top of page

Ceremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI"
Spotkanie otwarte (ogólnodostępne)

"Twoja osobista wibracja lub stan energetyczny jest mieszanką skurczonych lub rozszerzonych częstotliwości twojego ciała, emocji i myśli w danym momencie. Im bardziej pozwalasz swojej duszy świecić przez ciebie, tym wyższa będzie twoja osobista wibracja"

Penney PeirceCeremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI" to doświadczenie energetyczno-duchowe, dotykające różnych poziomów naszego istnienia: ciała, energii, Świadomości, Ducha i Duszy. To wspólna modlitwa/medytacja i spotkanie w grupie Jasnych Dusz, wspierane przez głębokie i uzdrawiające frekwencje/energoinformacje, słyszalne i nie słyszalne, widzialne i niewidzialne.

W trakcie Ceremonii będziemy pracować zarówno wspólnie, jak i indywidualnie (na swoim osobistym miejscu), łącząc się jedną ideą uzdrawiania i harmonizowania poprzez częstotliwości Duchowych Światów Pierwotnej, Źródłowej Macierzy.

Nasze Wyższe Ja i Dusze spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu głębokiej fali dźwiękowej niezwykłych instrumentów z Tybetu i Nepalu. Całe doświadczenie chronione będzie Modlitwą, wypełnione Błogosławieństwem i Wolą Wyzwolenia z iluzji.

 

CEREMONIĘ TWORZĄ

DŹWIĘKI INSTRUMENTÓW (misy, gongi, bębny, grzechotki itp),

- OCZYSZCZANIE (kadzidła, żywice, zioła, Woda Życia),

- ŚWIĘTE SŁOWO (medytacja, modlitwa, relaksacja).

Przestrzeń będzie zabezpieczona energetycznie i chroniona modlitwą i Świętym Tytoniem oraz ziołami.
Ceremonia jest połączona z oczyszczaniem energetycznym!
Przygotuj się więc na zapachy dymu ziołowego, olejków eterycznych i żywic.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

KRĄG PROWADZONY PRZEZ: Indi Paletko

WsółKreacja i wsparcie: JanCzarek Reszetyłło

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 

 

TERMINY:

30 czerwca 2023: MALOKA Staniątki (małopolska)

Spotkanie otwarte (ogólnodostępne)

piątek, godz. 18:00-22:00

Donacje MALOKA STANIĄTKI: 

- Ceremonia dla wszystkich: 250 zł

- Ceremonia dla adeptów BIAŁEJ ŚCIEŻKI150 zł
- 1 nocleg:
70-80 zł (zależnie od pory roku)

Donacje INNE LOKALIZACJE (Polska): 

- Ceremonia dla wszystkich: 350 zł

- Ceremonia dla adeptów BIAŁEJ ŚCIEŻKI250 zł
- 1 nocleg:
100-150 zł (zależnie od ośrodka)

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE:

MALOKA Staniątki
Indi i JanCzarek

tel. 577 658 888
e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

INNE LOKALIZACJE (Polska)
JanCzarek, tel. 798 722 216

e-mail: czarekprawda@gmail.com

 ZASADY UCZESTNICTWA W KRĘGACH I NA CEREMONIACH 

1. Uczestnicy spotkań NIE MOGĄ posiadać przy sobie technologii SMART i BEZPRZEWODOWEJ (telefonów tego typu, zegarków, słuchawek). Zapraszamy na spotkania przede wszystkim istoty, które w ogóle nie stosują tego typu technologii w swoim życiu.

2. NA TERENIE CAŁEJ MALOKI STANIĄTKI OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, GPS, ZEGARKÓW ELEKTRONICZNYCH O SILNYM PROMIENIOWANIU, TECHNOLOGII BEZPRZEWODOWEJ itp. MALOKA ZACHOWUJE WYSOKĄ JAKOŚĆ PRZESTRZENI, UTRZYMUJĄC ZDROWY EKOSYSTEM I WYSOKĄ JAKOŚĆ ENERGETYCZNĄ.

3. Indi pracuje tylko dla istot NIEzaszczepionych na C19, z wyjątkiem intensywnie rozwijających swoją duchowość i świadomość, zaszczepionych Przyjaciół Maloki. Więc na Kręgi i Ceremonie zapraszamy tylko istoty wolne od tej technologii.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zalecam 1-2 dni lekkiego postu (przed i po), a tydzień wcześniej - odstawienie wszelkich używek (kawa, herbata, cukier, TV, filmy, zioła palone, mięso, nabiał, leki chemiczne, obgadywanie, złość) i picie większej ilości żywej wody (nie mineralnej!) oraz ziół. 
WAŻNE! Przed spotkaniem (co najmniej 2-4 dni) NIE KORZYSTAJ z innych terapii, bioterapii, ceremonii, festiwali, warsztatów itp. Unikaj dużych skupisk ludzkich, a najlepiej - przed samą Ceremonią udaj sie na 2 godziny do lasu. Niech Twoja energia będzie nienaruszona, pozbawiona mocnych wpływów zewnętrznych i energii, które mogą wpływać na przestrzeń i pozostałych uczestników.

Przyjdź przygotowany/przygotowana. Przed koncertem oczyść ciało i umysł (weź kąpiel z esencjami eterycznymi i solą kamienną oraz sodą, ubierz się ceremonialnie, ale luźno i naturalnie - nie zakładaj syntetycznych ubrań!).

bottom of page