Zapisy oraz informacje techniczne

BEZPOŚREDNIO w gabinecie pracuję TYLKO z osobami NIEzaszczepionymi, w ramach ich terapii i  psychoterapii w czasach aktualnego podziału społecznego, zdrowotnego oraz duchowego.
Dlatego też: OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 ORAZ MIESZKAJĄCE/PRZEBYWAJĄCE Z OSOBAMI ZASZCZEPIONYMI NIE MOGĄ KORZYSTAĆ Z TERAPII BEZPOŚREDNIEJ W GABINECIE.

 

Jestem też dostępna ONLINE dla osób, które dokonały na sobie procesu szczepienia na COV-19.
Należy najpierw pojąć, że dolegliwości jakich doświadczacie po tym procesie, są wynikiem wstrzyknięcia degradującego patogenu, który oparty na: nanotechnologii grafenu, czynnikach modyfikującym DNA i strukturę krwi oraz wywołującym niekończące się stany zapalne białku kolcowym. Więc jeśli już rozpoznałaś/eś, że poddano Cię bardzo drastycznej pseudo-medycznej ingerencji, to na tym poziomie Twojego rozpoznania, mogę Ci pomóc łagodzić dolegliwości, jakich doświadczasz.
Pracuję TYLKO metodami naturalnymi, jestem ABSOLUTNYM przeciwnikiem farmakologii w każdej formie. Opieram się tylko na Medycynie Matki Ziemi i jej ufam bezgranicznie. Jest to JEDYNA prawdziwa Medycyna i jeśli jej zaufasz również, to może zdarzyć się nawet CUD.
CUD = Ciało Umysł Duch.
Pamiętaj o tym i już teraz powróć do modlitwy i zacznij prosić Stwórcę o ratunek.

Indi


     ZAPISY NA TERAPIĘ


MALOKA Staniątki

Indi Paletko

e-mail: maloka.kontakt@gmail.com

tel. +48 796 871 888 (pn, sr, pt, 11-16)
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy.
Proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź - ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać. Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)

Istotne! W przypadku dużej ilości zgłoszeń, możliwy jest dłuższy czas oczekiwania na terapię. Ponieważ w tych czasach sporo osób oczekuje na pomoc - w pierwszej kolejności będę przyjmować osoby w pilnej potrzebie, z poważnymi dolegliwościami itp.

 

     Terapia w GABINECIE (stacjonarnie)
Staram się pracować z ludźmi w taki sposób, aby już Pierwsza Wizyta DIAGNOSTYCZNA była kluczowa i wprowadzała w życie danej osoby cały pakiet niezbędnych modyfikacji, które wpłyną na poprawę sytuacji.
Tak naprawdę, dzięki posiadanym darom Jasnowidzenia, Jasnoczucia i Jasnowiedzy - SPECJALIZUJĘ SIĘ W GŁĘBOKIEJ I SKUTECZNEJ DIAGNOZIE HOLISTYCZNEJ. Ona bowiem stanowi klucz do rozwiązania niejednego problemu, czy uzdrowienia choroby.
Przez lata pracy z ludźmi wypracowałam etyczny i skuteczny model terapii, którego istotą jest właściwa DIAGNOZA, stanowiąca istotny moment w życiu danej osoby, umożliwiający dokonanie TRANSFORMACJI (często - radykalnej).
Dlaczego jest to model etyczny? Ponieważ BARDZO CZĘSTO terapia u mnie to właśnie to JEDNO, Pierwsze Spotkanie Diagnostyczne, które może głęboko uzdrowić Ciebie.

Nie przywiązuję pacjentów do siebie, nie pracuję w modelu ciągłych spotkań (które w wielu terapiach są po prostu formą zarabiania na powracających regularnie pacjentach).
JESTEM ABSOLUTNYM PRZECIWNIKIEM ŻEROWANIA NA LUDZKIM CIERPIENIU I CZYNIENIA Z TEGO DOCHODU!
Uważam, że jest to głęboko nieetyczne i na pewno nie ma nic wspólnego z UZDRAWIANIEM, bo jeśli musisz ciągle pracować z tą samą osobą, to znaczy, że nie dokonuje się proces uzdrowienia. Dokładnie tak samo działa BigFarma, sprzedając miliardy ton leków, które niczego nie LECZĄ...

Model prawdziwej Terapii Holistycznej opiera się na tym, aby wskazać człowiekowi ścieżkę uzdrowienia i wspierać go na niej, zachęcać do podążania nią i towarzyszyć jako Duch Pomocniczy - a cała praca właściwa musi się odbyć w danej osobie i to ta osoba dokonuje uzdrowienia, dzięki pomocy terapeuty.
Więc już wiesz, jak pracuję :)

     
Poniżej znajdziesz informacje jak zapisać się na Terapię Holistyczną:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail i skrótowo opisz w nim temat, z jakim chcesz ze mną pracować;
- jeśli podejmę się pracy dla Ciebie, w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów na pierwszą konsultację diagnostyczną;
- kiedy ustalimy termin - otrzymasz niezbędne informacje dotyczące pierwszego spotkania.

    Terminy przyjęć w gabinecie (dotyczy pierwszej wizyty DIAGNOSTYCZNEJ):
- poniedziałek, godz. 17-20
- środa, godz. 10:00-14:00 oraz 17-20
Dla osób w trakcie terapii (cykl zabiegów) - możliwe jest ustalenie innych, dodatkowych terminów.


