Gabinet Terapii HOLISTYCZNEJ "Maloka Staniątki"

"Przez zdrowie rozumiem możność istnienia pełnym, dojrzałym, żywym, radosnym życiem, w ścisłym związku z tym, co kocham - ziemią i wszystkimi jej cudownościami."

Katherine Mansfield

 

*********************************
KOMUNIKAT
Przerwa remontowo-techniczna (gabinet terapii nieczynny do odwołania).
Prawdopodobne zakończenie remontu i uruchomienie terapii:

CZERWIEC/LIPIEC 2020

Jeśli chcesz rozpocząć Terapię Holistyczną w Maloce Staniątki, już teraz zapraszam na WYKŁAD, który przygotuje Cię do dalszych etapów terapii, która dzięki temu stanie się szybsza i skuteczniejsza: 

WYKŁAD "Energia Życia i Receptury Uzdrawiające" - Przygotowanie do Terapii Holistycznej

Serdecznie zapraszam!
-----------------------

Gabinet Terapii Holistycznej MALOKA Staniątki ruszy ponownie prawdopodobnie wiosną 2020.
Obecnie trwają prace techniczne - gabinet będzie przygotowany tak, abyśmy z przyjemnością mogli się w nim spotkać na pracy indywidualnej. 
Zapisy na terapię odbywać się będą dopiero PO uruchomieniu gabinetu (komunikat o możliwości zapisów pojawi się na tej stronie).

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń na Terapię Holistyczną, przygotowałam dla was ten wykład, aby rozpocząć pracę jak najszybciej, jeszcze przed uruchomieniem gabinetu.
WYKŁAD TEN JEST PODSTAWOWYM NARZĘDZIEM DO DALSZEJ PRACY INDYWIDUALNEJ.
Po uruchomieniu gabinetu będę stopniowo przyjmować kolejne osoby na terapię, lecz ze względu na ograniczoną ilość miejsc i czasu, pierwszeństwo będą miały osoby, które spotkały się ze mną na tym wykładzie - ponieważ pierwsze kroki będziemy mieć już za sobą i będziemy mogli przejść do kolejnych, bardziej osobistych, głębszych etapów.


Będę się starała powtarzać ten wykład raz na 2, 3 miesiące, aby w ten sposób przygotować nowe osoby do Terapii, dzięki niemu przyspieszając i pogłębiając jej efekty.
Polecam tę wiedzę, dzięki niej bowiem możliwym stanie się poprawienie jakości Twojego życia i wyraźna poprawa zdrowia :) 


Indi Iza Paletko


*********************************

Jeśli Twoje życie stanęło w martwym punkcie, bądź trapią Cię różnego rodzaju dolegliwości ciała, umysłu, duszy, spotkaj się ze mną, aby rozpoznać przyczynę i dowiedzieć się, jak możesz doświadczyć stanu "zdrowia" i lepszej jakości życia.

 

Techniki i metody, jakimi posługuję się w terapiach indywidualnych:

Konsultacje dietetyczno-uzdrawiające (w/g Tradycyjne Medycyny Chińskiej, wzbogacone ziołolecznictwem i suplementacją)
Dietetyka chińska zwraca szczególną uwagę na zrozumieniu potrzeb własnego organizmu, odpowiednie dopasowanie menu oraz jego konsekwentne stosowanie. Dzięki nastawieniu na biowitalność pożywienia i na usunięciu z diety elementów, które nam szkodzą - otrzymujemy kompletne, pełnowartościowe i smaczne menu, którym możemy się wzmacniać, uzdrawiać, harmonizować i zwiększać swój potencjał energetyczny.
Ważne! Czasami, aby terapia była skuteczna, należy wprowadzić zmiany w życiu, dotyczące innych aspektów niż dieta (od suplementacji, po sprawy dotyczące snu, "higieny" życia, "higieny" mentalnej itp elementów).
więcej...
-------------

