top of page

Terapia HOLISTYCZNA

"Przez zdrowie rozumiem możność istnienia pełnym, dojrzałym, żywym, radosnym życiem, w ścisłym związku z tym, co kocham - ziemią i wszystkimi jej cudownościami."

Katherine Mansfield

Jeśli Twoje życie stanęło w martwym punkcie, bądź trapią Cię różnego rodzaju dolegliwości ciała, umysłu, duszy, mogę spróbować pomóc Ci rozpoznać przyczynę i wskazać w jaki sposób możesz odzyskać harmonię i doświadczyć stanu "zdrowia" i lepszej jakości istnienia.

W terapii holistycznej pracujemy na wielu poziomach równocześnie (ciało-umysł-energia-dusza-duch); stosuję zarówno Parazmysły, wywiad i wsparcie psychologiczne, duchową ścieżkę świadomości, jak i naturalne środki i metody, które stymulują/inspirują organizm (ale też psychikę i energetykę) do samoleczenia i autoregulacji. Również (a może... przede wszystkim), staram się wskazać Ci i rozpoznać przyczyny tego, co nazywasz chorobą, złym samopoczuciem, problemem, czy dolegliwością.
Efekty terapii holistycznej są trwalsze niż innych form leczenia, pełniejsze, a uzdrowienie sięga wielu aspektów życia - o ile wykażesz cierpliwość, rozłożysz swoją osobistą pracę nad uzdrowieniem na niezbędny czasookres i wejdziesz głębiej do swojego wnętrza, aby poznać siebie i zintegrować się na wielu poziomach własnego istnienia.

Moja Praca jest kilkupoziomowa i kilkuetapowa, dzięki czemu mogę prowadzić Cię i wspierać przez pewien okres Twojego życia. 
Nie zawsze konieczne jest kontynuowanie terapii (najlepiej po prostu na tyle poszerzyć swoją świadomość, aby stać się swoim własnym uzdrowicielem), ale wiele sytuacji jest skomplikowanych, a stan świadomości, zdrowia i Ducha bywa różny, u rożnych istot. 


Istotna uwaga!
Zawsze podążam za Przekazem, w połączeniu z Duchem i zgodnie z tym nawiguję procesem. Są takie sytuacje, dla których wskazaniem na DANY czasookres (a nawet daną inkarnację) jest ODMÓWIENIE uzdrawiania/pomocy, ze względu na wiele czynników (mogą to być np silne obciążenia karmiczne, powiązanie z czarną magią, niebezpieczne ingerencje, lub nawet zalecenie duchowe dla tej istoty, że musi przejść samodzielnie przez dane doświadczenie i ponieść konsekwencje własnych wyborów).

Proszę Cię o uszanowanie wglądu duchowego i energetycznego w Twoją sytuację.


************************************

W JAKICH PRZYPADKACH MOGĘ CIĘ WESPRZEĆ W POWROCIE DO HARMONII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE
 

************************************

JAK PRACUJĘ

 

1. Odczyt BEZPOŚREDNI w Kręgu (Maloka Staniątki; małopolska)

Od 2024 roku zmieniam formę działania na bardziej "ludzką", pomijając, tak bardzo jak to możliwe, przestrzeń wirtualną i skupiając się na osobistej relacji istot żywych, w bezpośrednim, bardzo silnym Polu, jakie przepływa przeze mnie oraz uzdrawiającej i harmonizującej przestrzeni Maloki - mojego Domu.


Aby umówić się z nami na Spotkanie Bezpośrednie:
- istoty, które pierwszy raz spotkają się ze mną, najpierw muszą odbyć spotkanie PRZEDterapeutyczne ONLINE;
- istoty, które już wcześniej Pracowały ze mną mogą po prostu umówić się na spotkanie bezpośrednie, ustalając wspólny termin.

2. Spotkanie PRZEDterapeutyczne

Mój Asystent spotka się z Tobą ONLINE, aby przeprowadzić szczegółowe rozpoznanie Twojej sytuacji, poznać historię z jaką przybywasz i dopytać o szczegóły.

Najważniejszym elementem tego spotkania jest wniesienie w Twoje życie podstawowych korekt świadomości, zauważenie i wskazanie tych aspektów, które wprowadzają dysharmonię, a nawet być może stanowią element problemu. 

