top of page

Praca z Ciałem, Energią i Świadomością
ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE

ZAPISY NA TRENINGI
Indi Paletko
e-mail: zapisy.taichi@gmail.com

 

Treningi, które prowadzę, są ogólnodostępne, uczestniczyć w nich może każdy zainteresowany człowiek, ale zastrzegam sobie możliwość nie Pracowania dla istot, które nie interesują się samoświadomością i własną ewolucją, a jedynie chciałyby rekreacyjnie "poruszać rękami i nogami" w moim Polu. Nie Pracuję również dla ludzi, którzy nie szanują mojego czasu, energii i poświęcenia.

Grupy są kameralne, a ilość uczestników jest do pewnego stopnia limitowana.

Skupiam swoją Praktykę już tylko wokół tych ludzi, którzy ukierunkowali się na rozszerzenie swojej świadomości i tym samym - samouświadomienie cielesne, które jest kluczowym aspektem ZIEMSKIEJ EWOLUCJI.

"Ciało to Ziemia. Jest ono świątynią dla Twojego Ducha i Ty, jako kapłan/ka tej świątyni musisz znać jej meandry i wiedzieć czym się opiekujesz. Aby pojąć świątynię ciała, niezbędnym jest ostateczne zaakceptowanie faktu, że samo w sobie, jako "materia", ono tak naprawdę nie istnieje - to co popularnie nazywa się ciałem, czy organizmem, jest kompleksem bioenergetycznym, wspaniałą strukturą wielowymiarowych pól i przepływów, które scala w jedno część Twojej Świadomości.

Naszym ludzkim zadaniem jest połączenie się z tą częścią własnej Świadomości (ciągle uśpionej dla wielu), aby stała się bardziej obecna w naszej "lokalnej" jaźni, tu i teraz, w obecnym życiu.
I tym właśnie zajmuję się na treningach, tędy Cię prowadzę i pokazuję poprzez swoje własne skupienie i samouświadomienie cielesne, poprzez miłowanie własnej bioenergetyki i harmonię z podświadomością i Wyższą Świadomością, jak dojść do tego punktu w sobie."

Indi


 

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail (podaj swoje imię, nazwisko oraz ewentualne imię duchowe i nr telefonu kontaktowego);
- zwrotnie otrzymasz informacje dotyczące rezerwacji miejsca i przepływu energii;
- po dokonaniu rezerwacji otrzymasz link do treningu online wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.

Rezerwacje na dany trening przyjmuję tylko do dnia poprzedzającego; w dniu treningu nie rejestruję już zgłoszeń i nie przesyłam linku do spotkania online (mogę być bowiem poza przestrzenią komputerową). 
Dziękuję za zrozumienie i szacunek do mojej Pracy :)

Regularność treningów (oraz materiały wspierające)

O ile to możliwe, staraj się uczestniczyć w każdym treningu, aby zachować kontynuację wspólnej pracy, ewoluować razem z całą grupą i rozwijać z poświęceniem swoją świadomość.
 

Treningi Plastyczność i Sprawność są zajęciami bardziej otwartymi i prostymi w swojej formule, więc w ich przypadku regularność jest zalecana w celu utrzymania kondycji i podążania za komplikacją oraz intensywnością zajęć. Ale nic się nie stanie, jeśli opuścisz część treningów (będziesz później jedynie podciągać swoją kondycję do tempa grupy).
Aby ułatwić NOWYM uczestnikom tych zajęć dołączenie do istniejących już grup, przygotowałam nagrania treningów początkowych, więc przed dołączeniem do regularnych spotkań, przeprowadź ten cykl treningów samodzielnie. Nagrania są dostępne tutaj: https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy (materiały ukażą się na przełomie 2023/2024).
Zawsze też po wakacyjnej przerwie, czyli we wrześniu i na początku października, prowadzę zajęcia spokojniej i mniej intensywnie, aby każdy mógł się "rozruszać" po wakacyjnym rozleniwieniu :) Jest to również dobry moment, aby rozpocząć swoją praktykę.

Zajęcia Uzdrawianie Bioenergetyki to temat bardziej zaawansowany i wymaga nieco głębszej świadomości. Nie ma tu planu treningowego, którego trzeba się trzymać, ale bardziej rozszerza się samouświadomienie w ramach kolejnych etapów tej Pracy. 

Jeśli dołączysz do grupy w trakcie roku, to Twoim osobistym zadaniem jest ewoluowanie do zrozumienia i "poczucia" tego, co odbywa się na zajęciach. Dla niektórych będzie to proste i cenne doświadczenie, a część z was będzie musiała się najpierw przebić przez sztywność własnego umysłu, a co za tym idzie, sztywność "ciała" z powodu braku scalenia świadomości z organizmem (ale o to chyba właśnie chodzi, aby opanować mentalnego najeźdźcę i przebić się przez jego ograniczenia...).

W ramach ewolucji tej metody treningowej będę starała się przygotować materiały w postaci nagrań, które znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy. Umożliwią Ci one początkową praktykę własną, aby dołączyć z większą świadomością do naszych zajęć regularnych.

