top of page

Formuła Szkoły Wyzwolenia i Kroki "Białej Ścieżki Indi"
Ewolucja w Polu Podwyższonej Energii Spirytualnej

"Czas na zmiany. Wielozakresowe, coraz bardziej rozległe, obejmujące Twoje istnienie na różnych poziomach. Czas na zmiany oparte o Wiedę Duchową."
Indi 

Czym jest Szkoła Wyzwolenia oraz "Biała Ścieżka Indi"

"Szkoła" - to słowo określa wszystko co czynię od dziesięcioleci. Po to tu jestem, nie ma innego powodu mojej obecności w tym świecie, niż wzniesienie i rozkurcz Świadomości w przestrzeni ziemskiego matriksa. Dziękuję samej sobie, że jestem w zgodzie z tym co czynię, szanuję to zadanie, miłuję je i cała jestem tym właśnie.
 

Forma ludzka przez długi czas ograniczała mnie na Ścieżce mojej Duszy... Wyglądam jak człowiek, śmieję się jak człowiek, płaczę i cierpię jak ludzie w tym świecie, choruję i umieram, tworzę mentalne iluzje, po to, aby je potem roztrzaskać o betonową ścianę NIEmocy - dokładnie tak, jak wszyscy dookoła.
Trenowałam te ludzkie doświadczenia przez 50 lat, równocześnie próbując wydobyć w pełni ekspresję tego czym jestem o wiele bardziej niż człowiek - Wielowymiarowej Istoty Duchowej, która stąpa po Matce Ziemi w szatach utkanych z jej Żywiołów, lecz opanowanych przez mentalne skażenie sieci najeźdźcy.

Trenowałam cierpliwie i wytrwale, aż poznałam tak wiele ludzkich doświadczeń (również moich nauczycieli-pacjentów i uczniów) i wypełniłam się nimi na tyle, żeby w końcu uznać je jako NIEswoje, a zarazem konieczne do Rozpoznania Prawdy o Samej Sobie.
Potem przyszedł "czas" na Klarowanie, oddzielanie czystego od NIEczystego we mnie, frakcji ciemnej od jasnej w mojej świadomości, gęstych emocji od subtelnej Duszy. Etap Oczyszczania.
I dopiero wtedy zaczęłam Poznawać siebie jako Światło.
Naradzać się od nowa, Tutaj, a jednak Tam żyjąc wiecznie.

Szkoła Wyzwolenia to mój Dom. To przestrzeń mojej Duszy. To mój Osobisty Wielki Duch. Ale to, co mnie tak naprawdę upoważnia do wykreowania Szkoły dla innych istot, to wybór Wielkiego Ducha WszechCałości, który przemawia poprzez mnie, ustanawiając we mnie Naczynie dla Wielowymiarowej Świadomości.
Dlaczego posiadam tak silne i wyraziste połączenie w Wielkim Duchem? Nie wiem i nie specjalnie mnie to interesuje - wyłączam ciekawskie ego i pokornie przyjmuję siebie, taką, jaka jestem
.

Moim zadaniem było, jest i będzie, uznać to, uszanować i pozwolić temu istnieć (oraz nie przeszkadzać matriksowym ego-umysłem).
Więc uznaję.

Z tego uznania i uszanowania, a także umiłowania, kreuję tę Przestrzeń dla wsparcia Twojej ewolucji wewnętrznej, ponieważ wiem z własnego doświadczenia, że to wielki Dar, kiedy ktoś przed Tobą przetrze Ścieżkę, badając jej liczne boczne odnogi, poznając jej zawiłe meandry oraz proste zasady i odkrywając pułapki zastawione tutaj na zagubione Dzieci Źródła.
Znam tylko Białą Ścieżkę, nie wędrowałam tak naprawdę żadną inną. I tylko o takiej Ścieżce niosę Przekaz; potrafię nawigować w tym strumieniu i utrzymać Kierunek.
Więc Białą Ścieżkę uznaję za otwartą na Ziemiach Polan. Ten kto odnajdzie Biały Ślad, jaki do niej prowadzi i kto jest gotowy, aby się na niej poruszać, ten znajdzie Szkołę Wyzwolenia.


