Gabinet Terapii HOLISTYCZNEJ "Maloka Staniątki"

"Przez zdrowie rozumiem możność istnienia pełnym, dojrzałym, żywym, radosnym życiem, w ścisłym związku z tym, co kocham - ziemią i wszystkimi jej cudownościami."

Katherine Mansfield

****************

BEZPOŚREDNIO w gabinecie pracuję TYLKO z osobami NIEzaszczepionymi, w ramach ich terapii i  psychoterapii w czasach aktualnego podziału społecznego, zdrowotnego oraz duchowego.
Dlatego też: OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 ORAZ MIESZKAJĄCE/PRZEBYWAJĄCE Z OSOBAMI ZASZCZEPIONYMI NIE MOGĄ KORZYSTAĆ Z TERAPII BEZPOŚREDNIEJ W GABINECIE.

 

Jestem też dostępna ONLINE dla osób, które dokonały na sobie procesu szczepienia na COV-19.
Należy najpierw pojąć, że dolegliwości jakich doświadczacie po tym procesie, są wynikiem wstrzyknięcia degradującego patogenu, który oparty jest na: nanotechnologii grafenu, czynnikach modyfikującym DNA i strukturę krwi oraz wywołującym niekończące się stany zapalne białku kolcowym. Więc jeśli już rozpoznałaś/eś, że poddano Cię bardzo drastycznej pseudo-medycznej ingerencji, to na tym poziomie Twojego rozpoznania, mogę Ci pomóc łagodzić dolegliwości, jakich doświadczasz, lub doświadczysz w przyszłości.
Pracuję TYLKO metodami naturalnymi, jestem ABSOLUTNYM przeciwnikiem farmakologii w każdej formie. Opieram się tylko na Medycynie Matki Ziemi i jej ufam bezgranicznie. Jest to JEDYNA prawdziwa Medycyna i jeśli jej zaufasz również, to może zdarzyć się nawet CUD.
CUD = Ciało Umysł Duch.
Pamiętaj o tym i już teraz powróć do modlitwy i zacznij prosić Stwórcę o ratunek.

Indi


****************

Jeśli Twoje życie stanęło w martwym punkcie, bądź trapią Cię różnego rodzaju dolegliwości ciała, umysłu, duszy, spotkaj się ze mną, aby rozpoznać przyczynę i dowiedzieć się, jak możesz doświadczyć stanu "zdrowia" i lepszej jakości życia.

Bardzo ważne, aby zrozumieć, że terapie naturalne różnią się diametralnie od leczenia stosowanego przez medycynę akademicką, "zachodnią" - nie stosujemy tu szybko działających specyfików (które równocześnie degradują organizm na innych poziomach!).

W terapii holistycznej pracujemy na wielu poziomach równocześnie (ciało-umysł-duch), stosując naturalne, łagodniejsze środki, aby zastymulować organizm (ale też psychikę i energetykę) do samoleczenia i autoregeneracji. Efekty są trwalsze, pełniejsze, a uzdrowienie sięga wielu aspektów życia.W jakich przypadkach mogę służyć Ci pomocą:

- Borelioza i Neuroborelioza;
- choroby autoimmunologiczne;

- nowotwory;

- SM (wsparcie w leczeniu i łagodzeniu objawów Stwardnienia Rozsianego);

- fibromialgia;
- zaburzenia układu nerwowego;
- zaburzenia trawienne - w tym również otyłość;
- dolegliwości kręgosłupa, bóle pleców;
- kontuzje i zwyrodnienia kolan;
- stany zapalne oraz niedrożność zatok;
- naturalne leczenie chorób układu oddechowego;
- Herpes Zoster (Półpasiec);
- regeneracja po: chorobach, wypadkach, porodzie;

- bezsenność;
- słaba odporność;

- depresja;
- stres, chroniczne napięcia;

- słabe libido;

- zaburzenia lękowe - w tym nerwica;
- wychodzenie z uzależnień (twarde narkotyki) - jest to długotrwała terapia, ale skuteczna (dla zdeterminowanych);
- kuracje oczyszczające, przeciw kandydozie, przeciw pasożytom;
- niski poziom energii; spadki nastroju; niskie ciśnienie;
- dolegliwości kobiece;

