top of page

Terapia Holistyczna
ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE

ZAPISY NA TERAPIĘ

Indi Paletko (Inna)

e-mail: maloka.kontakt@gmail.com

 

PRZERWA W SESJACH ONLINE! (do tej formy terapii zapraszam ponownie jesienią/zimą 2024)

 

AKTUALNIE PRACUJĘ TYLKO BEZPOŚREDNIO! (Maloka Staniątki; małopolska)

Aby wziąć udział w Spotkaniu Bezpośrednim, przeczytaj wszystkie informacje umieszczone na tej stronie, a następnie prześlij zgłoszenie mailem, uzupełniając poniższe dane:
- podaj imię, nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego;
- skrótowo opisz temat/sprawę/zaburzenie/zapotrzebowanie, z jakim przybywasz;

- w odpowiedzi otrzymasz propozycje terminów na spotkanie PRZEDterapeutyczne ONLINE lub spotkanie BEZPOŚREDNIE (spotkania prowadzone są zazwyczaj wieczorami, po godzinie 19:00);
- otrzymasz również informacje o rezerwacji miejsca.

WAŻNE! Jeśli w ciągu ostatniego miesiąca odbywałaś/eś jakąkolwiek terapię, sesję, uzdrawianie itp - to musisz poczekać minimum 1 miesiąc od zakończenia tej pracy, aby podjąć się terapii u mnie.

ZASADY MOJEJ PRACY

 

1. NIE PRZEPROWADZAM SESJI:
- BEZPOŚREDNICH: dla istot zaszczepionych na C19 i/lub silnie skażonych patogenem poszczepiennym (zobacz Seminarium "Regeneracja i rehabilitacja po skażeniu patogenem poszczepiennym"); zapraszam na spotkania tylko istoty wolne od tej broni biologicznej;
- ONLINE: przy użyciu i/lub obecności w Polu technologii SMART (smartfona, zegarka SmartWatch) oraz słucha
wek bezprzewodowych. Zapraszam więc na sesje istoty, które będą korzystać z klasycznego komputera/laptopa (dobrze jest używać słuchawek, ale muszą one być na zwykłym kabelku).

2. WSPÓŁUZDRAWIANIE WSZYSTKICH ISTOT ZIEMI.
Aby wesprzeć ewolucję ogólnoludzką, wiele sesji publikuję (anonimowo i bez wrażliwych momentów), aby służyły jako wsparcie, wiedza i pomoc dla innych istot. Wobec tego, zgłaszając się do mnie na sesję, automatycznie wyrażasz zgodę na opublikowanie tej pracy.

Pracuję dla Dobra Całości - innych zgłoszeń nie przyjmuję.

NAGRANIA WYBRANYCH SESJI ZNAJDZIESZ NA LOCALS - TERAPIA HOLISTYCZNA:
https://terapiaholistyczna.locals.com

3. Jeśli zgłaszasz się do mnie na sesję, to dotyczy ona Ciebie osobiście. Aby móc uwzględnić jasnowidzenie innych istot w ramach Twojej sesji (rodziny, dzieci, bliskich), musisz mieć ich zgodę (jest to klucz etyki w tego typu Pracy). Możesz również zgłosić się na tzw Sesję dla Rodziny/Pary.

Nie ingeruję ani w inne istoty, ani w inne byty, nie zajmuję się żadnymi egocentrycznymi sprawami, lecz Twoją ewolucją i samoświadomością.

4. Moja Praca oparta jest głównie o JasnoZmysły (Dary). Zgodnie z nimi dobieram formę terapii/kuracji/ścieżki dla danej istoty, mając na uwadze PRZEDE WSZYSTKIM Duszę i/lub duchowe aspekty danego człowieka.

