top of page

Opinie o Warsztatach, Kursach, Szkoleniach, Wykładach

zywienie

Warsztaty POWRÓT NA ŚCIEŻKĘ DUSZY

u mnie sprawa wygląda tak że miałem trochę trudniejszy okres (...), Wszystko to niestety blokowało mnie przed uaktywnieniem mojego światła które już po prostu się tego domaga. Odkręcam kranik ze światłem coraz bardziej, ale wszystko to jest procesem i zabiera troche czasu. Teraz na nowo musze wykreować swoją rzeczywistość tym razem na moich warunkach i tak jak chce :) Podążam za marzeniami :) tak jak wylosowałem na warsztacie anielską kartę.

Najgorsze już za mną i teraz może być tylko lepiej (...)  Szykuję się na kolejna edycje warsztatu powrotu na ścieżkę duszy. Od momentu tego warsztatu właściwie zaczynam na nowo i praktycznie od samego początku w Polsce, chce tu zostać i tu się rozwijać tak mi mówi moja kochana duszyczka :) 
W.

-----------------
 

Wiesz, czekałam na ten warsztat..., to Twoje tematy... Widzę to jako najbardziej "Twój"  warsztat na ten czas... Wierzę, w to,  że Stwórca Cię w tym poprowadzi.

A.

-----------------

Szkolenie "Kontakt z Duszą" poszłam, aby poznać ścieżki jakie doprowadzą mnie do ponownego połączenia. Okazało się, że brak mi było podstawowej wiedzy na temat kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Tą wiedzę uzyskałam i to ona otworzyła mi wewnetrzne oczy i scaliła mnie z Duszą. Kiedy nie mamy wiedzy, nawet tak podstawowej - o nas samych, błądzimy po omacku i czasem kręcimy się w kółko. Indi pokazuje kierunek, przekazuje wiedze w sposób jasny i klarowny otwierając w Nas pokłady samoobserwacji i głębokiego czucia.
Warsztat polecam szczególnie osobom, które chcą rozwijać się duchowo, a także które są już na tej drodze, ale potrzebują upożądkowania wiedzy dla dalszego rozwoju.
Bezpośredni kontakt z Indii, z uwagi na jej głęgokie czucie i widzenie jest bezcenny i ma ogromną wartość dla dalszego rozwoju.
Polecam z całego serca

Marta Zwolińska
-----------------

************************************

 

Warsztaty SEKRETY ŚWIADOMEJ KOBIETY

Gorąco polecam każdej kobiecie wzięcie udziału w warsztacie. Wiedza przekazana przez Indi otworzyła mi oczy i uzmysłowiła jak potężną siłą jest kobieca energia i jak bardzo informacje, którymi jesteśmy karmione od dziecka odcinają nas od prawdy i od naszej mocy.

Indi wyposaża w faktyczne narzędzia i strategie, które warto zaimplementować we własnym życiu.

Ten warsztat ma potencjał, aby zmienić Twoje życie na lepsze.

Ola
-----------------

************************************

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu"

Seminarium jak zwykle bardzo inspirujące, mnóstwo nowych informacji. Wykonujecie z Izą wspaniałą pracę docierając do ludzi w dalekich zakątkach od Maloki. Ja bardzo się cieszę ze mogę mieć z Wami nieustanny kontakt chociaż online.

Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Izy z życzeniami zdrowia i nieustannego zapału do budzenia ludzi.

Jola​
-----------------


bardzo dziękuję:) falami odbierałam bardzo silną energię - przez serce - do kaszlu. Bardzo dużo wiedziałam-czułam-ja też mam wizję swoich korzeni indianskich :) ja się cieszę na zmianę - wiem że będzie bolesna i wiem że to czas pozostania dla siebie w sobie.  bardzo ciekawe - mój partner - powrót do pierwszej miłości po wdowieństwie z obu stron - używa podobnie jak Ty "suma sumarum" - zawsze się uśmiecham jak słyszę to w waszym wykonaniu:) jak tylko będę mogła wezmę udział 5go marca - ale jest kilka niewiadomych do wyjaśnienia więc jeszcze nie deklaruję. dziękuję za dziś całym sercem sciskam cieplutko
Mariola
-----------------

