top of page

Wykład "Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej"

"Jeśli ktoś potrafi się połączyć ze źródłem i zgromadzić dostateczną ilość energii, wtedy zbiegi okoliczności przytrafiają się bezustannie."
James Redfield


 

Jak żyć zdrowo i witalnie, odczuwać przyjemność życia?
W jaki sposób uzupełniać swoje zasoby energii; czym jest Energia Życia?
Jak w naturalny sposób leczyć choroby, dyskomfort i zaburzenia?
Wstęp do SAMOuzdrawiania (wiedza o zdrowym życiu).
 


Spotkanie przewidziane jest dla każdego człowieka, który poszukuje Pełni Zdrowia i Życia oraz Świadomego Istnienia. Szczególnie dedykowane jest osobom, które pragną skorzystać z Terapii Holistycznej, lub wziąć swoje zdrowie we własne ręce i przygotować się do SAMOuzdrawiania!


Wykład oferuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne do uzdrawiania i samouzdrawiania, dzięki czemu późniejsza terapia indywidualna (w podejściu Holistycznym) staje się łatwiejsza i przynosi od razu szybkie efekty (bywa nawet, że efekty są spektakularne).

Na wykładzie dowiecie się jak w świadomy, etyczny i skuteczny sposób pozyskiwać energię życiową, a także jakie błędy energetyczne popełniane są w życiu codziennym (działania, które powodują obniżenie poziomu naszej energii i zmniejszenie witalności).
Poznacie całkowicie NATURALNE sposoby na uzdrawianie różnych przypadłości (od przeziębienia, poprzez ukąszenie kleszcza, aż po samoleczenie poważnych chorób).
Dowiecie się jak reagować we właściwy sposób i we właściwym momencie, na różne zdarzenia wpływające na nasze zdrowie, samopoczucie i energię.
A co najważniejsze - zrozumiecie jak ogromne znaczenie ma postrzeganie i traktowanie siebie jako KOMPLETNEJ ISTOTY, równoważąc aspekt cielesny, mentalny, emocjonalny, energetyczny i duchowy.
Takie podejście do człowieka (i nie tylko) nazywane jest Holistycznym i ono właśnie stanowi o sile, skuteczności i niezwykłości formy i efektów Terapii Holistycznej.Cała wiedza, jaka będzie wam udostępniana, stanowi moje wieloletnie studium tego tematu, w oparciu o przekazy kultur, filozofii i medycyny oraz sposobów pracy z energią takich tradycji, jak: 
- Chiny (w tym Medycyna Chińska, Dietetyka Chińska, Chi Kung, Tai Chi, Feng Shui), 
- starożytne kultury obu Ameryk (praktyki szamańskie i uzdrawiające, ziołolecznictwo Amazonii), 
- wiedza hawajskich kahunów (Huna), 
- starosłowiańskie praktyki i rozumienie rzeczywistości,
- filozofia Wed oraz hinduska i nepalska terapia holistyczna,
- a także bardziej współczesne techniki i badania związane z tematem energii, życia i świadomości (m.in. energia Orgonu, Pola Torsyjne, Pola Morfogenetyczne, nowa biologa i cytologia DNA, fizyka kwantowa, deprogramowanie Mind Control i inne).

 

************************************
 

Tematyka wykładu:
- HOLISTYCZNA WIZJA CZŁOWIEKA I ŚWIATA;

- uzdrawianie i samouzdrawianie Holistyczne;
- naturalne źródła energii (ich znaczenie dla energii człowieka i umiejętne wykorzystanie w życiu);
- znaczenie energii "spirytualnej" (duchowej) dla jakości naszego życia i poziomu witalności;
- Mapa Poziomów Świadomości (czyli jak wygląda struktura naszego Ja, Ego, świadomości, Wyższej Jaźni i Podświadomości);
- struktura/budowa energetyczna człowieka oraz energia przestrzeni życiowej;

- nowe rozumienie biologii i struktur DNA oraz ich wpływ na zdrowie i życie;
- dlaczego chorujemy (przyczyny fizjologiczne, podświadome, karmiczne i rodowe oraz "warunkowanie systemowe");
- podstawowe zasady zdrowego, energetycznego żywienia;

- podstawowa suplementacja i zioła w codziennym użyciu;

- proste techniki służące rozładowaniu stresu;

- codzienne BHP dla ciała, energii i umysłu;

- Receptury Uzdrawiające (przepisy lecznicze i wspomagające na wiele przypadłości, oparte na Medycynie Naturalnej i świadomości energetycznej).

Ze względu na ogrom wiedzy w tym zakresie, może się zdarzyć, że nie poruszymy wszystkich powyższych kwestii (ze względu na ograniczony czas). Wykład ma za zadanie przetrzeć szlak, zainspirować do własnych poszukiwań, ale przede wszystkim - dać niezbędne informacje praktyczne, które zastosowane, od razu przyniosą widoczne efekty i przygotują do kolejnych etapów uzdrawiania.

Będziemy dopasowywać się do potrzeb i zaawansowania danej grupy i zgodnie z tym modyfikować przekaz, aby przyniósł w tak krótkim czasie jak najwięcej korzyści.

------------------------------------------
 

Prowadząca: 

Indi Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości” (dla zaawansowanych poszukiwaczy). Szkoli również terapeutów, instruktorów, uzdrowicieli w technikach zarządzania energią i naturalnych, opartych o stare tradycje sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

************************************

TERMINY:
wkrótce...

W celu dołączenia do zajęć online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- otrzymasz informacje dotyczące rezerwacji
- po dokończeniu rezerwacji otrzymasz link do spotkania.

************************************

Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej - Izabela E Paletko

Alternatywny Festiwal, Kraków, maj 2018


FILM Z POGLĄDOWEGO WYKŁADU. Autor: Niezależna Telewizja


Pomiary chodzenia boso po ziemi NATURALNE UZIEMIENIE!

MATKA ZIEMIA Cię uzdrawia, chroni, rozluźnia, harmonizuje, oczyszcza, zdejmuje z Ciebie negatywne energie, jony dodatnie, ładunki elektrostatyczne...

Matka Ziemia to Najsilniejsza Medycyna dostępna Istotom Ludzkim!

 

bottom of page