WAŻNE!
Spotkanie PRZEDterapeutyczne służy również temu, aby zweryfikować, czy istnieje AKTUALNIE możliwość Twojej pracy bezpośrednio ze mną. Są bowiem przypadki i energie, z którymi już nie pracuję, ponieważ moim najważniejszym zadaniem duchowym na najbliższy czas jest głębsze aktywowanie siebie oraz przygotowanie do potężniejszych działań dla Dobra Całości w najbliższych latach.

Dlatego też zostało zadecydowane o tym, że moje Pole potrzebuje większej ochrony i niedopuszczanie do nadmiernego obniżenia wibracji. Z powodu silnej empatii organicznej (jaką mają Uzdrowicielki-Kobiety), przepuszczam przez siebie energie, którym pomaga w uzdrowieniu i rozszerzeniu świadomości.
Twoje zrozumienie i akceptacja tej zasady jest również wskazaniem poziomu Twojej ewolucji jako człowiek współodczuwający.

3. Sesje ONLINE (do jesieni/zimy 2024 trwa przerwa w sesjach ONLINE)

Dobieram je zgodnie z Twoją sytuacją - rodzaje sesji znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-techniczne
Zazwyczaj potrzebujesz pierwszej sesji ogólnej lub odczytu zaawansowanego, aby rozpocząć w ogóle proces terapii holistycznej pod moją opieką.

Po każdej sesji należy odczekać minimum 1-3 miesięcy, aby energia się ułożyła, proces pozostał nienaruszony i nieprzerwany, a Twoja świadomość uległa rozszerzeniu. Ważne, aby w tym okresie nie przeprowadzać innych sesji, czy terapii, ponieważ oddzielisz się wówczas od mojego Pola ochronnego i wniesiesz dodatkowe treści, które w tym czasie nie są potrzebne (będą zakłócać proces). Wyjątek stanowi wyraźne wskazanie, aby przeprowadzić dodatkowe, wspierające terapię działania.
 

4. WSPÓŁUZDRAWIANIE WSZYSTKICH ISTOT ZIEMI

Aby wesprzeć ewolucję ogólnoludzką, wiele sesji publikuję (anonimowo i bez intymnych momentów), aby służyły jako wsparcie, wiedza i pomoc dla innych istot. Wobec tego, zgłaszając się do mnie na terapię, automatycznie wyrażasz zgodę na opublikowanie tej pracy dla Dobra Całości (innych zgłoszeń nie przyjmuję).

NAGRANIA WYBRANYCH SESJI ZNAJDZIESZ NA LOCALS - TERAPIA HOLISTYCZNA:

https://terapiaholistyczna.locals.com

 

Pracuję Dla Dobra Całości!
Indi - Inna (2024)

************************************

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE
 

sunrise-field-sbw19-adobe-stock-1536x1022-1.jpg

Duch i Świadomość

* odkrywanie blokad rozwoju

* analiza Aury i energetyki

* problemy duchowe

* pogłębienia duchowego wzrostu

* zbliżenie do Duszy 

* rozmowa z Duszą

* integracja świadomości

* duchowe misje specjalne 
* oczyszczanie szamańskie
* Odczyty i JasnoWidzenie

* kontakt z bliskimi, którzy przeszli "na drugą stronę"

image-asset (1).jpeg.jpg

Umysł i Życie

* zaburzenia lękowe, nerwice

* traumy, trudne doświadczenia

* blokady emocjonalne, mentalne

* stres, chroniczne napięcia

* depresja, CHAD

* przejęcia świadomości

* wsparcie dzieci i młodzieży

* doradztwo życiowe i zawodowe

* terapia rodzin i par
* różnego typu problemy życiowe
* wychodzenie z uzależnień
(jest to długotrwała terapia)

tea-5326194_1280.jpg

Ciało i Zdrowie

* dieta, kuracje, oczyszczanie
* regeneracja, odbudowa
* wzmacnianie energii

* poprawa odporności

* dolegliwości kobiece i męskie

* dolegliwości ukł. oddechowego

* dolegliwości ukł. nerwowego

* borelioza, neuroborelioza
* powikłania po C19
* łuszczyca

* nowotwory

* uzdrawianie zwierząt

bottom of page