top of page

Indi Iannai (Paletko)

"Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej STOSOWANIE. 
Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz. Świat odpłaca Ci za to, co ROBISZ."

Les Giblin

 


Od wielu lat staram się być coraz bardziej świadomą istotą. Odkrywam, doświadczam, przytomnie wybieram.
Wierzę, że wszyscy jesteśmy sobie równi, każdy z nas ma miliony talentów i umiejętności; jedyne 
co nam pozostaje, to uwierzyć w siebie! Sztuki Walki - doskonalenie, artyzm, pasja Serca
Swoje doskonalenie zaczęłam od... sztuk walki. Trenowałam Judo, Tae Kwon Do, Kung Fu Białego Żurawia i Długiej Pięści, Wing Chun, Yiquan, tradycyjne bojowe Tai Chi, a także Chi Kung (Qigong).
Przez kilka lat regularnie praktykowałam również Jogę (Sivananda i Iyengara).
Od 1994 r. posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ze specjalizacją Sztuk Walki (Kung Fu).
W latach 2000-2021 prowadziłam w Krakowie Szkołę Tradycyjnego Tai Chi i Kung Fu "YIN-YANG".
Obecnie prowadzę zajęcia ukierunkowane na uzdrawianie bioenergetyki, scalające Ducha z ciałem oraz regenerujące i uprawniające cały organizm. 

❤ Trening sztuk walki uczy wewnętrznej dyscypliny, koncentracji, samoobserwacji oraz zarządzania swoim umysłem. Niezwykle hartuje siłę woli i pokazuje jak być konsekwentnym! Dlatego też rozwijając się na innych poziomach nigdy nie zeszłam ze ścieżki sztuki walki. Tak naprawdę bowiem, wszystkie głębokie i mocne ścieżki duchowe (przede wszystkim starożytne tolteckie tradycje szamańskie) zawsze kształtują w nas osobowość Wojownika, który całe swoje życie toczy batalię z ego, biernością i zniewoleniem przez umysł.
Wojownik Duchowy toczy batalię o własne Przebudzenie i Wyzwolenie.Aby pojąć lepiej Istotę Ludzką, poznałam i wypróbowałam wiele różnych form terapii, procesów uzdrawiania i oczyszczania. Poniżej prezentuję je skrótowo - być może zainspiruję Cię do ich poznania.

Tradycyjna Medycyna i Dietetyka Chińska
Od wielu lat interesuję się Medycyną i Dietetyką Chińską, a kuchnia Pięciu Przemian towarzyszy mi nieprzerwanie od 2006 roku. Ukończyłam 3-letni kurs Dietetyki Leczniczej Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, gdzie wykłady prowadziła mistrzyni tego tematu - Ina Diolosa z francuskiego Instytutu Avicenny, a liczne szkolenia z zakresu Medycyny Chińskiej, m.in.: "DIAGNOZA Z JĘZYKA I TWARZY WG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ - Seminarium dla zaawansowanych", "Podstawy Medycyny Chińskiej i fizjologia narządów Zang Fu", "Skrócona diagnostyka w akupunkturze", "Diagnoza z pulsu", "RÓŻNICOWANIE WZORCÓW PATOLOGII W MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ", "PRZYCZYNY CHORÓB WG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ", "DIAGNOZA Z JĘZYKA", "GOTOWE RECEPTURY ZIOŁOWE", „Pięć Umysłów i Siedem Emocji, psychologia Medycyny Chińskiej" (Yefim Gamgoneishvili).
Dodatkowo, w latach 2009-2011 roku byłam sekretarzem zarządu Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej PTTMC, a w latach 2009-2013 byłam członkiem-założycielem PTTMC (www.pttmc.org).

Techniki cielesne
Masaż 
(szkolenia: Masaż Chiński i Akupresura; Masaż Klasyczny I-II stopnia z elementami masażu chińskiego i rehabilitacji; Terapia Manualna Stawów Obwodowych i Kręgosłupa; Masaż Taoistyczny i podstawy diagnozy wg medycyny chińskiej).
Technika Bowena - jest to niezwykle oryginalna forma terapii ciała, nie podobna do żadnej innej, a zarazem niezwykle skuteczna. Ukończyłam moduły I-VI w Australijskiej Akademii Terapii Bowena (kurs w Polsce).
Praca z Ciałem (szkolenia: roczny kurs Metody Feldenkraisa; Pilates I stopnia oraz kursy "Zdrowy Kręgosłup"; "Reha Ball"; "Pilates dla kobiet w ciąży").
❤ Nasze ciało jest bardzo skutecznym narzędziem do przemiany świadomości, wzrostu i osiągania wewnętrznej mocy. Już samo skupienie się na prawdziwych potrzebach własnego organizmu kieruje nasz umysł ze świata zewnętrznego do nieograniczonej przestrzeni wewnątrz nas.

