top of page

Analiza AURY i ENERGETYKI - dla dorosłych, dzieci i młodzieży

"Przeczucia są nagłym skokiem duszy w ów kosmiczny nurt życia, w głębi którego dzieje wszystkich ludzi splatają się w jedno. I można tam dojrzeć wszystko, gdyż wszystko jest tam zapisane."
Paulo Coelho

 

Analiza Aury i Energetyki to odczyt aktualnego obrazu energetycznego, służący pomocą w zrozumieniu jak wzmocnić i uzupełnić biopole o brakujące składowe energetyczne (wibracje, aspekty życia itp).

Dodatkowo odczytywane są wskazówki duchowe (pochodzące od Wyższego Ja i Duszy danego człowieka), służące skorygowaniu aktualnej ścieżki życia, uzdrowieniu ciała, ewentualnych korekt dotyczących pracy, relacji i ogólnie rozumianej ścieżki życia.

Na sesji sprawdzam obecną sytuację energetyczną, starając się zobrazować i zdekodować (interpretując postrzegane, w sposób symboliczny, informacje) ewentualne blokady, ograniczenia, zaburzenia energii.
 

Przeprowadzam dwa rodzaje Analizy Aury i Energetyki:


❤ DLA DOROSŁYCH: Analiza odbywa się w trakcie standardowej sesji (Pierwszej lub Kolejnej), jeśli zajdzie taka potrzeba, lub jest wyraźne wskazanie/zapotrzebowanie aby taką weryfikację przeprowadzić.

W trakcie Analizy staram się odczytać oraz (wspólnie z Tobą) rozszyfrować pojawiające się informacje, obrazy lub Przekaz.

Możliwe jest wówczas sprawdzenie:
- Twojego stanu bioenergetycznego, ewentualnych zaburzeń i blokad oraz zanieczyszczeń biopola;

- stanu czakr, ewentualnych podczepów, czy zaburzeń w tej przestrzeni Twojej istoty;

- stanu organów i funkcji wewnętrznych.

Jeśli jest to potrzebne w obecnej fazie Twojej ewolucji, pojawią się informacje:
   - jak wzmocnić Cię i wesprzeć w danym momencie/okresie życia;
   - jak możesz chronić się bardziej na poziomie energii, wibracji;

   - jak masz się oczyścić bądź uzupełnić wskazania w temacie: zdrowia, relacji/znajomości, modelu życia itd.
Jeśli Twoje Wyższe Ja oraz Dusza, mają dla Ciebie ważne informacje, to otrzymasz w trakcie Analizy również niezbędne wskazówki na teraz i na najbliższy czas.


❤ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY: odczyt Aury i Energetyki odbywa się na zlecenie rodziców (za zgodą dziecka) lub samej młodej istoty. Sesja odbywa się bez udziału innych istot, przeprowadzam ją samodzielnie i nagrywam dla zleceniodawcy/ów.
W przypadku młodych ludzi, lepiej i łatwiej jest przeprowadzić sesję bez ich udziału (lecz za wyraźną zgodą), ponieważ młodsze umysły (świadomości lokalne) zazwyczaj nie są w stanie wejść w odpowiedni stan, w którym możliwy jest swobodny i niezakłócony odczyt ich Pola.

Sesje oparte są o JasnoCzucie, JasnoWidzenie, JasnoWiedzenie i JasnoRozpoznanie.
Zawierają elementy odczytu informacji od Wyższego Ja oraz energetyczne rozpoznanie źródła problemów, blokad i ograniczeń życiowych.

Indi
 

************************************

 

❤ ANALIZA AURY I ENERGETYKI DLA DOROSŁYCH

Odczyt odbywa się w ramach standardowej sesji (online, lub w Maloce Staniątki) - jeśli wyraźnie czujesz, że potrzebujesz tego typu odczytu, dodaj taką informację w trakcie zapisów na terapię.


W przypadku istot w trudnej sytuacji finansowej, lub potrzebujących TYLKO odczytu Aury - możliwe jest przeprowadzenie skróconej sesji online (60 minut), ukierunkowanej wyłącznie na Analizę Aury i Energetyki.


Zalecenia PRZED sesją:
- dopilnuj, aby nikt nie przeszkadzał nam w trakcie spotkania; wyłącz muzykę, zamknij drzwi;
- ubierz naturalne, wygodne, ciepłe ubranie (NIE polecam materiałów syntetycznych, które blokują wchłanianie Prany);
- zadbaj o wygodne miejsce do siedzenia (z oparciem), aby móc się rozluźnić;
- wyłącz telefon komórkowy (tryb OFFLINE), nie używaj technologii SMART (np zegarków);
- przygotuj wcześniej coś do notowania uzyskanych informacji.

WAŻNE! Aby odczyt był w miarę czysty, warto unikać wszelkich spotkań grupowych co najmniej 2 dni przed sesją (warsztaty, medytacje, sklepy wielkogabarytowe, galerie, imprezy towarzyskie itp).
Dzień przed spotkaniem odstaw alkohol i silne używki.

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Rodzice, opiekunowie dziecka, lub sama młoda istota, która tego potrzebuje, przesyłają mailem:
- datę urodzenia

- pełne dane

- aktualne zdjęcie

- w przypadku zlecenia rodziców - nagranie lub list (pisany ręcznie; może być skan) ze zgodą na przeprowadzenie odczytu.

Sesja przeprowadzona będzie do 7 dni od momentu dokonania rezerwacji i przesłania danych.
Analiza przeprowadzana jest bez udziału innych istot, a nagranie z odczytem przesyłane jest potem do zleceniodawcy/ów.

W wybranych przypadkach możliwy jest RYSUNEK AURY, ale jest to element dodany i będzie on aktywował się dopiero w Pracy Indi przez kilka najbliższych lat. Jest to jeden z Darów, dzięki któremu możliwe będzie przekazanie przez Indi wielu informacji POZAmentalnych, lecz do ich odczytu niezbędna jest wyższa świadomość (zarówno indywidualna, jak i ogólnoludzka). Obecnie Rysunek Aury może wydarzać się w indywidualnych przypadkach, samoczynnie.

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ 
 

dorosli
dzieci
bottom of page