KRĄG Z MEDYCYNĄ RAPEE "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"

"Prawdziwa Medycyna to kontakt z Duszą - ten kontakt niesie uzdrowienie całej Twojej Istocie, uwalnia pierwotne siły, które drzemią w Twoim Sercu i niesie potężną Moc transformacji. Podążaj więc taką ścieżką, która ma na celu pojednanie z Duszą - tylko taka ścieżka będzie zgodna z Tobą."
Indi

Krąg z Medycyną Rapeé "W ŚCIEŻCE TRADYCJI" oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja jest dodatkowo wzmacniana przez energię Boskiego połączenia, które dzielisz z osobą podającą Ci Rapeé.

Poprzez okazanie świętemu lekarstwu szacunku i uwagi, na jaką zasługuje, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.

Ścieżki Starych Tradycji niosą potężne narzędzia do oczyszczenia się z negatywnej energii, a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​

Praca z Medycyną Rapeé obejmuje dwa wydechy, z których każdy wstrzykuje mieszankę na bazie tytoniu w głąb obu jam nosowych. Każdy oddech jest symboliczny - pierwszy oddech przez lewe nozdrze symbolizuje śmierć, a drugi oddech przez prawe nozdrze reprezentuje odrodzenie.

W przypadku osoby otrzymującej Rapeé, po każdym z tych oddechów następuje natychmiastowe, ostre uderzenie w zatoki i głowę, które oczyszcza jamę nosową, zatoki, organizm i ostatecznie pozostawia osobę spokojniejszą, uziemioną i zarazem ożywioną.

Rapeé jest potężnym sposobem na oczyszczenie się z negatywnej energii, a także intensywnego POSZERZANIA ŚWIADOMOŚCI i PRZEBUDZENIA.​

Pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu. Badania pokazują, że zawartość nikotyny w Rapeé powoduje jego działanie stymulujące i skupiające oraz zwiększa kluczowe hormony w organizmie, takie jak adrenalina i dopamina.

Co istotne - Rapeé odwapnia szyszynkę i symuluje ją do produkcji DMT.

Rapeé może Ci pomóc w następujący sposób:

- pomaga skupić się i wyostrzyć umysł,
- oczyszcza osobę lub przestrzeń z rozpraszających, złych energii w ramach przygotowań do ustalenia intencji,
- odtruwa ciało i umysł oraz oczyszcza pole energetyczne; dlatego też Rapé jest często używane w różnych rytuałach i ceremoniach,
- oczyszcza zatoki ze śluzu i bakterii, pomagając w ten sposób zwalczać przeziębienia i dolegliwości układu oddechowego,
- przynosi spokój, ugruntowanie, harmonizuje emocje (co trwa znacznie dłużej niż początkowe doznanie - nawet do kilku dni),
- Rapeé może być stosowane w połączeniu z innymi metodami leczenia uzależnień i chorób psychicznych,

- Medycyna Rapeé może być pomocna w nawiązaniu połączenia z Duszą, Bogiem, Wyższym Ja, Wewnętrznym Dzieckiem itp obszarami Twojego wnętrza i wszechświata, do których na co dzień nie masz tak łatwego dostępu.

Co to jest Rapeé?
Jest ono wytwarzane z kilku roślin amazońskich, rdzeniem większości mieszanek jest gatunek tytoniu Nicotiana Rustica. Ten amazoński tytoń, znany również jako Mapacho, jest szeroko stosowany w rytuałach plemiennych i jest znacznie silniejszy niż N. Tabacum, rodzaj tytoniu występujący w papierosach.

Oprócz tytoniu, Rapeé zawiera też popioły drzewne i roślin aromatycznych oraz leczniczych; ale wielu szamanów trzyma w tajemnicy dokładne składniki swoich mieszanek Rapeé.

 

Wyjątkowość Rapeé polega na tym, że zarówno uziemia, jak i stymuluje. To przeciwstawne połączenie właściwości uziemiających i podnoszących na duchu sprawia, że ​​jest to tak silna Medycyna. Usuwa zbędne energie i jest potężną pomocą w ustalaniu osobistych intencji i wglądów, tak jak rdzenne plemiona obu Ameryk używają go od ponad trzech tysięcy lat.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Energetyczną pracę wykonuje: Indi Paletko

Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli również w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

"
Medycyna Tytoniu wzywała mnie już od lat. Pracowałam z nią osobiście od 2011 roku, przechodząc przez różne etapy i doświadczając uzdrawiających, potężnych procesów. Od początku Medycyna ta traktowała mnie wyjątkowo mocno, pogłębiając wszelkie doświadczenia i techniki, ucząc mnie i nawigując procesami.

Kiedy moja praca bazowa z tą Medycyna dobiegła końca - przyszedł moment, w którym mogę wejść na wyższy poziom mojej osobistej praktyki duchowej, służąc, poprzez Medycynę Tytoniu, Dobru Wszystkich Istot Czujących"
Indi

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 

Informacje techniczne:
Przed spotkaniem nie spożywaj ciężkich i smażonych pokarmów, a tydzień przed Kręgiem zrezygnuj całkiem z: mięsa, papierosów, alkoholu, używek, konopi, lekarstw chemicznych, mocnych ziół, kawy, napojów energetycznych, cukru i zaśluzowujących pokarmów (nabiału, chleba, zimnych napojów); kilka dni przed Kręgiem ogranicz ilość soli do niezbędnego minimum (albo całkiem zrezygnuj).
W dniu Kręgu ostatni posiłek spożyj koło 13 (a na pewno nie jedz później niż 2-3 godziny przed spotkaniem).