 

Witaj,

jeszcze raz dziękuję za wczorajsze seminarium. Już w pierwszych chwilach swymi słowami podarowałaś mi pakunek owinięty wstążką emocji. Rozpakowywał się powoli podczas trwania spotkania. Czułam, jak to co z niego wychodzi przytula każdy kawałek mojej duszy. Dziękuje za to ciepło i uściski. Odwzajemniam z nadzieją że przyjmiesz.

A.J.
-----------------
 

Dziękuję Indi za wszystko, oczyszczaj się, uwalniaj, odpocznij bo widziałam na seminarium jaka to wyczerpująca praca jest Twoja.

Dziękuję że świecisz mi latarenką, bo jest mi łatwiej iść, to bezcenne :)
(...) Dziękuję Ci, wygląda na to, że coś pięknie się zaświeciło we mnie, ociepliło również, nazwę to docenieniem Siebie. Przytulam :)

B.W.
-----------------

Hej, Indi
Jestem w trakcie odsłuchiwania Twojego Seminarium Przetrwania. (...) po prostu Wow! Dokładnie to wszystko ze mną rezonuje na 100 procent! Ja mam już 55 lat, od 16 roku życia zajmuje się rozwojem duchowym, ale do tej pory z jakichś względów „pod przykryciem„, z jakaś podświadoma chęcią, żeby mnie nie zauważono, żeby być niewidoczna (a robić swoje 😉) - dopiero teraz powoli się zaczynam otwierać. Jeśli chodzi o przygotowania do końca - to tak, przygotowuje się, ale nie na 100% bo 1- widzę to życie jako ważne, ale absolutnie nie muszę go utrzymać ponad wszystko…(tak jak Ty mówisz - Dusza i Wartości są najważniejsze) priorytetem jest raczej pomoc najbliższym niż fizyczne przeżycie. 2- myśle , ze skoro tworzymy rzeczywistość, to tworze spokój i zawsze doskonale wyjście z trudnej sytuacji… 3- przygotowuje się, ponieważ czuje to jak mój obowiązek w stosunku do życia mojego i mojej rodziny - to chce wypełnić , ale szczerze.. priorytetem jest dla mnie Dusza 4- od ca. roku zainspirował mnie Neville Goddart - prawdziwy mistyk, który jednocześnie wspaniałe potrafił wytłumaczyć prawo tworzenia rzeczywistości … (podczas wojny został wcielony do wojska- i dzięki swoim technikom - został zwolniony w honorze w roku 1943) - rozdawał swoją wiedzę za darmo… 5- od początku tego teatru - mam poczucie o co chodzi - mieszkam w Austrii - 20.02.2020 odbył się Bal w Operze (Opernball) w Wiedniu- złe się czułam oglądając ten program - przechodziły mnie dreszcze i nie wiedziała o co chodzi - po kilku dniach zorientowałam się w energii i w rytuałach - tam przeprowadzonych - w skrócie - Motto- Królowa Nocy (Mozarta) - masońska opera (ja mam duża intuicyjna wiedzę na ten temat, ale świadomie nie zbyt chce w to wchodzić …Bo to zła energia) tam zauważyłam wiele symboli - i wtedy się trochę przestraszyłam…. Wiem ze im się końcowo nie uda… Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie…jesteś wyjątkowa osoba, i masz przepiekne oczy

Lila

-----------------
 

Indi,

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w Seminarium, a szczególnie za słowa, którymi wszystko rozpoczęłaś. Potrzebowałam tego.

Odkąd pamiętam mam ogromny problem z odwagą do tego by po prostu być sobą. Różnie bywało z poczuciem własnej wartości, a już nie wspomnę o obronie własnego zdania i czucia. Jak gąbka wchłaniałam wszystko z otoczenia. Te rzeczy zaczęły się powoli zmieniać odkąd słucham Twoich nagrań. 

