top of page

"Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu" cz.I oraz cz.II (początek Kreacji Białej Ścieżki)

Zaktualizowano: 16 mar

Seminarium poprowadzone przez Indi, przeznaczone jest dla ludzi budzących się z hipnozy, dostrzegających nadchodzącą zmianę paradygmatu, poszukiwaczy Prawdy Obiektywnej oraz dla tych, którzy odczuwają wewnętrzną potrzebę duchowego przebudzenia. Znajdziesz tu informacje, które pomogą Ci przejść przez aktualny CZAS PRZEŁOMU, w którym mierzą się dwie przeciwstawne Siły: mroku - reprezentowanego przez system totalitarnej kontroli i zarządzania ludzkością oraz Światła Świadomości - budzącego się w naszym Sercu zewu Jaźni Boskiej, wzywającego nas do zrzucenia blokad świadomości, aby nasz Duchowy Pierwiastek miał możliwość zamanifestować się Tu i Teraz.Wiele tematów może być "kontrowersyjnych", ponieważ całe zachodnie społeczeństwo od urodzenia jest poddawane programowaniu umysłu. Dlatego też Seminarium jest dostępne jedynie dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę i rozumienie obecnej sytuacji na planecie, nie ograniczonych "racjonalnym" prymitywnym umysłem, wytresowanym przez systemową edukację.​


SEMINARIUM dla świadomych ludzi, prezentujące najważniejsze informacje i Wiedzę na temat obecnej sytuacji globalnej, biorąc pod uwagę wszystkie płaszczyzny istnienia istoty ludzkiej (Ciało, Umysł, Dusza). Jednym z tematów, jakie są poruszane, to niezwykle istotny (być może kluczowy) temat zaplanowanego RESETU obecnej cywilizacji oraz istot ludzkich.SKRÓT/ŚCIĄGA opracowany przez Ekipę Szturmową Białej Ścieżki, aby zaprezentować Ci tematykę poruszaną na Seminarium oraz pewną formę rozpoznania jego słuchaczy i pojmowania omawianych tematów, w ich własnej świadomości.


Przekazy Indi (w skróconych punktach) wraz z komentarzami Grupy Szturmowej (pierwszych adeptów Białej Ścieżki), uzupełnione o nowe badania oraz sesje. Na podstawie obserwacji i wniosków na przełomie 1-2 lat od seminarium.

Szczegółowe rozwinięcie Przekazu w punktach znajdziesz na nagraniach: https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy 


W niniejszym opracowaniu, wybraliśmy bardzo istotne według nas części przekazów Indi, które jak się okazało mają swoją kontynuację w czasie obecnym oraz nadchodzących latach. Dzięki pracy bezpośredniej przy Indi i z Indi, oraz dzięki pojawiającym się - gotowym do pracy bezpośredniej - duszom, otrzymaliśmy przekazy, które znacznie poszerzyły naszą świadomość oraz WIEDĘ obejmującą zarówno nadchodzące wydarzenia, jak i skutki wydarzeń, które miały miejsce. Otrzymaliśmy więcej wskazówek oraz prowadzenie, które pozwala nam się przygotować, przetrwać w czasach obecnych. W czasach konsekwencji poszczepiennych, inwazji New Age oraz cichej inwazji, której następstwem jest wzmożona praca nad AI, biorobotyzacja, hybrydyzacja, kontrola umysłu oraz ciała, chipy, nanotechnologie, zatruwanie pożywienia, wody, powietrza oraz wiele innych. Mamy nadzieję, że poniższe opracowanie pozwoli wam zajrzeć nieco głębiej w omawianą tematykę oraz przede wszystkim pomoże mądrze przygotować się do tego co nadchodzi.

Adepci Białej ŚcieżkiCzęść I - PODSTAWOWE INFORMACJE:

CIAŁO: zdrowie, protekcja przed technologią degradującą organizm i energetykę człowieka, konieczne modyfikacje diety i trybu życia, zagrożenia związane ze szczepionką. UMYSŁ: kontrola stanów emocjonalnych, detoks mentalny, ochrona pola mentalnego, zagrożenia płynące ze strony 5G i szczepionki. DUSZA: co się dzieje obecnie na planie duchowym, jak kształtuje się duchowa ewolucja ludzkości (oraz indywidualna), jak "system" próbuje zablokować naszą ewolucję i czy mamy na to jakiś wpływ.SEMINARIUM MARZEC 2020


Indi:

● świat nigdy nie wróci już do poprzedniego materialistycznego formatu życia

● kończy się czas umysłu i materii

● przekonanie grupy istot, że "stary świat" powróci. Od kilku do kilkunastu miesięcy będzie proces, w którym będziemy mieć możliwość z mądrością przystosować się do nowego istnienia – "przejście pomiędzy epokami" (cyklami); nie może się to odbyć w sposób komfortowy.


