top of page

Krąg Medycyny Serca "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"
Spotkanie Zaawansowane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 

Zapraszamy Cię na Krąg Medycyny Serca :)

Krąg Medycyny Serca oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Osobistym Wiekim Duchem oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja/zawołanie uzdrowienia będzie dodatkowo wzmacniana przez energię Źródłowego połączenia, które przepływa przez Indi, jej Pole i Krąg, który razem współtworzymy.

Jedną z Medycyn, jakie uzdrawiają nasze Serca, jest Święty Tytoń - jest to starożytne Duchowe Narzędzie, pomocne m.in. w oczyszczaniu z negatywnych energii. Co istotne - Tytoń w połączeniu z Duchem, może głęboko uleczyć Serce i oczyścić Jaźń, a także uwolnić umysł od negatywnych kodów i programów.

Uzdrawiające i Oczyszczające Wibracje - w trakcie spotkania będziemy dla was grać i śpiewać, podążając za prowadzeniem Wielkiego Ducha. Nasz Dźwięk jest zawsze wolny i nieszablonowy, improwizujemy bowiem zgodnie z poruszającą się energią oraz indywidualnym Jasnoczuciem. Często Indi przywołuje dźwięki i energetyczne wibracje zgodnie z odczytem Pola i JasnoWidzeniem.
Jedną z ważniejszych wibracji Białej Ścieżki jest Przekaz, więc Indi będzie przemawiać w imieniu Wielkiego Ducha, waszych Dusz oraz Ducha Matki Ziemi i Całości Istnienia.

Ważnym elementem Kręgu i Twojej osobistej Pracy w trakcie naszego spotkania jest przywołanie osobistego dźwięku Serca. Jest to bowiem najczystsza wibracja Twojej Duszy, pierwotna Esencja doskonałości, ulokowana w Tobie i stanowiąca centrum Twojego istnienia...
"Obserwuję od wielu lat to niezwykłe doświadczenie, kiedy uwolniony głos, odkryta własna wibracja i głębia własnego dźwięku, wywołuje wewnętrzną transformację i zbliża ludzi do samych siebie (do Duszy). Wzmacnia aurę, zasila psychikę, budzi uśpione energie, a przede wszystkim zbliża do samego siebie, dając odwagę w wyrażaniu siebie." Indi


Medycyna Tytoniu jest potężnym sposobem na oczyszczanie się z negatywnych energii (wewnętrznych i zewnętrznych), a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​

Pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu, Tytoń bowiem ma działanie stymulujące i pobudzające oraz oczyszczające dla wątroby, nerek, mózgu, płuc, krwi. 

INDI PRACUJE Z TYTONIEM TYLKO W SPOSÓB PEŁEN SZACUNKU I NIE MAJĄCY NIC WSPÓLNEGO Z KOMERCYJNYM UŻYCIEM TYTONIU W CYWILIZACJI ZACHODNIEJ. STOSUJE GO DO OCZYSZCZANIA I UZDRAWIANIA ZARÓWNO BIOENERGETKI, JAK I CAŁEJ PRZESTRZENI OSOBISTEJ I WSPÓLNEJ.

 

Medycyna Tytoniu może Ci pomóc w następujący sposób:

- pomaga skupić się i oczyścić umysł oraz wyostrzyć percepcję,
- oczyszcza z rozpraszających, złych energii,
- odtruwa ciało i pole mentalne oraz oczyszcza pole energetyczne,
- oczyszcza zatoki ze śluzu i krew z toksyn,
- przynosi spokój, ugruntowanie, harmonizuje emocje (co trwa znacznie dłużej niż początkowe doznanie - nawet do kilku dni),
- Medycyna Tytoniu może być pomocna w nawiązaniu połączenia z Duszą, Źródłem, Wyższym Ja, Wewnętrznym Dzieckiem itp obszarami Twojego wnętrza i wszechświata, do których na co dzień nie masz tak łatwego dostępu.

