Koncerty, Kręgi, Ceremonie

"Modlitwa to odwaga zbliżenia się do sacrum poprzez szept, słowo, myśl."
Zyta Rudzka

Codzienna rutyna życia często niewiele ma wspólnego z sednem naszego istnienia - z naszą Duszą... 

Biegniemy przez czas i wydarzenia, niezmiennie poszukując szczęścia w kolejnych doświadczeniach, rzeczach, osobach, miejscach. Nadajemy rozpęd życiu, snując marzenia i sny o ich spełnieniu. Śnimy też o chwilach, które odeszły i o tych, które może nam przynieść przyszłość.

Kiedy więc mamy możliwość być TU i TERAZ, w sposób pełny, prawdziwy i całkowicie przejawiony?

 

Jednym z takich momentów jest modlitwa, rytuał, ceremonia. Wtedy bowiem cała nasza energia wraca do nas z naszych snów i opowieści umysłu, z naszych zastygłych w przeszłości emocji i lęku o przyszłość.To wtedy otwieramy bramę naszego Serca, aby spotkać się z Duszą i w głębokim wewnętrznym doświadczeniu nawiązać z powrotem świadomą więź z naszą "Boską Iskrą", wewnętrznym Światłem i Świadomością Wyższą.

 

Modlitwa i duchowe głębokie doświadczenia są nam niezbędne do istnienia, tak samo jak jedzenie i powietrze. Karmimy wówczas swój duchowy pierwiastek, nie pozwalając mu obumrzeć w naszym sercu i przywracając Światło naszej Świadomości. Pomimo, że nie pamiętamy o tym (bądź nie nauczono nas tego w ramach cywilizacyjnej edukacji), nie zmienia to faktu, że każdy z nas, jako Istota Duchowa, potrzebuje pokarmu również dla tej części siebie - nieśmiertelnej, czystej i połączonej ze Źródłem Duszy.


************************************

UZDRAWIAJĄCE Koncerty Gongów i Mis

 

Koncerty Gongów i Mis są "kąpielą" w wibracji o leczniczych właściwościach. Ta niezwykła forma generowania głębokich, wielotonowych dźwięków działa na wszystkie poziomy człowieka, regulując ciało, umysł, wyzwalając duszę oraz harmonizując aurę.
Koncerty, które prowadzę wyglądają nieco inaczej niż klasyczne spotkania tego typu - zazwyczaj połączone są z relaksacją i wizualizacją (uzdrawiającą, duchową, transformującą) oraz oparte o intencję na dany okres (zgodną z energią panującą w danym czasie na Planecie i w duchowych przestrzeniach świadomości ludzkich).

Koncerty, które prowadzę wyglądają nieco inaczej niż klasyczne spotkania tego typu - zazwyczaj połączone są z relaksacją i wizualizacją (uzdrawiającą, duchową, transformującą) oraz oparte o intencję na dany okres (zgodną z energią panującą w danym czasie na Planecie i w duchowych przestrzeniach świadomości ludzkich).

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

MALOKA Staniątki, wkrótce...

start 19:00 - koniec ok. 20:30


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Duchowego Wsparcia "BIAŁA ŚCIEŻKA"


Spotykamy się zarówno w Polu Wyższej Świadomości, jak i w naradzającym się coraz bardziej POLU SERCA.
Jest to spotkanie dla Istot, które chciałyby głębiej popracować nad swoją świadomością, aspektami duchowymi, etycznymi, rozwojowymi oraz otrzymać wsparcie w osobistej ewolucji i Przebudzeniu.
Będziemy tworzyć ten krąg wspólnie, dzieląc się naszą opowieścią i wewnętrznymi doświadczeniami. Dla każdej opowieści postaramy się znaleźć spirytualne rozwiązania, rozjaśnić świadomość i oczyścić serca.
W ramach Kręgu - zaśpiewamy i zagramy dla was ze zjednoczonego Pola Serca, aby popłynęła oczyszczająca i aktywująca energia. Wspólnie też odmówimy Modlitwę Tytoniu, aby zaniosła do Źródła i Siła Najwyższych nasze zawołania, prośby i przywołanie duchowego wsparcia. 
(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

MALOKA Staniątki, wkrótce...

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

 

KRĄG Z MEDYCYNĄ RAPEE "W ŚCIEŻCE TRADYCJI"

 

Krąg "W ŚCIEŻCE TRADYCJI" z Rapeé oferuje wyjątkową okazję do ponownego połączenia się z Duszą i ze swoim Wyższym Ja oraz skorzystania z wewnętrznego źródła energii, spokoju i siły woli. 

Niezależnie od tego, czy szukasz uzdrowienia fizycznego, emocjonalnego czy psychicznego, Twoja intencja jest dodatkowo wzmacniana przez energię Boskiego połączenia, które dzielisz z osobą podającą Ci Rapeé.

Poprzez okazanie świętemu lekarstwu szacunku i uwagi, na jaką zasługuje, możesz uzyskać wewnętrzny wgląd i dużą wartość z tego doświadczenia.

Rapeé jest potężnym sposobem na oczyszczenie się z negatywnej energii, pomaga też w złagodzeniu bólu i stymuluje detoksykację organizmu. 