Pierwsze etapy tej Ścieżki określają Cztery Kroki Świadomości (1.Przebudzenie, 2.Oczyszczenie, 3.Rozszerzenie, 4.Przebudowa i Rozbudowa) oraz Cztery Filary Ewolucji (1.Etyka i Dobro, 2.Serce i Ciało, 3.Opanowanie Siebie oraz 4.Gnoza i Poznanie).
Kolejne etapy rozwiną się w następnych ziemskich latach, zgodnie z procesem ludzkiej ewolucji i odtworzeniem Pola Boskiej Świadomości w Świętym Ciele
 Matki Ziemi, które otula nas swoim Życiodajnym Miłowaniem...

Indi Iannai


❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Formuła Szkoły Wyzwolenia - Ewolucja Osobista oraz Cztery Kroki i Cztery Filary

Aby poruszać się z nami w tym samym tempie i kierunku, wędrując swoją osobistą Białą Ścieżką, koniecznym jest przyspieszenie Twojego przebudzenia i "dogonienie" nas w tej Drodze. Nie Pracuję już bowiem na poziomie podstawowym, lecz wędruję dalej, aby utrzymać odpowiednie tempo również własnej ewolucji. Moja Dusza przekazała mi to w tej formie: "Ja idę dalej, a kto nadąża, ten nadąża..."
Dlatego, aby wyrównać choć trochę krok z Ludźmi Białej Ścieżki, musi
sz wykonać Pracę, jaką ja, a potem oni wykonali (i wykonują), aby zsynchronizować się nieco z Wielowymiarowością mojej Duchowej Istoty. 
Jeśli mam Ci cokolwiek "pokazać" - musisz umieć to "widzieć", czyli rozszerzyć swoją percepcję.
Jeśli pragniesz usłyszeć Dźwięk mojej Duszy - potrzebujesz wzbogacić i rozbudować swoje własne dźwięki.

A żeby mnie poczuć w tej głębi wymiarów, które istnieją w Rzeczywistości POZAmatriksowej - koniecznym będzie rozwinięcie Twojego JasnoCzucia i (na początku - również mentalne) poznanie świata energii i Ducha.

❤ Krok Pierwszy (Przebudzenie Świadomości) - Podstawa Ewolucji
Inspiracja i Przekaz od Świadomości Wielowymiarowej (Określenie Kierunku)


Jeśli chcesz dołączyć do Szkoły Wyzwolenia i uczestniczyć w wewnętrznej Pracy bezpośredniej, w grupach kameralnych, musisz bardzo dobrze znać Przekaz Białej Ścieżki Indi i podążać za nim

BIAŁA ŚCIEŻKA INDI
https://www.maloka.pl/wiedza-przekazy-indi
https://rumble.com/c/c-858627
 

SPOŁECZNOŚĆ BIAŁEJ ŚCIEŻKI
https://bialasciezka.locals.com
 

UNCENSORED / BEZ CENZURY:
MISJE SPECJALNE: https://misjespecjalne.locals.com
BADANIA: https://bialasciezkabadania.locals.com

TERAPIA / DUCHOWOŚĆ:

TERAPIA HOLISTYCZNA: https://terapiaholistyczna.locals.com

PODCAST ANIELSKI (wkrótce...): https://podcastanielski.locals.com

STRONA W PRZYGOTOWANIU (na Locals)
- Indi Iannai Withe Path

Kiedy napełnisz się tą Wiedą i zaczniesz jej stosowanie w swoim życiu oraz POCZUJESZ, że chcesz zagłębić się bardziej w Gnozę, porzucić system zniewolenia i pogłębić swoją Praktykę Duchową - możesz zgłosić się do Szkoły Wyzwolenia, na pogłębioną Praktykę w moim bezpośrednim Polu.
Poniżej, w kolejnych Krokach, opisałam Ci jak do niej dotrzeć i jak wygląda nasza Praktyka.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

❤ Krok Drugi (Oczyszczenie Świadomości) - Zasada Ewolucji
Terapia, Kręgi/Ceremonie i Praca Własna (Utrzymanie Właściwego Kierunku)

Przygotowanie do Podstawowego Stażu Białej Ścieżki Indi
Na tym etapie potrzebujesz poznać pewne narzędzia i samodzielnie je wyćwiczyć, uzupełnić wiedzę spirytualną, jaką posługujemy się w ramach Szkoły i dokonać podstawowego oczyszczenia się na różnych poziomach.


