top of page

Krąg Medycyny Serca "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"
Szkoła Wyzwolenia "BIAŁA ŚCIEŻKA" (grupa zamknięta)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 

Zapraszamy Cię na duchowe doświadczenie w tradycji szamańskiej, na Krąg Medycyny Serca :)

Krąg Medycyny Serca oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja/zawołanie uzdrowienia będzie dodatkowo wzmacniana przez energię Źródłowego połączenia, które przepływa przez Indi i Krąg, który razem współtworzymy.

Poprzez okazanie szacunku i uwagi świętym lekarstwom Serca, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.

Jedną z Medycyn, jakie uzdrawiają nasze Serca, jest Święty Tytoń - jest to starożytne Duchowe Narzędzie, pomocne m.in. w oczyszczeniu się z negatywnej energii. Co istotne - Tytoń w połączeniu z Duchem, może głęboko uleczyć Serce i oczyścić Jaźń, a także uwolnić umysł od negatywnych kodów i programów.

Pieśń Serca - w trakcie 2 dni wspólnej Pracy, będziemy również wspólnie wydobywać dźwięk Serca. Jest to najczystsza wibracja Twojej Duszy, pierwotna Esencja doskonałości, ulokowana w Tobie i stanowiąca centrum Twojego istnienia...
Obserwuję od wielu lat to niezwykłe doświadczenie, kiedy uwolniony głos, odkryta własna wibracja i głębia własnego dźwięku, wywołuje wewnętrzną transformację i zbliża nas do samych siebie. Wzmacnia aurę, zasila psychikę, budzi uśpione energie, a przede wszystkim - zbliża do samego siebie, dając odwagę w wyrażaniu siebie.


Medycyna Tytoniu jest potężnym sposobem na oczyszczenie się z negatywnej energii, a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​

Pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu, Tytoń bowiem ma działanie stymulujące i pobudzające oraz oczyszczające dla wątroby, nerek, mózgu, płuc, krwi. 

Medycyna Tytoniu może Ci pomóc w następujący sposób:

- pomaga skupić się i wyostrzyć umysł,
- oczyszcza z rozpraszających, złych energii,
- odtruwa ciało i umysł oraz oczyszcza pole energetyczne,
- oczyszcza zatoki ze śluzu i bakterii, pomagając w ten sposób zwalczać przeziębienia i dolegliwości układu oddechowego,
- przynosi spokój, ugruntowanie, harmonizuje emocje (co trwa znacznie dłużej niż początkowe doznanie - nawet do kilku dni),
- Medycyna Tytoniu może być pomocna w nawiązaniu połączenia z Duszą, Źródłem, Wyższym Ja, Wewnętrznym Dzieckiem itp obszarami Twojego wnętrza i wszechświata, do których na co dzień nie masz tak łatwego dostępu.
 

Wyjątkowość Tytoniu polega na tym, że zarówno uziemia, jak i stymuluje. To przeciwstawne połączenie właściwości uziemiających i podnoszących na duchu sprawia, że ​​jest to tak silna Medycyna. Usuwa zbędne energie i jest potężną pomocą w ustalaniu osobistych intencji i wglądów, tak właśnie rdzenne plemiona obu Ameryk używają go od wielu pokoleń.


W ogólnym zarysie, spotkania te łączą różne elementy duchowego szamanizmu:
- krąg, wspólnota, spotkanie Dusz i połączonych energii;
- "Dźwięk Serca", czyli spotkanie z wibracjami własnej Duszy i doświadczenie Dusz uczestników Kręgu;
- łączenie Serca z Gardłem i uwalnianie blokad, jakie powstały tutaj, w trakcie naszego życia;
- praca z oddechem, ciałem i jego energetyką, która wspiera proces odblokowania Serca;
- śpiew Pieśni Serca (warto przynieść własne instrumenty; jeśli ich jeszcze nie posiadasz, pomocne będą instrumenty Maloki);
- pieśni Tradycji;
- praca z Medycyną Tytoniu;
- praca ze Świętym Słowem;
- doświadczenie żywiołów i Natury.

W czasie naszego spotkania na pewno pojawią się różne nieplanowane wcześniej elementy i moduły - bowiem Dusza jest zmienna, czasami ekscentryczna, posiada własną ekspresję i wymaga indywidualnego podejścia. Będziemy więc starali się dopasować całą naszą wspólną Pracę do każdej grupy, do każdej Duszy, wspierani prowadzeniem Najwyższego Ducha.

Serdecznie Cię zapraszamy, spróbujemy pomóc Tobie i nam wszystkim, odblokować Serce i stopniowo zbliżać się coraz bardziej do własnej Duszy, tak pięknej i doskonałej, jak tylko doskonałe może być Źródło, z którego pochodzisz...

"Prawdziwa Medycyna to kontakt z Duszą - ten kontakt niesie uzdrowienie całej Twojej Istocie, uwalnia pierwotne siły, które drzemią w Twoim Sercu i niesie potężną Moc transformacji. Podążaj więc taką ścieżką, która ma na celu pojednanie z Duszą - tylko taka ścieżka będzie zgodna z Tobą."
Indi


Do zobaczenia :)

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

KRĄG PROWADZONY PRZEZ: Indi Paletko

"Medycyna Tytoniu wzywała mnie już od lat. Pracowałam z nią osobiście od 2011 roku, przechodząc przez różne etapy i doświadczając uzdrawiających, potężnych procesów. Od początku Medycyna ta traktowała mnie wyjątkowo mocno, pogłębiając wszelkie doświadczenia i techniki, ucząc mnie i nawigując procesami.

