top of page

Terapia Misami Dźwiękowymi i Gongami

"Muzyka – to początek i koniec wszelkiej mowy."
Ryszard Wagner

 

 

Masaż misami i/lub gongami to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju. Intensywna fala dźwiękowa wydobywana poprzez uderzenie w te instrumenty, głęboko penetruje organizm i pole energetyczne człowieka. 
W trakcie sesji komórki organizmu i cała struktura ciała poddawane są szczególnej wibracji, uwalniając nagromadzone napięcia, stres i niezwykle głęboko relaksując.
Po zabiegu organizm wraca do naturalnego stanu homeostazy, czyli specyficznego dla siebie stanu uporządkowania i harmonii, co sprzyja samouzdrawianiu.

Wibracje mis mają właściwości uzdrawiające nie tylko ciało, ale także oczyszczają aurę, harmonizują czakry, mogą pomagać w stanach depresji, jak i stanach nadmiernego pobudzenia.
Dla osób poszukujących głębszych doświadczeń - mogą stać się procesem uzdrawiającym emocje i umysł, a także prowadzić do kontaktu z przestrzenią Ducha.

Większość ze stosowanych w trakcie sesji układów to starożytne techniki wywodzące się z bezpośredniej linii przekazu nepalskich mistrzów. Są to specjalne układy mis, które działają w ściśle określony sposób na ciało i energię, porządkując, naprawiając i harmonizując.
Zabieg taki jest całkowicie odmienny od spopularyzowanego na zachodzie masażu misami w/g Petera Hessa. To doświadczenie jedyne w swoim rodzaju, ponieważ pochodzi z odległej przeszłości i opracowane zostało przez starożytnych mistrzów, uzdrawiających misami od setek, a może nawet tysięcy lat.

 

************************************

Czas trwania zabiegu zależy do indywidualnego przypadku, zazwyczaj trwa ok. 45 minut.
Sesja odbywa się na leżąco, dlatego istotne jest aby mieć na sobie wygodny i ciepły strój (najlepiej bawełniane, lniane, wełniane lub inne naturalne ubranie). Nie zakładaj spodni z metalowym zamkiem i paskiem.
Nawet w okresie letnim zabierz ze sobą lekką bluzę z długim rękawem i ciepłe skarpety, aby zapewnić sobie komfort w momentach, kiedy fala dźwiękowa przedziera się przez blokady w Twoim ciele (co może dawać odczucie chłodu).

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ

bottom of page