I. Szkolenia Poziomu Podstawowego
Poniżej znajdziesz nazwę i linki do Szkoleń, jakie należy odbyć przed Stażem (w ramach zapisów na Staż Białej Ścieżki odbędzie się weryfikacja tej Wiedy - egzamin przed rozpoczęciem Stażu).

WAŻNE! SZKOLENIA TE SĄ DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE DLA LUDZI BIAŁEJ ŚCIEŻKI, KTÓRZY ZGŁOSILI SWOJĄ APLIKACJĘ DO SZKOŁY, PRZESZLI WSTĘPNĄ WERYFIKACJĘ I SPEŁNILI WARUNKI ABSOLUTNE, OPISANE TUTAJ

Ochrona i Oczyszczanie Energetyczne - Szkolenie Podstawowe
(materiały szkoleniowe powinny być dostępne w 2024)

KURS Chi Kung (Qigong) - STOPIEŃ I: "Podstawowy Chi Kung"

(materiały szkoleniowe powinny być dostępne w 2024)

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

II. Podstawowe Oczyszczanie i Weryfikacja

Zalecamy, aby przygotowanie do spotkania weryfikacyjnego rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, Wiedza bowiem musi się w Tobie zintegrować na różnych poziomach, a następnie stać się WIEDĄ, czyli PRAKTYKĄ ŻYCIOWĄ. Przekaz niesiony z wyższych wymiarów (kanalizowany przez Indi) ma za zadanie przebudować bowiem Twoją świadomość, osobowość i życie, aby przygotować Cię do szeroko pojętej ewolucji spirytualnej.

Podstawowe Oczyszczanie jest konieczne, aby kontynuować swoją ewolucję w ramach wspólnej Praktyki "Białej Ścieżki Indi". Obejmuje ono zarówno podstawowe oczyszczenie bioenergetyki (kuracja) oraz bezpośrednie uczestnictwo w Ceremoniach w Maloce Staniątki.
 

1. Wielopoziomowa Kuracja Oczyszczająca - "PRZYGOTOWANIE DO AKTYWACJI DNA"

Nagranie z 14-dniowej kuracji podstawowej (PENDRIVE 32GB) znajdziesz tutaj: https://greenharmony.pl/tylko-dla-szkoly-wyzwolenia/4283-pendrive-32gb-wielopoziomowa-kuracja-oczyszczajaca-przygotowanie-do-aktywacji-dna-wersja-dla-szkoly-wyzwolenia.html

2. Odczyt Bezpośredni (weryfikacja)

Weryfikacja chętnych na Staż Podstawowy (którzy przesłali wcześniej swoje zgłoszenie do Szkoły) odbywa się przez cały rok, w formie ODCZYTU BEZPOŚREDNIEGO.

W trakcie Odczytu Indi weryfikuje Twoje przygotowanie (Krok Pierwszy i Krok Drugi) oraz energetyczno-duchową gotowość do grupowej Pracy w Polu Indi.

Odczyt jest zaawansowaną formą JasnoWidzenia; jest też bardzo dobrym przygotowaniem do bardziej zaawansowanej Ceremonii Uzdrawiających Wibracji oraz innych spotkań innych spotkań w Polu Bezpośrednim.

 

Odczyt w Kręgu to SZAMAŃSKA ŚCIEŻKA, gdyż taka forma Pracy bezpośredniej przywraca stare, tradycyjne sposoby kontaktu ludzi z szamanami i uzdrowicielami. Dlatego też przeznaczona jest szczególnie dla istot aspirujących na Staż do Szkoły Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi".

