top of page

Wykład "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha"

"Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby."
Hipokrates

 

Kuracje oczyszczające są dla Istoty Ludzkiej niezwykle ważnym elementem NORMALNEGO i świadomego życia. Stare tradycje i ludy pierwotne ziemi (a także zwierzęta) czynią z oczyszczania wspaniałe narzędzie uzdrawiania na wielu poziomach! Poszukuje się i szanuje ten proces, doskonale znając jego moc i przyjmując ten dar Matki Natury.
 

Prawidłowo przeprowadzona kuracja oczyszczająca ma różne etapy i działa na różne poziomy naszego istnienia:
- reguluje i oczyszcza ciało
- oczyszcza umysł i wzmacnia siłę woli
- odświeża Duszę i Ducha.

Oczyszczanie jest tak samo ważne dla zdrowia fizycznego, jak i mentalnego i duchowego. Na wykładzie dowiecie się jak prosto (wymagana jest tylko wytrwałość i wola) wyregulować się na tych poziomach, zyskując lepszy stan ciała i energii.
Fizycznie - ciało czyste zyskuje potężne narzędzie do obrony przed atakami negatywnych czynników środowiska - własną odporność, siłę witalną i moc energii ochronnej.
Mentalnie - oczyszczanie klaruje świadomość, pomaga oczyścić się z zalegających emocji, harmonizuje i odświeża układ nerwowy.
Energetycznie - podnosi poziom biowitalności, wydłuża czas aktywności dziennej, poprawia odpoczynek nocny.
Duchowo - aby nasze ciała subtelne i spirytualne rozbudowywały się i wzmacniały, organizm musi być czysty i zdrowy, czyli wypełniony energią biowitalną.
Jest to NIEmożliwe w przypadku zanieczyszczenia ciała, bo tam gdzie już jest napchane do pełna (zanieczyszczone), nic więcej nie wsadzisz. Czyli nie dodasz sobie energii biowitalnej, jeśli nie zrobisz dla niej miejsca w sobie.
Tak naprawdę, oczyszczanie wspiera Twoją ewolucję, utrudnianą teraz szczególnie przez sytuację globalną, służącą osłabieniu ludzi na każdym poziomie.

Co nas zanieczyszcza? W zasadzie - wszystko (szczególnie w świecie Zachodu).
Jedzenie, powietrze, ubrania, meble, podłogi, toksyny bakteryjne, pasożytnicze, emocje, stres, zmęczenie, przeciążenie, napięcie, używki, promieniowanie elektromagnetyczne, chemtrails, nanocząsteczki, leki itd.


Jak często się oczyszczać?
Dla mijających już pokoleń (czyli naszych rodziców, dziadków, a nawet nas w młodości), zasadą życiową było oczyszczanie się 2x w roku: na wiosnę i jesienią.
W czasach obecnych, pewne formy kuracji oczyszczających powinno się stosować w każdym tygodniu.
Ja sama robię to praktycznie CODZIENNIE (lub minimum kilka razy w tygodniu).

Mam nadzieję, że mój wykład zainspiruje was i poprowadzi w kierunku "kultu czystości energetycznej" :)
I że od tej pory inaczej spojrzycie na ten aspekt swojego życia, wspierając potem inne istoty w poszukiwaniu i odkrywaniu siły kuracji oczyszczających!

Indi

 

💚 Zapis wykładu "Oczyszczanie Organizmu i Regulacja Układu Nerwowego" (usuwanie metali ciężkich, kuracje oczyszczające, regulacja ukł. nerwowego), który odbył się 16 kwietnia 2021, można nabyć tutaj:

 

💚 Zapis wykładu "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha", który odbył się 17 kwietnia 2022, można nabyć tutaj:

 

 

 

 

************************************

Tematyka wykładu online:
- skrót podstawowej wiedzy na temat biologii i energetyki istoty ludzkiej (kim i czym jest człowiek);
- omówienie głównych przyczyn aktualnych zanieczyszczeń oraz uszkodzeń organizmu i energetyki;
- zasady przeprowadzania kuracji oczyszczających;
- ogólne wiosenne oczyszczanie podstawowe;
- podstawowe zasady zdrowego, energetycznego żywienia;
- podstawowa suplementacja i zioła w codziennym użyciu;
- żywienie w Nowej Ziemi;
- przygotowanie do wiosennej kuracji oczyszczającej 2022 (monodieta regulująca)
- wsparcie kuracji poprzez praktykę duchową i BHP energetyczne;

- odpowiedzi na wasze pytania (dowolne, również dotyczące sytuacji na świecie).

**************

Wspólna, Specjalna Kuracja Oczyszczająca (dla chętnych) - kilka dni po wykładzie rozpocznę z wami specjalną kurację - jest to wiosenna regulacja ciała, biopola i Pierwiastka Duchowego, przygotowującą nas do nowej energii napływającej na plan ziemski, a także wzmacniającą ciało, energetykę i psychikę, przygotowując w ten sposób do wydarzeń, które nadejdą w drugiej połowie roku 2022 i w latach kolejnych.

