top of page

Duch, który zamieszkał w Ciele

"Nasze ciało jest bardzo skutecznym narzędziem do przemiany świadomości, wzrostu, a także osiągania wewnętrznej mocy. Już samo skupienie się na prawdziwych potrzebach własnego organizmu kieruje nasz umysł ze świata zewnętrznego do nieograniczonej przestrzeni wewnątrz nas. 
Wykorzystaj to cudowne
narzędzie, poszerzaj swoją świadomość i połącz się ze swoim wewnętrznym światem, a jakość twojego życia osiągnie wyższy pułap..."
Indi Paletko

 

************************************

SamoUświadomienie Cielesne - Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka"

Przez dziesiątki lat prowadziłam treningi w oparciu o istniejące już systemy, takie jak Tai Chi, Chi Kung (Qigong), Joga, Kung Fu, Metoda Feldenkraisa i inne usystematyzowane metody, z czasem formując z nich własne techniki i konstrukty pracy ciało-energia-świadomość. Wydawałoby się, że nic już mnie nie zaskoczy.

Jednak przełom roku 2022/2023 przyniósł radykalną przemianę mojej własnej świadomości i uwolnił mnie od obawy przed porzuceniem wszelkich schematów.

Postanowiłam SamoUświadomić sobie samą siebie OD NOWA, po swojemu i z głębszym użyciem Darów jakie otrzymałam od Źródła (JasnoZmysły); otworzyć się na świeżą eksplorację ludzkiej bio-energetyki.

Przez najbliższe kilka lat będę badać ten temat i tworzyć właściwe narzędzia do ewolucji poprzez SamoUświadomienie Cielesne, które w moim poczuciu jest nadrzędne w stosunku do jakichkolwiek aktywności związanych z umysłem, gdyż to umysł właśnie powoduje degradację naszej Świątyni Ciała. 
Moim pragnieniem jest przywrócić bio-energetyce jej właściwe miejsce w ludzkiej świadomości i życiu.


 

Zajęcia, które poprowadzę, mają za zadanie PONOWNIE połączyć w JEDNO Ciało, Energię i Świadomość:

- Samoświadomość własnego ciała pozwala odkryć blokady i stany emocjonalne, które ugrzęzły w ciele biologicznym i jego polu energetycznym, a które dotąd ukryte były w podświadomości.
- Świadomość PRZEPŁYWU oddechu pozwala na lepsze zarządzanie swoją energią oraz obserwowanie i samouświadamianie sobie stanu fizyczno-energetycznego organizmu.

- Odpowiednia synchronizacja i poznanie PULSÓW CIELESNYCH przynieść może rozwiązania i techniki na autoterapię, świadome uzdrawianie i harmonizację (ciała, energii i umysłu) oraz specyficzne połączenie z Energią Życia (skrótowo nazywanej przeze mnie Życiem, lub Żywym).

- Relaksacja i Regeneracja jest konieczna do zdrowego funkcjonowania w obecnym, bardzo skażonym świecie. Jest to również furtka do odbudowy swojego połączenia z biologicznym skafandrem i regulacji układu nerwowego.
- Praca z plastycznością i sprawnością cielesną uwolni zastoje, wyreguluje wszelkie przepływy, wzmocni i usprawni.

- Gimnastyka Meridanów usprawni i udrożni energetyczne "rzeki" cielesne, aby czuć się lepiej, żyć zdrowiej i przygotować się do przepuszczania przez siebie większych i silniejszych strumieni energii.
- Uzdrawianie Bioenergetyki
łączyć będzie z energetycznym aspektem naszej istoty, oczyszczając i odblokowując warstwy subtelne, pomagając też przetrwać tej części naszej istoty wymagający czas, jaki nadchodzi (wymagający pod kątem większego obciążenia energii właśnie). Dzięki tej formie treningu, dla wytrawnych i wrażliwych adeptów, możliwe będzie również stopniowe przenoszenie świadomości do tej części własnego istnienia tutaj, na Ziemi, aby przygotować się do dalszej duchowej ewolucji, w której człowiek stopniowo powracać będzie do swojej pierwotnej formy - do ciała energetycznego.

- Trening Sztuki Walki (Kung Fu Białej Ścieżki) jest zaś perełką całego procesu, który przyniesie pogłębienie sprawności, dynamiki, reakcji, mocy własnej, witalności, samoobrony i ustanowi silniejsze Pole Ochronne wokół adepta "Białej Ścieżki".

 

Z każdym rokiem ćwiczenia będą coraz doskonalsze, głębsze i bardziej świadome, ale już teraz na pewno przyniosą Ci wiele korzyści, więc zapraszam do Szkoły Wyzwolenia, na wspólną pracę z bioenergetyką.

Więcej informacji o Szkole Wyzwolenia "Biała Ścieżka" znajdziesz tutaj: 
Szkoła Wyzwolenia "BIAŁA ŚCIEŻKA"SERCE MATKI ZIEMI (Corazon de la Madre Tierra)

 

Poniżej znajdziesz zajęcia SamoUświadomienia Ciała (z opcją różnych modyfikacji, zależnie od mojego poznania i formowania się metod treningowych)

Indi Iannai

 

************************************

 

 PLASTYCZNOŚĆ I SPRAWNOŚĆ (trening YANG, średnio-intensywny)

Treningi online: wtorki, 19:30

Cały układ zajęć służy odbudowaniu naturalnej sprawności człowieka dorosłego, zarówno kobiety, jak i mężczyzny, osoby młodej, jak i dojrzałej. Bardzo ważnym elementem zajęć jest ŚWIADOME obserwowanie siebie w czasie ruchu, doświadczanie/odczuwanie tego, jak działają określone ćwiczenia na całą bioenergetykę i stopniowa nauka zarządzania swoją Jaźnią w trakcie aktywności - czyli jednym zdaniem: ŚWIADOMY RUCH ŚREDNIO-INTENSYWNY. 