Techniki mentalne
Relaksacja/wizualizacja
(szkolenia: Warsztaty Relaksacji, relaksacja Schultza i Jacobsona, relaksacja Sivananda, szkolenia w wizualizacji uzdrawiającej, praktyka własna).
❤ Moc świadomego umysłu nie ma sobie równych... Umysł stwarza naszą rzeczywistość cały czas, więc zadaniem istoty poszukującej Przebudzenia jest szkolenie się w tym, aby obserwować ten proces kreacji i uczynić go tak świadomym, jak tylko jest to możliwe.

Techniki energetyczne
Radiestezja
(szkolenie Radiestezyjne I-II stopnia).
Feg Shui (szkolenie: I-III stopień Feng Shui, Wędrująca Gwiazda, kilka lat praktyki własnej).
Reiki, czyli uzdrawianie Energią Uniwersalną (stopień I-II i III-do praktyki własnej).
❤ Z zamiłowania zajmuję się bioenergetyką organizmu, obrazem ciała wykraczającym poza strukturę fizyczną. Radiestezja oraz Feng Shui niezwykle uwrażliwiają na bodźce pozazmysłowe i dają świadomość ogromnego wpływu różnych energii na nasze życie codzienne. Tai Chi, Chi Kung, Reiki z kolei uczą, jak pracować z energią na poziomie własnego ciała. Dzięki tym doświadczeniom temat energetyki świata i człowieka stał się dla mnie bardziej czytelny i kompletny.


Praca z bioenergią, energiami subtelnymi, dźwiękoterapia
Łagodna Bio-Energetyka (Bioenergetyka) (szkolenie: zaawansowany Kurs Łagodnej Bio-Energetyki, prowadzony przez Richarda Overly, bezpośredniego ucznia twórczyni metody, Evy Reich). Metoda ta pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Terapia korzysta z wielu technik, dzięki czemu jest to niezwykle głęboka, a zarazem skuteczna metoda pracy z energią, umysłem, emocjami, historią życia. 
Szkolenia, które wspaniale domykają ten temat i uczą kolejnych technik pracy z energiami subtelnymi: 
Terapia Metamorficzna, Kurs Uzdrawiania Dźwiękiem Mis Himalajskich I-III stopnia, Kurs Gry na Gongach (i Terapii Gongami).

 

ExtraSensory Perception - postrzeganie pozazmysłowe
Od roku 2021 zaczęłam w sposób bardziej świadomy podróżować poprzez różne warstwy Rzeczywistości, wspomagając się wiedzą i rozpoznaniem ze ścieżek regresji hipnotycznej. Najpierw szkoliłam się i uzupełniałam dotychczasową Wiedzę na sesjach osobistych, a następnie odbyłam bezpośrednie szkolenia w tym zakresie, m.in. w Akademii Calogero Grifasi (i nie tylko). W międzyczasie weryfikowałam siebie samą, swoje pochodzenie, swoje zadania, łączyłam się z głębszymi aspektami samej siebie i uczyłam samą siebie (poprzez kontakt z NadDuszą).

Od 2022 roku intensywnie trenowałam (i nadal to czynię) postrzeganie pozazmysłowe i odczyt zdalny.

 

Ścieżki szamańskie
Od 2011 roku intensywnie zajmuję się tradycyjnym szamanizmem. W czasie swoich podróży do plemion kultywujących tradycje szamańskie, poznawałam wiedzę i techniki rdzennych kultur obu Ameryk, Nepalu i innych miejsc, które pozostają w stałym związku ze swoją tradycją.

Każdy nauczyciel, szaman, Wódz, których spotkałam na swojej drodze w czasie podróży do Kolumbii, Ekwadoru, Gwatemali i Nepalu, pozostawił we mnie głębokie Poznanie wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki któremu moja szamańska aktywacja odbyła się (i nadal odbywa) z dużą świadomością i szacunkiem do tego procesu.

Szamańskie Dary jakie posiadam od urodzenia, są jednymi z najsilniejszych. Zostały mi dane jako Łaska i stanowią moje główne narzędzie do przebudzania jaźni swojej i innych.

