"Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie staną się świadomi."

George Orwell

 

SEMINARIUM dla świadomych ludzi, prezentujące najważniejsze informacje i Wiedzę na temat obecnej sytuacji globalnej, biorąc pod uwagę wszystkie płaszczyzny istnienia istoty ludzkiej (Ciało, Umysł, Dusza).
Jednym z tematów, jakie są poruszane, to niezwykle istotny (być może kluczowy) temat zaplanowanego RESETU obecnej cywilizacji oraz istot ludzkich (w cz. I Seminarium prezentowany jest zarys historyczny, możliwe opcje oraz jak się przygotować na różne wersje potencjalnego globalnego kataklizmu/eksterminacji).

Seminarium podzielone jest na IV części:
- cz.I, PODSTAWOWE INFORMACJE
 jest dostępna już WYŁĄCZNIE w wersji elektronicznej (jest to podstawowa wiedza na temat sposobów przygotowania organizmu i modelu życia na kluczowe wydarzenia, jakie będą się odbywać w latach 2021-2023);
- cz.II, SPOTKANIE DLA ZAAWANSOWANYCH również będzie wkrótce dostępna WYŁĄCZNIE w wersji elektronicznej;
cz.III, NAJWAŻNIEJSZE UJAWNIENIE: podczas tego spotkania przekażę bardzo ważne informacje i Przekaz na temat tego, co wydarza się NAPRAWDĘ... Opowiem wam o tym, jakie siły są ukryte za kurtyną, dokąd te siły zmierzają, jakie maja plany wobec ludzkości. Jednym słowem - opowiem wam o nadrzędnym planie sił mroku.

- cz.IV, POMIĘDZY ŚWIATAMI - JAK PRZEJŚĆ DALEJ: jest ostatnią, końcową częścią tego cyklu. Jej zadaniem jest przygotowanie ludzkości do zbliżającego się RESETU obecnej cywilizacji, który dotknie nasz świat zarówno ze strony "systemu", czyli matriksowej rzeczywistości, jak i ze strony Sił Uniwersalnych, które prawdopodobnie doprowadzą do oczyszczenia Ziemi i transformacji świadomości i modelu życia istot człowieczych.

Uczestnikami cz.III i IV mogą być tylko osoby, które uczestniczyły w części I (lub I i II). Dlatego też cz.I została zarejestrowana, aby każdy mógł ją przerobić PRZED uczestnictwem w cz.III i IV
Znajdziesz ją tutaj: 
https://greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/3916-seminarium-strategia-przetrwania-w-czasach-przelomu-pendrive-32gb.html

************************************

Część I, PODSTAWOWE INFORMACJE:

- CIAŁO: zdrowie, protekcja przed technologią degradującą organizm i energetykę człowieka, konieczne modyfikacje diety i trybu życia, zagrożenia związane ze szczepionką;

- UMYSŁ: kontrola stanów emocjonalnych, detoks mentalny, ochrona pola mentalnego, zagrożenia płynące ze strony 5G i szczepionki;

- DUSZA: co się dzieje obecnie na planie duchowym, jak kształtuje się duchowa ewolucja ludzkości (oraz indywidualna), jak "system" próbuje zablokować naszą ewolucję i czy mamy na to jakiś wpływ.

 

Spotkanie dla ludzi budzących się z hipnozy, dostrzegających nadchodzącą zmianę paradygmatu, poszukiwaczy Prawdy Obiektywnej oraz dla tych, którzy odczuwają wewnętrzną potrzebę duchowego przebudzenia.

Znajdziesz tu informacje, które pomogą Ci przejść przez aktualny CZAS PRZEŁOMU, w którym mierzą się dwie przeciwstawne Siły: mroku - reprezentowanego przez system totalitarnej kontroli i zarządzania ludzkością oraz Światła Świadomości - budzącego się w naszym Sercu zewu Jaźni Boskiej, wzywającego nas do zrzucenia blokad świadomości, aby nasz Duchowy Pierwiastek miał możliwość zamanifestować się Tu i Teraz.

Wiele tematów może być "kontrowersyjnych", ponieważ całe zachodnie społeczeństwo od urodzenia jest poddawane programowaniu umysłu. Dlatego też Seminarium jest dostępne jedynie dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę i rozumienie obecnej sytuacji na planecie, nie ograniczonych "racjonalnym" prymitywnym umysłem, wytresowanym przez systemową edukację.

Zapis tego Seminarium można nabyć tutaj:

 

************

Część II, SPOTKANIE DLA ZAAWANSOWANYCH:

- CIAŁO: zmiana wibracji organizmu, w celu przetrwania nadchodzących i obecnych zaburzeń energetycznych na Ziemi; samouzdrawianie w czasach ataku na zdrowie i energetykę człowieka; zdrowie Człowieka Nowej Epoki.

- UMYSŁ: pogłębiony detoks mentalny; zarządzanie umysłem/świadomością; wiedza na temat konstrukcji rzeczywistości.

- DUSZA: prowadzenie we właściwą stronę; mądrość Przodków; jak żyć dalej; temat przygotowania do śmierci i duchowego istnienia po "drugiej stronie".