Seminarium trafiło w takie punkty, że już wiem jakie to wszystko ma ogromne znaczenie. Wszystko trochę bardziej ułożyło mi się w całość.

O.N.

************************************

SZKOLENIE "Ochrona i Oczyszczanie Energetyczne"

Zrobiłem oczyszczanie swojego domu i ledwo żyję. Mieszkam w domu jednorodzinnym gdzie jest duża piwnica i strych więc aż 4 duże piętra ;). Najpierw szałwią, potem kopalem, potem przeleciałem mopem. (...) Oczyszczanie energetyczne to sport dla zawodowców! ;-)

Jeszcze kolekcję swoich kamieni umyłem pod wodą i umieściłem na słońcu. Na koniec palosanto na sobie i małżonce. Masa roboty ;)

Pozdrawiam serdecznie,

Radek
-----------------

 

Przed warsztatem bardzo często dotykał mnie mocny spadek energii, wręcz można by powiedzieć, że mnie "odcinało". Pomimo dobrego odżywiania i regularnego ruchu czułam niski poziom energi czasem nie współmierny do wykonanej wcześniej pracy.
Na warsztacie dowiedzialam się jakie mogą być tego przyczyny i jak zadziałać ochronnie i profilaktycznie na każdą z nich. Wielu z nas słyszało wczesniej że dobrze jest używac np szałwi czy Palo Santo, ale w Maloce dopiero dowiedziałam się dopiero jak, kiedy, jak czesto i w jaki sposób.
Dziś używając tych technik wraz z doświadczeniami z warsztatu Kontakt z Duszą jestem pełna energii i obserwuję niesamowite wewnętrzne zmiany.
Oba warsztaty są wielką pomocą w dzisiejszym świecie zarówno na poziomie fizycznym jak i duchowym.
Polecam z całego serca

Marta Zwolińska
-----------------


Dziękuję za wartościowe szkolenie pełne merytorycznej wiedzy. Mam nadzieję, że jeszcze będą jakieś szkolenia online:)
Radek

-----------------
 

Indi, Piękna Istoto,

Twoją Wedę wchłaniałam jak gąbka. A to dopiero Poziom Podstawowy szkolenia.

Przez całe życie podświadomie robiłam różne rzeczy, które prowadziły mnie tu gdzie jestem; podswiadomie czułam, że tu mam iść, to zrobić lub to powiedzieć ... nie mogąc znaleść słownego wytłumaczenia dlaczego i po co ... coś mnie prowadzi ... 

Ty potrafisz to czucie wytłumaczyć, dlaczego tak jest, potrafisz dobrać i wyważyć słowa tak, by trafiły do nas wszystkich i na różnych poziomach ...

Jest w nas Boskie Światło, które w jakiś sposób sprawiasz, że mocniej świeci, że zaczynamy je bardziej pielęgnować w sobie poprzez wiedzę, którą nam dajesz i świadomość, którą zachęcasz do pogłebiania/podwyższania. 

I.S.
-----------------

Witaj INDI,

dziękuję za ostatni warsztat i wniesiony w nim  przekaz i wskazówki. Każde zajęcia docierają głębiej i mocniej.   (...) Zintensyfikowałem pracę z drzewami i to mi sprawia przyjemność. Doświadczam codziennie  z wdzięcznością żywiołow i to bardzo pomaga mi w procesie oczyszczania i poszerzania świadomości. Na swoim poziomie  radzę sobie jakoś z nieproszonymi bytami, energiami odrabiając z satysfakcją Twoje lekcje. Jest oczywiście wiele kwestii które mnie przerasta i których nie umiem zinterpretować lub nad nimi zapanować, które ostatnio sprawiają mi np.ból fizyczny i ograniczenia  ruchowe ale nie jestem już bezbronny i wiem że mogę to przepracować i że wymaga to czasu, wskazówek i kolejnych Twoich lekcji.

