top of page

SEMINARIA i KURSY
Duch, który zamieszkał w Ciele

"Ruch może zastąpić  wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu.'' 
Tissot

Praca nad samouświadomieniem cielesnym powinna stanowić ważną cześć naszej dziennej aktywności. Ustanawianie jej na końcu listy zadań codziennych, lub całkowite wykreślenie z tej listy, jest bardzo poważnym błędem, szczególnie jeśli określamy się jako istota świadoma i ukierunkowana na przebudzenie, powrót do Natury, czy ewolucję w formie człowieczej (w której ciało i jego bioenergetyka są kluczowym aspektem).
Stan bioenergetyczny naszego cielesnego "skafandra" ma ogromny wpływ na:
- samopoczucie, poziom energii życiowej,

- poziom i stan energii używanej w Sile Kreacji,

- jakość praktyki spirytualnej i wytrwałość w jej kontynuowaniu,

- zdrowie i dobrostan,

- dobre samopoczucie i radość istnienia,

- siłę do zmian i większą gotowość do ich przeprowadzania,

- klarowność jaźni i energię do aktywacji energii duchowych

- i na wiele innych elementów naszego istnienia tu, na Ziemi, w tej ludzkiej inkarnacji.


Tak jak mówi cytat powyżej, RUCH, a szczególnie ŚWIADOMY i głęboko INTUICYJNY ruch, jest najdoskonalszym sposobem na samoregulację, uzdrawianie, harmonizacją i odbudowę energetyczną, tak konieczną w obecnych czasach.
Lekarstwo "Praktyki Cielesnej" winniśmy zażywać codziennie, lecz w obecnym trybie życia człowieka cywilizowanego, jest to często niemożliwe, lub poważnie utrudnione (brakiem czasu, siły, zasobów energii). Dlatego też postanowiłam was zmobilizować do pracy nad bioenergetyką i sprawnością w określonych cyklach, łatwych do wprowadzenia w życie, a zarazem dosyć intensywnie zarysowanych w codziennym życiu: regularnych treningach online oraz weekendowych seminariach, w czasie których pogłębiamy określoną praktykę.

Odnajdź w sobie Siłę Ducha i wprowadź "suplementację" ruchem już teraz, a zobaczysz, że w krótkim czasie przybędzie Ci energii życiowej i poprawi się Twój stan ogólny, wprowadzając coraz większy DobroStan.

Indi :)


************************************

 Seminarium KUNG FU Białej Ścieżki

Seminarium Stacjonarne, Weekendowe: piątek, 18:00-21:00 + sobota, 10:00-13:00

Maloka Staniątki (OUTDOOR), terminy znajdziesz w Kalendarzu

Kung Fu to znacznie więcej niż tylko sztuka walki. Ta praktyka rozwija ciało, umysł, charakter i aspekty Ducha. Pomaga zajrzeć w głąb siebie i nauczyć się kontrolować swoje myśli, emocje i energię. 

Dwudniowe Seminaria stacjonarne (w Maloce) oraz treningi online, stanowią kompletną całość. 

Na zajęciach dla grup początkujących skupiamy się głównie na doskonaleniu i stopniowym pogłębianiu ogólnej sprawności, dynamiki, reakcji, mocy własnej i witalności. 

W ramach kontynuacji i ewolucji praktyki, w czasie seminariów stacjonarnych (dwudniowe treningi OUTDOOR) ćwiczymy zarówno samodzielnie, jak i z partnerem, uczymy się podstawowych technik walki wręcz, bloków, kopnięć, ataków, uników, szybkości reakcji i precyzji technik.

(przeczytaj więcej informacji o zajęciach)

TERMINY:

30-31 sierpnia 2024 (piątek-sobota) - Seminarium Stacjonarne KUNG FU Białej Ścieżki: MALOKA Staniątki OUTDOOR

Szczegółowe informacje o Seminarium znajdziesz tutaj: 

 https://www.facebook.com/events/426346736510617

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

 Seminarium BIOENERGETYKI

1. Seminarium Online: start 19:00, koniec ok 21:30
2. 
Seminaria w formie elektronicznej/pendrive (greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy)

Jednodniowe Seminaria Online BIOENERGETYKI są dedykowane określonym tematom, które w obecnych czasach wymagają uzdrawiania, odbudowy i regeneracji.

Zajęcia trwają ok. 2,5-3 godzin i zawierają głównie ćwiczenia praktyczne oraz krótki moduł teoretyczny, zawierający dodatkowe wskazania w danym temacie (takie jak żywienie, suplementacja, inne formy regeneracji itd.)

Uzdrawianie Bioenergetyki to zajęcia, które łączą w sobie Ćwiczenia Bioenergetyczne, podstawową Gimnastykę Meridianów oraz Relaksację. Ich zadaniem jest połączenie z energetycznym aspektem naszej istoty, oczyszczając i odblokowując warstwy subtelne. Ćwiczenia są prowadzone w sposób głęboko intuicyjny. Każde spotkanie wygląda inaczej i dotyka różnych aspektów naszego bio-energetycznego kompleksu, ciągle jeszcze oficjalnie rozdzielanego na: organizm, aurę, układ energetyczny i aspekt świadomości.

