Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"

"Z indiańskiego stosunku do życia wypływa wspaniała wolność, intensywna i pochłaniająca miłość do przyrody, szacunek dla życia, wzbogacająca wiara w Najwyższą Moc i w zasady prawdy, uczciwości, szczodrości, równości i braterstwa, będące podstawą relacji między ludźmi na Ziemi."
Luther Stojący Niedźwiedź, Wódz Siuksów Oglala

Zapraszamy serdecznie na Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA".

Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.

Jest to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.

Będziemy tworzyć ten krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami.
Dla każdej opowieści postaramy się znaleźć spirytualne rozwiązania, rozjaśnić świadomość i oczyścić serca.

W ramach Kręgu - zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia.
Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Siła Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

"BIAŁA ŚCIEŻKA"

Jej pełna nazwa brzmi: Ścieżka Białego Szamanizmu "SERCE MATKI ZIEMI" (Corazon de la Madre Tierra). Idea ta opiera się na Przekazach i Wiedzy Duchowej, płynących z dwóch źródeł:
- tradycji duchowej rdzennych ludów Ameryki Centralnej i Północnej (głównie plemion Hopi i Lakota);
- przekazów duchowych, jakie od urodzenia otrzymuje Indi oraz całej jej ścieżki życia, ściśle połączonej ze spirytualnością rdzennych tradycji.

W ogólnym zarysie, jest to połączenie głębokiej duchowości, wynikającej z indywidualnego połączenia ze Źródłem, jakie powstaje w Polu Wysokich Wibracji i aktywnego Portalu Serca, z miłością, szacunkiem i empatią, jakie okazujemy Matce Ziemi.
Stare tradycje nigdy nie zatraciły połączenia z Wielkim Duchem (Źródłem) oraz Sercem Ziemi. Aż do dzisiaj kultywują tę filozofię i żyją w poszanowaniu tych wspaniałych, życiodajnych Energii.
Szczególne zasługi w przechowaniu pierwotnej filozofii Ludów Ziemi mają plemiona Hopi i Lakota - ich głęboka Mądrość i praktyka spirytualna są wzorem godnym naśladowania, szczególnie w obecnych Czasach Przełomu.

Indianie Hopi wierzą, że Świadomość składa się z trzech części:
1. Wewnętrznego Ducha, czyli PASJI SERCA
Pasja (Ogień Serca) jest tajemnicą wszystkiego. Opanuj ją, a wszystko zostanie ci objawione. Być bez pasji to przegrać walkę o życie. Tych, którzy nie mają Wewnętrznego Ognia, łatwo jest podbić i manipulować.
2. Zewnętrznej Istoty, czyli CIAŁA i MATERII
Opanuj wewnętrznego Ducha, a opanujesz Fizyczność.
3. Zewnętrznego Ducha (Wielkiego Ducha), czyli DUCHOWOŚCI (SPIRYTUALNOŚCI).
Najpierw musisz opanować wewnętrzną jaźń, wewnętrznego Ducha (oczyszczając, równoważąc i scalając świadomość z podświadomością oraz aktywując Portal Serca). Następnie opanować należy fizyczną jaźń - ciało (doskonaląc je, oczyszczając, wzmacniając, hartując i scalając z nim swoją świadomość). I dopiero wtedy (i tylko wtedy) możliwe staje się bycie prawdziwie Duchowym (otwiera się wówczas przestrzeń na połączenie ze swoim Wyższym Ja oraz Wielkim Duchem).

BIAŁA ŚCIEŻKA to szamanizm oparty o wysokie, spirytualne Prawdy, a barwa biała odnosi się do świetlistości istot boskich, anielskich, jakimi jest obecnie wielu ludzi inkarnujących na Ziemi.
Indi, która inicjuje tę Ścieżkę w Polsce, jest jedną z takich Istot (zwanych w tradycji plemion Hopi i Lakota - "Ludzie-Ptaki"), dlatego wibracje Światła towarzyszą jej Pracy i działalności w obecnych czasach.
Więcej informacji o Ścieżce Białego Szamanizmu "SERCE MATKI ZIEMI" pojawi się wkrótce, kiedy energia ta będzie gotowa do aktywacji na terenie naszej pięknej słowiańskiej ziemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

KRĄG PROWADZONY PRZEZ: 
Indi Paletko

Jej podstawową pracą jest poszerzanie ludzkiej świadomości i przywracanie połączenia ze Źródłem i Duszą - Boskim Pierwiastkiem wewnątrz naszych Serc. 
Aby mogło się to odbyć, koniecznym jest rozpracowanie ograniczających  mentalnych uwarunkowań i przebudzenie Wyższej Świadomości.
Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach Przełomu, gdyż właśnie teraz decydują się losy naszej Duchowej Ewolucji.
Indi jest już bardzo świadoma swojego Anielskiego pochodzenia i rozpoczyna aktywację swojej Misji w czasach obecnego Przełomu na Planie Ziemskim.
https://www.maloka.pl/indi-iza-paletko


************************************


TERMIN: 

MALOKA Staniątki, wkrótce...
start 


Donacja: 70 zł

Będzie miłym gestem jeśli przyniesiecie dla wszystkich drobny, zdrowy poczęstunek.
 


PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJE (wyślij wiadomość e-mail. W zgłoszeniu podaj swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz informację o szczepieniu na C19).

PRACUJEMY W KAMERALNYCH GRUPACH.
 

Zapisy i informacje: 
tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

Ze względu na zaraźliwość patogenu poszczepiennego, w spotkaniach organizowanych w wewnętrznej przestrzeni MALOKI oraz innych zamkniętych pomieszczeniach nie mogą uczestniczyć osoby zaszczepione.

krag
krag
press to zoom
P3200108
P3200108
press to zoom
P3200105
P3200105
press to zoom