Terapia Dźwiękiem: Masaże Misami oraz Gongami
Masaże misami bądź gongami to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Intensywna fala dźwiękowa wydobywana poprzez uderzenie w dany instrument, głęboko penetruje organizm i pole energetyczne człowieka. 
W trakcie sesji komórki organizmu i cała struktura ciała poddawane są szczególnej wibracji, uwalniając nagromadzone napięcia, stres i niezwykle głęboko relaksując.
Po zabiegu organizm wraca do naturalnego stanu homeostazy, czyli specyficznego dla siebie stanu uporządkowania i harmonii, co sprzyja samouzdrawianiu.
więcej...
-------------

Technika Bowena
Terapia ta polega na delikatnym przemieszczaniu tkanek w określonych punktach ciała. Ruchy te wysyłają sygnały do wnętrza organizmu, przywołując stan naturalnie zrelaksowanej tkanki (który jest zapisany głęboko w pamięci naszych komórek - należy go tylko przywołać). Pomiędzy kolejnymi partiami ruchów robi się parominutowe przerwy, aby organizm miał możliwość zainicjować proces samoleczenia.
Technika Bowena jest wskazana DLA KAŻDEGO. Może wspomóc uzdrawianie w prawie każdym przypadku, a u osób zdrowych - przywołać stan relaksu, odprężenia ciała i umysłu.
W moim osobistym odczuciu jest ona niczym gra na instrumencie - porusza pewnymi obszarami w ciele, niczym strunami, powodując poprzez wibracje poruszenia energii.
więcej...
-------------

Łagodna Bioenergetyka
Metodę tę stworzyła Eva Reich, córka Wilhelma Reicha (naukowca zaangażowane w wiele projektów, m.in. odkrywcę i propagatora energii Orgonu). 
Pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Jest wspaniałym sposobem na terapię dla dzieci i dorosłych pomagając w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami.
Łagodna Bioenergetyka to wiele technik terapeutycznych - od rozmowy, ustalenia mechanizmów mających negatywny wpływ na życie, poprzez delikatny Masaż Motyla, Balans Energetycznym, aż po odtworzenie bodźców i zapisów z okresu prenatalnego. 
Jest to niezwykle głęboka, a zarazem skuteczna metoda pracy z energią, umysłem, emocjami, historią życia. Może przynieść głębokie przeobrażenia na każdym z tych poziomów - wymaga jednak gotowości na pełną otwartość i woli do spenetrowania trudnych obszarów własnej podświadomości. Terapeuta jest tu osobą wspierającą i towarzyszącą w tym procesie.
więcej...
-------------

Indywidualne zestawy ćwiczeń (dopasowane do sytuacji zdrowotnej, wspierające terapie i leczące dolegliwości)
Przykłady zestawów treningowych i ich zastosowanie:
- ćwiczenia Chi Kung (ćwiczenia oddechowo-ruchowe, zwane często medytacją w ruchu) - stosowane w celu relaksacji, zwiększenia poziomu energii, złagodzenia stresu i napięć, odbudowy i regeneracji;
- ćwiczenia ogólnorozwojowe (oparte na Tai Chi i Chi Kung) - dla osób z lekkimi dolegliwościami ciała, lub jako ćwiczenia wspierające uzdrawianie i sesje terapeutyczne (dla wszystkich, którzy tego potrzebują);
- indywidualne ćwiczenia ruchowo-relaksacyjne dla osób poważnie chorych - jako alternatywa lub uzupełnienie terapii manualnych (oraz w chorobach typu SM, ZZSK);
- trening kręgosłupa - w przypadku jakichkolwiek dolegliwości kręgosłupa i rehabilitacja po wypadkach, kontuzjach itp.
więcej...
-------------

Zabiegi Reiki
Zabieg Reiki polega na przykładaniu dłoni do ciała i przekazaniu energii w miejsca, które tego potrzebują. W rezultacie dochodzi do uzdrowienia, transformacji, realizacji zamierzeń. Reiki wspiera naturalny proces samouzdrawiania. 
W zabiegu Reiki dotyk zasilony Uniwersalną Energią uwalnia wszelkie blokady, oczyszcza ciało, zasilając je nową energią. Doskonale sprawdza się w zwalczaniu stresu, wycisza i uspokaja.
więcej...
-------------