************************************

AKTUALNE RODZAJE ZAJĘĆ

 PLASTYCZNOŚĆ I SPRAWNOŚĆ (trening YANG, średnio-intensywny)

wtorki, 19:30 (online)

Trening ten uwalnia zastoje, reguluje wszelkie przepływy, wzmacnia i uelastycznia. Zajęcia usprawniające dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji - ćwiczysz samodzielnie, korzystając tylko z moich instrukcji, a intensywność i ilość powtórzeń dopasowujesz do swoich aktualnych możliwości.

 

 UZDRAWIANIE BIOENERGETYKI (trening YIN, łagodny)

zajęcia stacjonarne, przewidywany start: wiosna/lato/jesień 2024

Zajęcia te łączą w sobie Ćwiczenia Bioenergetyczne, podstawową Gimnastykę Meridianów oraz Relaksację. Treningi są łagodne fizycznie, lecz WYRAZISTE w doznaniach i efektach - dostępne dla ludzi o różnym stanie zdrowia i kondycji, zarówno dla istot w pełni sprawnych (czy nawet zaawansowanych sportowców), jak i dla tych, którzy nigdy niczego nie ćwiczyli, lub mają dolegliwości zdrowotne, które uniemożliwiają treningi konwencjonalne.
JEST TO ŚWIADOMA, ŁAGODNA AKTYWNOŚĆ, UKIERUNKOWANA NA BIOENERGETYKĘ. 

 Chi Kung HARMONY "Dla Zdrowia i Długowieczności" - KURS + TRENINGI

(KURS W FORMIE ELEKTRONICZNEJ, WRAZ Z ZESTAWEM TRENINGÓW DO PRAKTYKI WŁASNEJ)

dostępne na przełomie 2023/2024
Treningi harmonizujące i uzdrawiające dla każdego, o dowolnej kondycji i sprawności.
 

Więcej informacji o Kursie znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/kurs-chi-kung-qigong
Informacje o samym Chi Kung (Qigong) tutaj: 
https://www.maloka.pl/chi-kung-qigong

NAGRANIA PENDRIVE - zamówienia: maloka.online11@gmail.com
lub bezpośrednio: https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy

************************************

INFORMACJE TECHNICZNE

Ogólne zasady treningu
1. Każdy ćwiczący powinien być zdolny do podejmowania średnio-intensywnych ćwiczeń fizycznych.

2. Na treningach UCZĘ CIĘ tego, jak samodzielnie korygować siebie na co dzień, jak doświadczać siebie i jasnoodczuwać to, co dzieje się w Twoim polu energii, a zatem i w organizmie. Dlatego też nie przychodź na te zajęcia jako bierny konsument, który bezmyślnie powtarza zalecane czynności i w kółko powtarza pewne ruchy, nie ucząc się obsługi siebie samego. Tutaj musisz już zacząć być odpowiedzialną/ym za to, co dzieje się w przestrzeni Twojej bioenergetyki i ewoluować do poziomu Samouświadomienia Cielesnego.
3. Istoty zażywające leki psychotropowe i/lub będące w trakcie leczenia psychiatrycznego oraz z zaawansowanymi chorobami ogólnoustrojowymi - nie mogą brać udziału w zajęciach (chyba, że zostanie to wskazane w ramach terapii holistycznej u Indi).
4. Zalecane jest, aby każdy uczestnik zajęć:
- na ile to możliwe, brał udział we wszystkich treningach, w których zadeklarował swoje uczestnictwo (aby utrzymać określoną sprawność i poziom zaawansowania danej grupy treningowej);
- zgłaszał się na zajęcia w wyznaczonym czasie (czyli kilka minut przed rozpoczęciem spotkania);
- zgłosił przed zajęciami swoje ewentualne aktualne niedyspozycje zdrowotne.

5. Na zajęcia można dołączyć TYLKO z aktywną kamerką (nie ma możliwości uczestniczenia w zajęciach anonimowo).
6. MIEJSCE: potrzebujesz trochę przestrzeni wokół siebie (długość ok. 2 metry, szerokość ok. 1,5-2 metrów). Zadbaj o to, aby nikt nie przeszkadzał Ci w treningu (szczególnie w zajęciach YIN); tylko zwierzątka mogą przebywać w pomieszczeniu razem z Tobą (czasami przynoszą Dar uzdrawiania swoją energią).

Strój treningowy i akcesoria dodatkowe

Ćwiczymy w wygodnym ubraniu z naturalnych materiałów, które umożliwiają skórze "oddychanie".
IDEALNE SĄ UBRANIA LNIANE.
Niedopuszczalne są syntetyczne ubrania!

Spodnie (długie nogawki): "dresowe" lub inne wygodne długie spodnie/spódnico-spodnie z naturalnego materiału, bez paska i metalowych części.
Koszulka: z naturalnego materiału; NIE ZALECAM koszulek na ramiączkach i z dużym dekoltem. Dobrze jest też mieć pod ręką dodatkową ciepłą bluzę. 
Na stopy: skarpety z naturalnego materiału, mogą być również antypoślizgowe.

Akcesoria dodatkowe:
- karimata, lub inna mata oddzielająca od podłogi (ja osobiście stosuję naturalną skórę lub matę z naturalnego materiału);
- jeden koc do ewentualnych "zadań specjalnych";
- drugi koc uzupełniający oraz do przykrycia na czas relaksacji/regeneracji;
- warto też mieć pod ręką siedzisko, poduszkę do siedzenia itp.

 

DO ZOBACZENIA :)
Indi

 

rezerwacja
stroj
zasady
bottom of page