top of page
Kotwica 1

O Maloce

KURSY, WARSZTATY, WYKŁADY, CEREMONIE, KONCERTY GONGÓW I MIS
ROZWÓJ DUCHOWY (ŚWIADOMA DUCHOWOŚĆ), KRĘGI DUCHOWE
TERAPIA HOLISTYCZNA, DORADZTWO DUCHOWE

Wspólnota Serc Maloka.pl

 


Nazwa Maloka jest pochodną słowa Maloca, używanego przez Indian Ameryki Południowej. W ten sposób nazywany jest "specjalny Dom" zbudowany z naturalnych materiałów (drewno, trawa, słoma, liście itp), który jest miejsce spotkań, ceremonii, obrzędów, kręgów starszyzny, a także Domem dla Rodziny, Klanu.
Tak też jest w miejscu, do którego Cię zapraszam - jest to zarówno przestrzeń rozwoju, nauki i ceremonii, jak i moje osobiste Miejsce Mocy, mój Dom.

Idea jaka przyświeca mi od wielu lat, to globalne poszerzanie świadomości. Dlatego też każda przestrzeń, w której żyję staje się zawsze Polem Możliwości dla Wszystkich Istot Czujących.
Nasza Planeta, nasza Matka potrzebuje PRZEBUDZENIA Ludzkości. Potrzebuje nas, swoje dzieci, jako Istoty dojrzałe duchowo i odpowiedzialne za całe swoje doświadczenie życiowe, odpowiedzialne za każdą myśl, słowo, czyn i energię.

Przybądź więc do Maloki, skorzystaj z energii tego miejsca. Pozwól sobie na radykalną zmianę paradygmatu - wypełnij się Świadomością i Zrozumieniem, a następnie zadbaj o to, aby stan przytomności był Twoim codziennym doświadczeniem.

Dziękuję, że poszukujesz; że już teraz starasz się tak, jak tylko potrafisz; dziękuję, że idziesz do przodu i że mieszka w Tobie odwaga, aby przejść głęboką przemianę.

Indi Paletko
MALOKA Staniątki

Indi pracuje tylko dla ludzi NIEzaszczepionych, w ramach ich psychoterapii
w czasach aktualnego podziału społecznego (oraz duchowego). Dlatego też:

OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 ORAZ MIESZKAJĄCE/PRZEBYWAJĄCE Z OSOBĄ ZASZCZEPIONĄ 
NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W WYDARZENIACH MALOKI STANIĄTKI

no_injection-512.png
bottom of page