Dziekuje i pozdrawiam
B

 

************************************

Wykład "Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej"

Bardzo mi sie Pani spodobala (Wywiad "1A") i ogrom wiedzy jaki sie Pani udalo w czasie tej godziny przekazac. 

Zycze wszelkiej pomyslnosci. 

Jezeli bedzie mozliwosc powiadomienia o podobnych filmikach, to bede bardzo wdzieczna. 

A poki co biore sie za porzadki ...  w sobie :)  

Serdecznie pozdrawiam 

Bozena B.
-----------------

 

Wykład ONLINE „Energia Życia. Naturalne sposoby pozyskiwania energii witalnej” w Maloce okazał się być niezmiernie praktyczny. Te 3 intensywnie spędzone godziny wniosły dużo do moich poszukiwań na poletku poszerzania świadomości i przechodzenia do nowej rzeczywistości. Mam poczucie, że prowadząca Indi Iza Paletko maksymalnie wykorzystała każdą spędzoną z uczestnikami minutę.

W niezwykle klarowny sposób został przekazany ogrom wiedzy, którą niełatwo (a wręcz niemożliwe jest) znaleźć w innych źródłach. Prowadząca zwróciła również uwagę na ogólnodostępne informacje, które nie są prawdziwe! Otrzymałam wiele praktycznych wskazówek (porad, technik, informacji dotyczących suplementacji), które mogłam zastosować tuż po wykładzie.

Szczególnie zainteresowały mnie zagadnienia dotyczące Pol Torsyjnych i Energii Witonowej. Wyjaśniło mi się, dlaczego dobrze się odżywiając, oddychając, ćwicząc, medytując nie byłam w stanie zapewnić sobie pokładów energii witalnej. Dodatkowym atutem była luźna atmosfera podczas wykładu oraz możliwość swobodnej interakcji z prowadzącą.

Jednym słowem: wykład otwiera klapki na oczach, uzmysławia prawdy, które kiełkują gdzieś we mnie, w mojej podświadomości... – pozwala im dojść do sfery świadomej. Z niecierpliwością czekam na część drugą.

Ania
-----------------


Twój wykład to taki majstersztyk, że naprawdę warto puścić to dalej w świat. Wczoraj myślałam sobie, że to jest jakaś przepaść - wykłady na studiach czy kursach a to, w jaki sposób Ty i  jaki rodzaj wiedzy Ty przekazujesz,  i jak Ty potrafisz inspirować ludzi...
A.
-----------------

 

To intuicja właśnie mi podpowiada, żeby jeszcze słowo napisać.

Obejrzałem na Waszej stronie wykład z Krakowa na temat pozyskiwania energii.

Ja jestem supersensoryczny energetycznie i jeżeli coś u kogoś energetycznie „nie gra”, natychmiast to wyłapuję. Większość podobnych wykładów muszę z tego powodu wyłączyć po kilku sekundach, z innymi rzeczami podobnie. Tutaj obejrzałem cały film i się zdziwiłem, że przez cały czas było czysto. Dodatkowo - na ile mogę ocenić - jest wysoki poziom merytoryczny, wykład zborny, ciekawy, bez zbędnych wątków, wszystko w jednym strumieniu, bez drugiego dna.

Tak że z mojej strony gratulacje i wyrazy szacunku

Jacek

************************************

 

KURS Świadomego Żywienia w/g Medycyny Chińskiej

Kurs Świadomego Żywienia wg Medycyny Chińskiej zmienia życie, dosłownie. Każdy, komu nie obca jest chęć zadbania o swoje zdrowie i o zdrowie swoich najbliższych nie przejdzie obok tej wiedzy obojętnie. Na kursie dostaliśmy olbrzymią ilość informacji o zdrowym żywieniu, o tym w jaki sposób różne choroby i dolegliwości pojawiają się w ciele i co ma do tego sposób naszego odżywiania.