Co istotne - Rapeé odwapnia szyszynkę i symuluje ją do produkcji DMT.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

GRODZISKO Kopaliny (Miejsce Mocy)/MALOKA Staniątki (zależnie od pogody)
15 października 2022 (sobota)

start 16:00 (spotykamy się pod Maloką) - koniec: Grodzisko ok. 23:00/Maloka ok. 21:30♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Warsztatowy "Pieśń Serca"

Czym jest Pieśń Serca? To dźwięk/wibracja Twojej Duszy. To najczystsze Piękno Wszechświata, pierwotna Esencja doskonałości, ulokowana w Tobie i stanowiąca centrum Twojego istnienia...Aby się połączyć z tą częścią siebie, nierzadko potrzebujemy wielu lat pracy własnej, scalania się ze swoją Duszą, odkrywania własnego pochodzenia, oczyszczania z ingerencji i uzdrawiania na wielu poziomach.Ponieważ jest to wielopoziomowy proces, postanowiłam dodać kolejne narzędzie do tej pracy każdego z nas, narzędzie znane i stosowane od tysiącleci w tradycyjnych ścieżkach każdego kontynentu, każdej pierwotnej kultury: Pieśń, Dźwięk, Wibrację.

(zobacz więcej informacji...)
 

TERMINY:

MALOKA Staniątki, 16 października 2022 (niedziela)
godz. 11:00-15:00


♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

Krąg Inicjacyjny Medycyny Tytoniu

 

Jest to Krąg Inicjacyjny przede wszystkim dla moich bezpośrednich uczniów, podążających razem ze mną ścieżką duchową i szamańską, którzy pragną otrzymać mocne narzędzie spirytualne, do ochrony, wzmacniania aury, oczyszczania i samouzdrawiania,

Zapraszam więc na ten warsztat osoby, które uczestniczyły co najmniej w kilku szkoleniach u mnie (związanych z duchowością i energetyką) oraz ceremoniach, które prowadzę - jest to bowiem praca zaawansowana i wymagająca szacunku, zarówno do samej Świętej Medycyny, jak i do Nauczyciela i Przekazu.

(zobacz więcej informacji...)

TERMINY:

MALOKA Staniątki, wkrótce...
godz. 10:00-17:00

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

 

"Diamenty Nowej Ziemi" Spotkanie Dusz, Serc i Świadomości


Zapraszam Cię Duszo Czysta, zapraszam Cię Serce Spokojne, zapraszam Cię Przebudzona Świadomości.

​To, jak potoczą się dalej losy naszego świata zależy... od nas samych - mamy bowiem wpływ na ciąg dalszy tej Rzeczywistości w Czasach Przełomu, szczególnie działając wspólnie, w grupach i przyjacielskich, wspierających się duchowo relacjach.

Dlatego własnie wydarza się to spotkania Istot świadomych i ukierunkowanych na duchowość, klarowanie etyki, życie zgodne z Prawdą, własną ewolucję i połączenie z Duszą. Spotkanie Diamentów, które świecą swoim pięknym Światłem i które pragną połączyć się ponownie z Matką Ziemią. 

(zobacz więcej informacji...)

TERMIN:

wkrótce...

♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡ ♡♡♡♡♡♡

 

Medytacje "Portal Serca i Nowa Świadomość"


Jesteś Istotą Duchową, przyobleczoną jedynie w cielesną powłokę. Nigdy o tym nie zapominaj. Pierwiastek duchowy bowiem stanowi sedno Twego istnienia, jest wieczny, nieograniczony i będzie trwać dalej, kiedy ciało już dawno obróci się w pył.
Dlatego niezwykle ważną częścią naszej codziennej egzystencji powinna być aktywność, która "karmi" nasz pierwiastek duchowy, stanowi pokarm Duszy. Może to być modlitwa, medytacja, intonacja mantr, kontemplacja, wewnętrzna rozmowa z Bogiem, Duszą, a nawet głęboka relaksacja.

Medytacja to lekarstwo na współczesne toksyny: chaos, lęk i pęd.
Przywraca Cię z powrotem do Centrum, do wnętrza, wskazuje kierunek i sedno istnienia. 

Naprawia chaotyczny umysł, reguluje jego procesy, oczyszcza pole mentalne i otwiera przestrzeń Ducha.
Nasze medytacje skupione będą przede wszystkim na oczyszczeniu połączenia z Duszą i aktywowaniu Pola Serca - niezwykłej energii, nieograniczonej i transformującej Mocy, która mieszka w Tobie i manifestuje się wówczas, kiedy wędrujesz przez życie w połączeniu i zgodzie w własną Duszą.

(zobacz więcej informacji...)

MEDYTACJE ONLINE ZOSTAŁY OBECNIE ZAKOŃCZONE.

Zapraszam wszystkich do odsłuchania Medytacji nagranych przez ostatnie lata, dostępnych tutaj:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLohdShuaittx8pwn5xui14L7V7s5REOls

https://podcastanielski.podbean.com/

 

Jeśli poczujesz, że Medytacje ofiarowały Ci pewną wartość - możesz odwdzięczyć się zasilając naszą filmową zrzutkę dowolną darowizną: https://zrzutka.pl/bfrxjc


Indi 

************************************

ZAPISY: 

MALOKA Staniątki
Koordynacja Szkoleń

e-mail: maloka.szkolenia@gmail.com

tel. +48 577 658 888

OSOBY ZASZCZEPIONE NA COV-19 ORAZ MIESZKAJĄCE Z OSOBĄ ZASZCZEPIONĄ NIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W WYDARZENIACH ODBYWAJĄCYCH SIĘ W MALOCE STANIĄTKI.

Jednak do Grodziska Kopaliny oraz każdej pracy w plenerze, zapraszamy również osoby mieszkające/pracujące z osobami zaszczepionymi (te spotkania odbywają się bowiem na wolnym powietrzu, więc rozprzestrzenianie patogenu poszczepiennego nie ma aż takiego wpływu na pozostałych uczestników).
 

koncert
koncert
press to zoom
Jedność i Współpraca
Jedność i Współpraca
press to zoom
Oczyszczanie Energetyczne 5
Oczyszczanie Energetyczne 5
press to zoom