top of page

JasnoWidzenie i JasnoRozpoznanie

"Ludzka świadomość jest substancją niepodlegającą ograniczeniom ciała, wysoko zorganizowaną energią, zdolną do zmieniania świata materialnego."
Dan Brown
 

JasnoWidzenie jest tylko nazwą, słowem, które niezbyt precyzyjnie określa pewien rodzaj Daru Źródłowego. Jest ono jednak na tyle rozpoznawalne, że używanie go stało się powszechne.
W trakcie spotkania dla Ciebie używam wielu Darów, które są u mnie aktywne i rozwinięte (były one weryfikowane i testowane na wielu różnych poziomach i przez wiele ostatnich lat). Należą do nich: jasnoWidzenie, jasnoCzucie, jasnoWęch, jasnoSłyszenie, rozpoznawanie wibracji, genotypu oraz indywidualnych frekwencji, Prekognicja (wgląd w Przyszłość danej Linii Czasowej), bezpośredni kontakt z Duszą i NadDuszą, (czasem również z poziomem Wyższym) i wiele innych, niemożliwych do opisania obecnym słownictwem.

Dla Ciebie jest tutaj jedna ważna informacja - Dary, w które zostałam "wyposażona" posiadam od urodzenia, a w czasach obecnych stają się one coraz mocniejsze i wielopoziomowe - oznacz to tylko jedno: są to Dary Źródłowe i używam ich tylko dla Dobra, więc Źródło wzmacnia je we mnie i zasila swoim Światłem.


W trakcie odczytu JasnoWidzenia staram się pozostawać neutralna i osobiście niezaangażowana (możesz to odbierać jako obojętność) - jest to warunkiem klarowności odczytu i obiektywności wglądu.

Co można sprawdzić poprzez parazmysły i Dary?
- WSZYSTKO... Możemy sprawdzić codzienne sprawy związane z Twoim obecnym życiem;
- przyszłość Twoich projektów, planów, a nawet marzeń (które są w trakcie realizacji);
- możemy zajrzeć w Twoje relacje (rodzinne, zawodowe, biznesowe itp), aby sprawdzić czy Ci służą (ważne! bez zgody innych istot nie sprawdzam ich energetyki - wtedy sprawdzamy tylko to, czy relacja jest dla Ciebie korzystna);
- weryfikacji możesz poddać swoje osobiste odczucia dotyczące różnych spraw, powiązań, tematów;

- wykonać Analizę Aury i energetyki;
- sprawdzić możemy Twoje zdrowie, pracę, ekonomię i wiele innych spraw;
- jeśli potrzebujesz podjąć jakąś ważną decyzję - możemy sprawdzić również ten aspekt;
- może się okazać, że otrzymasz też Przekaz od Wyższych Aspektów Siebie.

Tak naprawdę spektrum tematów jakie można zweryfikować poprzez JasnoWidzenie jest rozległe (a być może nieskończone), musisz tylko pamiętać o zasadzie NIEINGERENCJI w energię innych istot (również dzieci i zwierząt). Aby sprawdzić swoich bliskich, musisz mieć ich zgodę (w przypadku niemowląt i zwierząt ustalamy ten temat indywidualnie, w trakcie spotkania).

Wyjątkiem są relacje partnerskie, w których można dokonać ogólnej weryfikacji sytuacji, lub sprawdzić czynniki negatywne, obciążające któregoś z partnerów, lub całą relację, czy rodzinę.

Jestem Medium (łączę się dla Ciebie z innymi przestrzeniami), więc to, co się przychodzi jako informacja i Przekaz, pochodzi od Sił i Aspektów Wyższych oraz bezpośrednio z Pola Wiedy, i jest niezależne od wszelkich iluzji umysłu.
Informacje i wskazania bywają często symbolicznie zobrazowane, więc będziemy je wspólnie odczytywać, dekodować i poznawać rzeczywistość właśnie w tak specyficzny sposób.


Jest to bardzo wartościowe doświadczenie dla Ciebie, w którym możesz wyjaśnić, "wyprostować" i rozświetlić Światłem Świadomości różne aspekty Twojego życia. 
W trakcie JasnoWidzenia pozostań w spokoju emocjonalnym i z wyciszonym umysłem. Wyłącz intelekt.

Sesje są zawsze nagrywane, więc możesz do nich wracać wielokrotnie - czasami bowiem podpowiedzi ze Światów Wyższych są zrozumiałe po jakimś czasie, kiedy nasza ludzka świadomość będzie gotowa na ich odczytanie.

bottom of page