Zapisy oraz informacje techniczne

BEZPOŚREDNIO w gabinecie pracuję TYLKO z osobami NIEzaszczepionymi, w ramach ich terapii i  psychoterapii w czasach aktualnego podziału społecznego, zdrowotnego oraz duchowego.
Dlatego też: OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 ORAZ MIESZKAJĄCE/PRZEBYWAJĄCE Z OSOBAMI ZASZCZEPIONYMI NIE MOGĄ KORZYSTAĆ Z TERAPII BEZPOŚREDNIEJ W GABINECIE.

Dla osób, które dokonały na sobie procesu szczepienia na COV-19 - jestem dostępna w terapii ONLINE.
Należy najpierw pojąć, że dolegliwości jakich doświadczasz po tym procesie, są wynikiem wstrzyknięcia degradującego patogenu, który jest oparty na: nanotechnologii grafenu, czynnikach modyfikującym DNA i strukturę krwi oraz wywołującym niekończące się stany zapalne białku kolcowym. Więc jeśli już rozpoznałaś/eś, że świadomie poddałaś/eś się bardzo drastycznej pseudo-medycznej ingerencji, to na tym poziomie Twojego rozpoznania, mogę Ci pomóc łagodzić dolegliwości, jakich doświadczasz oraz pilotować Twoje Przebudzenie, pomagając Ci utrzymać Światło jak najdłużej.
Pracuję TYLKO metodami naturalnymi, jestem ABSOLUTNYM przeciwnikiem farmakologii w każdej formie. Opieram się na energii Źródła orz Medycynie Matki Ziemi - tym Siłom ufam bezgranicznie. Jest to JEDYNA prawdziwa Medycyna i jeśli jej zaufasz również, to może zdarzyć się nawet CUD.
CUD = Ciało Umysł Duch.
Pamiętaj o tym i już teraz powróć do modlitwy i zacznij prosić Stwórcę o ratunek.

Indi


     ZAPISY NA TERAPIĘ


MALOKA Staniątki

Indi Paletko

e-mail: maloka.kontakt@gmail.com

tel. +48 577 658 888
Ze względu na ograniczoną ilość czasu, preferuję kontakt mailowy.
Proszę cierpliwie oczekiwać na odpowiedź - ze względu na ogromną ilość pracy, może się ona opóźniać. Będę wdzięczna za wyrozumiałość :)

Istotne! W przypadku dużej ilości zgłoszeń, możliwy jest dłuższy czas oczekiwania na terapię. Ponieważ w tych czasach sporo osób oczekuje na pomoc - w pierwszej kolejności będę przyjmować osoby w pilnej potrzebie, z poważnymi dolegliwościami itp.
 

 

     Terapia w GABINECIE (stacjonarnie)

Staram się pracować z ludźmi w taki sposób, aby już Pierwsza Wizyta DIAGNOSTYCZNA była kluczowa i wprowadzała w życie danej osoby cały pakiet niezbędnych modyfikacji, które wpłyną na poprawę sytuacji.
Tak naprawdę, dzięki posiadanym darom Jasnowidzenia, Jasnoczucia i Jasnowiedzy - SPECJALIZUJĘ SIĘ W GŁĘBOKIEJ I SKUTECZNEJ DIAGNOZIE HOLISTYCZNEJ. Ona bowiem stanowi klucz do rozwiązania niejednego problemu, czy uzdrowienia choroby.
Przez lata swojej służby (Pracy) wypracowałam etyczny i skuteczny model terapii, którego istotą jest właściwa DIAGNOZA, stanowiąca istotny moment w życiu danej osoby, umożliwiający dokonanie TRANSFORMACJI (często - radykalnej).
Dlaczego jest to model etyczny? Ponieważ BARDZO CZĘSTO terapia u mnie to właśnie to JEDNO, Pierwsze Spotkanie Diagnostyczne, które może głęboko uzdrowić Ciebie.

