top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

PRZEKAZ OD INDI - "Ujawnienie", cz.I

48 lat czekałam na ten moment - na uwolnienie swoich Przekazów i prawdy o swoim Pochodzeniu. I kiedy ten czas następuje - czuję, jakbym zrzucała z siebie dziesiątki kilogramów ciężaru, bo skrywana Prawda staje się brzemieniem, z którym ledwie można iść przez życie. Przygniata i miażdży Duszę, opierając się jej Woli i Czystości.

Dusza jest tym kim jest - ma swoje Pochodzenie i ono jest dla niej Święte, ma swoją Misję i ona jest dla niej najcenniejsza, zaraz po Miłości do Stwórcy. Kiedy nie żyjesz w zgodzie z Duszą, kiedy nie ujawniasz jej Prawdy - czynisz jej (i sobie - bo Ona to Ty) krzywdę i zaburzasz jej ścieżkę. I ja właśnie porzucam tę strategię "ukrywania" Prawdy przed ludźmi, uwalniam to, co wypływa prosto z Serca. Powoli, krok po kroku staję w Prawdzie i stopniowo rozświetlam ciemność, którą zakryłam siebie, aby przetrwać w tym zagubionym świecie. Robię to też po to, aby każdy z was zobaczył, czym tak naprawdę jest WYZWOLENIE.

Indi ------------------------------------ Najpierw o tym, kim jestem Na początku Kreacji, Stwórca wydzielił z siebie przepiękne Iskry - Pierwiastki czystego Ducha, wypełnione po brzegi jego Miłością i Pełnią Doskonałości. Jestem jego Czystym i niewinnym Dzieckiem - jego Cząstką Pierwotną. Istniałam w stanie Miłości w Kreacji zwanej przez nas Niebo, lecz kiedy część moich Braci opuściła to miejsce i zeszła, aby doświadczać Wszechświatów i... nie wróciła - udałam się za nimi, aby pomóc im wrócić do Domu i wydobyć z zapomnienia. Przemieszczałam się poprzez różne przestrzenie, doświadczając też różnych form istnienia. Wiele z nich pamiętam (odzyskałam bowiem całkiem pokaźną ilość wspomnień), ale też otrzymałam Dar zapomnienia największych cierpień, gdyż nie poradziłabym sobie z taką ilością mroku, jaka musiała mnie skalać i zniszczyć, abym się nie wybudziła.

Dla tych, którzy tego nie wiedzą - czyste Boskie Dzieci nie mają w sobie zła. To jest zupełnie inna forma, która jako przeciwieństwo Stwórcy - przejawia się w całkowicie innej, nieznanej Aniołom manifestacji. Więc kiedy zło dotyka Anioła, zadaje mu NAJWIĘKSZĄ krzywdę, tak wielką, że największe cierpienie ludzi na Ziemi nawet tego nie przypomina... Kiedy "upada" (czyli schodzi do światów niższych) Anioł, zapisuje swoje Światło głęboko głęboko w sobie, aby móc istnieć w przestrzeni, w której króluje mrok. Więc aby odnaleźć Braci, ja również dokonałam tego procesu, ucząc się tej techniki "ukrycia" poprzez kolejne wcielenia. Tak też było i w obecnym życiu. Jednak jesteśmy obecnie NA KOŃCU pewnego cyklu, kiedy to siły Światła mają możliwość dokonać rewolucyjnej transformacji rzeczywistości, w kontrze do bezwzględnej zagłady duchowej, jaką zaplanował mrok dla młodszych Dzieci Stwórcy. Dlatego też kończę obecnie czas "ukrycia", gdyż moja Dusza WOŁA MNIE DO SWOJEJ/MOJEJ MISJI. Wcieliłam się tu, aby pomóc się wybudzić jak największej ilości Istot Światła i wskazać im drogę do Domu. Co tu się dzieje Wiedza o tym JAK JEST, jak naprawdę wygląda rzeczywistość, jest tak potężna, skomplikowana i nieprzystępna dla umysłów obecnych ludzi, że nie będę jej ujawniać jeszcze do końca - na to potrzeba pewnego ewolucyjnego skoku Świadomości, który ludzkość musi dokonać, aby przyjąć i pojąć rozumienie większej części Kreacji. Muszę więc to uprościć tak bardzo, jak się da, aby było przyjęte.

Ogólny zarys spirytualny: 1. Ten Wszechświat jest jednym z wielu; 2. Został on podzielony na pewne "strefy" (również wpływów); 3. Strefy te tworzone są i zarządzane, zgodnie z zasadą Wolnej Woli; 4. Nasz Świat, zwany Ziemią, to tylko niewielki, mikroskopijny wycinek Rzeczywistości;