Do czasu szkolenia żyłam w przekonaniu, że odżywiam się całkiem zdrowo. Niestety, spożywanie produktów które są powszechnie uznawane za zdrowe, to jeszcze za mało, żeby można było uznać odżywianie za zdrowe. Jest wiele innych, bardzo ważnych aspektów, o których dowiedziałam się na kursie, które trzeba wziąć pod uwagę, planując swoje posiłki. Lekceważąc to, narażamy się na choroby i różne dolegliwości.

Ta wiedza jest tak ważna i wydaje się tak elementarna, że każdy powinien ją mieć. Oczywiście kluczowe jest wprowadzanie jej w życie, co nie jest prostą sprawą, bo wymaga porzucenia tego co znane i co wygodne. Jednak każdy, kto chce zadbać o siebie, nie będzie miał problemu z podjęciem działania. U mnie zmiany już trwają, oczywiście na lepsze :-)

Joanna

-----------------
 

Na początek chciałam Ci podziękować za szkolenie

Wniosłaś nim dużo spokoju i porządku w moje myślenie.
(...) Chciałabym zapisac się na następny kurs, czy mogłabym dostać informację przed o zapisach, masz jakiś newsletter?

A.P.

-----------------

Dziękuję  za wczorajszy warsztat, bardzo pomocny i dużo dający:) 
(...) pochwalę się, że bardzo dużo gotuję wg Kuchni 5 Przemian, inspiruję innych i świetnie się tym bawię i czuję:) 
Pozdrawiam, 

M.S.
-----------------

(...) świetne były te zajęcia niedzielne - wreszcie zrozumiałam o co chodzi w dietetyce chińskiej. Książki jakoś dla mnie gmatwały sprawę. No i pewnie nie uwierzysz, ale od dwóch dni jem śniadania ciepłe według zaleceń i przymierzam się do obiadów. 
Pozdrawiam ciepło,

M.K.
-----------------

Witam,
choć odżywianiem wg 5 przemian interesuje się już dość długo i wiele rzeczy wiedziałam to fajnie było uczestniczyć w warsztatach:)
Bardzo mi dużo pomógł rys yin i yang i umieszczenie na nim 5 przemian.
Teraz bardziej mi zależy na doświadczeniach osobistych, wymianie ich z tymi co stosują zasady. Będę wdzięczna za info odnośnie warsztatów dla zaawansowanych (...).
Od wczoraj pije herbatkę z ziół. Piję zioła (rozmaryn, lipa, kwiat bzu, liść mailny itd.) i jest mi bardzo ciepło! dzięki za przepis:)
pozdrawiam serdecznie

B.S.

-----------------

Hej
Dzieki wielkie za warsztaty...naprawde duzo z nich wynioslam...(nie wychodzę z domu bez skarpet:P)
Pozdrawiam cieplo

K.S.
-----------------

cześć Iza, dzięki za możliwość wzięcia udziału w warsztatach, oczywiście duża dawka nowej wiedzy. Wiedza o przeziębieniach na pewno bardzo się przyda. Generalnie czym dalej w las tym więcej drzew i dużo jeszcze wiedzy do uzupełnienia (...)
z pozdrowieniami 

M.J.

-----------------

Jestem bardzo zadowolona. Gotuję wg 5 przemian i to jedzenie smakuje zupełnie inaczej, a ciało dostaje energię. Wierzę, że będzie 2 stopień i czkam na niego. ;) (...)
Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów kulinarnych na nowej drodze odkrywania 5 przemian.
Serdeczności

Madzia Jeż

-----------------
 

Szkolenie wspominam bardzo pozytywnie, w ogole ciesze się ze ide w kierunku duchowosci i mogę poznawac takie ciekawe osoby jak wy ☺
Wlasnie ugotowalam zupe grochowa z grzybkami od razu na wzmocnienie nerek i do tego na wodzie szungitowej wiec rewelacja smakuje pysznie!
Sciskam i pozdrawiam goraco!
Do zobaczenia,

Malgosia

-----------------
 

Witam Wszystkich ciepło :) 

W końcu znalazłem czas i przestrzeń w sobie,  na podzielenie sie z Wami  moimi odczuciami względem warsztatu świadomego żywienia i tego co stało i dzieje się po nim.
(...)