Jednym z zadań tej Kuracji będzie przebudowa świadomości, energetyki i organizmu oraz oczyszczenie programów mentalnych, jako "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA - WSTĘP DO NOWEJ ZIEMI".
Aktywacja kolejnych nici DNA jest jednym z warunków przebudowy wibracyjnej, umożliwiającej istnienie w wyższych częstotliwościach, jakie będą w przestrzeni wyżej wzniesionej Ziemi.
Samo przygotowanie do tego, to wielopoziomowy proces, wymagający radykalnej zmiany w naszej formie istnienia i przejawienia.
DLATEGO KURACJA JEST PRZEZNACZONA TYLKO DLA LUDZI, KTÓRZY MAJĄ W SOBIE GOTOWOŚĆ DO WIELOZAKRESOWEJ ZMIANY SIEBIE I SWOJEGO ŻYCIA.

Kuracja będzie się odbywała pod moim czujnym, "jasnowidzącym okiem", wewnętrznym Widzeniem i Czuciem, dzięki któremu będę mogła "zobaczyć" wasze energetyczne i zdrowotne dolegliwości i wesprzeć was w tej 3-tygodniowej Pracy.

W przestrzeniach subtelnych wyraźnie widać plany agendy mroku, która ustanowiła sobie szczególnie ten i kolejny rok, jako czas najsilniejszej ingerencji w nasz świat. Siły Światła starają się cały czas zneutralizować te mroczne działania, ale pewne wydarzenia muszą się wydarzyć, również po to, aby wybudzić do końca rozleniwioną i bierną ludzką świadomość. 
Naszym zadaniem na ten czas, opartym o wiedzę i nauki naszych Przodków i starych tradycji - jest mądre przygotowanie siebie i swoich bliskich do wszystkich możliwych scenariuszy. Mądrość bowiem to również profilaktyka, strategia, obserwacja, uważność, przezorność i rozwaga w czynie, słowie i myśli.

Kuracja będzie zawierać w sobie kilka elementów:

💚 WSPÓLNE SPOTKANIA ONLINE 1x W TYGODNIU (niedziele, godz. 19:30), na których omawiać będziemy zarówno efekty samej kuracji, jak i wszelkie aspekty energetyczne, psychiczne, duchowe, jakie pojawią się w waszych przestrzeniach prywatnych, jak i w skali ziemskiej.
Na spotkaniach będę wam równie podawać kolejne kroki w naszej kuracji oraz odpowiadać na wasze pytania.
Ponieważ zawsze łączę Ciało z Duchem - kończyć je będziemy wspólną Medytacją, Relaksacją, lub Modlitwą Uzdrawiającą.
Może się okazać, że przyjdą również Przekazy, zarówno dla was osobiście (od waszych Dusz), jak i dotyczące całej ludzkości. Zależeć to będzie od woli Źródła, dla którego będę wykonywać tę Pracę.

OBECNOŚĆ NA SPOTKANIACH JEST OBOWIĄZKOWA.

💚 Osobiste wizyty w lesie i w przestrzeniach Natury (tereny zielone, poza miastem), zgodnie z wyznaczonym programem kuracji - JEST TO KLUCZOWY ELEMENT TEJ KURACJI, NIE PODLEGAJĄCY ODSTĘPSTWOM.

💚 INDYWIDUALNE DOPASOWANIE DIETY - uczestnicy kuracji otrzymają specjalny formularz diagnostyczny, dzięki któremu będę mogła regulować waszą dietę i techniki energetyczno-duchowe, aby kuracja była dla was jeszcze korzystniejsza.
Kontaktować się będziemy poprzez osobiste wiadomości e-mail.
W trakcie tych 21 dni będziecie mogli również kontaktować się ze mną zawsze, jeśli zauważycie jakieś szczególne utrudnienia, silne emocje czy energie, jakie pojawiać się będą w was i wokół was (telefonicznie lub mailowo).
 

💚 SIŁA GRUPOWEJ PRACY - wspólnie będziemy jednoczyć się w tym działaniu indywidualno-zbiorowym, aby w ten sposób wpływać na zbiorową świadomość ludzi oraz na plan energetyczny całej Ziemi, wspierając jej wzniesienie.
Siła grupy/wspólnoty jest potężna, potwierdziło się to już wielokrotnie, zarówno w mojej Pracy, jak i w działaniach wielu kultur całego świata. WSPÓLNOTA JEST NIEZWYKŁĄ SIŁĄ, KTÓRA STOI W OPOZYCJI DO ODDZIELAJĄCEGO JEDNOSTKI SYSTEMU I STWARZA ZUPEŁNIE NOWE MOŻLIWOŚCI DLA NASZEJ OSOBISTEJ I ZBIOROWEJ EWOLUCJI.