5. PAMIĘTAJ, ŻE EWOLUCJA TO PRACA WŁASNA.
Nikt nie wykona za Ciebie zaleceń terapeutycznych, wskazań ewolucyjnych, czy wprowadzi korekt życiowych pochodzących od Twojej Duszy i Wyższego Ja. Nikt również nie może rozszerzyć TRWALE Twojej świadomości - musisz tego dokonać samodzielnie.
Ja jestem dla Ciebie tylko wsparciem w kontakcie z tym, co ciągle dla Ciebie jest nieuświadomione, niewidzialne i niesłyszalne. Pokazuję Ci to, co wymaga uzdrowienia, lub to, co jest zapomniane i zakryte dla Twojego racjonalnego umysłu. Całą Pracę związaną z integracją siebie i utrzymaniem mentalnej i duchowej dyscypliny, musisz wykonać samodzielnie.

 

ZANIM PRZEŚLESZ ZGŁOSZENIE DO MNIE, ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM KRÓTKIM ARTYKUŁEM I WPROWADŹ W ŻYCIE ZMIANY, KTÓRE SAME Z SIEBIE SĄ JUŻ ELEMENTEM UZDRAWIANIA. KIEDY ZMIANY TE BĘDĄ CZĘŚCIĄ TWOJEGO NOWEGO ŻYCIA, A NADAL TRAPIĆ CIĘ BĘDĄ JAKIEŚ DOLEGLIWOŚCI, CZY UTRUDNIENIA - WÓWCZAS ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE PO WSPARCIE.
https://www.maloka.pl/post/proces-uzdrawiania


Poniżej znajdziesz również linki do pomocnych materiałów, które przygotowałam w ciągu ostatnich kilku lat. Korzystaj z nich i dokonuj korekty swojego życia, świadomości i zdrowia, aby spotkać się ze mną w pewnej gotowości do kolejnych etapów Twojej ewolucji.

https://terapiaholistyczna.locals.com

https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy

https://misjespecjalne.locals.com

https://bialasciezkabadania.locals.com

https://bialasciezka.locals.com
https://www.youtube.com/@LIGHTforEARTH1

https://rumble.com/c/c-858627
https://podcastanielski.podbean.com

************************************

ODCZYT BEZPOŚREDNI w Kręgu

Maloka Staniątki (małopolska) 

Zapraszam na Spotkania opierające się na osobistej relacji istot żywych, w bezpośrednim, bardzo silnym Polu oraz uzdrawiającej i harmonizującej przestrzeni Maloki.

Więcej informacji...

 

Rodzaje Spotkań: 

Grupowy Odczyt w Kręgu (grupa 3-4 istot; zazwyczaj spotkanie dotyka podobnych tematów lub zbliżonych energetycznie zakresów)
❤ Rodzinny Odczyt w Kręgu (2 istoty: para lub rodzina, która potrzebuje JasnoRozpoznania swojej relacji i/lub wsparcia w uzdrawianiu) 
❤ Indywidualny Odczyt w Kręgu (spotkanie wyłącznie dla Ciebie)


Aby umówić się na spotkanie bezpośrednie:
- istoty, które pierwszy raz spotkają się ze mną, najpierw muszą odbyć spotkanie PRZEDterapeutyczne ONLINE;
- istoty, które już wcześniej Pracowały ze mną mogą po prostu umówić się na spotkanie bezpośrednie, ustalając wspólny termin.

Dla istot, które przybywają z daleka, istnieje możliwość noclegu w budynku Gościnnym Maloki
.

DOSTĘPNE TERMINY ODCZYTÓW ZNAJDZIESZ W KALENDARZU: https://www.maloka.pl/kalendarz

oraz w linku poniżej: 

https://terapiaholistyczna.locals.com/post/5677622/aktualne-terminy-odczyt-w-bezpo-rednich-oraz-tematy-spotka-grupowych

************************************

SPOTKANIE PRZEDterapeutyczne

(ONLINE)

Mój Asystent spotka się z Tobą ONLINE, aby przeprowadzić szczegółowe rozpoznanie Twojej sytuacji, poznać historię z jaką przybywasz i dopytać o szczegóły. 
Ważnym elementem tego spotkania jest wniesienie w Twoje życie podstawowych korekt świadomości, zauważenie i wskazanie tych aspektów, które wprowadzają dysharmonię w Twoje życie.


WAŻNE!