 

Starożytne Kultury i Tradycje
Majańskie Techniki Energetyczne
(z Naną Mariną z Gwatemali); esencje i ekstrakty roślinne całego świata (nauka bezpośrednio u źródeł oraz praktyka własna).
Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów (Szkolenia u Shuni Giron z Gwatemali oraz Tomasza Czyby).
Huna (szkolenia w zakresie Huny oraz praktyka własna).
Kurs Podstawowy Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet MOC BERIEGINI (STRAŻNICZKI) oraz Warsztaty Podstawowe Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet w Tradycji Białoruskiej.
Bardzo dużą wiedzę otrzymałam też od Luboswiety, na III stopniach Praktyk Rodowych, wywodzących się z bardzo starej tradycji naszych słowiańskich praprzodków.

❤ Jedną z moich pasji jest odkrywanie, badanie i przystosowanie dla ludzi Zachodu przekazów starych rdzennych kultur (słowiańskiej, majańskiej, obu Ameryk, tybetańskiej, hawajskiej itp). Dlatego też poszukując pradawnej wiedzy podróżuję po świecie, odwiedzając starszyzny plemienne, szamanów i uzdrowicieli oraz ucząc się wielu starych technik, kultury i odmiennego rozumienia rzeczywistości. Nauczycieli znajduję również w naszej kulturze - są to ludzie, którzy podobnie jak ja, szkolą się u różnych nauczycieli starych tradycji.

Inne dziedziny i szkolenia
Tanatoterapia - proces uzdrawiania wykorzystujący nauki dotyczące umierania i świadomość istnienia człowieka na wielu płaszczyznach.

Kobiecość w pełni - Warsztaty Świętej Żeńskości - to mocno otwierające i aktywujące świadomość zajęcia prowadzone przez Marka Tarana, na których przedstawia on zebraną przez siebie wiedzę o praktykach energetcznych, żeńskiej duchowości oraz globalnej sytuacji duchowo-energetyczno-świadomościowej, w jakiej obecnie wszyscy znajdujemy się na tej Planecie. 
Ukończyłam również Kurs "Access The BARS", a następnie rok później dokonałam jego korekty i "odkodowania" na szkoleniu u Katarzyny Metza "Punkty Źródłowej Świadomości (Dotyk Światła)". Technika Katarzyny Metza ma swoje źródło w przekazach anielskich i koryguje błędy w przekazie Access The BARS, czyszcząc tę technikę i przywracając jej pierwotne pochodzenie (Wysokie Wibracje i czyste połączenie ze Źródłem).


 

Wiele lat praktyki ciała, świadomości i ducha pozwoliło mi stworzyć bazę do nauczania ludzi o metodach wzrostu witalności, odzyskiwania wewnętrznej siły, wzmacniania organizmu oraz ducha i porzucania szkodliwych wzorców mentalnych, czy nawyków energetycznych.
Wszystkie metody, w których się szkoliłam i które poznaję nadal oraz naturalne Dary z jakimi się urodziłam i które aktywują się coraz mocniej, stworzyły kompletny i bogaty system diagnostyczno-uzdrawiający.
Opieram się głównie na DARACH (jasnowidzenie, jasnoczucie, zdalny odczyt, umiejętność kontaktu z Duszą i NadDuszą, telepatia Serca, mediumizm, ExtraSensory Perception - postrzeganie pozazmysłowe, prekognicja i retrognicja, prorocze sny, bilokacja, psychometria i wiele innych) oraz na starożytnej Wiedzy dawnych kultur, m.in. filozofii i medycynie Wschodu, tradycjach obu Ameryk, starożytnych technikach i umiejętności Pracy z energią i Żywiołami. 
Zajmuję się wielozakresowym wzrostem i rozwojem ludzi, ich przebudzaniem, oczyszczaniem, ukierunkowaniem na relację z Duszą oraz poszerzaniem ludzkiej świadomości.
Poza standardowym zakresem terapii manualnych, pracy z ciałem i umysłem, stosuje również dużo bardziej niekonwencjonalne metody (w tym uzdrawianie szamańskie, sesje jasnowidzenia i doradztwo duchowe).

Z każdym rokiem jej uzdolnienia parazmysłowe są coraz głębsze i silniejsze, dzięki czemu diagnoza i rozpoznanie przyczyny problemów są coraz dokładniejsze i pomocne w terapii.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 

Kim tak naprawdę jestem?

https://podcastanielski.podbean.com
Jeśli zdasz się na głębokie czucie, wewnętrzną intuicję i połączenie
z sercem (bez umysłu), to mnie rozpoznasz :)
Doświadczysz pewnej specyficznej, mocnej energii Spirytualnej,
która przynależy do Istot mocno połączonych ze Źródłem.