Warto zachować zdrowe żywienie również przez cały kolejny tydzień po ceremonii.


Medycyna Rapeé jest aplikowana bezpośrednio do nosa (podobnie jak tabaka) i dzięki temu działa dosyć intensywnie. Może więc wywołać krótkotrwałe zawroty głowy, chwilowe zablokowanie oddechu, czasem rówież uniesienie, doznania duchowe, silny ruch energii, a chwilę później - stan medytacyjny (czasami bardzo głęboki).
Jeśli Twój organizm jest aktualnie zanieczyszczony (toksynami, brakiem regularnych kuracji oczyszczających, śluzem i wilgocią, mentalnymi blokadami, negatywną energią, podpięciami/ingerencją negatywnych bytów itp) - będziesz przy pierwszych doświadczeniach z Rapeé oczyszczać ciało i umysł. Mogą się więc pojawić: silne pocenie, lekki ból głowy, intensywna akcja serca, mdłości, silne oczyszczanie zatok i ciała ze śluzu, uderzenia gorąca, odczucie obciążenia itd (to indywidualne doświadczenia, każdy oczyszcza się bowiem na swój sposób). Kiedy te objawy ustaną, Twój umysł będzie spokojny, a ciało oczyszczone i pełne odświeżonej energii (często odczuwalne jest to kolejnego dnia, a nawet przez kilka dni).

Rapeé to Medycyna Roślinna - jest uzdrawiająca i  oczyszczająca. Daj temu przyzwolenie i uszanuj jej pracę dla Ciebie - a korzyści będą naprawdę cenne :)

Istotne. Krąg z medycyną Rapeé jest mocnym doświadczeniem, zarówno dla ciała, jak i dla niektórych umysłów.
Niezbędnym jest, aby na to spotkanie przybyć przygotowanym energetycznie: spokojnym, zharmonizowanym, oczyszczonym z negatywnej energii i ciężkich myśli/emocji. Przed Kręgiem nie angażuj się w chaotyczne sytuacje, kłótnie, unikaj spotkań grupowych, daj sobie czas na przygotowanie i wyciszenie.
Dzięki temu zadbasz o przestrzeń do pracy energetyczno-duchowej dla siebie i innych osób.

Dziękujemy :)


************************************


Najbliższe terminy: 

GRODZISKO Kopaliny (Miejsce Mocy)/MALOKA Staniątki (zależnie od pogody)
15 października 2022 (sobota)

start 16:00 (spotykamy się pod Maloką) - koniec: Grodzisko ok. 23:00/Maloka ok. 21:00


WAŻNE! Jeśli pogoda nie będzie sprzyjała pracy w lesie - Krąg przeniesiony będzie do Maloki (wówczas donacja wzrasta o 50 zł)


Donacja: 

Grodzisko Kopaliny250 zł
MALOKA Staniątki300 zł
 

Będzie miłym gestem jeśli przyniesiecie pokarm z Darze dla wszystkich (w trakcie Kręgu nie spożywamy nic poza owocami):
- do Maloki Staniątki - świeże owoce
- do Grodziska - 
owoce dopasowane do pory roku (zimą i jesienią - jabłka do pieczenia na ogniu i suszone owoce eko; wiosną i latem - świeże owoce)
 


PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ (wyślij wiadomość e-mail. W zgłoszeniu podaj swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz informację, czy jesteś osobą szczepioną na C19, czy nie).

PRACUJEMY W KAMERALNYCH GRUPACH (ilość miejsc limitowana).
 

Zapisy i informacje: 
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

 

OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 ORAZ MIESZKAJĄCE Z OSOBĄ ZASZCZEPIONĄ NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W WYDARZENIACH ODBYWAJĄCYCH SIĘ W MALOCE STANIĄTKI.

Jednak do Grodziska Kopaliny zapraszamy również osoby mieszkające/pracujące z osobami zaszczepionymi (te spotkania odbywają się bowiem na wolnym powietrzu, więc rozprzestrzenianie patogenu poszczepiennego nie ma aż takiego wpływu na pozostałych uczestników).
 

**************

NOCLEG: 

Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w MALOCE Staniątki (opłata letnia 65 zł/noc; opłata zimowa 75 zł/noc).

Wyżywienie we własnym zakresie. Na terenie Maloki dostępne są wszystkie niezbędna akcesoria i pełna infrastruktura (łóżka, pościel, kuchnia, łazienka).
 

Jeśli planujesz skorzystać z noclegu - zgłoś to w trakcie zapisów i podaj w jakim terminie.

 
krag_tradycji1
krag_tradycji1
press to zoom
29609200d0 (1)
29609200d0 (1)
press to zoom
10-2-e1588515151342
10-2-e1588515151342
press to zoom