Spotkanie PRZEDterapeutyczne służy również temu, aby zweryfikować, czy istnieje AKTUALNIE możliwość Twojej pracy bezpośrednio ze mną. Są bowiem przypadki i energie, z którymi już nie pracuję, ponieważ moim najważniejszym zadaniem duchowym na najbliższy czas jest głębsze aktywowanie siebie oraz przygotowanie do potężniejszych działań dla Dobra Całości w najbliższych latach.

Dlatego też zostało zadecydowane o tym, że moje Pole potrzebuje większej ochrony i niedopuszczanie do nadmiernego obniżenia wibracji. Z powodu silnej empatii organicznej (jaką mają Uzdrowicielki-Kobiety), przepuszczam przez siebie energie, którym pomaga w uzdrowieniu i rozszerzeniu świadomości.
Twoje zrozumienie i akceptacja tej zasady jest również wskazaniem poziomu Twojej ewolucji jako człowiek współodczuwający.

************************************

SESJE ONLINE

(do tej formy terapii zapraszam ponownie jesienią/zimą 2024)

PIERWSZA SESJA/ODCZYT PODSTAWOWY (online)
Terapia holistyczna online sprawdza się w wielu przypadkach, poza tymi, które wymagają zabiegów na ciało.
Każda inna pomoc (od
spraw zdrowotnych, przez emocje, psychikę, energetykę, relacje, aż po duchowość) jest możliwa w wersji ONLINE, ponieważ moja świadomość może się poruszać w dowolny sposób i odczytywać informacje i wskazówki dla Ciebie niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz (jestem
 tzw ekstrasensem) .
Pierwsza Sesja to tak naprawdę POCZĄTEK wszelkich dalszych działań i jej zadaniem jest 
JasnoRozpoznanie głównych przyczyn trudności, dolegliwości, czy problemów, jakie Ci doskwierają. Przede wszystkim przynosisz swoją opowieść, ale bywa i tak, że ledwie zaczniesz swoją opowieść, a Świat Duchowy zaczyna przemawiać jako pierwszy i niesie niezbędne w Twojej ewolucji wskazania.​

Dopiero po odbyciu Pierwszej Sesji, możliwe jest kontynuowanie dalszej Pracy ze mną (czyli kolejne sesje JasnoWidzenia, Rozmowa z Duszą, Odczyt Zaawansowany, Głęboka Podróż Własna, Ceremonia Uzdrawiania, Misja Specjalna, czy inne formy terapii i wzmocnienia dla Ciebie).
 

*****************
 

SESJE SPECJALNE (online)

W wielu sytuacjach konieczne są bardziej zaawansowane Sesje Odczytu, ze wsparciem asystenta.

Zazwyczaj można to przewidzieć w ramach początkowych spotkań, kiedy ujawnia się aktualny problem i jego komplikacja. Lecz bywa i tak, że w ramach klasycznej sesji, pojawia się konieczność wykonania szczególnej, bardziej zaawansowanej Pracy - dlatego bądź gotowa/y również na taką ewentualność.

Rodzaje Sesji: 

ODCZYT ZAAWANSOWANY (z asystentem)
GŁĘBOKA PODRÓŻ WŁASNA (Twoje samouzdrawianie)
MISJA SPECJALNA (odzyskiwanie Duszy, egzorcyzm, Ceremonia Uzdrawiania, Oczyszczanie Energetyczne, uwalnianie z tajnych projektów)

*****************

SESJE DODATKOWE (online lub w Maloce Staniątki)

Rodzaje Sesji: 

SPOTKANIE POMIĘDZY ŚWIATAMI, 1h (kontakt z bliskim zmarłym)
INDYWIDUALNE UZDRAWIANIE DŹWIĘKIEM, 1h (w Maloce Staniątki)
INDYWIDUALNA PRACA Z MEDYCYNĄ RAPEE, ok. 3h (uzdrawianie i oczyszczanie w Maloce Staniątki)

ANALIZA AURY i ENERGETYKI dla dorosłych, dzieci i młodzieży (na zlecenie)

SESJA BADAWCZA (na zlecenie) 

Wspieram Twoją wolę ewolucji :)
Indi - Inna

(2024)

zasady
bottom of page