Adepci Białej Ścieżki:

Ważny jest ciągły trening, by przetrwać zmiany i mieć siłę by pomóc innym:

1. uważność, koncentracja, skupienie, robimy swoje

2. trening świadomego oddechu

3. trening medytacji bez bodźców

4. SamoUświadomienie Cielesne: - Plastyczność i Sprawność: https://www.maloka.pl/plastycznosc-sprawnosc - Chi Kung "Dla Zdrowia i Długowieczności": https://www.maloka.pl/chi-kung-qigong - Gimnastyka Meridanów i Relaksacja

5. trening Świadomości


- Należy pozostać w uważności, koncentracji i skupieniu. Nawet jeśli nie zdążysz dokonać przeskoku, to Twoja Dusza pozostawi w sobie pamięć KIERUNKU i ciągle będzie o tym pamiętać i prowadzić Cię tam.

- Zostaw w sobie ten zapis… Cokolwiek by się nie działo - zawsze, choćby raz dziennie, miłuj Życie... i w ten sposób zawsze pozostaniesz zwrócona/zwrócony w stronę Źródła Życia... Póki Życie w nas - jednoczmy się coraz bardziej Sercami, Świadomością, wracajmy do swojego DNA, aby aktywować Światło w naszej Duszy.


● my jako Dusze istniejąc w światach subtelnych i rodząc się w materii przeżywamy

wstrząs.

- W jednym z badań Indi miała możliwość zobaczyć jaka jest świadomość dziecka, które niedawno narodziło się w świecie fizycznym. Okazało się, że po narodzinach świadomość jest jakby poszatkowana, pocięta na paseczki, rozczłonkowana i niespójna. Dziecku bardzo trudno jest odnaleźć się w takiej sytuacji. Jest to swego rodzaju wstrząs dla duszy.


● to gdzie my jesteśmy tu i teraz to proces, który trwał dziesiątki tysięcy lat (tak po ludzku mówiąc); duchowo odbywa się to w jednym momencie

● matryca, w której żyjemy jest w nas wpisana, jest dla nas normą, a nasz Duch / Duch

Planety itd. potrzebuje się wyrwać z niewoli; umysł odbiera to jako dyskomfort

- Ingerencja dokonywana jest na wszystkich. Kto ją zawczasu rozpozna to będzie mógł to kontrolować. Bo jest stopniowo podkręcany kurek. Trzeba być cały czas świadomym, że umysł zacznie brać górę, a umysł to szaleństwo na różnych poziomach. To jest zakłamanie percepcji... Umysł odcina od czucia. Umysł zniewala Duszę.


● przyjmij ten "ból" jako DAR.

- Rozwój duchowy może być wielokrotnie odbierany przez ego umysł jako dyskomfortowy, ciężki do zniesienia, ale należy pamiętać, że poczucie bólu jest fałszywym poczuciem, pochodzącym z ego umysłu, w rzeczywistości jest to uzdrawianie i jest to prawdopodobnie nieodłączną częścią rozwoju.


● oprócz tego, że jesteśmy Jednią, to jeszcze mamy "Gromady"; to Duchowa rodzina jest z nami w tym momencie; siła wspierająca; nasza bateria duchowa.

- Moment, kiedy poczujesz serce i duszę, połączysz się z rodziną duchową.


● ci, którzy zadbają o Pierwiastek Spirytualny, to przetrwają długo w ciele również; „i to jest rzecz dodana”.

● regulacja diety to podstawa, aby wyekstrahować subtelne energie z siebie; w ciele, stać się bardziej eteryczną istotą.

- To podstawa również w kontekście ostatnich odkryć (blackgoo, “venom”).

