top of page

Terapia HOLISTYCZNA

"Przez zdrowie rozumiem możność istnienia pełnym, dojrzałym, żywym, radosnym życiem, w ścisłym związku z tym, co kocham - ziemią i wszystkimi jej cudownościami."

Katherine Mansfield

Jeśli Twoje życie stanęło w martwym punkcie, bądź trapią Cię różnego rodzaju dolegliwości ciała, umysłu, duszy, możemy pomóc Ci rozpoznać przyczynę i wskazać w jaki sposób możesz odzyskać harmonię i doświadczyć stanu "zdrowia" i lepszej jakości istnienia.

W terapii holistycznej pracujemy na wielu poziomach równocześnie (ciało-umysł-energia-dusza-duch), stosując zarówno Parazmysły, wywiad i wsparcie psychologiczne, duchową ścieżkę świadomości, jak i naturalne środki i metody, które stymulują/inspirują organizm (ale też psychikę i energetykę) do samoleczenia i autoregulacji. Również (a może... przede wszystkim), staramy się poznać i pojąć przyczyny tego, co nazywasz chorobą, złym samopoczuciem, problemem, czy dolegliwością.
Efekty terapii holistycznej są trwalsze niż innych form leczenia, pełniejsze, a uzdrowienie sięga wielu aspektów życia - o ile wykażesz cierpliwość, rozłożysz swoją osobistą pracę nad uzdrowieniem na niezbędny czasookres i wejdziesz głębiej do swojego wnętrza, aby poznać siebie i zintegrować się na wielu poziomach własnego istnienia.

Nasza Praca jest kilkupoziomowa i kilkuetapowa, dzięki czemu możemy prowadzić Cię i wspierać przez pewien okres Twojego życia. 
Nie zawsze konieczne jest kontynuowanie terapii (najlepiej po prostu na tyle poszerzyć swoją świadomość, aby stać się swoim własnym uzdrowicielem), ale wiele sytuacji jest skomplikowanych, a stan świadomości, zdrowia i Ducha bywa różny, u rożnych istot. Dlatego nasz Zespół jest gotowy wspierać tych z was, którzy tego wsparcia wymagają.

Istotna uwaga!
Głównym JasnoRozpoznaniem sytuacji i energetyki danej istoty zajmuje się Indi - ona również jest Centralnym Punktem Świadomości naszego Zespołu. Indi podąża za Przekazem, w połączeniu z Duchem i zgodnie z tym nawiguje procesem. Są takie sytuacje, dla których wskazaniem na DANY czasookres (a nawet daną inkarnację) jest ODMÓWIENIE uzdrawiania/pomocy, ze względu na wiele czynników (mogą to być np silne obciążenia karmiczne, powiązanie z czarną magią, niebezpieczne ingerencje, lub nawet zalecenia duchowe dla danej istoty, że musi przejść samodzielnie przez dane doświadczenie i ponieść konsekwencje własnych wyborów).

Prosimy Cię o uszanowanie wglądu duchowego i energetycznego w Twoją sytuację.


************************************

W JAKICH PRZYPADKACH MOŻEMY CIĘ WESPRZEĆ W POWROCIE DO HARMONII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE
 

************************************

JAK PRACUJEMY

 

1. Spotkanie PRZEDterapeutyczne

Asystenci Indi spotkają się z Tobą, aby przeprowadzić szczegółowe rozpoznanie Twojej sytuacji, poznać historię z jaką przybywasz i dopytać o szczegóły.

Najważniejszym elementem tego spotkania jest wniesienie w Twoje życie podstawowych korekt świadomości, zauważenie i wskazanie tych aspektów, które wprowadzają dysharmonię, a nawet być może stanowią element problemu. 
Jeśli Twoja terapia dotyczy również aspektu zdrowotnego, to będzie potrzebne przedstawienie przez Ciebie dotychczas prowadzonego uzdrawiania (form terapii, suplementacji, fitoterapii itp), więc przygotuj na spotkanie odpowiednią listę. Być może tutaj od razu naniesiona zostanie wstępna korekta (jeśli Indi uzna to za przygotowanie do sesji z nią).

Po zapoznaniu się z Twoją historią i przekazaniu Ci pierwszych wskazówek, będziesz potrzebować około miesiąca na ich wdrożenie i przygotowanie świadomości i energii.
Oczywiście, jest to ogólne założenie, ponieważ każda historia i człowiek są zupełnie inni, a my pracujemy zgodnie z informacjami z Pola, a nie mentalnymi założeniami.
Może się okazać, że będziesz potrzebować 3-6 miesięcy pracy własnej, aby przygotować się do pierwszej bezpośredniej sesji z Indi. A w innych przypadkach może być potrzebna szybka pomoc, lub Twoja gotowość została wypracowana już wcześniej.