- dolegliwości związane z wpływem szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego (w tym sieci 5G);
- wszelkie problemy zdrowotne wynikające z procederu "szczepienia" na COV-19 (tylko online);
- problemy w relacjach - w tym również terapia par;
- traumy, blokady emocjonalne, blokady mentalne;

- ogólnie pojęte problemy życiowe (odkrywanie ich przyczyn i ścieżka do uzdrowienia);

- potrzeba pogłębienia duchowego wzrostu;

- przebudzenie duchowe, oparte o szeroką Świadomość i kontakt z Duszą;
- analiza Aury i energetyki;

- dekodowanie blokad rozwoju, rozpoznanie kontraktów energetycznych oraz strażników karmy (Sesje "Śnienia")
- indywidualne oraz grupowe prowadzenie w ścieżkach szamańskich i spirytualnych.

Jeśli Twoja sytuacja dotyczy innego zakresu, potrzebujesz pomocy w innym temacie - napisz do mnie wiadomość, a ja sprawdzę, czy jestem w stanie Ci pomóc.
 

************************************

Techniki i metody, jakimi posługuję się w terapiach indywidualnych:

Konsultacje dietetyczno-uzdrawiające (w/g Tradycyjne Medycyny Chińskiej, wzbogacone ziołolecznictwem i suplementacją)
Dietetyka chińska zwraca szczególną uwagę na zrozumieniu potrzeb własnego organizmu, odpowiednie dopasowanie menu oraz jego konsekwentne stosowanie. Dzięki nastawieniu na biowitalność pożywienia i na usunięciu z diety elementów, które nam szkodzą - otrzymujemy kompletne, pełnowartościowe i smaczne menu, którym możemy się wzmacniać, uzdrawiać, harmonizować i zwiększać swój potencjał energetyczny.
Ważne! Czasami, aby terapia była skuteczna, należy wprowadzić zmiany w życiu, dotyczące innych aspektów niż dieta (od suplementacji, po sprawy dotyczące snu, "higieny" życia, "higieny" mentalnej itp elementów).
więcej...
-------------

Terapia Dźwiękiem: Masaże Misami oraz Gongami
Masaże misami bądź gongami to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Intensywna fala dźwiękowa wydobywana poprzez uderzenie w dany instrument, głęboko penetruje organizm i pole energetyczne człowieka. 
W trakcie sesji komórki organizmu i cała struktura ciała poddawane są szczególnej wibracji, uwalniając nagromadzone napięcia, stres i niezwykle głęboko relaksując.
Po zabiegu organizm wraca do naturalnego stanu homeostazy, czyli specyficznego dla siebie stanu uporządkowania i harmonii, co sprzyja samouzdrawianiu.
więcej...
-------------

Technika Bowena
Terapia ta polega na delikatnym przemieszczaniu tkanek w określonych punktach ciała. Ruchy te wysyłają sygnały do wnętrza organizmu, przywołując stan naturalnie zrelaksowanej tkanki (który jest zapisany głęboko w pamięci naszych komórek - należy go tylko przywołać). Pomiędzy kolejnymi partiami ruchów robi się parominutowe przerwy, aby organizm miał możliwość zainicjować proces samoleczenia.
Technika Bowena jest wskazana DLA KAŻDEGO. Może wspomóc uzdrawianie w prawie każdym przypadku, a u osób zdrowych - przywołać stan relaksu, odprężenia ciała i umysłu.
W moim osobistym odczuciu jest ona niczym gra na instrumencie - porusza pewnymi obszarami w ciele, niczym strunami, powodując poprzez wibracje poruszenia energii.
więcej...
-------------

Łagodna Bioenergetyka
Metodę tę stworzyła Eva Reich, córka Wilhelma Reicha (naukowca zaangażowane w wiele projektów, m.in. odkrywcę i propagatora energii Orgonu). 
Pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami.
Łagodna Bioenergetyka to wiele technik terapeutycznych - od rozmowy, ustalenia mechanizmów mających negatywny wpływ na życie, poprzez delikatny Masaż Motyla, Balans Energetycznym, aż po odtworzenie bodźców i zapisów z okresu prenatalnego. 
Jest to niezwykle głęboka, a zarazem skuteczna metoda pracy z energią, umysłem, emocjami, historią życia. Może przynieść głębokie przeobrażenia na każdym z tych poziomów - wymaga jednak gotowości na pełną otwartość i woli do spenetrowania trudnych obszarów własnej podświadomości. Terapeuta jest tu osobą wspierającą i towarzyszącą w tym procesie.
więcej...
-------------