Nie przywiązuję pacjentów do siebie, nie pracuję w modelu ciągłych spotkań (które w wielu terapiach są po prostu formą zarabiania na powracających regularnie pacjentach).
JESTEM ABSOLUTNYM PRZECIWNIKIEM ŻEROWANIA NA LUDZKIM CIERPIENIU I CZYNIENIA Z TEGO DOCHODU!
Uważam, że jest to głęboko nieetyczne i na pewno nie ma nic wspólnego z UZDRAWIANIEM, bo jeśli musisz ciągle pracować z tą samą osobą, to znaczy, że nie dokonuje się proces uzdrowienia. Dokładnie tak samo działa BigFarma, sprzedając miliardy ton leków, które niczego nie LECZĄ...

Model prawdziwej Terapii Holistycznej opiera się na tym, aby wskazać człowiekowi ścieżkę uzdrowienia i wspierać go na niej, zachęcać do podążania nią i towarzyszyć jako Duch Pomocniczy - a cała praca właściwa musi się odbyć w danej osobie i to ta osoba dokonuje uzdrowienia, dzięki pomocy terapeuty.
Więc już wiesz, jak pracuję :)

     Poniżej znajdziesz informacje jak zapisać się na Terapię Holistyczną:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail i skrótowo opisz w nim temat, z jakim chcesz ze mną pracować;
- jeśli podejmę się pracy dla Ciebie, w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów na konsultację diagnostyczną (w gabinecie lub online);
- kiedy ustalimy termin - otrzymasz niezbędne informacje dotyczące naszego spotkania;
- pamiętaj, aby przed spotkaniem przesłać mi swoje dane (imię, nazwisko i nr telefonu), a jeśli terapia odbywa się będzie w gabinecie - zabierz ze sobą listę przyjmowanych suplementów i ziół.

    Inwestycja: TUTAJ
 

 

 

     Terapia ONLINE
Jeśli mieszkasz daleko od Maloki Staniątki, a potrzebujesz pomocy - możemy działać ONLINE.
Sprawdza się to w wielu przypadkach, poza tymi, które wymagają zabiegów na ciało.
Każda inna pomoc (od spraw zdrowotnych, przez emocje, psychikę, energetykę, relacje, aż po duchowość) jest możliwa również w wersji ONLINE, ponieważ moja świadomość (jestem tzw ekstrasensem) może się poruszać w dowolny sposób i odczytywać informacje i wskazówki dla Ciebie niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.


     Jak zgłosić się na terapię ONLINE:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail i skrótowo opisz w nim temat, z jakim chcesz ze mną pracować;
- jeśli podejmę się pracy dla Ciebie, w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów na konsultację (spotkania online prowadzę wieczorami, po godzinie 18:00);
- kiedy ustalimy termin - otrzymasz informacje o rezerwacji miejsca;
- proszę Cię o PRZEMYŚLANE ZGŁOSZENIE NA SESJĘ - ze względu na duże zapotrzebowanie na wsparcie ludzi w obecnych czasach, rezerwacja obejmuje 24 godziny. Po upływie tego czasu ustalony termin będzie przekazany kolejnej oczekującej osobie (dziękuję za zrozumienie, a także szacunek do innych osób w potrzebie);
- po dokonaniu rezerwacji otrzymasz link do spotkania online, wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie;
- pamiętaj, aby przed spotkaniem przesłać mi swoje dane (imię, nazwisko i nr telefonu), a także przygotuj listę przyjmowanych suplementów i ziół.


    Inwestycja: TUTAJ


*********

 

     Analiza AURY i odczyt wskazówek DUSZY (ONLINE)
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail (podaj w nim swoje imię, nazwisko i nr telefonu);
- jeśli podejmę się pracy dla Ciebie, w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów na Analizę Aury (analizę wykonuję wieczorami, po godzinie 19:30);
- kiedy ustalimy termin - otrzymasz informacje o rezerwacji miejsca;
- proszę Cię o PRZEMYŚLANE ZGŁOSZENIE NA SESJĘ - ze względu na duże zapotrzebowanie na wsparcie ludzi w obecnych czasach, rezerwacja obejmuje 24 godziny. Po upływie tego czasu ustalony termin będzie przekazany kolejnej oczekującej osobie (dziękuję za zrozumienie, a także szacunek do innych osób w potrzebie);
- po dokonaniu rezerwacji otrzymasz link do spotkania online, wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.

