"Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie staną się świadomi."

George Orwell

 

Zapraszamy Cię na SEMINARIUM - aktywne spotkanie świadomych ludzi, na którym przekażemy wam posiadaną aktualnie wiedzę na temat obecnej sytuacji globalnej, biorąc pod uwagę wszystkie płaszczyzny istnienia człowieka: CIAŁO+UMYSŁ+DUSZA.

Poruszymy też bardzo ważny i być może kluczowy temat zaplanowanego RESETU obecnej cywilizacji oraz istot ludzkich (zarys historyczny, możliwe opcje oraz jak się przygotować na różne wersje potencjalnego globalnego kataklizmu/eksterminacji).

Seminarium podzielone jest na dwie części - uczestnictwo w cz. II możliwe jest tylko dla osób, które uczestniczyły w cz. I.

Część I, PODSTAWOWE INFORMACJE:

- CIAŁO: zdrowie, protekcja przed technologią degradującą organizm i energetykę człowieka, konieczne modyfikacje diety i trybu życia, zagrożenia związane ze szczepionką;

- UMYSŁ: kontrola stanów emocjonalnych, detoks mentalny, ochrona pola mentalnego, zagrożenia płynące ze strony 5G i szczepionki;

- DUSZA: co się dzieje obecnie na planie duchowym, jak kształtuje się duchowa ewolucja ludzkości (oraz indywidualna), jak "system" próbuje zablokować naszą ewolucję i czy mamy na to jakiś wpływ.

 

Spotkanie dla ludzi budzących się z hipnozy, dostrzegających nadchodzącą zmianę paradygmatu, poszukiwaczy Prawdy Obiektywnej oraz dla tych, którzy odczuwają wewnętrzną potrzebę duchowego przebudzenia.

Znajdziesz tu informacje, które pomogą Ci przejść przez aktualny CZAS PRZEŁOMU, w którym mierzą się dwie przeciwstawne Siły: mroku - reprezentowanego przez system totalitarnej kontroli i zarządzania ludzkością oraz Światła Świadomości - budzącego się w naszym Sercu zewu Jaźni Boskiej, wzywającego nas do zrzucenia blokad świadomości, aby nasz Duchowy Pierwiastek miał możliwość zamanifestować się Tu i Teraz.

Wiele tematów może być "kontrowersyjnych", ponieważ całe zachodnie społeczeństwo od urodzenia jest poddawane programowaniu umysłu. Dlatego też Seminarium jest dostępne jedynie dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę i rozumienie obecnej sytuacji na planecie, nie ograniczonych "racjonalnym" prymitywnym umysłem, wytresowanym przez systemową edukację.

Mam nadzieję, że wasze rozumienie, wiedza i informacje, do których macie dostęp, uzupełnią nasze spotkanie o cenne detale.

-------------------

Część II, SPOTKANIE DLA ZAAWANSOWANYCH:

- CIAŁO: zmiana wibracji organizmu, w celu przetrwania nadchodzących i obecnych zaburzeń energetycznych na Ziemi; samouzdrawianie w czasach ataku na zdrowie człowieka; zdrowie Nowego Człowieka.

- UMYSŁ: pogłębiony detoks mentalny; zarządzanie umysłem/świadomością; wiedza na temat konstrukcji rzeczywistości.

- DUSZA: prowadzenie we właściwą stronę; mądrość Przodków; jak żyć dalej; temat przygotowania do śmierci i duchowego istnienia po "drugiej stronie".

Spotkanie zaawansowane, kontynuujące tematykę seminarium podstawowego, sięgające głębiej do "króliczej nory".

Na tym spotkaniu potrzebna jest już Wiedza i głębsze rozumienie. Zapraszam ludzi, którzy od jakiegoś czasu zajmują się tematem Przebudzenia, Uwolnienia Świadomości, Przywrócenia Starej Wiedzy, Wyzwolenia (na wielu poziomach) i poszukiwaczy Ducha (czyli czystej spirytualnośći w życiu codziennym).

Mam nadzieję, że wasze rozumienie, wiedza i informacje, do których macie dostęp, uzupełnią nasze spotkanie o cenne detale.

------------------------------------------
PS. Bracie, Siostro - nie prowadzę dyskusji z Ego. Szkoda na to czasu, mojego i innych. W przestrzeni tego wykładu będą poruszane trudne tematy i nie potrzebujemy tracić czasu i energii na nic, co jest zbędne. Należy zrobić wszystko, aby nie blokować przepływu kluczowych dla naszego wyzwolenia informacji.

„Ego jest tym "czymś" w twojej podświadomości. Gdy już je rozpoznasz może wydawać Ci się, że ono jest tym co Cię kontroluje. Ale to ty możesz je kontrolować. (…) Choć póki co jesteś całkowicie więźniem tej samoświadomej jaźni. Teraz chodzi o to, że ani Twój umysł, ani Twoje ego nie chce pozwolić Ci tego jasno zrozumieć. Ego jest bardzo zadowolone, gdy myślisz, że ego jest tylko tą częścią Ciebie, która jest bardzo hałaśliwa i chce być zauważona. Ego chce żebyś tak myślał. Dlaczego? Bo jeśli zaczniesz widzieć ego w jego pełni, zaczniesz odbierać mu energię. Ego jest jak iluzoryczna jaźń, jest jak fantom.
Wszystkie dyskusje jakie prowadzimy sami ze sobą, całe to blablanie w głowie jest przejawem ego. Cały ból jakiego doświadczasz pochodzi z ego. Podświadomość składa się w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach cierpienia. A całe to cierpienie pochodzi od ego”

http://patrycjuszwordpress.cba.pl/?page_id=14


------------------------------------------

 

Prowadząca: Indi Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli m.in. w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

************************************

TERMINY:

MALOKA Staniątki (istnieje również możliwość uczestnictwa online)
godz. 18:00-21:00

część I, PODSTAWOWE INFORMACJE: MALOKA Staniątki + ONLINE, 25 marca 2021
część II, SPOTKANIE DLA ZAAWANSOWANYCH: MALOKA Staniątki + ONLINE, 26 marca 2021

Inwestycja: 
część I - 40 zł
część II - dobrowolne darowizny

 

Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

Wykład odbywa się w MALOCE Staniątki (stacjonarnie), ale istnieje możliwość uczestniczenia w seminarium ONLINE.

W celu dołączenia do spotkania online:
- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail
- otrzymasz informacje dotyczące płatności
- po dokonaniu płatności wyślij potwierdzenie wpłaty
- otrzymasz wówczas link do wykładu online wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie.

Dostępność - tylko dla osób świadomych, poszukujących, gotowych na zmianę paradygmatu.
Jeśli należysz do takich osób - prześlij swoje zgłoszenie mailem.


Do zobaczenia - do usłyszenia!

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now