top of page

SPOTKANIE POMIĘDZY ŚWIATAMI
Sesja kontaktu z bliską Ci istotą, która "przeszła na drugą stronę"

"Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie."
Michael Buchberger

 

Kiedy odchodzi bliska nam istota, stanowi to dla nas jedno z najgłębszych doświadczeń naszego życia, przybierając różne formy, zależnie od stopnia naszego zaangażowania, bliskości i zażyłości, jaka łączyła nas z bliskim, a także od poziomu naszej świadomości i rozumienia procesów, jakie zachodzą na planie ziemskim i poza nim...

Najczęściej czujemy ogromne cierpienia, niezgodę i głęboką rozpacz - jest tak szczególnie w przypadku bliskich szczególnie z nami połączonych, tworzących bliskie relacje oparte o miłowanie i przyjaźń.

Bywa i tak, że proces pożegnania z bliskim staje się dla nas momentem "małego przebudzenia", które otwiera nas na świat duchowy, pozwala przyjrzeć się własnemu życiu, priorytetom i naszemu stosunkowi do życia jako Daru, głębszemu pojmowaniu śmierci ciała, jako procesu PRZEJŚCIA w inną formę istnienia, wieczności Duszy i duchowej samoświadomości.

Ja również przechodziłam przez ten proces i gdybym miała wówczas przy sobie kogoś, kto pomógłby mi pojąc naturę tego doświadczenia, a także udostępnił mi możliwość jeszcze jednego kontaktu, osobistego spotkania z moimi ukochanymi - byłoby mi o wiele łatwiej przejść ten proces i nie zatopić się w cierpieniu.
Dlatego dzisiaj, kiedy moje Przebudzenie Świadomości doszło już do punktu, w którym mogę kontaktować się z tzw "zaświatami", podróżować na planach astralnych, duchowych i kosmicznych - ofiaruję taką pomoc Tobie.

Pamiętaj, że Dusze istnieją nadal, poza ciałem i naszym wymiarem, podróżują we Wszechświecie i nadal doświadczają.

Często nasza nieuzdrowiona, nieoczyszczona energia emocjonalna może niepotrzebnie zatrzymywać Duszę blisko planu ziemskiego, co blokuje dalszą duchową podróż bliskiej nam istoty.

Dusze po przejściu na drugą stronę mogą również "utknąć" w różnych przestrzeniach (stworzonych przez negatywne istoty jako pułapki na nasze Źródłowe Esencje) - więc Twoja Praca może pomóc takiej Duszy wyjść z tego obszaru i przenieść się do Wyższych Przestrzeni, wyżej wibrujących światów.
 

W trakcie sesji będziemy poszukiwać Duszy bliskiej Ci istoty (dziecka, partnera, członka rodziny), która zmieniła formę istnienia i przeszła na Drugą Stronę rzeczywistości i komunikować się z nią. Ponieważ jestem Medium, mogę kontaktować się z Duszami ludzkimi, zarówno istot żyjących, jak i tych, które opuściły już powłokę ludzkiego ciała. 

Możesz w trakcie tego spotkania rozwiązać dawne, nie dokończone tematy, pożegnać się we właściwy sposób, rozwiązać stare umowy energetyczne, poczuć energię i Serce Duchowe bliskiej Ci istoty. 

Możesz również sprawdzić, w jakim stanie i w jakim miejscu znajduje się ta istota, a także pomóc jej PRZEJŚĆ do wyższych, duchowych poziomów Universum (Omniversum).

Takie spotkanie często jest niezwykle ważnym momentem, który pomoże Ci złagodzić smutek, rozpacz, cierpienie, zrozumieć dlaczego doszło do tego rozstania oraz oczyścić swoje emocje.

Pamiętaj, że to może być bardzo wzruszające spotkanie, przygotuj się więc do tego wcześniej i postaraj się pozostać w stanie rozszerzonej świadomości, harmonizując swoje pole emocjonalne, na tyle, na ile to możliwe...

Moja Praca służy przede wszystkim Duszom, dlatego najważniejsze jest właściwe uzdrowienie tej sytuacji i pomoc Duszy bliskiej Ci istocie w dalszej, harmonijnej i spokojnej duchowej podróży.

************************************

Przed sesją prześlij zdjęcie bliskiej istoty (najlepiej jak najstarsze), datę jej/jego urodzenia i datę Przejścia, a także oficjalne dane oraz używane na co dzień zdrobnienia/pseudonimy.

Spotkanie trwa ok. 1 godziny. Ponieważ będę kontaktować się ze światem i energią niefizyczną - muszę wejść w pewną formę transu i połączenia (synchronizacji, również z Twoją świadomością), aby połączyć się bezpośrednio z bliską Ci istotą.
Sesja odbywa się online, na platformie ZOOM - link do spotkania otrzymasz mailem.
PRZED sesją:
- dopilnuj, aby nikt nie przeszkadzał nam w trakcie spotkania; wyłącz muzykę, zamknij drzwi;
- zadbaj o wygodne miejsce do siedzenia (z oparciem) lub leżenia, aby móc się rozluźnić;

- zadbaj o swój komfort oraz intymną atmosferę (ciepły koc, chusteczki, ulubiony przedmiot bliskiej Ci istoty);
- wyłącz telefon komórkowy (tryb OFFLINE), nie używaj technologii SMART (np zegarków);
- przygotuj i przetestuj wcześniej słuchawki z mikrofonem (abym mogła wyraźnie Cię słyszeć).

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ
 

bottom of page