Strategiczne podejście, ograniczenie produkcji śluzu w organizmie. Black Goo –

astralna technologia, pasożyt astralno-technologiczny; ma sztuczną świadomość,

chce używać naszej świadomości; przedostaje się do powłok, przejmuje kontrolę nad

naszym ciałem, zachowaniem i decyzjami; ciało energetyczne jest wypychane. Takie

produkty jak: ziemniaki, zboże – tworzą środowisko dla Black Goo https://www.youtube.com/watch?v=yy5rn-06AcI

- Kuracja Oczyszczająca – oczyszczanie Ciała, Umysłu, Energii i Ducha: https://www.maloka.pl/wspolna-kuracja-czyszczajaca

- Koniecznością jest również przystosowanie ciała na większą przepustowość danych, spływającej energii oraz pakietów informacji.

- Nawet produkty ekologiczne okazują się zatrute, więc ważne jest aby nauczyć się jasnowęchu i sprawdzać czy dany produkt zawiera truciznę. Trzeba się nauczyć to rozpoznawać. Produkty zbożowe nadające się do spożycia to ziarna orkiszu ekologiczne oraz komosa ryżowa, gryka, proso (wszystko musi być BIO). Z pozostałych produktów to esencje tj. coś co jest w skorupce, jak orzech, miód - esencja z ula, żółtko w jajku. Nie spożywamy białek ssaków czy ptaków, ponieważ modyfikują DNA i aktywują kody systemu matriksa. W razie potrzeby możemy posilić się pobłogosławioną wcześniej rybą czy owocem morza (żywnością, która nie posiada w sobie za życia krwi).


● modlitwa, rytuał, ceremonia -> otwierają się wtedy pewne "portale" (połączenia), które kanalizują Energie Wysokie; czym więcej portali DUCHOWYCH (do WYŻSZYCH FREKWENCJI), tym bardziej dziurawimy sieć matriksa (i tego się boi najbardziej, ponieważ jest wirtualną siecią, a my możemy się poruszać w świecie wirtualnym tak jak chcemy).

- Przekaz na przełomie marca i kwietnia 2023 był taki, by nie otwierać ZWYKŁYCH

portali (np. do tzw. czarnych dziur, niskich wymiarów itp. - tak jak to czynione jest w

trakcie popularnych sesji regresji hipnotycznych!), to nie jest czas na to.

Więcej m.in. w Podsumowaniu Kwartału Styczeń-Marzec 2023 (od 30min): https://www.youtube.com/watch?v=yNBAEas_z-0

- Nie jest to też czas na otwieranie własnych Serc dla energii z zewnątrz. Należy kierować się do środka i zamykać wszelkie NISKOWIBRACYJNE portale w naszym polu.

Z matriksem trzeba być ostrożnym ze względu na wcześniejsze resety, robić swoje pod

koronami drzew, nie narażać się na ataki, tylko robić swoje - plecami do matriksa.


● Zasada I: szanuj przeciwnika

● Zasada II: poznaj przeciwnika

● Zasada Główna: nie da się zniszczyć pierwiastka Boskiego (Źródłowego).

- Ale pamiętaj! Esencja się nie rozmnaża...


● potężna iluzja, która powoduje, że Iskra gaśnie w świadomości danej istoty; przestaje pojmować swoją nieśmiertelność, nietykalność i potęgę; staje się podatna na zło i krzywdę

● krzywdę na tej planecie czynią Istoty Ludzkie, tylko są poddane takiej manipulacji.

- Miej w sobie odpowiedzialność za siebie i za innych również.


● „ograniczacze” wyzwolenia: pieniądz (lęk o byt, przetrwanie), lęk o życie -> a dla nas ważne jest przetrwanie nie w ciele, ale przetrwanie Pierwiastka Boskiego. Trenuj, by rozpuścić lęk o życie (trening wyzwolenia)

- Te ograniczacze to bardzo często "batalia mroku" WEWNĄTRZ NAS z rdzennym Pierwiastkiem Boskim Duszy waszej/naszej. Naszym Pierwszym Wewnętrznym Wrogiem stał się obecnie nalot myśli, który wydaje się być naszą projekcją mentalną, lecz tak nie jest - to najeźdźca śpiewa w nas swoją pieśń, pieśń przeciwną Źródłu Życia. Drugim Wrogiem jest słabość. Odciągają nam energię, dlatego jest jej coraz mniej. Mamy nie mieć w sobie Mocy, bo wtedy stajemy się groźni...