WAŻNE!
Podczas Spotkania PRZEDterapeutycznego asystenci zweryfikują również (w porozumieniu z Indi), czy istnieje w ogóle możliwość Twojej pracy bezpośrednio z Indi. Są bowiem przypadki i energie, z którymi Indi już nie pracuje, ponieważ jej najważniejszym zadaniem duchowym na najbliższy czas jest głębsze aktywowanie siebie, a także przygotowanie do potężniejszych działań dla Dobra Całości. Dlatego też zostało zadecydowane o tym, że Indi potrzebuje większej ochrony swojego Pola energetycznego i nie pozwolono na nadmierne jego zanieczyszczanie. Indi bowiem pracuje w ten sposób, że z powodu silnej empatii, przepuszcza przez siebie energie, kórym pomaga w uzdrowieniu i rozszerzeniu świadomości.
Twoje zrozumienie i akceptacja tej zasady jest również wskazaniem na poziom Twojej ewolucji jako człowiek czujący.

 

2. Spotkanie weryfikujące

Jeśli Indi podejmie się dalszej pracy z Tobą/dla Ciebie, a Ty zakończysz okres przygotować, asystenci ponownie spotkają się z Tobą, aby zweryfikować Twoje postępy i świadomość.
Spotkanie jest krótsze i chwilę po nim otrzymasz propozycję terminu oraz rodzaju bezpośredniej sesji z Indi (jeśli oczywiście uzyskasz już gotowość do dalszej pracy).

 

3. Sesja z Indi

Dobieramy ją zgodnie z Twoją sytuacją - rodzaje sesji znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-techniczne
 

Jeśli będziesz potrzebować cyklu terapii w ramach uzdrawiania ciała, to zaplanujemy od razu kilka pierwszych terminów.
Zazwyczaj jednak potrzebujesz pierwszej sesji ogólnej lub odczytu zaawansowanego, aby rozpocząć w ogóle proces terapii holistycznej pod opieką Indi i jej Zespołu Białej Ścieżki.

Po każdej sesji należy odczekać minimum 1-3 miesięcy, aby energia się ułożyła, proces pozostał nienaruszony i nieprzerwany, a Twoja świadomość uległa rozszerzeniu. Ważne, aby w tym okresie nie przeprowadzać innych sesji, czy terapii, ponieważ oddzielisz się wówczas od Pola ochronnego Indi i wniesiesz dodatkowe treści, które w tym czasie nie są potrzebne, będą zakłócające. Wyjątek stanowi wyraźne wskazanie Indi, aby przeprowadzić dodatkowe, wspierające terapię działania.
 

4. WSPÓŁUZDRAWIANIE WSZYSTKICH ISTOT ZIEMI

Aby wesprzeć ewolucję ogólnoludzką, wiele sesji publikujemy (anonimowo i bez intymnych momentów), aby służyły jako wsparcie, wiedza i pomoc dla innych istot. Wobec tego, zgłaszając się do nas na terapię, automatycznie wyrażasz zgodę na opublikowanie tej pracy dla Dobra Całości (innych zgłoszeń nie przyjmujemy).

 

Pracujemy Dla Dobra Całości!
Indi wraz z Zespołem

************************************

NASZ ZESPÓŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Indi Iannai Paletko (wielopoziomowe Parazmysły)
Wiele lat własnej praktyki, szkoleń i treningów różnego rodzaju (ciała, świadomości i energetyki) oraz nauki holistycznych procedur uzdrawiania, pozwoliło mi stworzyć bazę do edukowania ludzi o metodach wzrostu witalności, odzyskiwania wewnętrznej siły i rozszerzania, oczyszczenia oraz aktywacji świadomości.
Wszystkie metody, w których się szkoliłam i które poznaję nadal oraz naturalne Dary (wielopoziomowe parazmysły) z jakimi się urodziłam i które aktywują się coraz mocniej, tworzą kompletny i bogaty system diagnostyczno-uzdrawiający.
Opieram się głównie na DARACH (jasnowidzenie, jasnoczucie, zdalny odczyt, umiejętność kontaktu z Duszą i NadDuszą, telepatia Serca, mediumizm, ExtraSensory Perception - postrzeganie pozazmysłowe, prekognicja i retrognicja, prorocze sny, psychometria i wiele innych) oraz na starożytnej Wiedzy dawnych kultur, m.in. filozofii i medycynie Wschodu, tradycjach obu Ameryk, starożytnych technikach i umiejętności Pracy z energią i Żywiołami. 
Zajmuje się wielozakresowym wzrostem i rozwojem ludzi, ich przebudzaniem, oczyszczaniem, ukierunkowaniem na relację z Duszą oraz ogólnie pojętym poszerzaniem ludzkiej świadomości.
Poza standardowym zakresem terapii manualnych, pracy z ciałem i umysłem, stosuję PRZEDE WSZYSTKIM dużo bardziej niekonwencjonalne metody, w tym uzdrawianie szamańskie, sesje jasnowidzenia i doradztwo duchowe.

