top of page

INTENSYWNA GIMNASTYKA "HARMONY"

INTENSYWNA GIMNASTYKA "HARMONY" (trening YANG, intensywny)

 

HARMONY to praca z ciałem i jego bioenergetyką, łącząca różne ćwiczenia i techniki wywodzące się głównie z tradycji Dalekiego Wschodu, rozbudowana o intuicyjne metody ewolucji cielesno-energetycznej, które wprowadzam do treningu na podstawie JasnoCzucia oraz samouświadomienia cielesnego, jakie uzyskałam po kilkudziesięciu latach pracy nad sobą.
Ta metoda treningowa jest moim autorskim programem, który stworzyłam w oparciu o wieloletnie doświadczenia w pracy ciało/świadomość/energia, dopasowując starodawne systemy treningowe do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu.


Na zajęciach Intensywnej Gimnastyki HARMONY odnajdą się osoby, które pragną mocniej pracować z ciałem, lecz w sposób harmonijny oraz zintegrowany na wielu poziomach istnienia człowieka.

Ponieważ treningi te są bardziej intensywną/zaawansowaną wersją zajęć Plastyczność i Sprawność - one również pomagają zwiększyć świadomość swojego ciała i w zbalansowany sposób popracować nad sprawnością, dynamiką, siłą i wytrzymałością.

Intensywna Gimnastyka HARMONY jest też doskonałym wstępem do treningu zaawansowanego, jakim jest Kung Fu Białej Ścieżki - aby docelowo dołączyć do grup Kung Fu, najpierw należy wzmocnić i przygotować ciało (Intensywna Gimnastyka) oraz uplastycznić je (uelastyczniając mięśnie, stawy, ścięgna) i połączyć się z jego energetyką (Plastyczność i Sprawność).

Z każdym rokiem ćwiczenia będą coraz doskonalsze, głębsze i bardziej świadome, ale już teraz na pewno przyniosą Ci wiele korzyści, więc zapraszam do Szkoły Wyzwolenia, na wspólną pracę z bioenergetyką.
Indi Iannai

************************************

REZERWACJA MIEJSCA

STRÓJ I AKCESORIA

bottom of page