● odkrywaj swoje zniewolenia

- Ignorancja i wyparcie to też formy zniewolenia.


● jak odróżnić informację od dezinformacji?

Skupienie, uruchomienie intelektu i inteligencji duchowej, obiektywne spojrzenie,

czucie Serca, intuicja (rozpuść lęki i zapotrzebowania - wtedy będziesz mieć czysty

przekaz), rozluźnienie, zamknięcie oczu w czasie JasnoRozpoznania (więcej Widać i więcej Czuć), zapis w komórkach. Wiedza jest w nas!

● łatwo nami manipulować, system wykorzystuje dobroć, wiarę w uczciwość

● pojawienie się New Age jako negatywna "karma-papka" dla najbardziej Światłych Istot.

- Trenuj Technologię Świadomości.

- New Age w całej swojej niepozorności okazuje się być bardzo niebezpieczną pułapką dla istot. Zalała nas dosłownie fala różnego rodzaju ruchów społecznych, medytacji, szamanizmu, buddyzmu, wszelkiego rodzaju festiwali oraz psychodelików, łapiąc dusze w pułapkę, z której bardzo ciężko jest wyjść. Obiecując zbawienie i oświecenie. Rozwój duchowy to nie jednorożce i tęcze, ale praca, która niejednokrotnie okazuje się być bardzo wymagająca oraz bardzo niekomfortowa dla ego czy umysłów https://www.youtube.com/watch?v=VmG-bhCNDEM

- New Age – jak rozpoznać, rodzaje i zagrożenia: https://www.youtube.com/watch?v=K0XWg41Pw8o&t=2192s

- Opowieść New Age o nowej ziemi, to w rzeczywistości historia o transhumanizmie, na początku tej linii właśnie się znajdujemy, a nie na żadnej nowej ziemi, jak twierdzi New Age.


● Dusza może być pochodzenia Boskiego, albo może być syntetyczna; jest nośnikiem na Wyższą Jaźń; Boska jest nieśmiertelna, a syntetyczna śmiertelna (kończy istnienie gdy "zepsuje się" nośnik)

● syntetyczne "dusze" też mają lęk o przetrwanie

● szczepienie małego dziecka powoduje rozpad osobowości, a na tym osadzają się

syntetyczne, czy demoniczne świadomości, nawet zmarłe osoby = hybrydy

- Autyzm jest powiązany z dziecięcymi szczepieniami: https://www.youtube.com/watch?v=h_NRIyKoN1E


● brak empatii = nieczłowiek


● ten cykl jest nietypowy -> wydarzy się coś samo z siebie, jakiś element nieznanego

● WCIELASZ się świadomie, a inkarnujesz "z przymusu"; tak naprawdę nie wybieramy swojej inkarnacji (z powodu przed-inkarnacyjnego "mindcontrol")

- Nie wybieramy czy chcemy tu zostać, czy opuścić matrix, jesteśmy tu jako dusze poddani ciągłemu recyklingowi.


● toksyny i metale ciężkie amputują Dary; elektryczność również (blokuje telepatię);

stopniowe eliminowanie źródła światła w domu; kuchnia bez elektryczności.

- Kuracja na metale ciężkie: kolendra i chlorella (opisana w Seminarium, cz.I), glinka bentonitowa jako uzupełnienie (detoks przez stopy i skórę).


● rodzaje/stopnie miłowania: 1. miłość prymitywna => egoistyczna, egocentryczna, przetrwanie o życie 2. później miłość własna (ta powinna pojawić się przed 3 rodzajem miłości, lecz w obecnym świecie jest odwrotnie) 3. miłość DO KOGOŚ (warunkowa) np. do "swoich" dzieci 4. miłość bezwarunkowa, nawet do oprawcy

● rozwój miłości to też element ewolucji

● ten cykl świata różni się od innych ingerencją pierwiastka, który jest nieznany dla psychopatów zarządzających matriksem

● ingerencja ze strony Matki Ziemi - dojdzie do tego, jeśli NAM się nie uda

● jeśli uda nam się zmienić matrycę rzeczywistości, to część z nas przetrwa

● zachodzi rewolucyjna zmiana na całej Ziemi i w jej obszarze

● problem i zmiany związane ze słońcem; Ziemia przechodzi transformację, słońce, które widzimy nie jest naturalne.