Miałem już troche do czynienia z tematem i nie sądziłem że ten warsztat wniesie tak dużo do mojej przestrzeni, przede wszystkim obnażył masę błedów i niedociągnięć, mogę śmiało powiedzieć że pomimo tego że wcześniej uczestniczyłem już w tym warsztacie, to tak naprawde dopiero kolejne podejście zaowocowało trwałą zmianą świadomości.

Całkowicie zmienił sie mój sposób patrzenia na siebie i innych. Jestem bogatszy o świadomość bycia jednością z moim ukochanym bioskafandrem. Wcześniej skupiałem sie bardziej na Duchu i sferach transcendentalnych, była to ucieczka przed podjęciem odpowiedzialności za (...) ciało. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję  Wam i do zobaczenia na kolejnych warsztatach czy w "kolejnych okazjach" do przebudzenia świadomości :)) 

Czarek.

-----------------
 

Witaj :-)

Już  po sobotnich warsztatach ugotowałam zupę  wg pięciu przemian i jest tak do dziś, trzymam się dzielnie i gotuję wg tych zasad.  W kuchni powiało świeżością :-)

Odzyskałam na nowo radość w przygotowaniu posiłków.  Przestawiłam myślenie i  już nie sprawia mi problemu przyporządkowanie  przypraw czy produktów do odpowiedniego żywiołu. Nie są mi już nawet potrzebne  "kolorowe pudełeczka z przyprawami wg żywiołów" , które jeszcze w weekend wydawały mi się  koniecznością. Kupiłam książeczki podzielone na pory roku z przepisami wg 5 przemian, ( aby się zainspirować )   i tworzę też własną książeczkę kucharską ulubionych naszych potraw,ale wg 5 przemian.

Wspaniale ,że kilka miesięcy temu trafiłam na " Lokalnego Rolnika" który dostarcza co tydzień ekologiczne warzywa . Połączyłam więc zdrową  żywność, z kuchnią 5 przemian i z energią miłości , a takie posiłki nie mogą nie smakować . Myślę,że już nie wrócę do poprzedniej "kuchni" . Od kiedy staliśmy się świadomymi ludźmi nasza kuchnia przechodziła kilka transformacji,ale ta zrobiła sporą rewolucję. Dziś nawet zakupiłam 20 ekologicznych przypraw. W  kuchni 5 przemian przyprawy  są  koniecznością,aby przechodzić do kolejnego żywiołu. Będę więc eksperymentować ze smakami . Najważniejsze też, że mężowi bardzo smakuje, czego się troszkę obawiałam, bo zmienił się całkowicie smak potraw stosując większą ilość przypraw.

Czujemy dużą różnicę w samopoczuciu ,a to najważniejsze :-)

Inspiruję innych  do zmian  i  wzięcia udziału w kursie u Izy.

Pozdrawiam serdecznie

A.

-----------------
 

Witajcie,

jestem dwa dni po warsztatach z gotowania wg 5 przemian a już trzy potrawy ugotowałam, z czego dwie mi wyszły pyszne :)

Odzyskuję frajdę z gotowania!
A.P.

 

************************************

KURS Chi Kung (Qigong)

Cieszę się,żę do Ciebie trafiłam, Dużo wiedzy-fantastycznie przekazanej. Wiele rzeczy już wiedziałam,ale z zastosowanie było gorzej  :(.

Teraz dostałam pozytywnego kopa - obecnie jestem na etapie rezygnacji z kawy. Jest to trudne,bo kawę po prostu lubię.

Dalej działam do przodu.

Mam nadzieję,że 2 stopień Qi Kung się odbędzie.

Spokojnego dnia :)))

Ela
-----------------

 

Indi, bardzo dziękuję za niezwykle inspirujące warsztaty Qi kung, myślę że otworzyłaś przede mną właściwe drzwi.. tego w tej chwili potrzebuję i mam nadzieję, że wytrwam (a zapał mam na ogół słomiany, niestety).
Miłego dnia i mam nadzieję do zobaczenia...