Wyjątkowość Tytoniu polega na tym, że zarówno uziemia, jak i stymuluje. To przeciwstawne połączenie właściwości uziemiających i podnoszących na duchu sprawia, że ​​jest to tak silna Medycyna. Usuwa zbędne energie i jest potężną pomocą w ustalaniu osobistych intencji i wglądów; tak właśnie rdzenne plemiona obu Ameryk używają go od wielu pokoleń.


W ogólnym zarysie, Krąg Medycyny Serca łączą różne elementy duchowego szamanizmu Białej Ścieżki:
- krąg, wspólnota, spotkanie Dusz i połączonych energii;
- Uzdrawianie Wibracją (dźwięk, Pieśń, Słowo, wibracja Żywiołów);
- odszukiwanie w sobie drogi do Serca, Duszy i odtwarzanie połączenia z Wielkim Duchem;
- rozszerzanie świadomości, samouświadomienie, samoobserwacja, Poznanie wewnętrzne i zewnętrzne;
- Twój Osobisty Dźwięk: Twoje Słowo, wspólny śpiew, wspólne granie (warto przynieść własne instrumenty);
- Praca Indi z Medycyną Tytoniu;
- Praca Indi ze Świętym Słowem;
- śpiew i muzyka
- bezpośrednie doświadczenie żywiołów i Natury (jeśli pogoda będzie nam sprzyjać i Krąg odbywać się będzie w Miejscu Mocy).

W czasie naszego spotkania na pewno pojawią się różne nieplanowane wcześniej elementy i moduły - bowiem Dusza jest zmienna, czasami ekscentryczna, posiada własną ekspresję i wymaga indywidualnego podejścia. Będziemy więc starali się dopasować całą naszą wspólną Pracę do każdej grupy, do każdej Duszy, wspierani prowadzeniem Najwyższego Ducha.

Serdecznie Cię zapraszamy, spróbujemy pomóc Tobie i nam wszystkim, odblokować świadomość, energię i zbliżyć się bardziej do własnej Duszy, tak pięknej i doskonałej, jak tylko doskonałe może być Źródło, z którego pochodzisz...

"Prawdziwa Medycyna to kontakt z Duszą - ten kontakt niesie uzdrowienie całej Twojej Istocie, uwalnia pierwotne siły, które drzemią w Twoim Sercu i niesie potężną Moc transformacji. Podążaj więc taką ścieżką, która ma na celu pojednanie z Duszą - tylko taka ścieżka będzie zgodna z Tobą."
Indi


Do zobaczenia :)

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

POŁĄCZENIE Z WIELKIM DUCHEM I PROWADZENIE: Indi Iannai

"Medycyna Tytoniu wzywała mnie już od lat. Pracowałam z nią osobiście od 2011 roku, przechodząc przez różne etapy i doświadczając uzdrawiających, potężnych procesów. Od początku Medycyna ta traktowała mnie wyjątkowo mocno, pogłębiając wszelkie doświadczenia i techniki, ucząc mnie i nawigując procesami.

Tytoń wskazał mi w pewnym momencie, że mogę wejść na głębszy i bardziej wymagający poziom mojej osobistej praktyki duchowej, służąc poprzez Medycynę Tytoniu Dobru Wszystkich Istot Czujących" Indi

WspółKreacja i Wsparcie: Ludzie Białej Ścieżki

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 


 

TERMINY:

30/31 maja 2024: MALOKA Staniątki (Grodzisko) - ŚWIĘTO ZIEMI

GODZINY - KRĄG MEDYCYNY SERCA:

 OTWARCIE PRZESTRZENI DLA UCZESTNIKÓW, W DNIU KRĘGU - 15:00
(jeśli przyjeżdżasz z daleka i chcesz przybyć wcześniej - ustal to z nami przed Ceremonią)

❤ KRĄG MEDYCYNY SERCA - startujemy o 17:00 i kończymy około 22:00/23:00
(przybądź do Maloki minimum 1 godzinę wcześniej)

❤ SPOTKANIE INTEGRACYJNE i SHARING - następnego dnia po Kręgu, 10:00-12:30
(jest to kontynuacja Pracy z dnia poprzedniego i stanowi element całego procesu)

 ZAMKNIĘCIE MALOKI PO SHARINGU - 13:00
(jeśli chcesz nam pomóc uporządkować przestrzeń Maloki, zostań z nami pół godziny dłużej)

