top of page
Kotwica 1

O Maloce

KURSY, WARSZTATY, WYKŁADY, CEREMONIE, KONCERTY GONGÓW I MIS
ROZWÓJ DUCHOWY (ŚWIADOMA DUCHOWOŚĆ), KRĘGI DUCHOWE
TERAPIA HOLISTYCZNA, DORADZTWO DUCHOWE

Szkoła Wyzwolenia "BIAŁA ŚCIEŻKA" - SERCE MATKI ZIEMI (Corazon de la Madre Tierra)

 


Nazwa Maloka jest pochodną słowa Maloca, używanego przez Indian Ameryki Południowej i Centralnej. W ten sposób nazywany jest "specjalny Dom" zbudowany z naturalnych materiałów (drewno, trawa, słoma, liście itp), który jest miejsce spotkań, ceremonii, obrzędów, kręgów starszyzny, a także Domem dla Rodziny, Klanu.
Tak też jest w miejscu, do którego Cię zapraszam - jest to zarówno przestrzeń rozwoju, nauki i ceremonii, jak i moje osobiste Miejsce Mocy, mój Dom.

Idea jaka przyświeca mi od wielu lat, to globalne poszerzanie świadomości. Dlatego też każda przestrzeń, w której żyję staje się zawsze Polem Możliwości dla Wszystkich Istot Czujących/Esencjonalnych.
Nasza Ziemia, nasza Matka potrzebuje PRZEBUDZENIA Ludzkości. Potrzebuje nas, swoje dzieci, jako Istoty dojrzałe duchowo i odpowiedzialne za całe swoje doświadczenie życiowe, odpowiedzialne za każdą myśl, słowo, czyn i energię.

 

W przestrzeniach Maloki jest FILTR PRAWDY i nie mają tu dostępu ani pełne hybrydy, ani byty, ani kuglarze matriksa.... w innych miejscach nie znajdziesz TAK WIELU Janowidzących i Jasnoczujących Pracujących dla Dobra Całości...

Nazywa się to Perłą Światła - to struktura duchowo-energetyczno-świadomościowa, która emituje klarowne, Esencjonalne Światło Dobro-Jedni.

Perła Światła jest umieszczona w ciemności iluzji, i rozpoznać ją mogą tylko Esencje, a uszanować potrafią w pełni tylko OCZYSZCZONE Jaźnie, które uwalniają się z uwarunkowań matriksa.

Dostęp BEZPOŚREDNI do Perły Światła, po jej procesie AKTYWACJI, jest już utrudniony dla NIEoczyszczonych Esencji, ale Perła zawsze Świeci swoim Światłem dla Dobra Całości i WYZWALA wszystkie, zdolne do wyzwolenia Esencje.

Jest to STAROŻYTNA technologia Światła Świadomości/Esencja Dobra, nie znajdziesz informacji o niej w żadnych dostępnych źródłach....

Przybądź więc do Maloki i pozwól sobie na radykalną zmianę paradygmatu - wypełnij się Świadomością i Zrozumieniem, a następnie zadbaj o to, aby stan przytomności był Twoim codziennym doświadczeniem.

Dziękuję, że poszukujesz; że już teraz starasz się tak, jak tylko potrafisz; dziękuję, że idziesz do przodu i że mieszka w Tobie odwaga, aby przejść głęboką przemianę.

Indi Iannai


Szkoła Wyzwolenia "BIAŁA ŚCIEŻKA"
SERCE MATKI ZIEMI (Corazon de la Madre Tierra)

bottom of page