- Słońc może być kilka, jedno z nich się wypala, jedno przypomina chłodny, rażący

LED. https://www.youtube.com/watch?v=uImHrZTJqw0&t=765s - Słońce staje się coraz bardziej szkodliwe.

STAN SŁOŃCA? / PROMIENNIKA SŁOŃCA? Kwestionuj Rzeczywistość: https://www.youtube.com/watch?v=qmwdQA6RzhY


● rozplątuj zagadkę czuciem Serca

● plany mroku (etapowe) + długotrwałe toksyny wszędzie = depopulacja, osłabienie genetyki

● oddzielenie od Ziemi = modyfikacja nas; powrót do natury to powrót do siły

● wiedza pochodzi z bezpośredniego doświadczenia

● szczepionki - jeśli się nie zgodzimy na ich przyjęcie, to uruchomią wynalazki, które podadzą szczepionkę w dziwny sposób, że strach będzie wyjść z domu.

- Jeśli "szczepionkę" możemy zrozumieć jako podawaną nam na każdym kroku nanotechnologię, to deszcze, mgły, żywność w sklepach itd. + promieniowanie "słońca" i wież 5G, tym właśnie są obecnie. Komponenty nanotechnologii znajdują się w różnych produktach.

Rozmowy Ludzi – CICHA INWAZJA JUŻ TRWA!: https://www.youtube.com/watch?v=NDqAn94PhS4


● Boska matryca ma możliwość adaptacji

● substancje zawarte w szczepionce będą gwarantowały pewną formę istnienia w świecie wirtualnym; w systemie, który tutaj powstaje

● chodzi o Dusze; gdzie będzie Dusza jeśli wejdzie w cyfrową rzeczywistość, gdzie będzie transfer Jaźni?

- Projekt “Sentient World Simulation” - cyfrowy równoległy matriks, w którym każdy

posiada swój awatar. Próby połączenia poprzez mózg. Transfer jaźni z powłoki na powłokę ("umarli/nieumarli")?


● to są plany sztucznej inteligencji, a ona jest sztywna w swoim planowaniu

● Boski Plan wpuścił tu swoją plastyczność, my jesteśmy kreatorami.

- Podczas badania przestrzeni, w której jesteśmy, na Odczycie Polan, Indi widziała z jednej strony jasne, a z drugiej strony ciemne (Yin - Yang). Trochę to przypominało Dwie Packi (starcie Światła i Mroku) – jedna jasna plastyczna, druga czerwono-czarna "niejednolita". https://www.youtube.com/watch?v=h6qow80MeIs


● szczepionka blokuje potrzebę poszukiwania i zainteresowanie duchowością

- Zachodzi proces "METAlizacji" (METAverse?); tworzy się bioniczna osobowość, czyli

przygotowanie powłoki pod byt. Szczepionka jest klatką częstotliwości, która przechodzi od ciała fizycznego aż do Duszy i blokuje połączenie ze sobą i ze Źródłem, poprzez uniemożliwienie uzyskania odpowiednich częstotliwości. "Stalowa" klatka.


● nie słuchaj New Age, nikt za ciebie tego (przebudzenia) nie zrobi; trzeba wyzwolić się samemu

● każda twoja myśl tworzy tę rzeczywistość, obrazujesz rzeczywistość; nie obrazuj

negatywu (kiedy patrzysz, to twój mózg nie jest w stanie tego przetworzyć, bo rejestrujesz tyle informacji; wszystko zapisuje się w podświadomości).

- Waż słowa i myśli!

- Powinniśmy mieć świadomość co stwarzamy i co wypuszczamy na zewnątrz. To co

wypuszczamy, to taką rzeczywistość tworzymy (odpowiedzialność za kreację

rzeczywistości, dorastanie duchowe).

- Zanim coś powiesz to się zatrzymaj i poczuj to, co chcesz powiedzieć. Rozpoznaj co

to ze sobą niesie i czy jest prawdą.


informacja jest przekazem; Wiedza = inspiracja, wewnętrzne pojęcie, przyjęcie,

zrealizowanie.


SEMINARIUM LISTOPAD 2020


● każdą informację filtrować Sercem

- Serce: portal, poprzez który może zamanifestować się cząstka Źródła – mieszkanie Duszy, połączenie z Życiem (Warsztaty „Powrót na Ścieżkę Duszy" https://www.youtube.com/watch?v=pRI8y0GgM54)

- Serce: najbardziej odporna część człowieka, dlatego jest tak potężne i mocne, i nie jest w stanie "IM" się oprzeć (kontrolują wszystkie punkty energetyczne poza Sercem).

