top of page

Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"
Spotkanie otwarte (ogólnodostępne)

"Z indiańskiego stosunku do życia wypływa wspaniała wolność, intensywna i pochłaniająca miłość do przyrody, szacunek dla życia, wzbogacająca wiara w Najwyższą Moc i w zasady prawdy, uczciwości, szczodrości, równości i braterstwa, będące podstawą relacji między ludźmi na Ziemi."
Luther Stojący Niedźwiedź, Wódz Siuksów Oglala

Zapraszamy serdecznie na Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA".

Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.

Jest to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.

Będziemy tworzyć ten krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami.
Dla każdej opowieści postaramy się znaleźć spirytualne rozwiązania, rozjaśnić świadomość i oczyścić serca.

W ramach Kręgu - zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia.
Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Siła Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

"BIAŁA ŚCIEŻKA"
 

Jej pełna nazwa brzmi: Ścieżka Białego Szamanizmu "SERCE MATKI ZIEMI" (Corazon de la Madre Tierra). Idea ta opiera się na Przekazach i Wiedzy Duchowej, płynących z kilku źródeł:
- tradycji duchowej rdzennych ludów Ameryki Centralnej i Północnej (głównie plemion Hopi i Lakota);
- starożytnej wizji świata i rzeczywistości, tradycjach himalajów, Andów, prerii, Polan oraz innych starych kultur;
- przekazów duchowych, jakie od urodzenia otrzymuję prosto ze Źródła oraz całej mojej ścieżki życia, ściśle połączonej z oryginalną, pierwotną spirytualnością oraz przedwieczną Tradycją.
 

W ogólnym zarysie, jest to połączenie głębokiej duchowości, wynikającej z indywidualnego połączenia ze Źródłem, jakie powstaje w Polu Wysokich Wibracji i aktywnego, Czystego Pola Serca, z miłością, szacunkiem i empatią, jakie okazujemy Matce Ziemi.

Stare tradycje nigdy nie zatraciły połączenia z Wielkim Duchem (Źródłem) oraz Sercem Matki (Ziemi). Aż do dzisiaj kultywują tę filozofię i żyją w poszanowaniu tych wspaniałych, życiodajnych Energii.


BIAŁA ŚCIEŻKA to szamanizm oparty o wysokie, spirytualne Prawdy, a barwa Biała odnosi się do świetlistości i nieskazitelności Oryginalnych Dzieci Źródła, POLAN, które obecnie budzą się do swojego pochodzenia i aktywują się, by w chwale powrócić do Domu.
Inicjuję tę Ścieżkę w Polsce, aby wibracje Światła wsparły aktywację Domu Polan - Strażników Ziemi i Świętego Rdzenia, z którego się wywodzimy.

Więcej informacji o Białej Ścieżce znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/biala-sciezka

 

 

 

 

 

 

 

 

 ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

KRĄG PROWADZONY PRZEZ: Indi Iannai

Jej podstawową pracą jest poszerzanie ludzkiej świadomości i przywracanie połączenia ze Źródłem i Esencją - Boskim Pierwiastkiem wewnątrz naszych Serc. 

Aby mogło się to odbyć, koniecznym jest rozpracowanie ograniczających  mentalnych uwarunkowań i przebudzenie Wyższej Świadomości. Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach Przełomu, gdyż właśnie teraz decydują się losy naszej Duchowej Ewolucji.
https://www.maloka.pl/indi-iza-paletko

Wsparcie techniczne i energetyczne: Ludzie Białej Ścieżki

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤


TERMINY

wkrótce...

Spotkanie otwarte (ogólnodostępne)

piątek, godz. 18:00-21:00

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-2

MALOKA Staniątki
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

 ZASADY UCZESTNICTWA W SPOTKANIACH OGÓLNODOSTĘPNYCH 

1. Jeśli do tej pory nie uczestniczyłaś/eś w żadnym spotkaniu z Indi i dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Maloką Staniątki - w czasie zapisów prześlij swoje aktualne zdjęcie (aby Indi mogła dokonać odczytu i zadecydować o możliwości Twojego uczestnictwa w spotkaniu grupowym).

2. Uczestnicy spotkań NIE MOGĄ posiadać przy sobie technologii SMART i BEZPRZEWODOWEJ (telefonów tego typu, zegarków, słuchawek). Zapraszamy na spotkania przede wszystkim istoty, które w ogóle nie stosują tego typu technologii w swoim życiu.

3. NA TERENIE CAŁEJ MALOKI STANIĄTKI OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, GPS, ZEGARKÓW SMART, TECHNOLOGII BEZPRZEWODOWEJ itp. MALOKA ZACHOWUJE BOWIEM WYSOKĄ JAKOŚĆ ENERGETYCZNĄ PRZESTRZENI, UTRZYMUJĄC ZDROWY EKOSYSTEM.

4. Indi pracuje tylko dla istot NIEzaszczepionych na C19, więc na Kręgi i Ceremonie ogólnodostępne zapraszamy tylko istoty wolne od tej technologii.

5. Prosimy nie przybywać na spotkanie w przypadku choroby, silnego skażenia, zaburzeń energetycznych i psychicznych (np opętań, schizofrenii, fazy manii w CHAD itp) - dla istot w takich sytuacjach przewidziane są inne formy pomocy (terapia, Kręgi i Ceremonie Specjalne itp).

bottom of page