w tym wielokulturowa, ponadczasowa, wielowymiarowa i raczej często nie dostępna w oficjalnych opracowaniach czy  książkach. 

Każde doświadczenie z INDI w tym własne zapiski ze spotkań i filmów z NIĄ motywacją do  jeszcze większej pracy nad sobą  w szczególności poprzez zgłębianie wiedzy i praktykowanie jej w poszukiwaniu prawdy. Temu wszystkiemu towarzyszy wcześniej niespotykana radość i wiele odczuć których wcześniej nie znałem. Jestem na samym początku czegoś a jednocześnie tak daleko od tego co było do tej pory...

Bartek

-------------

 

Ukłon "oddania" z wtorkowej medytacji. Jestem pod OGROMNYM wrażeniem tego jak zadziałał ukłon oddania tego co nie mojej mamie.  
I w tym miejscu chciałabym Ci Indi oddać swój ukłon za pracę, którą robisz, w wyczucie co w danej chwili jest potrzebne innym do wzrostu i za to jakim jesteś zdeterminowanym światłem, który nie odpuszcza. Wyczekuję uczestnictwa w kolejnych szkoleniach i poznania u źródła wiedzy, którą powinnam mieć do tego aby świadomie być na tej planecie i (na pewnych poziomach) zrozumieć z jakimi traumami/sprawami należy się zmierzyć jako kobieca energia 
Dobrego bycia, 
Ola 

-------------

Dziękuję za tą godzine Medytacji...

Za tą ekstytacje o której zapominam, czasem jednak bycie z małym dzieckiem w domu to przypomina

U mnie było światło białe z głowy, 

I dawno tak nie siedziałam długo to ciężko wysiedziec

Pozdrawiam

Kornelia 
-------------

Wszystkiego Dobrego i dużo wsparcia w tym co robisz !

Pozdrawiam :)

Anna
-------------

Dzień Dobry Pani Izabelo,
życzę Pani Radosnych, Zdrowych Świat Bożego Narodzenia, niech dalej podąża Pani swoją ścieżką, a światłość i miłość z Pani serca niche nigdy nie zgaśnie. Nowy Rok nie będzie dla Pani, kolejnym rokiem wyzwań, nowych celów, sukcesów zawodowych.
Ps: w przeciągu ostatnich miesięcy, coraz więcej spotkam na swej drodze osob, które przechodzą transformacje duchowa, są to osoby młode w moim wieku , ale również doświadczone, po przejściach. Jest to dla mnie megaa! sam zaczęłam swoją podróż jakieś 4/5 lat temu, i nadal w niej trwam, ale jak spotykam te osoby, to czuje się jak „przewodnik (chodz dla mnie jest to za duże słowo, aby siebie taka nazwać). Cały czas w głowie mam nasz pomysł, aby wspólnie z Tobą zorganizować te warsztaty dla takich osob tak dużo jest osob zagubionych.
Jeszcze raz dziekuje za wywiad, odsłuchując (...) nagrania, za każdym razem jest to dla mnie tak nieziemskie doświadczenie, Pani głos jest tak anielski, energetycznie uspokajający, słuchając go, nie potrzebują medytacji.
Pozdrawiam Serdecznie,

Magda

-------------

Mimo tego, że Cię nie znam osobiście, byłam tylko na Twoich seminariach online, jesteś Piękną wewnętrznie Istotą i promieniujesz Mądrością. Twój spokój, mądrość i determinacja doprowadzą Cię tam gdzie podążasz ... Ty to wiesz i tak będzie!

Z całego serca .. 

Irena
-------------

Witaj, 

Niezmiernie się cieszę, że odnalazłam Cię i TWOJE kreacje w czeluściach internetu 🙏🙏🙏

Niestety chwilowo nie mogę wesprzeć, żadnego z PROJEKTÓW, gdyż jak wielu borykam się z zawirowaniami finansowymi.... -pomyślałam, że dobre słowo i wdzięczność jaką odczuwam w Twoim kierunku, to też forma energii,, innej niż materialna. 

Z całego serca życzę spełnienia na wielu poziomach i wspaniałej i uzdrawiającej podróży do dżungli! Cudowny sklep z pięknymi i ważnymi  produktami!! Wiedzą przekazywana przez Ciebie tak niezwykle POTRZEBNA i ISTOTNA w dzisiejszych czasach.... Dziękuję, dziękuję, dziękuję w imieniu swoim i innych anonimowych podróżynikow❤️❤️❤️

Niech słońce zawsze Cię ogrzewa

Przytulają drzewa

Szeptają Rośliny 

Śnij piękne sny

Niech kurz na Twoich sandałach pięknymi kolorami się skrzy! 

Pozdrawiam serdecznie

Z miłością i wdzięcznością 

Izabela
-------------

Jesteś Aniołem, ale to już wiesz :)
M.B.
-------------

Witaj Indi, 

(...) sam kontakt z Tobą wystarczył aby wesprzeć świadomość w wybraniu drogi zgodnej z pragnieniem duszy. 