- "Kiedy kochasz, kiedy Miłujesz, to to promieniuje na zewnątrz – mój Ty Promienniku" (Medytacja Polan https://www.youtube.com/watch?v=6Ct0zbbr98g)


● moment, w którym jest jakby "oko cyklonu", chwila specyficznego oddechu, jakby rozciągnięta czasoprzestrzeń

● moment, w którym można nabrać rozpędu, aby skoczyć w określoną stronę

● to "oko" się kończy, ale ciągle trwa

● chodzi o połączenie świadomości, ponieważ wszystko co istnieje jest świadomością.

- Przypomina mi się tu sesja Spotkania Pomiędzy Światami: "Siostra". Była tam mowa o poprzecinaniu świadomości po przejściu przez recykling inkarnacyjny https://www.youtube.com/watch?v=JN95_Bxc3sE

- Pojedyncze istoty nie mają szans. Tylko łącząc się tworzymy jedno wielkie pole świadomości, które może wszystko zmienić i na wszystko ma wpływ. "To nie jest czas dla solistów. "

- "Nie jesteśmy Umysłem, jesteśmy Świadomością"

- Odtworzyć SIEBIE, swój własny cykl istnienia – scalić poszatkowaną świadomość.


● Istota Boska ma wszystkie Dary.

- Jeśli ktoś chce mieć Dary, to musi pracować w połączeniu ze Źródłem, a potem pracować tylko dla Źródła.

- Często bywa tak, że to ego umysł chce odkrywać dary jakie posiada jego dusza do własnych egotycznych celów, natomiast dary są atrybutami, umiejętnościami duszy a nie ciała fizycznego, dlatego to dusza decyduje o ujawnieniu swoich darów lub nie.


● jest coś takiego jak "WIEK DUSZY", dotyczy siły i dojrzałości wewnętrznej, ale Dary i formę Istoty Boskie mają taką samą

● nasza rasa (Biała) ma taką samą formę energetyczną, i do tej formy się właśnie zbliżamy; „Biała Rasa”, genotyp Polan

- Polanie, Aryanie, Sławianie, Biała Rasa https://www.youtube.com/watch?v=K0XWg41Pw8o&t=2192s


● to co nas spotyka teraz, to odpowiedzialność za nasz własny wybór, tego kim jesteśmy indywidualnie i jako ludzkość.

● nasza energetyka jest KLUCZEM w tym wszystkim, to jest BROŃ ("jesteśmy bronią"), jesteśmy elektrownią.

- Połączenie z ciałem energetycznym = JASNOCZUCIE.

- To My jesteśmy Polem Energii, Polem pełnym Treści. Wszystko odbywa się z naszej energii, istnieje w tym polu i swoim zapisem buduje poruszenia, zastoje, całe funkcjonowanie. Jesteśmy środowiskiem energetycznym, jesteśmy PEŁNIĄ https://www.youtube.com/watch?v=gAgcf_eM1tk&t=3906s

- Komunikacja między warstwami ciała energetycznego jest kluczowa dla naszego rozwoju. Powłoki ciała energetycznego przekazują sobie informacje, ale są one połączone nie tylko na poziomie informacji. Ciało energetyczne ma warstwy. Niższe warstwy to ciało fizyczne i energetyczne. Oczyszczanie energii, kierowanie jej w określonym kierunku, emanacja tej energii, to niezbędne działania w rozwoju duchowym. Abyśmy mogli poszerzać świadomość, ciało musi być przygotowane na

większą przepustowość danych, które spływają wraz z poszerzaniem świadomości.

- Dla świadomości ciała energetycznego potrzebny jest trening: relaksacji, medytacji, oddechu oraz panowanie nad emocjami.


