top of page

ROZMOWA Z DUSZĄ - indywidualne sesje kontaktu z Duszą

"Kiedy jedna dusza wznosi się, cała ludzkość wstaje."
Bernard Werber
 

Rozmowa z Duszą nie jest czymś banalnym, ciekawostką, przygodą, czy jedną z wielu form terapii. Wprost przeciwnie - to jeden z ważniejszych momentów w Twoim życiu.
Obecny świat jest tak skonstruowany, że rozdzielenie z Duszą stało się bardzo wyraźne i silnie utrudnia dalszą ewolucję. Od dziecka jesteśmy wprowadzani w doświadczenia, które powodują stopniową degradację połączenia z tą Źródłową Energią i Świadomością w nas samych... A przecież to właśnie ta część w nas jest nadrzędna i to ona przybyła tutaj, aby doświadczać.

Rozdzielenie z Duszą objawia się na różne sposoby (zależne od poziomu zaawansowania tej separacji). Są to m.in.:
- problemy z podejmowaniem właściwych decyzji;
- nieudane relacje, praca, życie rodzinne;
- poczucie zagubienia duchowego;
- niewłaściwe wybory prowadzące do tragedii lub zastoju życiowego;
- choroby (szczególnie poważne i nie poddające się terapii);
- problemy finansowe;
- depresje i niskowibrujące stany emocjonalne i mentalne;
- odczucie zagubienia;
- niemożność odnalezienia własnej ścieżki;
- brak połączenia z własnymi Darami i niemożność ich aktywacji;
- niezrealizowane potencjały;
- długotrwała i niepoddająca się terapii otyłość;
- blokady ewolucji.
To tylko wybrane symptomy braku kontaktu z własną Duszą. Każdy człowiek jest bowiem niepowtarzalną indywidualnością, a jego Dusza wysyła komunikaty na różne sposoby - ponieważ ona zawsze stara się wspierać, chronić, prowadzić i wskazywać właściwe rozwiązania.

W trakcie sesji zapraszam do kontaktu Źródłowy Aspekt w Tobie i łączę się z Twoją Duszą poprzez swoją świadomość. Ponieważ jestem Medium - kontakt przebiega w ten sposób, że słyszę/czuję/wiem co mówi Dusza, widzę jej manifestację energetyczną (jej postać, w jakiej przejawia się również dla Ciebie) i odczuwam jej stan duchowy. Często połączenie jest na tyle głębokie, że Dusza może mówić poprzez mnie - wówczas możesz zadawać jej pytania (odpowiedzi będą takie, jakie Dusza będzie chciała Ci przekazać - nie da się wymusić na niej tego, czym ona sama nie chce się podzielić).

Przykłady informacji, jakie możesz otrzymać w ten sposób od Duszy:
- wsparcie w danym momencie/okresie życia;
- zrozumienie obecnej sytuacji z poziomu duchowego i energetycznego;
- wskazówki dotyczące Twojego życia;
- odpowiedzi na nurtujące Cię pytania;
- wskazówki duchowe dotyczące Twojej ewolucji;
- informacje o sposobach uzdrawiania trudnych dla Ciebie sytuacji.

W trakcie Rozmowy przychodzą również niezbędne wskazówki na teraz i na najbliższy czas, a także dodatkowe informacje (często również takie, jakich się nie spodziewasz).
 

 

RODZAJE SESJI ROZMOWY Z DUSZĄ: 
 

1. KONTAKT PODSTAWOWY (ok. 1,5h) - jest on dostępny dla każdej istoty, która świadomie ewoluuje od jakiegoś czasu oraz aktywuje się energetycznie i duchowo, odczuwając wewnętrzne prowadzenie i połączenie z Wyższymi Światami. Jest to spotkanie służące bezpośredniemu kontaktowi energetyczno-duchowemu z własną Duszą - jest to możliwe w przypadku istoty posiadającej aktywne Dary Podstawowe: klarowną wizualizację, empatię oraz jasnoczucie na poziomie podstawowym.

2. PRACA ZAAWANSOWANA Z ASYSTENTEM (ok. 2h) - ta forma sesji jest przeznaczona dla istot, które stwierdzają u siebie blokady na ewolucji (czyli zaburzenia/zanieczyszczenia genotypu), brak wyraźnej aktywacji Darów Podstawowych (klarowna wizualizacja, empatia oraz jasnoczucie na poziomie podstawowym) oraz doświadczają wyraźnych ingerencji negatywnych energii (lub bytów, a czasem kumulacji negatywnych wydarzeń).
Jest to sesja dla istot, które nie dokonywały świadomej ewolucji przez ostatnie kilka lat, ale czują silną potrzebę kontaktu z Duszą i wsparcia od swojego Wyższego Aspektu.
Ten typ Sesji jest dedykowany również tym, którzy nie mają połączenia ze swoim wewnętrznym prowadzeniem, doświadczają różnych form ataków energetycznych i spirytualnych, a także nie mają wystarczająco poszerzonej świadomości umożliwiającej bezpośrednie odczucie Duszy (jej zapisu energetycznego).

Spotkanie i rozmowa z własną Duszą to niezwykle ważny moment życia, często wzruszający i pozostający w pamięci na zawsze...

************************************


Spotkanie trwa od 1,5 do 2 godzin. Ponieważ będę kontaktować się ze światem i energią niefizyczną - muszę wejść w pewną formę transu, aby połączyć się bezpośrednio z Twoją Duszą (sesję prowadzę w pozycji leżącej).
Sesja odbywa się online, na platformie ZOOM - link do spotkania otrzymasz mailem.
PRZED sesją:
- dopilnuj, aby nikt nie przeszkadzał nam w trakcie spotkania; wyłącz muzykę, zamknij drzwi;
- ubierz naturalne, wygodne, ciepłe ubranie (NIE polecam materiałów syntetycznych, które blokują wchłanianie Prany);
- zadbaj o wygodne miejsce do siedzenia (z oparciem) lub leżenia, aby móc się rozluźnić;
- wyłącz telefon komórkowy (tryb OFFLINE), nie używaj technologii SMART (np zegarków);
- przygotuj i przetestuj wcześniej słuchawki z mikrofonem (abym mogła wyraźnie Cię słyszeć).


Standardowo sesje Rozmowy z Duszą odbywają się ONLINE. W wyjątkowych przypadkach jest również możliwość przeprowadzenia takiej sesji w Gabinecie Maloki Staniątki (stacjonarnie).

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ
 

Dp49VIAUUAEHVnC
Dp49VIAUUAEHVnC
press to zoom
image-asset (1)
image-asset (1)
press to zoom
d5z44qf-66c1682f-9290-4957-b10e-381ddbfd533f
d5z44qf-66c1682f-9290-4957-b10e-381ddbfd533f
press to zoom
bottom of page