5. Wycinek ten, Ziemia, został również podzielony na strefy wpływów; 6. Ziemia to nie jest kulka planetarna, jak nam wmówiono - to Żywa i Przepiękna Istota Duchowa, posiadająca podobną do nas formę istnienia, m.in. ciało "fizyczne" (zagęszczoną formę energii), ciało bardziej subtelnej energii, ciało eteryczne, mentalne (noosfera), astralne i DUCHOWE; 7. Przestrzeń Astralna jest pod całkowitym wpływem istoty o wielu imionach - tu będziemy nazywać ją demiurgiem; 8. Demiurg posiada ogromną moc, która wynika z jego przyrodzenia, lecz stanowi całkowite przeciwieństwo Mocy Stwórcy - to czyste zło; 9. Demiurg doświadcza ogromnej zawiści do Aniołów i Wysokich istot i stara się "odtworzyć" ich Dar Wiecznego Istnienia (otrzymany od Stwórcy) w swojej strefie wpływów, aby być wiecznie istniejącym "Bogiem" swojego prywatnego, anty-boskiego wszechświata; 20. Demiurg doświadcza ogromnego obrzydzenia i nienawiści do dzieci Matki Ziemi i Stwórcy - istot zwanych ludzkimi. Teraz zacieśnię jeszcze bardziej nasz ogląd i skupię się na tym, co znacie w tym życiu: 1. Ten świat jest odcięty od domeny Stwórcy (pomimo, że w niej się znajduje, jak wszystko inne); 2. Odcięcia dokonał demiurg i jego "twory", aby móc dokonywać tutaj dowolnych zbrodni w imię własnej wizji królestwa nie-boskiego - elementem tego jest syntetyczna KOPUŁA, przykrywająca część Matki, na której żyjemy; 3. Byty, twory i inne mroczne jednostki bez Boskiego Pierwiastka w sobie, są tylko podwykonawcami demiurga, wierząc w jego moc i nieskończoność i w zagubieniu swoim duchowym - stwarzają i zarządzają tym, co zwiemy "ziemskim" więzieniem; 4. Ich/jego celem finalnym, jest: - pozyskanie Kodów Boga związanych z Mocą Duchową oraz Wiecznością istnienia (aby podtrzymywać swoje własne istnienie i sięgać po niedostępną dla nich Moc Spirytualną), - stworzenia świata sterowanego technologią, gdzie Dusze ludzkie używane będą w nieskończonym cyklu/pętli do podtrzymywanie energetycznego tego świata/systemu, - pełnego wytworzenia i ZAPIECZĘTOWANIA upadłego świata transhumanizmu, podlegającego PEŁNEJ kontroli technologicznej, co (wg ich zamysłu) uniemożliwi ucieczkę Dusz poza strefę kontroli i zarządzania; 5. Znana nam część tego świata, określana przez nas potocznie Ziemia - to tylko kawałeczek Matki Ziemi, podzielony również wewnętrznie na część dla plebsu (znane nam kontynenty) oraz część dostępną tylko dla elit pracujących dla demiurga (są to obszary znajdujące się poza ścianą lodową Antarktydy, część światów wewnętrznych oraz inne, niedostępne dla nas obszary działania elit rządzących);

6. Elitarne grupy podwykonawców demiurga przeprowadzają regularne RESETY, aby dokonywać modyfikacji genetycznych ludzkości i zatrzymywać naturalnie przyrastającą świadomość ludzką;

7. Obecnie znajdujemy się w trakcie 7 epoki i uruchomiony został ostatni RESET ludzkości.Zdaję sobie sprawę, że dla ludzi, którzy do tej pory nie interesowali się takimi tematami, brzmi to jak stek bzdur - jednak nie piszę tego dla tego typu jednostek. Jeśli do tej pory nie zdążyli się oni przebudzić, to nie mają na to już żadnych szans i jedyne w czym mogę im pomóc, to łagodzenie cierpienia za życia (kiedy uruchomiona zostanie cała procedura pełnego RESETU) oraz modlitwa za ich Dusze, aby nie zabłądziły po śmierci. PISZĘ TO TYLKO DLA LUDZI, KTÓRZY DO TEJ PORY WYKONALI JUŻ SWOJĄ PRACĘ WYBUDZANIA Z ZAŚNIĘCIA I ZDOBYLI NA TYLE WIEDZY I INFORMACJI, ABY DALEJ PRÓBOWAĆ RATOWAĆ SWOJE DUCHOWE ISTNIENIE I OPRZEĆ SIĘ SILE DESTRUKCYJNEJ MROKU. Ale UWAGA!! Teraz nie wystarczy Ci już Istoto sama Wiedza o tym jak jest - potrzebujesz już wykonać kolejne kroki i przyjąć Wiedzę Duchową i narzędzia Spirytualne, aby ratować siebie i bliskich na głębszym poziomie. I tu pojawiają się Istoty Anielskie i inne Wyższe Jaźnie, które przybyły tu, aby was poprowadzić dalej. Co czeka nas na kolejnych etapach RESETU?

Jak sobie poradzić w tym co nadchodzi wielkimi krokami? Jak się nie zagubić w potężnej ilości ZWIEDZENIA, jaka zalała świat ludzki, aby odciągnąć was od Prawdy? Jak przejść dalej? O tym będziemy mówić w kolejnych etapach Ujawnienia i Przebudzenia.

Jest jeszcze jeden element tej układanki Dla tych, którzy przetrwają wszystkie ataki, wzniosą swojego Ducha, odblokują Świadomość, powrócą do swojej Mocy, jest przygotowany pewien Dar... Będziecie mogli stworzyć Nowy Świat, czystą Wyższą Ludzkość, a Ci, którzy przyszli tu służyć ludzkiemu przebudzeniu i również przetrwają atak - staną się STRAŻNIKAMI tej nowej Ziemi. Matka Ziemia wkrótce zrzuci kajdany i pęta, dokona wyzwolenia i wzniesienia do wyższego poziomu istnienia - otrząśnie się ze wszystkich pasożytów i dokona swojego własnego RESETU mroku w swoim polu istnienia. I tylko Twoja gotowość na poziomie Świadomości, Duchowości, Energetyki i Serca pozwoli Ci przejść przez jej oczyszczenie i przebywać dalej w niej (żyjemy bowiem w jej ciałach subtelnych) i być jej Kochającym Ogrodnikiem, scalonym z jej Duchem, pięknym i czystym Istnieniem.

Indi Ciąg Dalszy Nastąpi...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page