top of page

SEMINARIUM Bioenergetyki: "Regeneracja i rehabilitacja bioenergetyczna po skażeniu patogenem poszczepiennym" 

"Ruch może zastąpić  wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu.'' 

Tissot

 

Jest to niezwykle ważne Seminarium, przygotowane na podstawie kilkuletnich obserwacji sytuacji związanej z patogenem, który pojawił się w ludzkiej społeczności po okresie intensywnych wakcynacji w latach 2020-2023.
W momencie jego publikacji (maj 2024) jest to ciągle temat kontrowersyjny i pomijany we wszelkich mediach oficjalnych oraz alternatywnych. O tym się NIE MÓWI, wyklucza się dyskusje na temat wpływu powszechnego wyszczepienia nieznaną technologią i skutków zdrowotnych, jakie manifestują się już od długiego czasu...

 

* JEST TO MATERIAŁ WYŁĄCZNIE DLA LUDZI NIEzaszczepionych NA C19! *
Moim celem nie jest dyskryminowanie nikogo, lecz wyraźne rozdzielenie sytuacji zdrowotnej, energetycznej i świadomościowej dwóch grup ludzi, jakie powstały w obecnym świecie. Zupełnie inaczej należy bowiem traktować sytuację zdrowotną i ewolucyjną istot, które pozostały NIEskażone bezpośrednim wstrzyknięciem technologii, a inaczej funkcjonować powinni ludzie, którzy otrzymali "strzał" bezpośredni.
SĄ TO DWIE RÓŻNE ŚCIEŻKI UZDRAWIANIA I EWOLUCJI.
Materiał tego Seminarium jest dedykowany bardzo precyzyjnie do grupy NIEzaszczepionej, dlatego proszę, aby korzystały z niego wyłącznie takie istoty.

Dla ludzi zaszczepionych na C19 będę przygotowywać odrębne Seminarium, które odbędzie się prawdopodobnie w 2025 roku. Cierpliwości :)

 

DUCH, KTÓRY ZAMIESZKAŁ W CIELE - Szkoła Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi"
https://www.maloka.pl/praca-z-cialem

Kluczową ideą wszystkich treningów Szkoły Wyzwolenia "Biała Ścieżka Indi" jak i tego Seminarium jest SamoUświadomienie siebie, swojej istoty, jaźni, Ducha, połączonego z bienergetyką tego świata. To bezpośrednie Poznanie tego, co oznaczają takie określenie jak: "W zdrowym ciele zdrowy duch", czy "Duch, który zamieszkał w ciele".

"Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu.'' Tissot
Tak jak mówi cytat powyżej, RUCH, a szczególnie ŚWIADOMY i głęboko INTUICYJNY ruch, jest najdoskonalszym sposobem na samoregulację, uzdrawianie, harmonizacją i odbudowę energetyczną, tak konieczną w obecnych czasach.

WAŻNE!
Seminarium, jego zalecenia i praktyka cielesna, są dedykowane również ludziom cierpiącym na inne poważne dolegliwości:

  • boreliozę i/lub neuroboreliozę

  • stwardnienie rozsiane i zanikowe boczne (SM)

  • skażenie organizmu jakimkolwiek patogenem, promieniowaniem, toksyną

  • choroby nieuleczalne medycyną alopatyczną.

Uzupełnieniem tego Seminarium jest m.in. Wykład "Oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha", dostępny tutaj: https://greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/4047-pendrive-32gb-wyklad-oczyszczanie-ciala-umyslu-energii-i-ducha.html

************************************

KRÓTKO O SEMINARIUM:

Spotkanie odbyło się online, w zamkniętej grupie społeczności Białej Ścieżki, w chronionej Przestrzeni Serca i Świadomości, w czasie którego:
- praktykowaliśmy układy ruchowe i "technologię bioenergetyczną"
- udrażnialiśmy kanały energetyczne poprzez podstawową Gimnastykę Meridianów
- regenerowaliśmy układ nerwowy poprzez Relaksację
- oczyszczaliśmy kanały i warstwy "przepływu"
- odbudowywaliśmy połączenie z energetycznym aspektem naszej istoty, oczyszczając i odblokowując warstwy subtelne
- uwalnialiśmy ciało od zastojów, blokad przepływu i bólu
- wspieraliśmy "oddech cielesny"
- przywracaliśmy samoświadomość cielesną.

Ćwiczenia Bioenergetyczne są prowadzone zawsze w sposób głęboko intuicyjny. Wiele elementów praktyki odbywa się na leżąco, czy w innej pozycji "spoczynku", gdzie uważność przenosimy do wewnątrz, scalając ruch (większy i drobniejszy, wewnętrzny i zewnętrzny) z uważną obserwacją, świadomym oddechem i samoodczuwaniem tego procesu.

