top of page

Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"
Spotkanie Podstawowe

"Z indiańskiego stosunku do życia wypływa wspaniała wolność, intensywna i pochłaniająca miłość do przyrody, szacunek dla życia, wzbogacająca wiara w Najwyższą Moc i w zasady prawdy, uczciwości, szczodrości, równości i braterstwa, będące podstawą relacji między ludźmi na Ziemi."
Luther Stojący Niedźwiedź, Wódz Siuksów Oglala

Zapraszamy serdecznie na Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA".

Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.

Kręgi odbywają się w trzech różnych formach:
 stacjonarnie (w Maloce Staniątki, zgodnie z zasadami podanymi TUTAJ)
 ONLINE dla istot NIEzaszczepionych
ONLINE dla istot zaszczepionych (jednak nie więcej niż 2 dawkami).

Spotkania stacjonarne są głębsze i odbywają się w BEZPOŚREDNIM, silnie transformującym Polu Indi. Jednak są one trudniej dostępne (ze względu na wszechobecne skażenie patogenem poszczepiennym, nie mogą w nim uczestniczyć wszyscy). Krąg taki pozostawia większy ślad energetyczny w świadomości i bioenergetyce, sięga głębiej do podświadomości i daje większe wsparcie w ewolucji własnej. Zawsze też jest mocniej nastawiony na relację z Duszą, ponieważ Indi pracuje w świecie ludzkim dla Dusz właśnie...

Ponieważ jednak nie każdy ma możliwość spotkać się w Polu bezpośrednio (z różnych przyczyn), od 2024 roku Indi działa w ten sposób również ONLINE.

Rozdział na grupy istot NIEzaszczepionych i zaszczepionych na C19 wynika z tego, że każda z tych grup ma odrębną ścieżkę ewolucji i wymaga zupełnie innego prowadzenia. W obecnych czasach łączenie tych ścieżek nie ma już większego sensu, ponieważ ani jedna, ani druga grupa nie otrzyma pełni wsparcia, zgodnie ze swoim stanem aktywacji i przemiany, a energia będzie rozproszona na aspekty, które powinny być przerabiane w zupełnie odrębny sposób.

 

Krąg Duchowego Wsparcia Białej Ścieżki to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.

Tworzymy ten Krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami, a Indi, jako Świadomość prowadząca ten proces, uzupełnia je korektami świadomości, podpowiedziami duchowymi, Przekazem i Przypowieścią. Dla każdej historii zawsze jest spirytualne wskazanie, możliwość wyklarowania świadomości i oczyszczenia jaźni, umysłu i serca.

W ramach Kręgu stacjonarnego, dodatkowo zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia.

Na Kręgach ONLINE - będziemy praktykować duchowo i medytować.
Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Sił Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia.

 

Kręgi ONLINE podzielone są na Cykle - w ramach jednego Cyklu obywają się trzy Kręgi (1x w miesiącu), w ramach których Indi Pracuje z jedną, w miarę stałą grupą istot, aby w pewnym sensie "domknąć" ten proces wsparcia ewolucyjnego dla uczestników.

W kolejnym Cyklu Praca będzie obejmowała kolejną grupę.


W ramach każdej grupy Kręgu, spotykają się zarówno ludzie początkujący na Białej Ścieżce, jak i bardziej zaawansowani, aby wspierać swoją historią przemianę innych.
Jeśli któryś z uczestników danego Cyklu spotkań zrezygnuje w trakcie, lub nie będzie mógł/a uczestniczyć w kolejnych wydarzeniach - wówczas poinformujemy was o wolnym miejscu i możliwości dołączenia do spotkań.
Każdy Krąg będzie potem publikowany dla wszystkich (najważniejsze, lub istotne fragmenty).
Idea tego typu Pracy polega na działaniu w ramach kameralnej grupy gotowych do ewolucji i rewolucji istot, aby tę Pracę udostępnić potem szerszemu ludzkiemu Polu Świadomości. Wielu ludzi dzięki temu będzie mogło dostać iskierkę inspiracji.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

"BIAŁA ŚCIEŻKA Indi"
Jej pełna nazwa brzmi: Ścieżka Białego Szamanizmu "SERCE MATKI ZIEMI" (Corazon de la Madre Tierra).  Idea ta opiera się na Przekazach i Wiedzy Duchowej, płynących z kilku źródeł:
- tradycji duchowej rdzennych ludów Ameryki Centralnej i Północnej (głównie plemion Hopi i Lakota);
- starożytnej wizji świata i rzeczywistości, tradycjach himalajów, Andów, prerii, Polan oraz innych starych kultur;
- przekazów duchowych, jakie od urodzenia otrzymuję prosto ze Źródła oraz całej mojej ścieżki życia, ściśle połączonej z oryginalną, pierwotną spirytualnością oraz przedwieczną Tradycją.

 

W ogólnym zarysie, jest to połączenie głębokiej duchowości, wynikającej z indywidualnego połączenia ze Źródłem, jakie powstaje w Polu Wysokich Wibracji i aktywnego, Czystego Pola Mojego Serca, z miłością, szacunkiem i empatią, jakie okazuję Matce Ziemi.

Stare tradycje nigdy nie zatraciły połączenia z Wielkim Duchem (Źródłem) oraz Sercem Matki (Ziemi). Aż do dzisiaj kultywują tę filozofię i żyją w poszanowaniu tych wspaniałych, życiodajnych Energii.
Podobnie dzieje się we mnie - coś wewnątrz mnie podtrzymało we mnie to połączenie z Macierzą, Rdzeniem i Jądrem i na podstawie tego działałam jakiś czas w ludzkim społeczeństwie.
Zostawiłam po sobie Ślad.
Jeśli Ci się spodoba i nim pójdziesz, to na końcu tej Ścieżki wszystko się w Tobie zmieni.
I to jest Jedyne, czego możesz się spodziewać, podążając Śladem Białej Ścieżki Indi.


BIAŁA ŚCIEŻKA INDI to szamanizm oparty o wysokie, spirytualne Prawdy, a barwa Biała odnosi się do świetlistości i nieskazitelności Oryginalnych Dzieci Źródła, które obecnie budzą się do swojego pochodzenia i aktywują się, by w chwale powrócić do Domu.
Inicjuję tę Ścieżkę wędrując przez Polskę, aby wibracje Światła wsparły aktywację Domu Polan - Strażników Ziemi i Świętego Rdzenia, z którego się wszyscy wywodzimy.

Więcej informacji o Białej Ścieżce znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

 

 

 

 

 

 

 

 

 ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

KRĄG PROWADZONY PRZEZ: Indi Iannai

Jej podstawową pracą jest poszerzanie ludzkiej świadomości i przywracanie połączenia ze Źródłem i Esencją - Boskim Pierwiastkiem wewnątrz naszych Serc. 

Aby mogło się to odbyć, koniecznym jest rozpracowanie ograniczających  mentalnych uwarunkowań i przebudzenie Wyższej Świadomości. Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach Przełomu, gdyż właśnie teraz decydują się losy naszej Duchowej Ewolucji.
https://www.maloka.pl/indi-iza-paletko

Wsparcie techniczne i energetyczne: Ludzie Białej Ścieżki

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤


TERMINY

 Cykl Kręgów ONLINE (dla NIEzaszczepionych):
​15 września, 13 października, 10 listopada 2024

niedziela, godz. 18:00-21:00
---------------------------

 Krąg stacjonarny (Maloka Staniątki): wkrótce...

piątek, godz. 18:00-21:00

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-2

bottom of page