Indywidualne zestawy ćwiczeń (dopasowane do sytuacji zdrowotnej, wspierające terapie i leczące dolegliwości)
Przykłady zestawów treningowych i ich zastosowanie:
- ćwiczenia Chi Kung (ćwiczenia oddechowo-ruchowe, zwane często medytacją w ruchu) - stosowane w celu relaksacji, zwiększenia poziomu energii, złagodzenia stresu i napięć, odbudowy i regeneracji;
- ćwiczenia ogólnorozwojowe (oparte na Tai Chi i Chi Kung) - dla osób z lekkimi dolegliwościami ciała, lub jako ćwiczenia wspierające uzdrawianie i sesje terapeutyczne (dla wszystkich, którzy tego potrzebują);
- indywidualne ćwiczenia ruchowo-relaksacyjne dla osób poważnie chorych - jako alternatywa lub uzupełnienie terapii manualnych (oraz w chorobach typu SM, ZZSK);
- trening kręgosłupa - w przypadku jakichkolwiek dolegliwości kręgosłupa i rehabilitacja po wypadkach, kontuzjach itp.
więcej...
-------------

Aromaterapia, Litoterapia i Czakroterapia

-------------

Zabiegi Reiki
Zabieg Reiki polega na przykładaniu dłoni do ciała i przekazaniu energii w miejsca, które tego potrzebują. W rezultacie dochodzi do uzdrowienia, transformacji, realizacji zamierzeń. Reiki wspiera naturalny proces samouzdrawiania. 
W zabiegu Reiki dotyk zasilony Uniwersalną Energią uwalnia wszelkie blokady, oczyszcza ciało, zasilając je nową energią. Doskonale sprawdza się w zwalczaniu stresu, wycisza i uspokaja.
-------------

Sesje/zabiegi Punkty Źródłowej Świadomości (Dotyk Światła)
Punkty Źródłowej Świadomości to Narzędzie Światła i Miłości  - jest to Dekoder, który usuwa programy i kody narzucane nam zarówno w tym wcieleniu, jak i w innych inkarnacjach. Uzdrawia przeszłe życia, pobudza pracę szyszynki, pomaga w osiągnięciu wyższych stanów świadomości, uzdrawia ciało.
Sam zabieg to bardzo przyjemny, relaksujący dotyk energetyczny, który został przekazany z Poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy. Dotyk Światła wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia. 
więcej... 

-------------

Analiza AURY i ENERGETYKI - ONLINE
(możliwy jest również odczyt aktualnych wskazówek DUSZY)

Sesja skupiona jest na odczycie aktualnego obrazu energetycznego danej osoby, służąc wzmocnieniu i uzupełnieniu biopola o brakujące składowe energetyczne. Odczytywane na niej są również wskazówki od Duszy, służące skorygowaniu aktualnej ścieżki życia.
Będę starała się odczytać informacje, co byłoby potrzebne aktualnie do tego, aby:
- wzmocnić Cię i wesprzeć w danym momencie;
- chronić bardziej na poziomie energii, wibracji;
- wesprzeć i zmodyfikować, oczyścić bądź dopełnić w temacie relacji/kontaktów i modelu życia;
- oczyścić Twoją energetykę i ciała duchowe.
Sesja oparta jest o JasnoCzucie, JasnoWidzenie, JasnoWiedzenie. Zawiera elementy odczytu informacji od Duszy i Wyższego Ja oraz energetyczne rozpoznanie źródła problemów, blokad i ograniczeń życiowych.
więcej... 

