Cykl Wykładów "Wstęp do Wyzwolenia"

"Aby zaakceptować prawdę, musisz użyć swojej wolnej woli i wolności myślenia. Nie pozwól aby Twój umysł został schwytany w pułapki religijnych i naukowych paradygmatów. Religia i nauka są prostymi formami kontroli, stworzonymi na długo przed Twoimi narodzinami. 

Poprzez fakt, iż przyszedłeś na świat na tej planecie, twoje wychowanie opierało się o przynajmniej jedną z tych form kontroli. Naturalnie z tego powodu, przez całe Twoje życie okłamywano Cię w sprawie rzeczywistości, w której przyszło Ci żyć”
 

 

Wykład o tym JAK JEST NAPRAWDĘ.

Spotkanie dla ludzi budzących się z uśpienia, gotowych na zmianę, aktywnie poszukujących "prawdy obiektywnej" o tej rzeczywistości oraz dla tych, którzy odczuwają wewnętrzną potrzebę wydobycia się z iluzji tego świata.

W trakcie wykładu przedstawię/omówimy pakiet podstawowych informacji o kluczowych tematach dla wzrostu Świadomości.

Wiele tematów może być "kontrowersyjnych", ponieważ całe zachodnie społeczeństwo od urodzenia jest poddawane programowaniu umysłu. Dlatego też porzucenie określonych poglądów, schematów myślowych, czy koncepcji na temat rzeczywistości bywa niezwykle wymagające - nierzadko wymaga kilku lat pracy własnej, poszukiwań, właściwego szkolenia i wsparcia w utrzymaniu kierunku i czystości pojmowania.
Nie ma znaczenia jednak, czy spotkanie z nową "wizją" rzeczywistości będzie łatwe, czy trudne, wyzwalające, czy przygnębiające - ważne, że wykonany zostanie pierwszy (lub kolejny) krok w kierunku Wyzwolenia.

-------------------

PS. w trakcie wykładu i pod jego koniec (zwłaszcza w części nieoficjalnej) - mile widziane będą pytania, ponieważ cenne jest poszukiwanie i odkrywanie prawdy (możesz przygotować je wcześniej, jeśli niektóre tematy szczególnie Cię nurtują). 
Bracie, Siostro - nie prowadzę jednak dyskusji z Ego. Szkoda na to czasu, mojego i innych. W przestrzeni tego wykładu będą poruszane trudne tematy i nie potrzebujemy tracić czasu i energii na nic, co jest zbędne. Należy zrobić wszystko, aby nie blokować przepływu kluczowych dla naszego wyzwolenia informacji.

„Ego jest tym "czymś" w twojej podświadomości. Gdy już je rozpoznasz może wydawać Ci się, że ono jest tym co Cię kontroluje. Ale to ty możesz je kontrolować. (…) Choć póki co jesteś całkowicie więźniem tej samoświadomej jaźni. Teraz chodzi o to, że ani Twój umysł, ani Twoje ego nie chce pozwolić Ci tego jasno zrozumieć. Ego jest bardzo zadowolone, gdy myślisz, że ego jest tylko tą częścią Ciebie, która jest bardzo hałaśliwa i chce być zauważona. Ego chce żebyś tak myślał. Dlaczego? Bo jeśli zaczniesz widzieć ego w jego pełni, zaczniesz odbierać mu energię. Ego jest jak iluzoryczna jaźń, jest jak fantom.
Wszystkie dyskusje jakie prowadzimy sami ze sobą, całe to blablanie w głowie jest przejawem ego. Cały ból jakiego doświadczasz pochodzi z ego. Podświadomość składa się w dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach cierpienia. A całe to cierpienie pochodzi od ego”

http://patrycjuszwordpress.cba.pl/?page_id=14

 

************************************

Wstęp do Wyzwolenia - cz. I
Tematyka zajęć:

- skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy (podstawy)

- konstrukcja energetyczna Istoty Ludzkiej (w tym m.in. zakłamania propagowane przez Newa Age)

- poznanie siebie (na kilku poziomach)

- jak jesteś "zaprogramowany"

- konstrukcja umysłu

- spotkanie z ego

- wiedza i przekazy starożytnych, a sytuacja obecna

- świat Ducha, a świat Człowieka

- co tu się dzieje?

- twoja odpowiedzialność

- co się wydarza w Przestrzeni Serca

- znaczenie kontaktu z Duszą

- ścieżka przeznaczenia

- śmierć... czym jest/czym może być/czym nie jest

- techniki "systemu", którymi zarządza on rzeczywistością (podstawy)

- przykłady transformacji, która się "zadziała" (opisy przypadków)

- i wiele innych, istotnych informacji, służących przebudzeniu.

Po wykładzie - koncert gongów i mis (opcjonalnie, dla chętnych i jeśli wystarczy nam czasu).


------------------------------------------

 

Prowadząca:

Indi Iza Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli m.in. w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. 
Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.

************************************

TERMINY:

 

"Wstęp do Wyzwolenia" - cz. I

MALOKA Staniątki,  wkrótce...

---------------

"Wstęp do Wyzwolenia" - cz. II
MALOKA Staniątki,  wkrótce...

Godziny: 
16:00 - 19:00 - część formalna
po godz. 19:00 - krótka przerwa i koncert (opcjonalnie)
po koncercie - możliwość kontynuacji (część nieformalna, tylko dla zaangażowanych poszukiwaczy prawdy).
To, czy część nieformalna się odbędzie zależeć będzie od energii grupy, zakresu pytań, otwartości na głębszą penetrację tematu.W trakcie wykładu przewidziane są przerwy na herbatę i lekkie posiłki (na sali dostępne będą herbaty, zioła itp).
W czasie trwania spotkania niezbędne jest zachowanie czystości energetycznej (unikamy używek: alkoholu, kawy, środków odurzających, papierosów i mięsa). 

Ważne - ubierz się wygodnie, siedzimy bowiem na podłodze (na poduszkach do medytacji).

Dla osób z problemami zdrowotnymi dostępne są również pufy i krzesła.


Dobrowolna donacja: jak czujesz (sugerowane 82 zł - zgodnie z zasadami numerologicznego zarządzania rzeczywistością; szczegóły w trakcie spotkania)

Wstęp - tylko dla osób zaufanych, świadomych, poszukujących, gotowych na zmianę paradygmatu.
Jeśli należysz do takich osób - prześlij swoje zgłoszenie mailem.

Kontakt i rezerwacja miejsc:

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com
tel. 577 658 888

ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC - KONIECZNE SĄ REZERWACJE.
Proszę, dokonuj rezerwacji w sposób przemyślany, aby nie blokować miejsca dla innych.


Do zobaczenia - do usłyszenia!

 

© 2018 by Maloka.pl

www.maloka.pl

SZKOLENIA: tel. 577 658 888 maloka.szkolenia@gmail.com

TERAPIA: tel. 796 871 888 maloka.kontakt@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now