top of page

MEDYTACJE STRAŻNIKÓW ŚWIATŁA

Medytacje dla Ochrony i Aktywacji Światła na Ziemi

Nie sposób przeoczyć jak diametralnie zmienia się sytuacja na Ziemi, wokół nas i wewnątrz nas. To już nie ten świat, który znaliśmy kilka lat temu... Wielu z nas odczuwa teraz głęboką potrzebę, aby podnieść własne wibracje i oczyścić oraz aktywować swoją Świadomość i Esencję. Ale też coraz więcej Istot pragnie wspierać proces oczyszczenia z iluzji, wyzwolenia świadomości kolektywnej oraz aktywacji samej Matki Ziemi.

Właśnie dlatego otwieram kolejny cykl Specjalnych Medytacji Strażników Światła, w którym będziemy wspólnie przyczyniać się do utrzymania czystej, wysokiej wibracji i jasnej energii w naszym Polu oraz całej Ziemskiej krainie.

 

Zapraszam Cię na spotkania w zamkniętej grupie medytacyjnej, których intencją jest podniesienie Świadomości Kolektywnej i ochrona oraz aktywacja Źródłowego Światła na Ziemi. 
Medytacje są zawsze zgodne z tym, co jest potrzebne aktualnie dla Ziemi oraz dla każdego z nas
.
 

**************
 

POPRZEDNIA EDYCJA CYKLU MEDYTACJI - PODSTAWOWY TRENING ŚWIADOMOŚCI
Poprzednia edycja cyklu Medytacji była niejako "treningiem" - prowadziłam was w przestrzenie energii i ciał subtelnych, ucząc was jak sięgać do wyższych poziomów siebie samego, aby przygotować się na wysokowibracyjny, kosmiczny Impuls, który się do nas zbliża.

Praktyka ta była przygotowaniem na obecne czasy, gdzie nabywaliśmy umiejętności podróżowania po ciałach subtelnych, aby wznosić się coraz wyżej, do duchowego i energetycznego poziomu swojego istnienia.
Praktykuj te techniki, wizje, wglądy i doświadczenia na co dzień, aby wytrenować swoją Świadomość, wesprzeć swoją duchową cząstkę i wzmocnić aurę.

 

Zapraszam wszystkich do odsłuchania poprzedniego cyklu Medytacji, nagrywanych przez ostatnie lata - aby wytrenować swoją świadomość i móc dołączyć do nas w kolejnym cyklu, na nieco bardziej zaawansowanym poziomie.
MEDYTACJE ZNAJDZIESZ TUTAJ:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLohdShuaittx8pwn5xui14L7V7s5REOls

https://podcastanielski.podbean.com/
 

Wsparciem dla tego procesu będą również Relaksacje - nauczą Cię one poruszać świadomością w taki sposób, aby uzdrawiać siebie, regenerować, odbudowywać i harmonizować na wielu poziomach.
RELAKSACJE ZNAJDZIESZ TUTAJ:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLohdShuaitty7uzYhpkrcW8E805F2HOM9

 

************************************


Jesteś Istotą Duchową, przyobleczoną jedynie w cielesną powłokę. Nigdy o tym nie zapominaj. Pierwiastek duchowy bowiem stanowi sedno Twego istnienia, jest wieczny, nieograniczony i ORYGINALNY (Źródłowy).
Dlatego niezwykle ważną częścią naszego istnienia powinna być aktywność, która zasila naszego Ducha i wzmacnia Światło Duszy. Może to być modlitwa Serca, medytacja, kontemplacja, wewnętrzna rozmowa ze Źródłem, Duszą, a nawet głęboka, uzdrawiająca relaksacja.

Medytacja to lekarstwo na współczesne toksyny: chaos, mrok, lęk i nadaktywność mentalną.
Przywraca Cię z powrotem do Centrum, do wnętrza, wskazuje kierunek i sedno istnienia. 

Naprawia chaotyczną świadomość, reguluje przestrzeń myślo-emocji, oczyszcza pole mentalne i otwiera przestrzeń Ducha.
 

Medytacje prowadzi: Indi Paletko

"Wszystko co robię w życiu służy najwyższemu Dobru Wszystkich Istot Czujących oraz Matki Ziemi. Taka intencja ZAWSZE mi przyświeca i jest głównym motorem wszelkich moich poczynań."

Indi Iannai
 

************************************

Donacja:
Jeśli poczujesz, że Medytacje ofiarowały Ci pewną wartość - możesz odwdzięczyć się zasilając filmową zrzutkę Maloki dowolną darowizną: https://zrzutka.pl/bfrxjc

bottom of page