Terminy najbliższych Odczytów: https://www.maloka.pl/kalendarz

Opis Odczytu Bezpośredniego: https://www.maloka.pl/odczyt-bezposredni

Zapisy na spotkanie: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-techniczne

3. Uczestnictwo w Ceremoniach Uzdrawiających Wibracji

Warunkiem możliwość odbycia Stażu Podstawowego jest uczestnictwo w minimum 3 Ceremoniach Uzdrawiających Wibracji.

W trakcie tych szamańskich spotkań poznasz zarówno Indi oraz wspierający zespół Ludzi Białej Ścieżki, jak i sposoby pracy energetyczno-duchowej, jakim posługuje się Indi w ramach swojej działalności.
Każda Ceremonia, Odczyt i Krąg są mocnym doświadczeniem na wielu poziomach, a jednym z elementów tych doświadczeń jest oczyszczanie (pola, energetyki, ego-umysłu i połączenia z Duszą).

Kalendarz wydarzeń: https://www.maloka.pl/kalendarz

Opis Ceremonii: https://www.maloka.pl/ceremonia-uzdrawiajacych-wibracji

Zapisy na Ceremonię: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-2

Pamiętaj, że Twoja wewnętrzna ewolucja wymaga cierpliwości, determinacji, silnego Ducha, wytrwałości i wielu zmian (w życiu, świadomości, bioenergetyce).

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

❤ Krok Trzeci (Rozszerzenie Świadomości) - Przyspieszenie Ewolucji
Praca w Polu Podwyższonej Energii Spirytualnej (Staż "Białej Ścieżki Indi")

 

Po weryfikacji ludzi aplikujących do Szkoły, formujemy Grupę Pracy i ustalamy wspólnie terminy spotkań oraz zasady Stażu.

Grupy są kameralne (Staż Podstawowy: 4-6 osobowe; Staż Zaawansowany: 2-4 osobowe; Staż Szamański: 1-2osobowe) i obejmują istoty, które przeszły wstępną weryfikację energetyczno-świadomościową oraz przygotowały się odpowiednio do Stażu.

 

PODSTAWOWY Staż "Białej Ścieżki Indi" (3-miesięczna Praca grupowa oraz indywidualna, zakończona Odosobnieniem Podstawowym - Etap I)

Staż jest już praktyką bardziej zaawansowaną i jego celem jest przyspieszenie Twojej ewolucji oraz aktywowanie głębszych pokładów Twojej Świadomości, dzięki obecności w bezpośrednim Polu istoty o podwyższonym potencjale energii spirytualnej (wielopoziomowej). 

Ta 3-miesięczna Praca dedykowana jest dla istot, które pragną pogłębić swoje połączenie z duchowymi aspektami siebie oraz wędrować przez jakiś czas wspólnie z Indi i Ludźmi Białej Ścieżki, w kierunku wyższej świadomości i w połączeniu z Wielkim Duchem oraz Matką Ziemią.

Szlifujemy tutaj Cztery Filary Szkoły Wyzwolenia (a tak naprawdę Filary Człowieczeństwa) i doskonalimy się na rożnych poziomach swojego istnienia.

 

Biała Ścieżka w Szkole Wyzwolenia, to ścieżka oparta o szamańskie tradycje, praktyki, przekaz, mądrość przodków, szacunek do Matki Ziemi i Wielkiego Ducha oraz wspierana i nawigowana przez Dary duchowe i szamańskie, z jakimi urodziła się Indi.

KTO MOŻE SKŁADAĆ APLIKACJĘ NA 3-MIESIĘCZNY STAŻ (Podstawowy, Zaawansowany oraz Szamański) - WARUNKI ABSOLUTNE

1. istoty dorosłe (powyżej 18 lat), zdrowe psychicznie i fizycznie (nie korzystające aktualnie z ŻADNEJ farmakoterapii oraz innych form pseudo-leczenia medycyny zachodniej);

2. głęboko zainteresowane tradycyjnym szamanizmem i ścieżkami starych tradycji (ważne! nie mamy absolutnie nic wspólnego z komercyjnym lub psychodelicznym szamanizmem!);