Pamiętaj, że kuracja oczyszczająca ciało, umysł, energię i Ducha, jest wyzwaniem, ale i silnym narzędziem transformacji. Po jej przeprowadzeniu poczujesz się inną, czystszą i bardziej świadomą istotą, gotową do stawienia czoła wszystkiemu, co nadejdzie, zarówno ze strony niskich, jak i Wysokich Wibracji.
Przez te 21 dni będę uczestniczyć w waszej transformacji, wspierać ją i równolegle dokonywać jej również w sobie...
Indi

**************

Zapisy na kurację: maloka.terapie@gmail.com, lub w trakcie zapisów na wykład online.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (pracujemy w zamkniętej grupie)

Uczestnictwo w kuracji jest możliwe tylko dla osób, które uczestniczyły w wykładzie online, lub obejrzały nagranie dostępne na pendrive (szczegóły poniżej).
Dopłata do kuracji to 100 zł. Dla osób w trudnej sytuacji finansowej możliwa jest wymiana energii (praca w Maloce).

TERMIN KURACJI: 24 kwietnia - 15 maja 2022
Spotkania online: 24 kwietnia, 1 maja, 8 maja, 15 maja

------------------------------------------
 

Prowadząca: 

Indi Paletko - zajmuje się samorozwojem poprzez pracę z ciałem, energią, umysłem i duchem ponad 30 lat. Uzyskała specjalizację w uzdrawianiu poprzez zastosowanie świadomego żywienia oraz pełnego przepływu energii, opierając się w dużej mierze na Medycynie i Filozofii Chińskiej oraz naturalnych terapiach starych tradycji i dawnych kultur. 
W pracy z ludźmi stosuje wiele technik i terapii, dobierając je odpowiednio do danej sytuacji. Traktuje człowieka holistycznie, rozumiejąc, że stanowi całość jako Ciało-Energia-Umysł-Duch.

Działa również jako Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami jasnowidzenia i jasnoczucia). Specjalistka od szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości” (dla zaawansowanych poszukiwaczy).
 

************************************

TERMINY:
Wykład "Oczyszczanie Organizmu i Regulacja Układu Nerwowego" (usuwanie metali ciężkich, kuracje oczyszczające, regulacja ukł. nerwowego):

NAGRANIE PENDRIVE, zamówienia: maloka.online11@gmail.com, lub bezpośrednio: 

greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/3964-seminarium-strategia-przetrwania-w-czasach-przelomu-czesc-2-zaawansowana-wyklad-oczyszczanie-organizmu-pendrive-32gb.html

Wykład "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha" (+ kuracja 21 dni):

NAGRANIE PENDRIVE, zamówienia: maloka.online11@gmail.com, lub bezpośrednio: 

https://greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/4047-pendrive-32gb-wyklad-i-kuracja-oczyszczanie-ciala-umyslu-energii-i-ducha-przygotowanie-do-aktywacji-dna.html?fbclid=IwAR2ZSPBp-rez3pdG0-pp3o9rGwTMUCnmfD9LgwZ6JHDOlqI-Z4HKF2tWMhE

Donacja: 

Wykład na żywo (online) - 50 zł

Dla osób, które chciałyby dołączyć do wspólnej, 21-dniowej kuracji oczyszczającej - dopłata 100 zł
Szczegóły kuracji opisane powyżej.

Wykład + Kuracja, nagrania pendrive - 89 zł (wykład solo); 259 zł

greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy

 

Kontakt i zamówienia:

e-mail 1 - rezerwacja miejsca onlinemaloka.szkolenia@gmail.com
e-mail 2 
- zamówienie nagraniamaloka.online11@gmail.com
tel. 577 658 888

W celu dołączenia do spotkania online:

- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail (imię, nazwisko, nr telefonu),
- zwrotnie otrzymasz informacje dotyczące rezerwacji,
- po dokończeniu rezerwacji otrzymasz link do wykładu, wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie do spotkania.
- WAŻNE - uczestnictwo w wykładzie możliwe jest tylko z AKTYWNĄ KAMERKĄ (nie ma możliwości dołączenia do spotkania osób anonimowych).


Do zobaczenia - do usłyszenia!
Indi

************************************

Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej - Indi Paletko

Alternatywny Festiwal, Kraków, maj 2018

Wykład "Oczyszczanie Organizmu i Regulacja Układu Nerwowego"
(usuwanie metali ciężkich, kuracje oczyszczające, regulacja ukł. nerwowego)

+

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu"
(ochrona i przygotowanie do nadchodzących wydarzeń)

Część II, SPOTKANIE DLA ZAAWANSOWANYCH; PENDRIVE 32GB

Nagrania wykładów z 03 i 04.2021

Wykład "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha"

Wykład 17.04.2022 (solo); PENDRIVE 32GB

--------------------------------

Wersja rozszerzona:

Wykład "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha"
+
Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA - WSTĘP DO NOWEJ ZIEMI" (21 dni wspólnej pracy)

Wykład 17.04.2022 + Kuracja (21 dni); PENDRIVE 32GB

Nagrania wykładu i kuracji: 04.2022

bottom of page