Gdy podjęłam ostateczną decyzję o zmianie kierunku, powróciła energia i skierowałam się na inną linię, którą kroczyłam wcześniej i za którą tak bardzo tęskniłam. 

Świadomy powrót duszy do ciała i świadome przejście pomiędzy światami jest jednym z piękniejszych doświadczeń jakich doznałam. 

Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z Tobą, z ufnością, że przyjdę do Ciebie z właściwą sobie świadomością, energią i pytaniami. 

Dziękuję(my) za to co robisz na tej planecie.

Dobrego dnia. 

Pozdrawiamy, 

Ola i jej świetlista rodzina

-------------

Refleksje odnośnie ceremonii.. Przed rozpoczęciem miałam lekkiego stresa, nie wiedziałam czego się spodziewać... udało mi się na tyle wyluzować zeby odpuścić chęć kontrolowania siebie i swoich emocji- typowe dla mnie 🙈 W momencie gdy usiadłam na swoim materacu i usłyszałam piosenkę Maisey Rika... uderzyło mnie gorąco w sercu, cała klatka, ramiona, brzuch.. poczułam takie uderzenie gorąca które zeszło na mnie jakby z góry.. nie potrafię inaczej tego opisać, a wzruszenie mnie tak ogromne ogarnęło a zarazem smutek i melancholia, i wdzięczność - wiem ze to dziwne połączenie, ale czułam ze jestem w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie , które ma służyć mojemu rozwojowi i zrozumieniu siebie. Zdałam sobie tez sprawę z tego jak bardzo spadła moja empatia... i powiem szczerze irytuje mnie to, gdyż czuje się niewrażliwa na piękno, na nature, na innych ludzi i umiejetność rozumienia ich... czuję się tak zablokowana..
S.

-------------

Witaj Indi, 

Na początku chciałam Ci bardzo podziękować za ostatni koncert❤, cały tydzień po koncercie czułam się jakby lżej.❤ 

Miałam świadomość otaczającej mnie rzeczywistości i problemów, ale jakby na poziomie psychicznym nie zaburzały mi dnia codziennego.

Przyszła do mnie myśl, aby  do Ciebie napisać. Ostatnimi czasy próbuje odszukać sposobów, aby przywrócić równowagę w moim organizmie. Po warsztatach z Tobą studiowałam wiedzę o naszych systemach energetycznych i czuje i wiem, że potrzebuję ponaprawiać swoją wewnętrzną harmonie. Wiem, że potrzebuję wzmocnienia na gruncie dużo głębszym niż rzeczywista świadomość tu i teraz.

Pozdrawiam Cię serdecznie, 

Beata

-------------

Jesteś dla mnie Darem,

który pomaga mi wyzwolić się z własnych ograniczeń.

M.

-------------
 

Kilka dni temu spotkałam się z Wami na spotkaniu przy okazji przesilenia zimowego – Specjalnym Duchowym Koncercie Gongów i mis – Ceremonii.

Dla mnie było to szczególny czas - przyjechałam do Maloki targana chaosem zewnętrznego świata, tuż po burzliwym spotkaniu dotyczącym huraganu na wysokim szczeblu. Nieco spóźniona i z wyrzutami sumienia, że ten dzień powinnam poświęcić jedynie na przygotowanie do ceremonii...

(..>) czułam też bardzo mocno, jak dzięki Indi dokonuje się transformacja tego chaosu. Jak porządek krystalizuje się w mojej duszy i sercu. Indi, jak nikt inny kogo znam, potrafi nakierować nas na coś, czego sami nie umiemy dostrzec. Czułam jak każdy po kolei otwiera swoje (nieraz zaciśnięte) serce i każdy, bez wyjątku, odkrywa dlaczego znalazł się akurat w tym czasie w tym szczególnym miejscu. Przyjechaliśmy tak różni, a staliśmy się tak podobni i tak połączeni….

Podczas koncertu gongów doświadczyłam „cudu” oddawania brudów do Gwiazdy Centralnej. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że możliwe jest odciążenie naszej Gai mateczki – bardzo mnie to uwolniło i utwierdziło w mojej mocy.

Dziękuję wszystkim obecnym na Ceremonii, że potrafiliście tak pięknie podzielić się sobą.

Z ceremonii wyszłam z poczuciem bycia obdarowaną i obdarowującą. Z uczuciem pozostawienia za sobą tego co niechciane. Bardzo trafiło do mnie 12 Świętych Dni wg kalendarza tybetańskiego oraz cenne informacje na temat dbałości o kobiecą energię.

Następnego dnia, podczas kręgu kobiet czułam, że bardziej niż zwykle mogę się podzielić sobą.

Dzięki ceremonii z większą i pewnością i ufnością wchodzę w Nowy Rok, chcę dalej doświadczać transformacji i cudów, które dzieją się w moim życiu.