3. posiadające techniczną możliwość oraz wewnętrzną gotowość na to, aby przeznaczyć prawie 4 miesiące na spotkania, ćwiczenia praktyczne i Odosobnienie;
4. NIE korzystające w swoim życiu z technologii SMART oraz sztucznej inteligencji (od minimum pół roku przed aplikacją): np w pracy zawodowej, rozrywce, nauce, w domu (jak inteligentne liczniki różnego typu, nowoczesne pompy ciepła i podgrzewacze wody, czy fotowoltanika), smartfony, smart zegarki, elektryczne rowery i hulajnogi, samochody nowej generacji, SMART domy, SMART TV, ChatGPT, drony, nowe modele GPS, chipy dla zwierząt domowych itp;
5. NIE uzależnione od jakiejkolwiek substancji/używki wpływającej degradująco na świadomość (alkohol, psychodeliki, dopalacze, opiaty, farmakologia, konopie, papierosy, kakao, cukier, pornografia), CZYSTE OD TYCH SUBSTANCJI PRZED STAŻEM, od co najmniej:
- Staż Podstawowy: 1 roku
- Staż Zaawansowany: 2 lat;
- Staż Szamański: 4 lat;

6. wolne od wstrzykniętej technologii C19 (NIEzaszczepione);
7. NIE przebywające długotrwale (kilka godzin) w jednej przestrzeni z zaszczepionymi na C19 (w pracy, domu itp) - czyli NIE skażone patogenem poszczepiennym (zobacz Seminarium: "Regeneracja i rehabilitacja bioenergetyczna po skażeniu patogenem poszczepiennym");
8. NIE uczestniczące co najmniej przez 9 miesięcy przed aplikacją w ceremoniach i spotkaniach z użyciem jakichkolwiek psychodelików i festiwalach New Age, na których promowany jest ten temat;

9. praktykujące medytację, relaksację, mentalne wyciszenie itp techniki - REGULARNIE, od co najmniej:
- Staż Podstawowy: 3 miesięcy przed aplikacją (praktyka minimum 3x w tygodniu, SAMODZIELNIE!)
- Staż Zaawansowany:
6 miesięcy przed aplikacją (praktyka powinna być codzienna, minimum 1x dziennie, lecz zalecane jest opanowanie swojego umysłu do poziomu całodziennej samoobserwacji mentalno-emocjonalnej);

10. wolne od KRYTYCZNYCH długów i obciążeń karmicznych z tego wcielenia - oznacza to, że posiadają już zrównoważenie karmiczne w poniżej opisanych tematach, gdzie doszło do zadośćuczynienia, wybaczenia, wyrównania strat, lub przyczynienia się przez zasługi duchowe do uwolnienia karmicznego.
Krytyczne długi karmiczne to m.in.: zbrodnia - unicestwienie żywej istoty (człowieka, zwierzęcia, rośliny, innego bytu), BEZ JEJ ŚWIADOMEJ ZGODY; kradzieże, rabunki, defraudacja czyjegoś majątku; nadużycia seksualne, grabież energii seksualnej (w tym pornografia); poważne obciążenie chorobowe, zdrowotne i energetyczne innej istoty, również w wyniku własnej nieodpowiedzialności. 

WAŻNE!

Na czas Stażu należy zrezygnować z innych praktyk, szkół, ceremonii i ścieżek. Biała Ścieżka łączy bowiem w sobie wszystkie Barwy Duchowe i nie mieszamy jej z innymi kolorami, aby nie straciła swojej czystości.

Staż Początkujący jest dostępny dla wszystkich istot, które odpowiednio się do niego przygotują. Lecz kolejne etapy Pracy (Staż Zaawansowany i Szamański) są dostępne już tylko dla istot wędrujących TYLKO białą Ścieżką (własną Ścieżką, ponieważ Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi" jest miejsce szkolenia dla istot  podróżujących w tym samym kierunku i pragnących odbyć ten sam trening Wojownika Serca).