     Inwestycja: TUTAJ
 

 

 

     Terapia ONLINE
Preferuję bezpośredni kontakt z człowiekiem, ale nie zawsze jest to możliwe (szczególnie w obecnym świecie), więc jeśli mieszkasz daleko od Maloki Staniątki i nie możesz przyjechać do gabinetu, a potrzebujesz pomocy - możemy działać ONLINE.
Sprawdza się to w wielu przypadkach, poza tymi, które wymagają zabiegów na ciało.
Każda inna pomoc (od spraw zdrowotnych, przez emocje, psychikę, energetyką, relacje, aż po duchowość) jest możliwa również w wersji ONLINE, ponieważ moja świadomość może się poruszać w dowolny sposób i odczytywać informacje i wskazówki dla Ciebie niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

     
Jak zgłosić się na terapię ONLINE:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail i skrótowo opisz w nim temat, z jakim chcesz ze mną pracować;
- jeśli podejmę się pracy dla Ciebie, w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów na pierwszą konsultację ONLINE;
- kiedy ustalimy termin - otrzymasz informacje o rezerwacji miejsca;
- po dokonaniu rezerwacji otrzymasz link do spotkania online, wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.


    Terminy sesji ONLINE
- poniedziałek, godz. 18-19
- środa, godz. 18-20
- piątek, godz. 18-20
W ekstremalnych przypadkach być może uda się nam ustalić inny termin.

 

     Inwestycja: TUTAJ

****************

 

     Analiza AURY i odczyt wskazówek DUSZY (ONLINE)
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail;
-
w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów;
- kiedy ustalimy termin - otrzymasz informacje o rezerwacji miejsca;- po dokonaniu rezerwacji otrzymasz link do spotkania online, wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.
 

    Terminy sesji odczytu Aury:
Analiza aury wymaga ciszy energetycznej, czasu spokoju i małej ilości bodźców dopływających z noosfery Ziemi - dlatego najlepszy termin to niedziela, godzina 20:00

- piątek, godz. 20:00-21:00
- niedziela, godz. 20:00-21:00
W ekstremalnych przypadkach być może uda się nam ustalić inny termin.


    Inwestycja: TUTAJ
 

****************

 

     Sesje "Śnienia" (ONLINE lub w gabinecie)
WAŻNE!
Sesje Śnienia" wykonuję wyłącznie dla moich uczniów oraz osób, które są w trakcie terapii indywidualnej u mnie (lub odbyły wcześniej taką terapię). Jest to bowiem wzmocnienie procesu ewolucji i uzupełnienie podstawowej pracy nad własną samoświadomością.


- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail;
-
w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów;
- kiedy ustalimy termin - otrzymasz informacje o rezerwacji miejsca;
- jeśli wybierzesz sesję online - po dokonaniu rezerwacji otrzymasz link do spotkania, wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.

    Terminy sesji "Śnienia"
Sesje "Śnienia" wymagają ciszy energetycznej, spokoju i małej ilości bodźców dopływających z noosfery Ziemi - dlatego najlepsza godzina na sesję ONLINE, to 20:00.
W gabinecie pracujemy zazwyczaj po godz. 18:00.

- poniedziałek, godz. 18-20
- piątek, godz. 18-20
- niedziela, godz. 18-20

    Inwestycja: TUTAJ

     GABINET TERAPII HOLISTYCZNEJ

MALOKA Staniątki
Staniątki 58, 32-005 Niepołomice 
 

Gabinet mieści się w murowanym budynku, na parterze (wejście oznaczone tablicą "Gabinet Terapii Holistycznej").
Proszę dzwonić domofonem do Gabinetu - w przypadku braku odpowiedzi, należy dzwonić do Sklepu Green Harmony lub do domu prywatnego.

     Informacje techniczne / Jak się przygotować na spotkanie stacjonarne:
 

Na PIERWSZE spotkanie w gabinecie będzie potrzebne:
- zeszyt i coś do pisania (będzie to ważny, osobisty zeszyt terapii, do notatek w trakcie spotkania, ale też do pracy własnej w domu - praca własna jest niezbędnym elementem całego procesu);

- strój na zabieg manualny (być może wykonany zostanie jakiś zabieg wstępny): bokserki, szorty, duże majtki lub coś w tym stylu - nie dłuższe niż do górnej części uda; kobiety dodatkowo wygodny (bez fiszbin), rozpinany z tyłu biustonosz.
Można zabrać również swój osobisty ręcznik kąpielowy (nie jest to konieczne);

- jeśli przyjmowane są jakieś suplementy/leki/zioła, to należy zabrać ich listę (można również zabrać je ze sobą fizycznie - co może ułatwić weryfikację ich stosowania).Pamiętaj proszę, aby przyjść w miarę punktualnie. Jeśli przybędziesz na miejsce wcześniej, to najlepiej skorzystaj z uroków okolicznej wsi i klasztoru i wykorzystaj ten moment na spacer po okolicy. Przed Tobą bowiem może być inna osoba i lepiej będzie, jeśli nie przerwiemy spotkania na przyjęcie Ciebie.

Również po Tobie może być kolejna sesja, postaraj się więc być na czas, abyśmy nie musieli skracać naszego spotkania i żebyśmy wykorzystali maksymalnie czas dla Ciebie.

Dziękuję :)
Do zobaczenia! Indi