Sesje/zabiegi Punkty Źródłowej Świadomości (Dotyk Światła)
Punkty Źródłowej Świadomości to Narzędzie Światła i Miłości  - jest to Dekoder, który usuwa programy i kody narzucane nam zarówno w tym wcieleniu, jak i w innych inkarnacjach. Uzdrawia przeszłe życia, pobudza pracę szyszynki, pomaga w osiągnięciu wyższych stanów świadomości, uzdrawia ciało.
Sam zabieg to bardzo przyjemny, relaksujący dotyk energetyczny, który został przekazany z Poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie od zastałych i ograniczających punktów widzenia, programów i schematów przez które przestaliśmy kreować życie jakiego zawsze pragnęliśmy. Dotyk Światła wpływa dosłownie na każdy aspekt naszego życia. 
więcej... 

-------------

Doradztwo Duchowe / Sesje Odczytu Ścieżki Duszy
więcej... 

-------------

Oczyszczanie Energetyczne Ciała Fizycznego i Ciał Subtelnych
Sesja oczyszczania energetycznego trwa ok. 2-3 godzin. Narzędzia i techniki dopasowuję do każdej sytuacji indywidualnie. Możemy pracować z dźwiękiem (misy, gongi, bęben), esencjami roślin, kadzidłami, żywicami. Może będą potrzebne specjalne inwokacje, czy modlitwa. Mogą się pojawić energie Anielskie i Duchowych Opiekunów. W trakcie takiej sesji przebywam zazwyczaj w transie, więc to, co się wydarza jest prowadzone przez Siły Wyższe i niezależne od iluzji umysłu. 
Świat energii rządzi się swoimi własnymi prawami - nie wszystko jest zrozumiałe i wyjaśnialne, są rzeczy, których umysł nie potrafi "zobaczyć", czy zarejestrować, więc podstawą jest tutaj zaufanie wobec tego procesu i zaufanie wobec terapeuty.
więcej... 

************************************

Terapie i sesje wykonuje:

Iza (Indi) Paletko
Wiele lat praktyki ciała w połączeniu z rozwojem umysłu i ducha pozwoliło mi stworzyć bazę do nauczania ludzi o metodach wzrostu witalności, odzyskiwania wewnętrznej siły i wzmacniania organizmu oraz ducha.
Wszystkie metody, w których się szkoliłam i które poznaję nadal, stanowią kompletny i bogaty system diagnostyczno-uzdrawiający. Opiera się on głównie na filozofii i medycynie Wschodu i obu Ameryk, w połączeniu ze współczesnymi oraz starożytnymi metodami rozwoju osobowości oraz uzdrawiania ciała i umysłu. 
Zajmuję się wielozakresowym wzrostem i rozwojem ludzi, ich przebudzaniem, oczyszczaniem, aktywowaniem naturalnych darów oraz poszerzaniem ludzkiej świadomości.
Poza standardowym zakresem terapii manualnych, pracy z ciałem i umysłem, w indywidualnych przypadkach stosuję również dużo bardziej niekonwencjonalne metody (w tym uzdrawianie szamańskie, sesje jasnowidzenia i doradztwo duchowe).

Każdy człowiek jest inny, każdy przypadek wymaga odrębnego prowadzenia, nie ma żadnych standardów dla wszystkich. Często, aby dojść do źródła problemu, należy zagłębić się w strefy, które wydają się zupełnie nie powiązane z tym, co aktualnie dolega - a nierzadko, spotkać z nieznanym...
Każda choroba ciała i umysłu ma swoje źródło w "chorobie duszy", dlatego też uzdrawianie samego ciała jest tak niedoskonałe i rzadko przynosi zamierzony efekt uzdrowienia.
Istota ludzka to całość - Ciało, Umysł, Energia i Duch.
Nigdy nie oddzielaj się od różnych aspektów siebie, pozostań Jednością.
 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now