top of page

KRĘGI I CEREMONIE
Szkoła Wyzwolenia "BIAŁA ŚCIEŻKA INDI"

"Modlitwa to odwaga zbliżenia się do sacrum poprzez szept, słowo, myśl."
Zyta Rudzka

Codzienna rutyna życia często niewiele ma wspólnego z sednem naszego istnienia - z naszą Duszą... 

Biegniemy przez czas i wydarzenia, niezmiennie poszukując szczęścia w kolejnych doświadczeniach, rzeczach, osobach, miejscach. Nadajemy rozpęd życiu, snując marzenia i sny o ich spełnieniu. Śnimy też o chwilach, które odeszły i o tych, które może nam przynieść przyszłość.

Kiedy więc mamy możliwość być TU i TERAZ, w sposób pełny, prawdziwy i całkowicie przejawiony?

 

Jednym z takich momentów jest modlitwa, rytuał, ceremonia. Wtedy bowiem cała nasza energia wraca do nas z naszych snów i opowieści umysłu, z naszych zastygłych w przeszłości emocji i lęku o przyszłość.To wtedy otwieramy bramę naszego Serca, aby spotkać się z Duszą i w głębokim wewnętrznym doświadczeniu nawiązać z powrotem świadomą więź z naszą "Boską Iskrą", wewnętrznym Światłem i Świadomością Wyższą.

 

Modlitwa i duchowe głębokie doświadczenia są nam niezbędne do istnienia, tak samo jak jedzenie i powietrze. Karmimy wówczas swój duchowy pierwiastek, nie pozwalając mu obumrzeć w naszym sercu i przywracając Światło naszej Świadomości. Pomimo, że nie pamiętamy o tym (bądź nie nauczono nas tego w ramach cywilizacyjnej edukacji), nie zmienia to faktu, że każdy z nas, jako Istota Duchowa, potrzebuje pokarmu również dla tej części siebie - nieśmiertelnej, czystej i połączonej ze Źródłem Duszy.


************************************

Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"

(Spotkanie Podstawowe)


Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.
Jest to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.
Będziemy tworzyć ten krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami. Dla każdej opowieści postaramy się znaleźć spirytualne rozwiązania, rozjaśnić świadomość i oczyścić serca.
W ramach Kręgu - zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia. Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Siła Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia. 
(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

Cykl Kręgów ONLINE (dla NIEzaszczepionych):
​15 września, 13 października, 10 listopada 2024

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Ceremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI"

(Spotkanie Podstawowe i Średniozaawansowane)

 

Ceremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI" to doświadczenie energetyczno-duchowe, dotykające różnych poziomów naszego istnienia: ciała, energii, Świadomości, Ducha i Duszy. To wspólna modlitwa/medytacja i spotkanie w grupie Jasnych Dusz, wspierane przez głębokie i uzdrawiające frekwencje/energoinformacje, słyszalne i nie słyszalne, widzialne i niewidzialne.

W trakcie Ceremonii będziemy pracować zarówno wspólnie, jak i indywidualnie (na swoim osobistym miejscu), łącząc się jedną ideą uzdrawiania i harmonizowania poprzez częstotliwości Duchowych Światów Pierwotnej, Źródłowej Macierzy.

Nasze Wyższe Ja i Dusze spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu głębokiej fali dźwiękowej niezwykłych instrumentów z Tybetu i Nepalu. Całe doświadczenie chronione będzie Modlitwą, wypełnione Błogosławieństwem i Wolą Wyzwolenia z iluzji.​

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

6/7 września 2024: MALOKA Staniątki

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Warsztatowy Pieśni "DUSZA GRA i ŚPIEWA"

(Spotkanie Średniozaawansowane)