 

Formuła Stażu

I. Zaawansowane Oczyszczanie
Wspólną Pracę grupową rozpoczynamy wiosenną, zaawansowaną kuracją oczyszczającą (10 dni).

Szczegóły kuracji otrzymają istoty, które przeszły weryfikację na Staż, w trakcie pierwszego spotkania online.

Kuracja jest niejako drugim etapem weryfikacji, ponieważ jej ukończenie i pełne przeprowadzenie umożliwia kontynuowanie Stażu.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 

II. Spotkania Szkoleniowo-Praktyczne w Ramach Stażu Podstawowego

Po przeprowadzeniu kuracji rozpoczynamy 3-miesięczną Pracę w ramach bezpośrednich spotkań w Maloce Staniątki (2x w miesiącu), w grupach 6-osobowych:
I miesiąc: 1 spotkania szkoleniowo-praktyczne (pt, godz.18 - sb, godz.17) + 1 Ceremonia Uzdrawiających Wibracji
II miesiąc: 1 spotkanie szkoleniowo-praktyczne + 1 Krąg Warsztatowy "Dusza Gra i Śpiewa"
III miesiąc:
1 spotkanie szkoleniowo-praktyczne + 1 Krąg Medycyny Serca
 

Elementem 3-miesięcznej wspólnej Pracy są również treningi (online i bezpośrednie).


W ramach spotkań będziemy wspólnie pracować nad:
- rozdzieloną Jaźnią, pojmując lepiej jej aspekty i kierując się w stronę ich scalenia (samointegracji wewnętrznej)

- uwarunkowaniami rodowymi i społecznymi

- programami matriksa (wstęp)
- Poznaniem Rzeczywistości
- klarowaniem JasnoCzucia (i ewentualnie innych Darów - zależy od grupy)
- koncepcjami wielopoziomowej etyki, relacji, rodzicielstwa, wychodzenia z matriksa, współodpowiedzialności za Całość, tworzenia świata Przejściowego

- poznamy lepiej tradycję szamańską oraz doświadczymy organicznej duchowości (praktykując zarówno w Maloce, jak i w Naturze)

- będziemy starali się poznać energię i Ducha Ognia (trenując umiejętności Strażnika Ognia - Firekeepera)
- nauczymy się Pieśni tradycji i połączymy się ze swoim dźwiękiem w czasie Kręgów Warsztatowych Pieśni "Dusza Gra i Śpiewa"
- będziemy również ćwiczyć swoje "ciało", w ramach poznania i uzdrawiania własnej Bioenergetyki
- doświadczymy oczyszczającej energii Medycyny Tytoniu i poznamy jego Przekaz
- medytując wspólnie z Indi, odkrywać będziemy różne formy pracy duchowej i poruszeń świadomości

- spróbujemy nawiązać bliższą relację z Duszą
- będziemy też robić te rzeczy, które wskaże nam Duch, a które niezbędne będą dla ewolucji ludzi w danej grupie Stażu Białej Ścieżki.

Samouświadomienie cielesne:

- treningi:

obowiązkowo: Plastyczność i Sprawność (online 1x w tygodniu)

opcjonalnie: Kung Fu Białej Ścieżki (seminaria, treningi online, treningi OUTDOOR)
- dodatkowe treningi bezpośrednie (w trakcie spotkań w Maloce Staniątki)

- praca bioenergetyczna w Naturze.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 

III. Praca Indywidualna oraz Odosobnienie

W wielu przypadkach konieczne bywa kontynuowanie terapii indywidualnej (max 1 sesja), lecz jest to już ustalane indywidualnie z każdym uczestnikiem.

Ponieważ Biała Ścieżka z założenia służy Dobru Całości - w trakcie naszej Pracy uczymy się również Sewy i właściwego Wolontariatu.