Wiele ćwiczeń odbywa się na leżąco, czy w innej pozycji "spoczynku", gdzie uważność przenosimy do wewnątrz, scalając ruch (większy i drobniejszy, wewnętrzny i zewnętrzny) z uważną obserwacją, świadomym oddechem i samoodczuwaniem tego procesu.

(przeczytaj więcej informacji o zajęciach UZDRAWIANIE BIOENERGETYKI)

TERMINY:

25 kwietnia 2024 (czwartek) - Seminarium BIOENERGETYKI Online: "Regeneracja i rehabilitacja bioenergetyczna po skażeniu patogenem poszczepiennym" 
 

Szczegółowe informacje o Seminarium znajdziesz tutaj: 

 https://www.facebook.com/events/2192376611104800/

 https://terapiaholistyczna.locals.com/post/5548812/seminarium-bioenergetyki-regeneracja-i-rehabilitacja-bioenergetyczna-po-ska-eniu-patogenem-poszcze

Zapis Seminarium "Regeneracja i rehabilitacja bioenergetyczna po skażeniu patogenem poszczepiennym" - można nabyć TUTAJ:

 

DLA SZKOŁY WYZWOLENIA ORAZ UCZESTNIKÓW SEMINARIUM: https://greenharmony.pl/tylko-dla-szkoly-wyzwolenia/4278-pendrive-16gb-seminarium-regeneracja-i-rehabilitacja-bioenergetyczna-po-skazeniu-wersja-dla-szkoly-wyzwolenia.html

DLA WSZYSTKICH (PRZYJACIÓŁ MALOKI STANIĄTKI): https://greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/4277-pendrive-16gb-seminarium-regeneracja-i-rehabilitacja-bioenergetyczna-po-skazeniu-wersja-ogolnodostepna.html

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

 KURS Chi Kung (Qigong)

1. Kurs Online: sobota, 10:00-17:00 + niedziela, 10:00-15:30

2. Kurs w formie elektronicznej/pendrive (greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy)

KURS TEN JEST DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE DLA BIAŁEJ ŚCIEŻKI

Kurs składa się z II stopni, o różnym poziomie zaawansowania.W ramach kursu nauczane i praktykowane są m.in. chińskie zestawy Chi Kung - uzdrawiające techniki oddechowo-ruchowe (na każdym stopniu nauczany jest inny zestaw) oraz specjalne ćwiczenia ogólnorozwojowe, wspierające otwarcie kanałów energetycznych i przygotowujące ciało do zwiększonego przepływu energii.

Uczestnicy kursu otrzymują wiele niezwykle cennych informacji na temat oddechu energetycznego, zasad pracy z energią, budowy energetycznej człowieka i niezbędną wiedzę, pozwalające na samodzielną praktykę Chi Kung.

Na kursie przekazywana jest również głęboka wiedza na temat energetyki ludzkiego organizmu i świata, form pobierania i sposobu generowania energii życiowej, a także informacje związane z żywotnością, witalnością i zdrowiem każdego z nas. Dzięki tej wiedzy będzie można wspierać procesy terapii, powrotu do zdrowia, czy też bardziej świadomie stosować samo-uzdrawianie.

Szczegółowe informacje o KURSIE oraz CHI KUNG znajdziesz tutaj: 

 https://www.maloka.pl/kurs-chi-kung-qigong
 https://www.maloka.pl/chi-kung-qigong

TERMINY:

STOPIEŃ I: "Podstawowy Chi Kung" 

KURS TEN JEST DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE DLA LUDZI BIAŁEJ ŚCIEŻKI, KTÓRZY ZGŁOSILI SWOJĄ APLIKACJĘ DO SZKOŁY WYZWOLENIA, PRZESZLI WSTĘPNĄ WERYFIKACJĘ I SPEŁNILI WARUNKI ABSOLUTNE, OPISANE TUTAJ

NAGRANIE pendrive, zamówienia: https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy

Przewidywany czas opracowania materiału: 2024r

--------------------------

STOPIEŃ II: "Zaawansowany Chi Kung"

KURS TEN JEST DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE DLA LUDZI BIAŁEJ ŚCIEŻKI, KTÓRZY KTÓRZY UKOŃCZYLI STAŻ PODSTAWOWY SZKOŁY WYZWOLENIA I SPEŁNILI WARUNKI ABSOLUTNE, OPISANE TUTAJ

2025/2026 (sobota-niedziela) - Kurs Online: STOPIEŃ II: "Zaawansowany Chi Kung"


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE - zobacz tutaj...

Do zobaczenia!
Indi

bottom of page