top of page

ODCZYT BEZPOŚREDNI w Kręgu 

"Ludzka świadomość jest substancją niepodlegającą ograniczeniom ciała, wysoko zorganizowaną energią, zdolną do zmieniania świata materialnego."
Dan Brown
 


ODCZYT jest zaawansowaną formą JasnoWidzenia, połączoną z innymi Darami Indi, takimi jak: JasnoCzucie,  Prekognicja (wgląd w Przyszłość danej Linii Czasowej), bezpośredni kontakt z Duszą i NadDuszą, Przekaz (od aspektów duchowych danej istoty, Wyższego Ja, lub bezpośrednio od Wielkiego Ducha), rozpoznawanie wibracji, genotypu oraz indywidualnych frekwencji, Śnienie, extrasensoring perception (percepcja ponadzmysłowa) itp.

W trakcie Odczytu Indi jest całkowicie neutralna i osobiście niezaangażowana w cały proces (możesz to odbierać jako obojętność) - jest to warunkiem klarowności odczytu i obiektywności wglądu. 
To co ma zostać przekazane - zostanie wypowiedziane, taka jest zasada tego spotkania.
Nawet jeśli w danym momencie nie będziesz w stanie pojąć, czy zdekodować całej treści Odczytu - będzie on dla Ciebie nagrany, aby służyć Ci wsparciem w dalszej ewolucji. Kiedy będzie w Tobie gotowość - odczytasz cały Przekaz we właściwym czasookresie.FORMY ODCZYTU BEZPOŚREDNIEGO
Spotkanie BEZPOŚREDNIE odbywa się w Maloce Staniątki, w Kręgu przy Świętym Ogniu. W trakcie spotkania gramy i śpiewamy, aby przywołać określone, wspierające energie, oczyścić Twoje Pole i Przestrzeń oraz zsynchronizować częstotliwości. Używamy również ziół i żywic do okadzania oraz Świętego Tytoniu.


Podzieliliśmy rodzaje odczytu na 3 grupy:

1. Grupowy Odczyt w Kręgu 
W tym przypadku spotyka się kameralna grupa 2-4 istot; zazwyczaj spotkanie dotyka podobnych tematów lub zbliżonych energetycznie zakresów. Jest to Sesja dedykowana głównie dla istot, które chciałyby wstępnie poznać aktualną sytuację swojej energetyki, świadomości, duchowości, ewolucji oraz dowiedzieć się nad czym powinny pracować, jakie korekty życiowe wprowadzić i co jest aktualnie najważniejsze w ich rozwoju.
Wymiana energii (donacja) jest w tej wersji Odczytu najbardziej zrównoważona, ponieważ grupowa Praca łączy kilka istot na jednym Spotkaniu.


2. Rodzinny Odczyt w Kręgu 

Na ten rodzaj Spotkania Bezpośredniego zapraszamy dwie istoty, które stanowią parę lub rodzinę.
Zakres JasnoRozpoznania dotyczy głównie relacji jako całości, ale też indywidualnych energii, pól i świadomości i/lub wsparcia w uzdrawianiu każdego z uczestników (lub relacji/rodziny).

Jest to Spotkanie, na którym można dokonać ogólnej weryfikacji relacji, bądź sprawdzić czynniki negatywne, obciążające któregoś z partnerów, lub całą relację, czy też rodzinę.

3. Indywidualny Odczyt w Kręgu 
Jest to spotkanie wyłącznie dla Ciebie. W przypadku sesji indywidualnych, również rozróżniliśmy je, ze względu na poziom zaawansowania:
- Odczyt Podstawowy (pierwsze spotkanie tego typu oraz opcja dla istot początkujących): aktualny stan bioenergetyki; ogólne informacje dotyczące stanu zdrowia i kondycji bio-skafandra; sprawdzenie podpięć, wpływów zewnętrznych, w tym również skażenia patogenem poszczepiennym; 
podstawowy Przekaz Duchowy dla danej istoty. 
- Odczyt Zaawansowany (kolejny odczyt oraz wersja dla ludzi bardziej zaawansowanych): nieco głębsze JasnoWidzenie dla istot z bardziej wyklarowaną świadomością (które wcześniej Pracowały z Indi i dobrze znają Przekaz).
Spotkanie zawiera elementy Odczytu Podstawowego oraz dodatkowo - sprawdzenie aspektów nieuświadomionych i/lub karmicznych uwarunkowań. 