Dusza, ta subtelna, jasna część Twojej istoty, jest radosna i serdeczna jak dziecko. Dobrze jej kiedy nie myślisz, lecz odczuwasz, kiedy nie mówisz, lecz śpiewasz i kiedy poruszasz ciałem i energią w Przepływie Wszechświata... Dusza pragnie cieszyć się doświadczeniem Życia i poznawać, radować się i odczuwać pasję, odczuwać pełnię...
Lecz ludzie obecnie zamknęli się i skostnieli, poszarzały ich aury i zasmuciły się ich oczy. Zesztywniały ich ciała, zablokował przepływ energii, a śpiew Serca zamilkł w chaotycznym ataku ujadającego umysłu.
Może więc czas, aby
pomóc Duszom rozjaśnić "swoich ludzi" i przypomnieć im dziecięcą radość istnienia?
Czas, aby rozmrozić serca i z przyjemnością posłuchać głosu swojej Duszy?

(zobacz więcej informacji...)
 

TERMINY:
wkrótce...


♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Medycyny Serca "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"

(Spotkanie Zaawansowane)

 

Krąg Medycyny Serca oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja/zawołanie uzdrowienia będzie dodatkowo wzmacniana przez energię Źródłowego połączenia, które przepływa przez Indi i Krąg, który razem współtworzymy.

Poprzez okazanie szacunku i uwagi świętym lekarstwom Serca, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.

Jedną z Medycyn, jakie uzdrawiają nasze Serca, jest Święty Tytoń - jest to starożytne Duchowe Narzędzie, pomocne m.in. w oczyszczeniu się z negatywnej energii. Co istotne - Tytoń w połączeniu z Duchem, może głęboko uleczyć Serce i oczyścić Jaźń, a także uwolnić umysł od negatywnych kodów i programów.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

30/31 maja 2024: MALOKA Staniątki (Grodzisko) - ŚWIĘTO ZIEMI


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Warsztatowy "Kobiety dla Ziemi"

Spotkanie dla Kobiet Poszukujących Przebudzenia i Wyzwolenia. 

Nasze spotkanie podaruje Ci dużą dawkę Wied(z)y oraz silną inspirację do zmian w życiu, w sobie i swojej energetyce. Otrzymasz dużo cennych wskazówek, które możesz etapami wprowadzać w życie i odkrywać swój potencjał, uzdrawiać i aktywować siebie.
Będziemy pracować nad swobodą energii i jej świadomym kierowaniem, nad etyką żeńskiej energii i jej misją. Nasza Praca w Kręgu będzie ukierunkowana na połączenie z Matką Ziemią i scalanie swojej energii z tym oceanem życiodajnej siły...

(zobacz więcej informacji...)
 

TERMINY:

Sierpień 2025... IRLANDIA

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡
 

Krąg Inicjacyjny Medycyny Tytoniu

(Spotkanie Zaawansowane, tylko na zaproszenie)

 

Jest to Krąg Inicjacyjny przede wszystkim dla moich bezpośrednich uczniów, podążających razem ze mną ścieżką duchową i szamańską, którzy pragną otrzymać mocne narzędzie spirytualne, do ochrony, wzmacniania aury, oczyszczania i samouzdrawiania,

Zapraszam więc na ten warsztat osoby, które uczestniczyły co najmniej w kilku szkoleniach u mnie (związanych z duchowością i energetyką) oraz ceremoniach, które prowadzę - jest to bowiem praca zaawansowana i wymagająca szacunku, zarówno do samej Świętej Medycyny, jak i do Nauczyciela i Przekazu.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

wkrótce...


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE - zobacz tutaj...

Pracujemy Dla Dobra Całości!
Indi oraz Ludzie Białej Ścieżki

♡♡♡♡♡♡

Święte Miejsca to:
- Kręgi starożytne: kamienne, drewniane (sprawdzone pod kątem duchowego i energetycznego stanu)
- Twierdze Gwiazdy i Białe Miasta
- Święte Gaje (starożytne)
- Grodziska (również zrównane z ziemią - wystarczą ślady bytowania i zapisy potwierdzające lokalizację)
- Święte Ruczaje, Źródła itp (potwierdzone lokalną tradycją).

bottom of page