(przeczytaj więcej informacji o zajęciach)

****************

 KUNG FU Białej Ścieżki (trening YANG, intensywny)

1. Treningi online: piątki, 19:30
2. Seminaria Weekendowe: piątek, 18:00-21:00 + sobota, 10:00-13:00, Maloka Staniątki (OUTDOOR), terminy znajdziesz w
Kalendarzu

Kung Fu to znacznie więcej niż tylko sztuka walki. Ta praktyka rozwija ciało, umysł, charakter i aspekty Ducha. Pomaga zajrzeć w głąb siebie i nauczyć się kontrolować swoje myśli, emocje i energię. 

Podstawową formą praktyki są dwudniowe Seminaria stacjonarne (w Maloce), których kontynuację stanowić będą treningi online. 

Na Seminariach oraz zajęciach online (szczególnie w fazie początkowej) skupiamy się głównie na doskonaleniu i stopniowym pogłębianiu ogólnej sprawności, dynamiki, reakcji, mocy własnej i witalności. 

W ramach zajęć stacjonarnych (seminaria oraz treningi OUTDOOR) ćwiczymy zarówno samodzielnie, jak i z partnerem, uczymy się podstawowych technik walki wręcz, bloków, kopnięć, ataków, uników, szybkości reakcji i precyzji technik.

Na zajęciach online doskonalimy wybrane aspekty Kung Fu, ćwicząc samodzielnie i szlifując poznane techniki.
Uzupełnieniem Seminariów oraz zajęć online jest trening OUTDOOR (1x w tygodniu) - jest on szczególnie dedykowany pasjonatom, a także tym, którzy mają techniczną możliwość regularnego uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych w Maloce. 

(przeczytaj więcej informacji o zajęciach)

****************

 

 UZDRAWIANIE BIOENERGETYKI (trening YIN, łagodny)

1. Treningi stacjonarne: przewidywany start: 2025/2026
2. Seminaria Online: start 19:00, koniec ok 21:30
3. 
Seminaria w formie elektronicznej/pendrive (greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy)

Zajęcia te łączą w sobie Ćwiczenia Bioenergetyczne, podstawową Gimnastykę Meridianów oraz Relaksację. Ich zadaniem jest połączenie z energetycznym aspektem naszej istoty, oczyszczając i odblokowując warstwy subtelne. Ćwiczenia są prowadzone w sposób głęboko intuicyjny. Każde spotkanie wygląda inaczej i dotyka różnych aspektów naszego bio-energetycznego kompleksu, ciągle jeszcze oficjalnie rozdzielanego na: organizm, aurę, układ energetyczny i aspekt świadomości.

Wiele ćwiczeń odbywa się na leżąco, czy w innej pozycji "spoczynku", gdzie uważność przenosimy do wewnątrz, scalając ruch (większy i drobniejszy, wewnętrzny i zewnętrzny) z uważną obserwacją, świadomym oddechem i samoodczuwaniem tego procesu.

(przeczytaj więcej informacji o zajęciach)

 

****************

 

 Chi Kung HARMONY "Dla Zdrowia i Długowieczności"

KURS W FORMIE ELEKTRONICZNEJ, WRAZ Z ZESTAWEM TRENINGÓW DO PRAKTYKI WŁASNEJ
(greenharmony.pl/457-tylko-dla-bialej-sciezki)

Chi Kung (Qigong) to klasyczny chiński system uzdrawiania, traktujący człowieka jako Istotę Pełną (Holistyczną), gdzie ciało, umysł i duch stanowią nierozłączną całość, a ich scalenie powoduje powrót naturalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.
Opiera się na ćwiczeniach oddechowo-ruchowych i pracy ze świadomością przepływu energii przez ciało i aurę.

Ćwiczenia Chi Kung zawsze poprzedzamy ogólnorozwojowym treningiem Gimnastyki HARMONY - jest to praca z ciałem i umysłem, łącząca ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, rozbudowana o liczne wartościowe (również współczesne) metody treningu i rozwoju.

Zajęcia podzielone są na trzy etapy:
1. TRENING CIAŁA - służący aktywacji energii i udrożnieniu kanałów energetycznych;
2. ĆWICZENIA CHI KUNG - służące poruszeniu i uzupełnieniu energii;
3. RELAKSACJA - ma ona za zadanie końcowe doładowanie energią "właściwą", Naturalną i rozprowadzenie jej po ciele fizycznym i ciałach subtelnych.

Więcej informacji o Kursie znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/kurs-chi-kung-qigong
Informacje o samym Chi Kung (Qigong) tutaj: 
https://www.maloka.pl/chi-kung-qigong

NAGRANIA PENDRIVE - zamówienia: maloka.online11@gmail.com
lub bezpośrednio: https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy

************************************

REZERWACJA MIEJSC

INFORMACJE TECHNICZNE

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH TRENINGÓW 

bottom of page