W tym przypadku możliwe jest również sprawdzenia tematu wskazanego przez uczestnika Odczytu, np:
- przyszłość projektów, planów, a nawet marzeń (które są w trakcie realizacji);
- relacje (rodzinne, zawodowe, biznesowe itp);
- osobiste odczucia dotyczące różnych spraw, powiązań, tematów;

- miejsca do życia; planów na najbliższy czas itd;
- jeśli potrzebujesz podjąć jakąś ważną decyzję - możemy sprawdzić również ten aspekt.


Indi jest Medium (łączy się dla Ciebie z innymi przestrzeniami i świadomościami, w tym Twoją własną, na innym poziomie/wymiarze), więc to, co przychodzi jako informacja i Przekaz w trakcie Spotkania, pochodzi od Sił i Aspektów Wyższych oraz bezpośrednio z Pola Wiedzy, i jest niezależne od wszelkich iluzji umysłu (najgłębszą POZAmentalną technologią Indi jest Śnienie).
Informacje i wskazania bywają często symbolicznie zobrazowane, więc będziemy je wspólnie odczytywać, dekodować i poznawać rzeczywistość właśnie w tak specyficzny sposób.

Jest to bardzo wartościowe doświadczenie dla Ciebie, w którym możesz wyjaśnić, "wyprostować" i rozświetlić Światłem Świadomości różne aspekty Twojego życia. 
W trakcie Odczytu pozostań w spokoju emocjonalnym i z wyciszonym umysłem. Wyłącz intelekt.

💗 💗 💗  💗 💗 💗   
💗 💗 💗   
Spotkanie Bezpośrednie w Kręgu jest inną formą uzdrawiania, zamiast bardziej zaawansowanej Ceremonii Uzdrawiających Wibracji, ale również jest bardzo dobrym przygotowaniem do niej oraz innych spotkań z Indi.
Odczyt w Kręgu to SZAMAŃSKA ŚCIEŻKA, gdyż taka forma Pracy bezpośredniej przywraca stare, tradycyjne sposoby kontaktu ludzi z szamanami i uzdrowicielami.
Dlatego też zapraszamy szczególnie Istoty aspirujące na Staż do Szkoły Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi".
💗 💗 💗 
💗 💗 💗   💗 💗 💗 


Aby umówić się z nami na Spotkanie Bezpośrednie:
- istoty, które pierwszy raz spotkają się z Indi, najpierw muszą odbyć spotkanie PRZEDterapeutyczne ONLINE (dotyczy to również ludzi, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie Pracowali z Indi)
- istoty, które już wcześniej Pracowały z Indi (nie dawniej niż 10-12 miesięcy) mogą po prostu umówić się na spotkanie bezpośrednie, ustalając wspólny termin.
Dla istot, które przybywają z daleka, istnieje możliwość noclegu w budynku Gościnnym Maloki.

W Kalendarzu Maloki znajdziesz aktualne terminy, jakie przeznaczyliśmy na Spotkania - zazwyczaj jest to kilka dni (od czwartku do niedzieli), dwa razy w miesiącu. Odczyt odbywa się w godzinach wieczornych i późno-wieczornych (kiedy jest najspokojniejsza energia w Przestrzeni), w specjalnie przygotowanym Leśnym Domku Maloki, w towarzystwie Świętego Ognia, kadzideł, instrumentów, starych drzew i zwierząt Maloki.
Czas trwania jednego Spotkania jest nieokreślony - trwa dokładnie tyle, ile jest potrzebne, Indi bowiem zawsze podąża za prowadzeniem Wielkiego Ducha, nie używając w tej Pracy mentalnych założeń.
Odczyt jest nagrywany, więc możesz do niego wracać wielokrotnie - czasami bowiem podpowiedzi ze Światów Wyższych są zrozumiałe po jakimś czasie, kiedy nasza ludzka świadomość będzie gotowa na ich odczytanie.


Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ
DOSTĘPNE TERMINY ODCZYTÓW ZNAJDZIESZ W KALENDARZU: https://www.maloka.pl/kalendarz
 
💗 Z wdzięcznością
Indi & Irek

bottom of page