Spotkanie zaawansowane, kontynuujące tematykę seminarium podstawowego, sięgające głębiej do "króliczej nory".

Na tym spotkaniu potrzebna jest już Wiedza i głębsze rozumienie. Zapraszam ludzi, którzy od jakiegoś czasu zajmują się tematem Przebudzenia, Uwolnienia Świadomości, Przywrócenia Starej Wiedzy, Wyzwolenia (na wielu poziomach) i poszukiwaczy Ducha (czyli czystej spirytualnośći w życiu codziennym).

Mam nadzieję, że wasze rozumienie, wiedza i informacje, do których macie dostęp, uzupełnią nasze spotkanie o cenne detale.

************


Część III, NAJWAŻNIEJSZE UJAWNIENIE:

Podczas tego spotkania przekażę bardzo ważne informacje i Przekaz na temat tego, co wydarza się NAPRAWDĘ... Opowiem wam o tym, jakie siły są ukryte za kurtyną, dokąd te siły zmierzają, jakie maja plany wobec ludzkości. Jednym słowem - opowiem wam o nadrzędnym planie sił mroku.

Tematy, w które was wprowadzę:
- agenda mroku (kto i jak podzielił sobie tort na kawałki i co z niego wyjada...);
- działania i cel "głównego administratora" matriksa;
- cele "podwykonawców" nadzorujących (w tym co nieco o strażnikach karmy);
- o psie, który zerwał się ze smyczy - czyli opowieść "bycie", który ustalił swój własny priorytet;
- modyfikacje linii czasowych;
- Armia Stwórcy (wstęp);
- Duchowa Iskra - ochrona tego co najcenniejsze oraz Zew Wyzwolenia (wstęp);
- podział na światy równoległe (wstęp)
- co na to Matka Ziemia (wstęp).
Poza tematami nadrzędnymi - zachęcam was również do przygotowania własnych pytań i tematów, jakie należałoby poruszyć.
W trakcie spotkań grupowych często zdarza się, że niosę ważny Przekaz od Sił Wyższych, warto więc uczestniczyć w tym doświadczeniu świadomie, zadając w ramach tego "połączenia spirytualnego" istotne pytania.

Aby uczestniczyć w III części Seminarium, zapoznaj się z poniższymi materiałami:

https://www.maloka.pl/wiedza-przekazy-indi

oraz z Seminarium I: https://greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/3916-seminarium-strategia-przetrwania-w-czasach-przelomu-pendrive-32gb.html
 

************

Część IV, POMIĘDZY ŚWIATAMI - JAK PRZEJŚĆ DALEJ:

Ostatnia część cyklu wykładów dotyczących niezwykłych zmian jakie następują na Ziemia w obecnym czasie.
 

Szczegółowy opis wkrótce...

Aby uczestniczyć w III części Seminarium, zapoznaj się z poniższymi materiałami:

https://www.maloka.pl/wiedza-przekazy-indi

oraz z Seminarium I: https://greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/3916-seminarium-strategia-przetrwania-w-czasach-przelomu-pendrive-32gb.html

------------------------------------------

 

Prowadząca: Indi Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli m.in. w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.
Przeczytaj więcej...

************************************

TERMINY:
 

Część III, NAJWAŻNIEJSZE UJAWNIENIE:

MALOKA ONLINE, 31 października 2021

niedziela, 18:00 - 21:30

Część IV, POMIĘDZY ŚWIATAMI - JAK PRZEJŚĆ DALEJ:

MALOKA ONLINE, wkrótce... (2022)

sobota, 18:00 - 21:30

Inwestycja: 70 zł

 

Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

W celu dołączenia do spotkania online:

- prześlij zgłoszenie poprzez e-mail,
- zwrotnie otrzymasz informacje dotyczące płatności,
- po dokonaniu płatności otrzymasz link do Seminarium, wraz z hasłem umożliwiającym dołączenie do spotkania.

Uczestnikami Seminarium cz.III i IV mogą być tylko osoby, które uczestniczyły w części I (lub I i II). Dlatego też cz.I została zarejestrowana, aby każdy mógł ją przerobić PRZED uczestnictwem w cz.III i IV.

Zapis tego Seminarium można nabyć tutaj:

 


Do zobaczenia - do usłyszenia!

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu"
(ochrona i przygotowanie do nadchodzących wydarzeń)

Część I, PODSTAWOWE INFORMACJE; PENDRIVE 32GB

Nagrania wykładów z 11.2020 i 03.2021 + materiały dodatkowe w plikach PDF 
(apteczka ziołowa, plecak ewakuacyjny, kuracja oczyszczająca z metali ciężkich, dodatkowe materiały online, Twierdze-Gwiazdy z Polsce, plan kanadyjski - strategia "najeźdźcy").

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu"
(ochrona i przygotowanie do nadchodzących wydarzeń)

Część I, PODSTAWOWE INFORMACJE; PENDRIVE 32GB

Nagrania wykładów z 11.2020 i 03.2021 + materiały dodatkowe w plikach PDF 
(apteczka ziołowa, plecak ewakuacyjny, kuracja oczyszczająca z metali ciężkich, dodatkowe materiały online, Twierdze-Gwiazdy z Polsce, plan kanadyjski - strategia "najeźdźcy").