top of page

Ceremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI"
Spotkanie Podstawowe i Średniozaawansowane

"Twoja osobista wibracja lub stan energetyczny jest mieszanką skurczonych lub rozszerzonych częstotliwości twojego ciała, emocji i myśli w danym momencie. Im bardziej pozwalasz swojej duszy świecić przez ciebie, tym wyższa będzie twoja osobista wibracja"

Penney PeirceCeremonia "UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJI" to doświadczenie energetyczno-duchowe, dotykające różnych poziomów naszego istnienia: ciała, energii, Świadomości, Ducha i Duszy. To wspólne doświadczenie szamańsko-duchowe i spotkanie w grupie istot z Esencją, wspierane przez głębokie i uzdrawiające frekwencje/energoinformacje, słyszalne i nie słyszalne, widzialne i niewidzialne.

W trakcie Ceremonii Pracujecie zarówno w Jednym Polu, w kręgu, jak i indywidualnie (każdy na swoim osobistym miejscu), łącząc się jedną ideą oczyszczania, uzdrawiania i harmonizowania poprzez częstotliwości Duchowych Światów Pierwotnej, Źródłowej Macierzy.

Nasze Wyższe Ja i Dusze spotkają się we wspólnej, bezpiecznej przestrzeni, aby dokonać osobistych transformacji w polu głębokiej fali dźwiękowej bębnów, grzechotek oraz niezwykłych instrumentów z Tybetu i Nepalu.

Jednym z głównych elementów tego procesu jest Dar Słowa i Dźwięku, jaki niesie Indi - jego zadanie to oczyszczenie Jaźni, pola energii oraz ciał mentalnych, emocjonalnych i duchowych.

W pierwszej części Ceremonii odbywa się oczyszczanie energetyki i świadomości uczestników oraz przygotowanie do dalszej Pracy, aby transformujące wibracje z części drugiej, głębiej, lepiej i pełniej dokonały wewnętrznej tr
ansformacji i właściwego kodowania wyższymi częstotliwościami. Następnego dnia odbywa się Spotkanie Integracyjne oraz Sharing w Kręgu (dzielenie się Słowem, JasnoRozpoznaniem i Energią).


Całe doświadczenie chronione jest opiekuńczymi Żywiołami Matki Ziemi, prowadzone przez Wielkiego Ducha i wypełnione intencją i osobistą Wolą Wyzwolenia z iluzji.
Nadzór nad całym procesem energetycznym sprawuje Indi, a jej Wyższy Aspekt Duchowy (Iannai) prowadzi wszystkich poprzez Przekaz i wskazania duchowe.

 

CEREMONIĘ TWORZĄ

DŹWIĘKI INSTRUMENTÓW (misy, gongi, bębny, grzechotki, Skrzydła),

- OCZYSZCZANIE (kadzidła, żywice, zioła, kryształy, żywioły oraz silne Pole Indi),

- ŚWIĘTE SŁOWO (medytacja, modlitwa, PraWieda i Prawda o tym "Jak Jest" oraz Sharing)

- INTEGRACJA i SAMOŚWIADOMOŚĆ (wspólna Praca kolejnego dnia)

Przestrzeń jest zabezpieczona energetycznie i chroniona modlitwą i Świętym Tytoniem oraz czystym i wypracowanym Polem Ochronnym Maloki Staniątki.
Ceremonia jest połączona z oczyszczaniem energetycznym!
Przygotuj się więc na ewentualne mocne doświadczenia ciała, umysłu, emocji, energii oraz następującej później transformacji.

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤
 

POŁĄCZENIE Z WIELKIM DUCHEM I PROWADZENIE: Indi Iannai

WspółKreacja i Wsparcie: Ludzie Białej Ścieżki

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ 

 

TERMINY:

6/7 września 2024: MALOKA Staniątki

 

GODZINY:
 OTWARCIE MALOKI W DNIU CEREMONII - 16:00
(jeśli przyjeżdżasz z daleka i chcesz przybyć wcześniej - ustal to z nami przed Ceremonią)

❤ CEREMONIA - startujemy o godz. 18:00 i tego samego dnia kończymy między 22:00 a 23:00
(abyśmy zaczęli punktualnie, przybądź na miejsce minimum 30 minut wcześniej)
❤ SPOTKANIE INTEGRACYJNE i SHARING W KRĘGU - następnego dnia po Ceremonii, 9:30
(jest to kontynuacja Pracy z dnia poprzedniego i stanowi element całego procesu)

 ZAMKNIĘCIE MALOKI PO SHARINGU - 13:00
(jeśli chcesz nam pomóc uporządkować przestrzeń Maloki, zostań z nami pół godziny dłużej)
 

ZAPISY oraz INFORMACJE TECHNICZNE

Niezbędne szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.maloka.pl/zapisy-informacje-2

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zalecam 1-2 dni lekkiego postu (przed i po), a tydzień wcześniej: odstawienie wszelkich używek (kawa, herbata, cukier, TV, filmy, zioła palone, mięso, nabiał, leki chemiczne, obgadywanie, złość) i picie większej ilości żywej wody (nie mineralnej!) oraz ziół. 
WAŻNE! Przed spotkaniem (co najmniej tydzień!) NIE KORZYSTAJ z innych terapii, bioterapii, ceremonii, festiwali, warsztatów itp. Unikaj dużych skupisk ludzkich, a najlepiej - przed samą Ceremonią udaj sie na 2 godziny do lasu. Niech Twoja energia będzie nienaruszona, pozbawiona mocnych wpływów zewnętrznych i energii, które mogą wpływać na przestrzeń i pozostałych uczestników.

Przyjdź przygotowany/przygotowana. Przed spotkaniem oczyść ciało i umysł, ubierz się ceremonialnie, ale luźno i naturalnie - nie zakładaj syntetycznych ubrań, ani nie używaj mocnych zapachów!.

bottom of page