Z każdym rokiem moje parazmysły są coraz czystsze i silniejsze, dzięki czemu diagnoza i rozpoznanie przyczyny problemów są coraz dokładniejsze i pomocne w terapii.

Każdy człowiek jest inny, każdy przypadek wymaga odrębnego prowadzenia, nie ma żadnych standardów dla wszystkich. Często, aby dojść do źródła problemu, należy zagłębić się w strefy, które wydają się zupełnie nie powiązane z tym, co aktualnie dolega - a nierzadko, spotkać z nieznanym...
Każda choroba ciała i umysłu ma swoje źródło w "chorobie duszy", dlatego też uzdrawianie samego ciała jest tak niedoskonałe i rzadko przynosi zamierzony efekt uzdrowienia.
Istota ludzka to całość - Ciało, wielowarstwowa Świadomość, Energia, Dusza i Duch.
Nigdy nie oddzielaj się od różnych aspektów siebie, pozostań Jednością.

 

Więcej o mnie możesz przeczytać TUTAJ
Wybrane opinie o mojej Pracy znajdziesz TUTAJ

 

**************

Irek Ludomirski (JasnoCzujący)

Szkoli się przy boku Indi już wiele lat. Szkolenie to nie sucha wiedza, lecz WŁASNE UZDRAWIANIE, własny proces, poprzez który doznaje się najgłębszych lekcji i nabywa bezpośrednie doświadczenie. Jego głównym Darem jest JasnoCzucie.

Uczestniczył w wielu Kursach, Szkoleniach, Warsztatach i Seminariach, głównie prowadzonych przez Indi (takich jak Dietetyka Medycyny Chińskiej, Chi Kung, Bioenergetyka, Szkolenia Świadomego Życia i Żywienia, Warsztaty Powrót na Ścieżkę Duszy, Szkolenie Ochrona i Oczyszczanie Energetycznego, techniki szamańskie i wiele innych).

Szkolił się również u innych nauczycieli (m.in. na Kursie Reiki, Shiatsu, szkoleniach i praktykach szamańskich).

**************

************************************

 

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE
 

tea-5326194_1280.jpg

Ciało i Zdrowie

* dieta, kuracje, oczyszczanie
* regeneracja, odbudowa
* wzmacnianie energii

* poprawa odporności

* dolegliwości kobiece i męskie

* dolegliwości ukł. oddechowego

* dolegliwości ukł. nerwowego

* borelioza, neuroborelioza
* powikłania po C19
* łuszczyca

* nowotwory

* uzdrawianie zwierząt

image-asset (1).jpeg.jpg

Umysł i Życie

* zaburzenia lękowe, nerwice

* traumy, trudne doświadczenia

* blokady emocjonalne, mentalne

* stres, chroniczne napięcia

* depresja, CHAD

* przejęcia świadomości

* wsparcie dzieci i młodzieży

* doradztwo życiowe i zawodowe

* terapia rodzin i par
* różnego typu problemy życiowe
* wychodzenie z uzależnień
(jest to długotrwała terapia)

sunrise-field-sbw19-adobe-stock-1536x1022-1.jpg

Duch i Świadomość

* odkrywanie blokad rozwoju

* analiza Aury i energetyki

* problemy duchowe

* pogłębienia duchowego wzrostu

* zbliżenie do Duszy 

* rozmowa z Duszą

* integracja świadomości

* duchowe misje specjalne 
* oczyszczanie szamańskie
* Odczyty i JasnoWidzenie

* kontakt z bliskimi, którzy przeszli "na drugą stronę"

Indi Iannai Paletko

LOCALS: wkrótce...

Irek.jpg

Irek Ludomirski

LOCALS: wkrótce...

sunrise-field-sbw19-adobe-stock-1536x1022-1.jpg

LOCALS: wkrótce...

bottom of page