Tytoń wskazał mi w pewnym momencie, że mogę wejść na głębszy i bardziej wymagający poziom mojej osobistej praktyki duchowej, służąc poprzez Medycynę Tytoniu Dobru Wszystkich Istot Czujących" Indi
WsółKreacja i wsparcie: JanCzarek

Wsparcie techniczne i duchowe: Ian i Łukasz

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 


 

TERMINY:

1-2 lipca 2023: MALOKA Staniątki (małopolska)

Spotkanie w ramach Szkoły Wyzwolenia (grupa zamknięta)

sobota, godz. 16:00 - niedziela, godz. 15:00

Donacje MALOKA STANIĄTKI: 

- Krąg Medycyny Serca dla wszystkich (2 dni): 550 zł
- 1 nocleg: 70-80 zł (zależnie od pory roku)

- Krąg Medycyny Serca dla adeptów BIAŁEJ ŚCIEŻKI (2 dni +1 nocleg): 450 zł

Donacje INNE LOKALIZACJE (Polska): 

- Krąg Medycyny Serca dla wszystkich (2 dni): 600 zł

- 1 nocleg: 100-150 zł (zależnie od ośrodka)

- Krąg Medycyny Serca dla adeptów BIAŁEJ ŚCIEŻKI (2 dni +1 nocleg): 550 zł

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE:

MALOKA Staniątki
Indi i JanCzarek

tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

INNE LOKALIZACJE (Polska)
JanCzarek, tel. 798 722 216

e-mail: czarekprawda@gmail.com

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Informacje techniczne:
Przed spotkaniem nie spożywaj ciężkich i smażonych pokarmów, a tydzień przed Kręgiem zrezygnuj całkiem z: mięsa, serów, papierosów, alkoholu, wszelkich używek, lekarstw chemicznych, mocnych ziół, kawy, napojów energetycznych, cukru i zaśluzowujących pokarmów (nabiału, chleba, zimnych napojów i nadmiaru surówek); kilka dni przed Kręgiem ogranicz ilość soli oraz nie spożywaj kiszonek.
W dniu Kręgu ostatni posiłek spożyj koło 13 (a na pewno nie jedz później niż 2-3 godziny przed spotkaniem).

Warto zachować zdrowe żywienie również przez cały kolejny tydzień po ceremonii.


Medycyna Tytoniu jest silna. W trakcie spotkania może być podawana w różnej formie (płyn, proszek, dym), działając dosyć intensywnie, może więc wywołać krótkotrwałe zawroty głowy, chwilowe zablokowanie oddechu, czasem również uniesienie, doznania duchowe, silny ruch energii, a chwilę później - stan medytacyjny (czasami bardzo głęboki).
Jeśli Twój organizm jest aktualnie zanieczyszczony (toksynami, brakiem regularnych kuracji oczyszczających, śluzem i wilgocią, mentalnymi blokadami, negatywną energią, podpięciami/ingerencją negatywnych bytów itp) - będziesz przy pierwszych doświadczeniach z Tytoniem oczyszczać ciało i umysł. Mogą się więc pojawić: silne pocenie, lekki ból głowy, intensywna akcja serca, mdłości, silne oczyszczanie zatok i ciała ze śluzu, uderzenia gorąca, odczucie obciążenia itd (to indywidualne doświadczenia, każdy oczyszcza się bowiem na swój sposób). Kiedy te objawy ustaną, Twój umysł będzie spokojny, a ciało oczyszczone i pełne odświeżonej energii (często odczuwalne jest to kolejnego dnia, a nawet przez kilka dni).

Tytoń to Medycyna Roślinna - jest uzdrawiająca i  oczyszczająca. Daj temu przyzwolenie i uszanuj jej pracę dla Ciebie - a korzyści będą naprawdę cenne :)

Istotne. Krąg Medycyny Serca jest mocnym doświadczeniem, zarówno dla ciała, jak i dla niektórych umysłów.
Niezbędnym jest, aby na to spotkanie przybyć przygotowanym energetycznie: spokojnym, zharmonizowanym, oczyszczonym z negatywnej energii i ciężkich myśli/emocji. Przed Kręgiem nie angażuj się w chaotyczne sytuacje, kłótnie, unikaj spotkań grupowych, daj sobie czas na przygotowanie i wyciszenie.
Dzięki temu zadbasz o przestrzeń do pracy energetyczno-duchowej dla siebie i innych osób.

Dziękujemy :)

Żyje w Tobie magiczna istota,
Ziarno Światła, Ziarno Miłości...
Oddycha głęboko esencją wszechświata

i pulsuje w Twym wnętrzu Potęgą Kreacji.

To dzięki temu pulsowi istniejesz.
To właśnie dla tej Kreacji żyjesz.

Poprzez Źródłową Potęgę stwarzasz
i razem ze Źródłem współtworzysz wszechświaty...

W tej krainie zaśnięcia i zapomnienia
zabrakło nam tylko własnego scalenia.
Bowiem tylko Serce wypełnione Mądrością
i połączenie z Duszą i Esencją Źródłową,
jest podstawą świadomej i szlachetnej Kreacji.

Jednak kiedy zaczynasz słyszeć
Śpiew Swego Serca,
odkrywasz tę magiczną istotę wewnątrz siebie...
i stajesz się nią, coraz bardziej i bardziej...
Tu, w krainie zaśnięcia budzi się Twoja Dusza.

Już czas, aby Kreacja stała się świadoma.
Już czas, aby to Duch tworzył Wszechświaty.
Już czas, aby Twoja Dusza zaśpiewała...
Więc zaśpiewaj wraz z nami, aby stało się Dobro.

bottom of page