Jola

-----------------

Dzień dobry
Dojechałam szczęśliwie do domu, na trochę drżących nogach (nogi słabe - wstyd i hańba), dziękuję za spotkanie, jestem zakochana w Chi Kung i pełna podziwu dla Ciebie, od jutra 30 dni z oddychaniem brzusznym, przysiady przy drzewie które się na to zgodzi, dam znać za miesiąc jak mi poszło.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego
Dziękuję

A. K. P. 

-----------------
 

Bardzo dziękuje raz jeszcze za świetne podstawy Czi kung, bardzo spójny i przejrzysty przekaz, macie fajną atmosferę i pozytywną wibrację. Bardzo mi się podobało, niestety nie moge przyjeżdżać na regularne zajęcia ale z pewnoscia jeszcze się zjawię na kurs. Pozdrawiam ciepło

Agata 

-----------------
 

Miałam przyjemność uczestniczyć w jednodniowych warsztatach pierwszego stopnia Chi Kung w Maloce Staniątki. Maloka to dobre miejsce z przyjazną atmosferą i piękną energią. Będzie się tu komfortowo czuł każdy, bez względu na wiek i płeć. 

Nauczycielka przez wielkie N - Indi Iza Paletko - osoba mądra, bystra, ciekawa, z ogromną wiedzą, którą w przystępny sposób potrafi przekazać. 

Będę tam na pewno jeszcze wiele razy.

Polecam z całego serca.

Agnieszka Kobryń Pietrasiewicz

************************************

Warsztaty "Energia Zaklęta w Kamieniu"

Moja przygoda z wiedzą dostępną w Maloce Staniątki przedstawianą przez niesamowitą i nieporównywalną z innymi istotami Indi rozpoczęła się szkoleniem o Energii zaklętej w minerałach. Z punktu widzenia laika można by pomyśleć - jaka energia w twardym nieruchomym i niezmieniającym się kamieniu, a jednak umysł techniczny podpowiadał, że przecież w komputerach, zegarkach i całej elektronice zapisujemy dane na materiale będącym kwarcem, a kwarc (czyli piasek), to też kamień, a skurczybyk ma możliwość zapisywania i przechowywania dla nas informacji... no to co się za tym kryje.... czemu wiele obrzędów i dawnych tradycji wykorzystuje kamienie, a obecnie sprowadza się je głównie do jubilerskich błyskotek.

Na te nurtujące pytania szkolenie odpowiedziało z naddatkiem i zostałam wyposażona w sprzymierzeńców, strażników i „pomagaczy” w wielu dziedzinach życia wraz z praktyczną umiejętnością pracy z nimi (oczywiście trzeba mocno przepraktykować żeby utrwalić). W tym roku będę uczestniczyć ponownie w szkoleniu żeby móc doszlifować warsztat i oczywiście nie mogę się już doczekać na warsztat zaawansowany!

Paulina

-----------------

Witaj Iza,

Dzięki za pomocne materiały i wszelkie informacje w temacie minerałów :-) Twoja wiedza jest bardzo cenna.

Cieszy mnie że jest plan na następne warsztaty, będzie to dla mnie dodatkowo motywacja żeby się w ten temat głębiej wdrożyć i uczynić praktyką dnia codziennego :-)
E.
-----------------

 

Czesc Iza,

(...)

Jestem Ci bardzo wdzieczna, ze moglam uczestniczyc w tak wpanialym doswiadczeniu, tym bardziej ciesze sie na druga czesc warsztatu:)

Pozdrawiam Cie serdecznie:)

A.

-----------------
 

Jestem Ci wdzięczna za to co dla mnie zrobiłaś . Chętnie spotkam się z Tobą na kolejnym warsztacie bo wiedza ta jest dla mnie bezcenna😍

Pozdrawiam 

B.

chikung
kamienie
energia_zycia
seminarium
dusza
ochrona
kobiety
bottom of page