----------------

GODZINY - SPECJALNY KRĄG SZAMAŃSKI:
 OTWARCIE PRZESTRZENI DLA UCZESTNIKÓW, W DNIU KRĘGU - 14:00

❤ KRĄG MEDYCYNY SERCA - zaczynamy o 21:00 i kończymy około 03:00 (lub nad ranem)

 ZAMKNIĘCIE MALOKI W DNIU NASTĘPNYM - 15:00/16:00

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE

Niezbędne szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-2

Jak się przygotować:
Dzień przed spotkaniem nie spożywaj już białka oraz ciężkich i smażonych pokarmów, a tydzień przed Kręgiem zrezygnuj całkiem z: mięsa, papierosów, alkoholu, wszelkich używek, lekarstw chemicznych, mocnych ziół, kawy, napojów energetycznych, cukru i zaśluzowujących pokarmów (nabiału, chleba, zimnych napojów i nadmiaru surówek); kilka dni przed Kręgiem nie spożywaj kiszonek.
W dniu Kręgu ostatni posiłek spożyj koło 13 (a na pewno nie jedz później niż 2-3 godziny przed spotkaniem).

Warto zachować zdrowe żywienie również przez cały kolejny tydzień po spotkaniu.


Medycyna Tytoniu jest silna. Jeśli Twój organizm jest aktualnie zanieczyszczony (toksynami, brakiem regularnych kuracji oczyszczających, śluzem i wilgocią, mentalnymi blokadami, negatywną energią, podpięciami/ingerencją negatywnych bytów itp) - będziesz przy pierwszych doświadczeniach z Tytoniem oczyszczać ciało i umysł. Ale ostatecznie Twój umysł będzie spokojny, a ciało oczyszczone i pełne odświeżonej energii (często odczuwalne jest to kolejnego dnia, a nawet przez kilka dni).

Tytoń to Medycyna Roślinna - jest uzdrawiająca i  oczyszczająca. Daj temu przyzwolenie i uszanuj jej pracę dla Ciebie - a korzyści będą naprawdę cenne :)

Istotne. Krąg Medycyny Serca jest mocnym doświadczeniem, zarówno dla ciała, jak i dla umysłu.
Niezbędnym jest, aby na to spotkanie przybyć przygotowanym energetycznie: spokojnym, zharmonizowanym, oczyszczonym z negatywnej energii i ciężkich myśli/emocji. Przed Kręgiem nie angażuj się w chaotyczne sytuacje, kłótnie, unikaj spotkań grupowych, daj sobie czas na przygotowanie i wyciszenie.
Dzięki temu zadbasz o przestrzeń do pracy energetyczno-duchowej dla siebie i innych osób.

Dziękujemy :)


Pracujemy Dla Dobra Całości!
Indi oraz Ludzie Białej Ścieżki

 

Żyje w Tobie magiczna istota,
Ziarno Światła, Ziarno Miłości...
Oddycha głęboko esencją wszechświata

i pulsuje w Twym wnętrzu Potęgą Kreacji.

To dzięki temu pulsowi istniejesz.
To właśnie dla tej Kreacji żyjesz.

Poprzez Źródłową Potęgę stwarzasz
i razem ze Źródłem współtworzysz wszechświaty...

W tej krainie zaśnięcia i zapomnienia
zabrakło nam tylko własnego scalenia.
Bowiem tylko Serce wypełnione Mądrością
i połączenie z Duszą i Esencją Źródłową,
jest podstawą świadomej i szlachetnej Kreacji.

Jednak kiedy zaczynasz słyszeć
Śpiew Swego Serca,
odkrywasz tę magiczną istotę wewnątrz siebie...
i stajesz się nią, coraz bardziej i bardziej...
Tu, w krainie zaśnięcia budzi się Twoja Dusza.

Już czas, aby Kreacja stała się świadoma.
Już czas, aby to Duch tworzył Wszechświaty.
Już czas, aby Twoja Dusza zaśpiewała...
Więc zaśpiewaj wraz z nami, aby stało się Dobro.

bottom of page