Analiza aury wymaga ciszy energetycznej, czasu spokoju i małej ilości bodźców dopływających z noosfery Ziemi - dlatego najlepszy czas na taką pracę to godziny wieczorne.

 

    Inwestycja: TUTAJ
 

 

     Sesje "Śnienia" (ONLINE lub w gabinecie)
Sesje Śnienia" wykonuję wyłącznie dla moich uczniów oraz osób, które są w trakcie terapii indywidualnej u mnie (lub odbyły wcześniej taką terapię). Jest to bowiem wzmocnienie procesu ewolucji i uzupełnienie podstawowej pracy nad własną samoświadomością.

- przed spotkaniem na Sesji Śnienia, musimy najpierw przeprowadzić wspólnie CO NAJMNIEJ jedną sesję terapeutyczną (najszybciej odbędzie się to w wersji online);
- Sesje Śnienia przeprowadzam tylko z osobami mającymi wykształconą wizualizację oraz rezonującymi ze mną, potrafiąc podróżować duchowo podążając za moim prowadzeniem (możesz to wytrenować poprzez Medytacje dostępne online: https://www.youtube.com/playlist?list=PLohdShuaittx8pwn5xui14L7V7s5REOls);
- jeśli już Pracowałaś/eś ze mną terapeutycznie i potrzebujesz głębszego doświadczenia - prześlij zgłoszenie poprzez e-mail;
- w odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące wolnych terminów i rezerwacji miejsca;
- proszę Cię o PRZEMYŚLANE ZGŁOSZENIE NA SESJĘ - ze względu na duże zapotrzebowanie na wsparcie ludzi w obecnych czasach, rezerwacja obejmuje 24 godziny. Po upływie tego czasu ustalony termin będzie przekazany kolejnej oczekującej osobie (dziękuję za zrozumienie, a także szacunek do innych osób w potrzebie).

 
    Inwestycja: TUTAJ

     GABINET TERAPII HOLISTYCZNEJ

MALOKA Staniątki
Staniątki 58, 32-005 Niepołomice 

 

Gabinet mieści się w murowanym budynku, na parterze (wejście oznaczone tablicą "Gabinet Terapii Holistycznej").
Proszę dzwonić domofonem do Gabinetu - w przypadku braku odpowiedzi, należy dzwonić do domu prywatnego.

     Jak się przygotować na spotkanie w gabinecie:
 

Na PIERWSZE spotkanie w gabinecie będzie potrzebne:
- zeszyt i coś do pisania (będzie to ważny, osobisty zeszyt terapii, do notatek w trakcie spotkania, ale też do pracy własnej w domu - praca własna jest niezbędnym elementem całego procesu);

- strój na zabieg manualny (być może wykonany zostanie jakiś zabieg wstępny): bokserki, szorty, duże majtki lub coś w tym stylu - nie dłuższe niż do górnej części uda; kobiety dodatkowo wygodny (bez fiszbin), rozpinany z tyłu biustonosz.
Można zabrać również swój osobisty ręcznik kąpielowy (nie jest to konieczne);

- jeśli przyjmowane są jakieś suplementy/leki/zioła, to należy zabrać ich listę (można również zabrać je ze sobą fizycznie - co może ułatwić weryfikację ich stosowania).Pamiętaj proszę, aby przyjść w miarę punktualnie. Jeśli przybędziesz na miejsce wcześniej, to najlepiej skorzystaj z uroków okolicznej wsi i klasztoru i wykorzystaj ten moment na spacer po okolicy. Przed Tobą bowiem może być inna osoba i lepiej będzie, jeśli nie przerwiemy spotkania na przyjęcie Ciebie.

Również po Tobie może być kolejna sesja, postaraj się więc być na czas, abyśmy nie musieli skracać naszego spotkania i żebyśmy wykorzystali maksymalnie czas dla Ciebie.

Dziękuję :)
Do zobaczenia! Indi