 

Wiem od Indi, że ceremonie w Maloce to spotkania, które nie są oparte na żadnej formie, tylko stwarza je Duch, któremu udostępnia miejsce w sobie...

Ania

-------------
 

Jak trafiłam na Malokę i w niej zostałam. 

Spójrz, jak wygląda teraz Świat. Spójrz czy wzorce przedstawiane w massmediach są godne byś poświęcił jej to co masz najcenniejsze - siebie, swoje życie, czas i energię.

Czy są one godne tego by brać z nich przykład i kreować swoje życie na ich wzór? Spójrz w głąb siebie i zapytaj - czy naprawdę potrzebna Ci kolejna fałszywa tożsamość? I po co?

Do czego jest Ci ona potrzebna? Czy to prawdziwy cel Twojej Duszy? Czy wiesz, ze przyszedłeś tutaj z konkretnym planem? Czy zdajesz sobie sprawę z odpowiedzialności za każdą myśl i słowo a dopiero za całokształt Twojego życia? Domyślam sie, ze nie. Spokojnie, ja tez do całkiem niedawna byłam kompletnie nieświadoma a do tego zagubiona.

Czy wiesz czym jest depresja? To wołanie Twojej Duszy o której, pewnie juz dawno zapomniałeś. Ona chce Ci przypomnieć, ze jest i ze to co robisz na zewnątrz jest kompletnie przeciwne do tego co masz w sercu. 

 

Mówi sie, ze nauczyciel znajdzie się kiedy będziemy na to gotowi. Tak też sie stało w moim przypadku, mimo to iż od bardzo dawna pragnęłam spotkać godny autorytet i wzór do naśladowania.

Na Malokę trafiłam, kiedy juz przerobiłam wiele trudnych lekcji swojego życia, kiedy przyszedł czas naprawiania siebie. Czas prostowania scieżki, czas wznoszenia.

Bardzo długo szukałam siebie tam, gdzie mnie nie było aż trafiłam do świata Indi. Zrozumiałam, dlaczego nigdzie indziej nie pasowałam.  Możesz sobie wyobrazić moją radość, kiedy to odnalazłam mój Świat i podobnych mi ludzi. Ale nie stało się to tak od razu i tak łatwo.

Może zacznę od początku. Na Indi trafiłam siedząc za biurkiem w pracy, kiedy to słuchałam wykładów na you tube. Wtedy zaczynałam interesować się wpływem energii innych ludzi na mnie i próbą ochrony przed nią. Przeszukałam Internet i eureko okazało się, że Indi mieszka i prowadzi działalność 15 kilometrów od miejsca skąd pochodzę. Niewiele się zastanawiając zapisałam się na kurs ‘’Oczyszczanie i ochrona energetyczna’’. Po prostu podążyłam za głosem serca. Później kontynuowałam serię szkoleń, chłonąc wiedzę jak przysłowiowa gąbka oraz krok po kroku wprowadzając ją w życie, które zmieniłam o sto osiemdziesiąt stopni i które to zaczęło nabierać barw. Przeszłam głęboką przemianę fizyczną i energetyczną.
Małgorzata

-------------

 

Indi.. 

Z serca chcę podziękować, za to w jaki sposób żyjesz, za to co co dajesz innym duszą, ziemi.

Nie sposób opisać moją wdzięcznoś, umysł przestał nadażać za tym co odczuwa serce. 

Prganę Ci podziękować, odwiedziłam Cię podczas Specjalnego koncertu, który odbywał się w okolicy świąt Bożego Narodzenia, głęboko wierzę, że Twoja energia, miłość, empatia przyczyniła się do tego co dziś odczuwam i na jakim poziomie. 

Nie przestaje się uśmeich na myśl o tym jak wspaniali ludzie stają na mojej drodzę, jesteś jednym z nich, bardzo ważnym w tym procesie. 

Dziękuję, całym sercem.. 
S. B.
-------------

Cześć Iza:)

(...) Chciałam Ci też napisać - od siebie i od mojej mamy, że koncert w niedzielę był dla nas jednym z najgłębszych i bardzo osobistych przeżyć. Jeszcze długo po nim byłyśmy pod jego wrażeniem, nawet nie muzycznie, tylko w dużo szerszym znaczeniu. Ujęcie w słowa tego nie oddaje, ale czułyśmy obie, jakby coś się przez nas przetoczyło na dużej głębokości i nie ustępowało. Dla nas obu był (i mam wrażenie, że nadal jest) to proces, chociaż dla każdej inny i odmienne sfery porusza (momentami takie, których się jeszcze nie zna i dopiero bada). 

Właściwie cały ten wywód chciałam sprowadzić do jednego i najważniejszego: dziękuję Ci za ten wieczór i za to, co nam wszystkim dajesz. 

Basia
-------------

bottom of page