Od dziecka wiedziałam o tym, czując niezwykłe Połączenie
z Najwyższym Światem - niosłam w sobie potężne wewnętrzne Dobro,
Mądrość, Współodczuwanie, Szlachetność, Czystość, Świętość
(a nawet Mistycyzm), Umiłowanie, Oddanie, Poświęcenie, Głęboką Moralność, Empatię i Serce, niezwykle wrażliwe na krzywdę innych Istot oraz Istnień.
W ramach dorastania przeszłam przez tresurę systemu, a świat ludzki i nieludzki wielokrotnie starał się zniszczyć moje Światło. Śmierć stała się moim towarzyszem - umierałam już kilkukrotnie, doświadczając również pełnej śmierci klinicznej.
LECZ ŚWIATŁO JEST ZAWSZE NADRZĘDNE, JEST PONAD WSZYSTKIM, A ŹRÓDŁO-MATKA I PIERWSZE DZIECI, KTÓRE OBRAŁY MISJĘ DZIAŁANIA TUTAJ, W CZASACH OSTATECZNYCH, POZOSTAJĄ POD OCHRONĄ JEGO/JEJ PRZEPIĘKNEJ MIŁOŚCI.
Więc oto JESTEM nadal, trwam w tej krainie snu i zapomnienia, aby przypomnieć Ci Istoto o Twoim Boskim pochodzeniu i uratować Duszę Twoją, ucząc Cię, poszerzając Twoją świadomość i promieniując na Ciebie Polem Wysokiej Świadomości, aby opadły zasłony iluzji i ujawniła się prawdziwa natura Twojej Istoty.

Ponieważ sytuacja na Ziemi zaogniła się i nastał czas, do którego Świat Wyższy przygotowywał mnie od urodzenia - postanowiłam na poważnie zabrać się do swojej pracy. Od 2020 do 2022 roku badałam swoje pochodzenie bardzo dokładnie, korzystając z pracy i pomocy wielu jasnowidzących istot, w tym telepatów, aby mieć pewność tego, czy mam prawo w tych czasach wspierać ludzi i wypowiadać się w imieniu Sił Wyższych.
Analiza Rozwoju Duchowego (ARD) wykazała co następuje (zgodnie z moim obecnym pojmowaniem):
Pochodzenie Duszy: Istota Anielska Różowa (Anioł-Istota Serca) o silnej żeńskiej polaryzacji.
Żadne Istoty NIEboskie nie manipulowały we mnie - pozostaję czysta i poza ingerencją mroku.
Etap Wzrostu: od co najmniej kilkudziesięciu wcieleń wzrastam i wracam do Źródła, więc przepracowałam tak wiele i tak głęboko, że w obecnym wcieleniu otrzymałam wiele Darów i potężne wsparcie Świata Najwyższego.
Poziom rozwoju duchowego na to wcielenie: umożliwiający jasnoWidzenie, jasnoCzucie, jasnoWiedzenie i inne, aktywowane stopniowo Jasne Dary.
CZYM JEST JASNY DAR? - TO UMIEJĘTNOŚĆ WŁAŚCIWEJ PERCEPCJI, POZA ILUZJAMI POWŁOKI I DOZNAŃ W POLU MATRIKSA...

 

Niech towarzyszy Ci Miłość do Stwórcy - Twojego Ojca i Matki, Źródła Twego istnienia, które nosisz głęboko w swoim pięknym Sercu.

Indi Iannai, to imię mojej Duchowej Istoty.


Moje projekty, które ofiaruję światu:

 

❤ BIAŁA ŚCIEŻKA INDI
www.maloka.pl/biala-sciezka
www.maloka.pl/wiedza-przekazy-indi

www.maloka.pl/praca-z-cialem
rumble.com/c/c-858627

greenharmony.pl

Indi Iannai Withe Path (wkrótce...)

❤ SPOŁECZNOŚĆ BIAŁEJ ŚCIEŻKI
Locals POL: bialasciezka.locals.com

❤ UNCENSORED / BEZ CENZURY:
MISJE SPECJALNE: misjespecjalne.locals.com
BADANIA: bialasciezkabadania.locals.com

 

❤ TERAPIA I DUCHOWOŚĆ

TERAPIA HOLISTYCZNA: terapiaholistyczna.locals.com

PODCAST ANIELSKI: podcastanielski.locals.com


Indi - Inna
(2024)

shaman.jpg
bottom of page