Praca własna oraz finalne Odosobnienie:

- dalsze etapy terapii indywidualnej (jeśli jest to konieczne)

- samodzielne treningi

- Sewa i Wolontariat w ramach spotkań
- samodzielne Poznanie zewnętrzne (uzupełnianie wiedzy własnej i całej Grupy)

- ODOSOBNIENIE Podstawowe (Etap I).
Szczegóły dotyczące Odosobnienia znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/odosobnienie-bialej-sciezki

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

❤ Krok Czwarty (Przebudowa i Rozbudowa Świadomości) - Ewolucja Wyższa
Ugruntowanie, Wolontariat i Praktyka Zaawansowana (WieDa "Białej Ścieżki")

Przygotowanie do Zaawansowanego Stażu Białej Ścieżki
Krok Czwarty jest już wyłącznie dla istot, których intencją jest współkreowanie i wspieranie "Białej Ścieżki" wśród Polan i ewoluowanie w kierunku Pracy dla Dobra Całości.
Wola do takiej formy istnienia otwiera kolejne poziomy samorozwoju i pogłębionej duchowości, dając od razu możliwość rozwijania empatii, przyczynienia się do wzmocnienia głębszych przemian w ludzkiej świadomości i społeczności oraz stosowania nabytej Wiedzy w praktycznym działaniu.


I. Szkolenia Poziomu Zaawansowanego
Poniżej znajdziesz nazwę i linki do Szkoleń, jakie należy uzupełnić.

WAŻNE! SZKOLENIA TE SĄ DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE DLA LUDZI BIAŁEJ ŚCIEŻKI, KTÓRZY UKOŃCZYLI STAŻ PODSTAWOWY I SPEŁNILI WARUNKI ABSOLUTNE, OPISANE TUTAJ

Ochrona i Oczyszczanie Energetyczne - Szkolenie Zaawansowane
(materiały szkoleniowe powinny być dostępne w 2024)

Warsztaty POWRÓT NA ŚCIEŻKĘ DUSZY

(materiały szkoleniowe powinny być dostępne do lata 2024)

 

Nabór chętnych do Praktyki Zaawansowanej odbywa się 1 raz w roku, w okolicach czerwca/lipca.
 

Grupowa Praca (grupy 4-osobowe):
- wspólna jesienna kuracja zaawansowana (10 dni) - początek Praktyki Zaawansowanej
- spotkania bezpośrednie (2x w miesiącu)
- Specjalne Kręgi Medycyny Serca
- samouświadomienie cielesne - treningi minimum 2x w tygodniu

- Gnoza i Poznanie - odczyty grupowe

- wolontariat na spotkaniach Białej Ścieżki i opieka nad praktykami poziomu podstawowego "Białej Ścieżki Indi"

Samouświadomienie cielesne:

- treningi:

obowiązkowo: Plastyczność i Sprawność (online 1x w tygodniu)
obowiązkowo: Kung Fu Białej Ścieżki (seminaria, treningi online, treningi OUTDOOR)

opcjonalnie: Uzdrawianie Bioenergetyki (seminaria, treningi stacjonarne)

- dodatkowe treningi bezpośrednie (w trakcie spotkań w Maloce Staniątki)

- praca bioenergetyczna w Naturze.

Indywidualna Praca:
- dalsze etapy terapii indywidualnej (jeśli nadal jest potrzebna)
- ODOSOBNIENIE Podstawowe (Etap II)

- pomoc i asysta w Odosobnieniu Podstawowym
- praca dla Dobra Całości (pisanie artykułów, promowanie/rozszerzanie wiedzy, Przekazu, przygotowywanie materiałów szkoleniowych itp).

Więcej informacji wkrótce...

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

Kolejne Kroki to rozwijanie Świadomości Wielowymiarowej (na to przyjdzie czas w kolejnych latach). 

 Kręgi i Ceremonie

 Vita Temporalis et Spiritualis - Cykl Spotkań "Białej Ścieżki"

 ODCZYT GRUPOWY POLAN - Cykl Spotkań "Białej Ścieżki"

 ODOSOBNIENIE Białej Ścieżki

 SamoUświadomienie Cielesne - treningi adeptów "Białej Ścieżki"

 Materiały Szkoły Wyzwolenia (nagrania na pendrive)

 ZAPISY DO SZKOŁY WYZWOLENIA

 Kto może uczestniczyć w 3-miesięcznym Stażu Białej Ścieżki

krok1
krok2
krok3
krok4
kto
bottom of page