top of page

Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"

"Z indiańskiego stosunku do życia wypływa wspaniała wolność, intensywna i pochłaniająca miłość do przyrody, szacunek dla życia, wzbogacająca wiara w Najwyższą Moc i w zasady prawdy, uczciwości, szczodrości, równości i braterstwa, będące podstawą relacji między ludźmi na Ziemi."
Luther Stojący Niedźwiedź, Wódz Siuksów Oglala

Zapraszamy serdecznie na Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA".

Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.

Jest to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.

Będziemy tworzyć ten krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami.
Dla każdej opowieści postaramy się znaleźć spirytualne rozwiązania, rozjaśnić świadomość i oczyścić serca.

W ramach Kręgu - zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia.
Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Siła Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

"BIAŁA ŚCIEŻKA"
 

Jej pełna nazwa brzmi: Ścieżka Białego Szamanizmu "SERCE MATKI ZIEMI" (Corazon de la Madre Tierra). Idea ta opiera się na Przekazach i Wiedzy Duchowej, płynących z kilku źródeł:
- tradycji duchowej rdzennych ludów Ameryki Centralnej i Północnej (głównie plemion Hopi i Lakota);
- starożytnej wizji świata i rzeczywistości, tradycjach himalajów, Hyperborean (obecnie Sławian) oraz innych starych kultur;
- przekazów duchowych, jakie od urodzenia otrzymuję prosto ze Źródła oraz całej mojej ścieżki życia, ściśle połączonej z oryginalną, pierwotną spirytualnością oraz przedwieczną tradycją.

W ogólnym zarysie, jest to połączenie głębokiej duchowości, wynikającej z indywidualnego połączenia ze Źródłem, jakie powstaje w Polu Wysokich Wibracji i aktywnego Pola Serca, z miłością, szacunkiem i empatią, jakie okazujemy Matce Ziemi.

Stare tradycje nigdy nie zatraciły połączenia z Wielkim Duchem (Źródłem) oraz Sercem Ziemi. Aż do dzisiaj kultywują tę filozofię i żyją w poszanowaniu tych wspaniałych, życiodajnych Energii.


BIAŁA ŚCIEŻKA to szamanizm oparty o wysokie, spirytualne Prawdy, a barwa Biała odnosi się do świetlistości i nieskazitelności Oryginalnych Dzieci Źródła, które obecnie budzą się do swojego pochodzenia i aktywują się, by w chwale powrócić do Domu.
Inicjuję tę Ścieżkę w Polsce, aby wibracje Światła wsparły aktywację Domu Polan - Strażników Ziemi i Świętego Rdzenia, z którego się wywodzimy.
Więcej informacji o Białej Ścieżce znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

 

 

 

 

 

 

 

 

 ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

KRĄG PROWADZONY PRZEZ: 
Indi Paletko

Jej podstawową pracą jest poszerzanie ludzkiej świadomości i przywracanie połączenia ze Źródłem i Esencją - Boskim Pierwiastkiem wewnątrz naszych Serc. 

Aby mogło się to odbyć, koniecznym jest rozpracowanie ograniczających  mentalnych uwarunkowań i przebudzenie Wyższej Świadomości. Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach Przełomu, gdyż właśnie teraz decydują się losy naszej Duchowej Ewolucji.
https://www.maloka.pl/indi-iza-paletko

Wsparcie techniczne i współkreacja:
Czarek Ryszytyło

************************************


TERMINY

12 maja 2023: Kotlina Kłodzka (Wójtowice, ul. Górna 20)

piątek, godz. 18:00-21:00


Donacja: 

- Krąg Duchowego Wsparcia: 150 zł
- ISKRY ŚWIATŁA, Krąg Duchowego Wsparcia80 zł

- 1 nocleg: 80-150 zł (zależnie od ośrodka)

Zapisy oraz informacje: 

MALOKA Staniątki
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

 

INNE LOKALIZACJE (Polska)
Czarek, tel. 798 722 216

e-mail: czarekprawda@gmail.com

bottom of page