WIĘCEJ INFORMACJI O UZDRAWIANIU BIOENERGETYKI (autorskim systemie Indi), ZNAJDZIESZ TUTAJ: https://www.maloka.pl/uzdrawianie-bioenergetyki

W trakcie modułu teoretycznego przekazane były informacje o tym jak:
- dochodzi do skażenia
- czy i jak można się przed nim zabezpieczyć
- kiedy następuje proces "nasycenia" bioenergetyki poszczepiennym skażeniem
- w jakich miejscach/przestrzeniach możesz skazić się najmocniej
- jak wesprzeć oczyszczanie dietą i "suplementacją naturalną"
- jaki wpływ na ewolucję duchową ma patogen poszczepienny

- i wiele innych...

Wszystkie moduły tego Seminarium mają za zadanie wspierać proces regeneracji i rehabilitacji po silnym skażeniu patogenem poszczepiennym (bronią biol-tech, rozprowadzoną w ludzkiej społeczności, poprzez proces wakcynacji w latach 2021-2023).

Trening z Indi, jej wskazania/zalecenia oraz praktyka Bioenergetyczna (a także Technologia Dźwięku) służą temu, aby nakierować Cię we właściwe rejony i zainspirować do JasnoOdczuwania samego/samej siebie.

 

Jednodniowe Seminaria Online BIOENERGETYKI są dedykowane określonym tematom, które w obecnych czasach wymagają uzdrawiania, odbudowy i regeneracji.
Zajęcia trwają ok. 2,5-3,5 godzin i zawierają ćwiczenia praktyczne, końcową relaksację oraz moduł teoretyczny, zawierający dodatkowe wskazania w danym temacie (takie jak ochrona, żywienie, suplementacja, czy inne formy regeneracji i uzdrawiania).

Kilkugodzinne Seminarium służy integracji świadomości z powłoką energetyczną, aby ją wspierać, regenerować i uzdrawiać.
W trakcie spotkania Indi, poprzez prowadzenie Technologią Dźwięku całego procesu, UCZY CIĘ tego, jak samodzielnie korygować siebie, jak doświadczać siebie i jasnoodczuwać to, co dzieje się w Twoim polu energii.
Dlatego też nie przychodź na to seminarium jako bierny konsument, który bezmyślnie powtarza zalecane czynności, nie ucząc się obsługi siebie samego. Tutaj musisz już zacząć być odpowiedzialną/ym za to, co dzieje się w przestrzeni Twojej bioenergetyki i ewoluować do poziomu Samouświadomienia Cielesnego.

JEST TO ŚWIADOMA, ŁAGODNA AKTYWNOŚĆ, UKIERUNKOWANA NA BIOENERGETYKĘ.

Fragmenty Seminarium: https://terapiaholistyczna.locals.com/post/5666652/nagranie-regeneracja-i-rehabilitacja-bioenergetyczna-po-ska-eniu-patogenem-poszczepiennym-fragme

Zapis całego Seminarium Bioenergetyki "Regeneracja i rehabilitacja bioenergetyczna po skażeniu patogenem poszczepiennym" można nabyć: TUTAJ

 

 

------------------------------------------

 

Prowadząca: Indi Iannai Paletko
Nauczycielka starych tradycji oraz sposobów pracy z ciałem, umysłem, energią i Duchem. Terapeutka grupowa i indywidualna; przewodnik w świecie Ducha i Energii (osoba z darami „widzenia” i „czucia”). Szamańska uzdrowicielka i specjalistka od ekstremalnie szybkiego „poszerzania świadomości” oraz „przebudzenia świadomości”.  Szkoli m.in. w technikach zarządzania energią i szamańskich sposobach uzdrawiania oraz technikach ochronnych. Pracuje z aktywowaniem Kobiecej Mocy i właściwym ukierunkowaniem Męskiej Energii oraz połączeniem Starego Świata z Nową Epoką Ludzi Przebudzonych.
Przeczytaj więcej...

************************************

TERMINY:

Seminarium odbyło się 25 kwietnia 2024; dogrywka rejestrowana była w maju 2024. Nagranie znajdziesz poniżej:
 

Seminarium BIOENERGETYKI Online: "Regeneracja i rehabilitacja bioenergetyczna po skażeniu patogenem poszczepiennym":

- DLA  WSZYSTKICH (PRZYJACIÓŁ MALOKI STANIĄTKI): https://greenharmony.pl/plyty-zapis-cyfrowy/4277-pendrive-16gb-seminarium-regeneracja-i-rehabilitacja-bioenergetyczna-po-skazeniu-wersja-ogolnodostepna.html

- DLA SZKOŁY WYZWOLENIA ORAZ UCZESTNIKÓW SEMINARIUM: https://greenharmony.pl/tylko-dla-szkoly-wyzwolenia/4278-pendrive-16gb-seminarium-regeneracja-i-rehabilitacja-bioenergetyczna-po-skazeniu-wersja-dla-szkoly-wyzwolenia.html

Zamówienia mailowe oraz kontakt ze Szkołą Wyzwolenia:

bialasciezka@e-post.pl

Zamówienia w czasie, kiedy platforma GreenHarmony jest nieaktywna: https://bialasciezka.locals.com lub poprzez e-mail: bialasciezka@e-post.pl

bottom of page