-------------
 

Sesje "Śnienia"
Jest to samorozwijający się sposób pracy z widzeniem wewnętrznym i podróżami w przestrzeniach subtelnych. Jestem dla Ciebie impulsem, który prowadzi Cię w świat ukryty przed wzrokiem, przewodnikiem w światach niefizycznych, które tak naprawdę są NADRZĘDNE nad światem materii i stanowią pole do nakładania przeróżnych ograniczeń, manifestujących się potem w życiu doczesnym. W moim odczuciu, to najbardziej naturalna i pierwotna forma pracy wewnętrznej, która powinna stać się naszą naturalną umiejętnością, gdyż tak naprawdę to MY SAMODZIELNIE POWINNIŚMY DOKONYWAĆ ŚWIADOMEJ KOREKTY SWOJEGO DOŚWIADCZENIA, LOSU, EWOLUCJI.
Moja obecność służy temu, aby prowadzić Cię przez tą podróż duchową, aby nawigować Twoim widzeniem i rozpoznaniem, wskazywać elementy, którym należy się przyjrzeć i naprawić."Śnienie" służy dekodowaniu blokad rozwoju, rozpoznaniu kontraktów energetycznych oraz strażników karmy. Ma za zadanie oczyścić Twój los, odkryć pułapki energetyczne i konstrukcje, które zostały nałożone na Ciebie przez różne istoty, byty i kontrolerów, a nawet przez Ciebie samego.
WAŻNE!
Sesje Śnienia" wykonuję wyłącznie dla moich uczniów oraz osób, które są w trakcie terapii indywidualnej u mnie (lub odbyły wcześniej taką terapię). Jest to bowiem wzmocnienie procesu ewolucji i uzupełnienie podstawowej pracy nad własną samoświadomością.

-------------

Oczyszczanie Energetyczne Ciała Fizycznego i Ciał Subtelnych
Pełna sesja oczyszczania energetycznego trwa ok. 2-3 godzin. Narzędzia i techniki dopasowuję do każdej sytuacji indywidualnie. Możemy pracować z dźwiękiem (misy, gongi, bęben), esencjami roślin, kadzidłami, żywicami. Może będą potrzebne specjalne inwokacje, czy modlitwa. Mogą się pojawić energie Anielskie i Duchowych Opiekunów. W trakcie takiej sesji przebywam zazwyczaj w transie, więc to, co się wydarza jest prowadzone przez Siły Wyższe i niezależne od iluzji umysłu. 
Świat energii rządzi się swoimi własnymi prawami - nie wszystko jest zrozumiałe i wyjaśnialne, są rzeczy, których umysł nie potrafi "zobaczyć", czy zarejestrować, więc podstawą jest tutaj zaufanie wobec tego procesu i zaufanie wobec terapeuty.
więcej... 

-------------

i wiele wiele innych :)

************************************

Terapie i sesje wykonuje:
 

Indi Paletko
Wiele lat praktyki ciała w połączeniu z rozwojem umysłu i ducha pozwoliło mi stworzyć bazę do nauczania ludzi o metodach wzrostu witalności, odzyskiwania wewnętrznej siły i wzmacniania organizmu oraz ducha.
Wszystkie metody, w których się szkoliłam i które poznaję nadal, stanowią kompletny i bogaty system diagnostyczno-uzdrawiający. Opiera się on głównie na filozofii i medycynie Wschodu i obu Ameryk, w połączeniu ze współczesnymi oraz starożytnymi metodami rozwoju osobowości oraz uzdrawiania ciała i umysłu. 
Zajmuję się wielozakresowym wzrostem i rozwojem ludzi, ich przebudzaniem, oczyszczaniem, aktywowaniem naturalnych darów oraz poszerzaniem ludzkiej świadomości.
Poza standardowym zakresem terapii manualnych, pracy z ciałem i umysłem, w indywidualnych przypadkach stosuję również dużo bardziej niekonwencjonalne metody (w tym uzdrawianie szamańskie, sesje jasnowidzenia i doradztwo duchowe).

Każdy człowiek jest inny, każdy przypadek wymaga odrębnego prowadzenia, nie ma żadnych standardów dla wszystkich. Często, aby dojść do źródła problemu, należy zagłębić się w strefy, które wydają się zupełnie nie powiązane z tym, co aktualnie dolega - a nierzadko, spotkać z nieznanym...
Każda choroba ciała i umysłu ma swoje źródło w "chorobie duszy", dlatego też uzdrawianie samego ciała jest tak niedoskonałe i rzadko przynosi zamierzony efekt uzdrowienia.
Istota ludzka to całość - Ciało, Umysł, Energia i Duch.
Nigdy nie oddzielaj się od różnych aspektów siebie, pozostań Jednością.

 

Więcej o mnie możesz przeczytać TUTAJ
Opinie o mojej pracy znajdziesz TUTAJ
 

terapia_online
terapia_online
press to zoom
Terapia Metamorficzna
Terapia Metamorficzna
press to zoom
Kuchnia Pięciu Przemian
Kuchnia Pięciu Przemian
press to zoom