● mamy w sobie nieskończony potencjał energetyczny, niczym nieograniczony

● po to powstał system, by pozbawić nas świadomości, przytomności oraz ograbić

nas z energetyki

- DNA = kod na formę => dedykowane dla pól energii => zarządza energią (POLA_n) https://www.youtube.com/watch?v=K0XWg41Pw8o , https://www.youtube.com/watch?v=gAgcf_eM1tk&t=3906s

- Podczas jednego z badań okazało się, że nasz potencjał został znacznie ograniczony przez system. Dusze są od siebie pooddzielane i żyją w swego rodzaju pudełkach, klatkach, zagrodach. Było to przedstawione na zasadzie komody z szufladami, gdzie każda dusza znajdowała się w swojej szufladzie. Szuflady albo były zamknięte, albo tylko lekko uchylone. W takiej sytuacji dusze nie są połączone wspólnym polem świadomości, tylko każda żyje jakby dla siebie samej, zajmując się tylko swoją przestrzenią, co znacznie wpływa na nasze możliwości jako jednego wspólnego pola świadomości, które poprzez połączenie może mieć znacznie większy wpływ na całość (Badanie z komodą i szufladami: https://www.youtube.com/watch?v=gAgcf_eM1tk&t)


● odciąć się od systemu, bo system pada + opowieść o treningu w lesie

● nawiąż relację z rzeczywistością.

- Początkowe etapy wyjścia z systemu: zamień swój czas na własny, wyjście z systemowej pracy, nie zasilaj systemu lecz Żywych Wolnych Ludzi, znaczenie jedzenia, ubrania, przestrzeni, co to znaczy Powrót do Natury i reakcja Natury na istoty z Esencją, WOŁA NAS LAS.... DOPÓKI JEST LAS TO NIE ZNISZCZĄ NAS!

- Aby granica wibracyjna matriksa nas nie blokowała należy zwracać uwagę na: 1. wysokie wibracje 2. nie posiadanie negatywnych emocji 3. świadomość 4. czystą częstotliwość serca.

- Nie należy przywiązywać się do nikogo ani niczego. Brak nienawiści do tych, którzy nas zniewolili. Lekkość energetyczna.


● wirus jest maską, będzie trwać tak długo, aż obalony zostanie system ekonomiczny, przejęty zostanie system zdrowotny, całkowicie kontrolowany będzie system społeczny

● docelowo: wprowadzanie państwa totalitarnego, globalnego, zarządzanego w podgrupach

● elity są podzielone, za nimi stoi coś dalej (prawdziwy najeźdźca).

- Jesteśmy na Wojnie (która jest głęboko ukryta...) - POTYCZKA DWÓCH SIŁ https://www.youtube.com/watch?v=stikdjtijWY&t=1s


● myślą swoją stwarzamy wszechświaty (również innowymiarowe), struktury astralne, egregory

● kontroluj każdą myśl, rozpoznawaj treści, które oglądasz, słuchasz, czytasz.

- To co wypuszczamy z siebie - taką tworzymy właśnie rzeczywistość.

Odpowiedzialność za kreację rzeczywistości (dorastanie duchowe).

- „Sprawdź czy stwarzasz i co stwarzasz, co wdychasz i co wydychasz – mniej się poruszaj, a usłyszysz wszystko, jak wpływasz na całą rzeczywistość, a co dopiero wszystkie twoje wibracje wewnętrzne i te w twoim Polu – one przechodzą przez ciebie więc spokojnie, uspokój swoje pole...” (Medytacja Polan, 22.03.2023 https://www.youtube.com/watch?v=6Ct0zbbr98g)

- Zapanuj nad żywiołem OGNIA i WODY w sobie. Jaki masz stosunek do wody w sobie? Co wydychasz, jakie myśli i emocje wypuszczasz pod wspólną kopułę.


● dużo rzeczy dzieje się w polu astralnym, czuć energię, nacisk, presję; zbliża się bardzo niebezpieczny czas. - Niebezpieczne otwieranie portali przez New Age. Próba wejścia przestrzeni astralnej do naszej.

- Rzeczywistość się teraz rozpada jak domki z kart. Ludzie odpadają, bo to zbudowane jest na ILUZJI (Rozmowy ludzi, 20.03.2023 https://www.youtube.com/watch?v=DpahayQE5a0).

- Białe noce nad Polską – Astral jest blisko. Poziom astralny = poziom szarych chmur, nałożone 2 matryce: astralna na naszą. Astral = inna warstwa (wejście w inny zakres fal, które przemieszczają się w innym środowisku, nie mogą się tu zamanifestować, bo są z innej „atmosfery”). Warstwa ta przywarła (ma tendencje do przywierania), przepuszczany z niej jest strumień do nas, który atakuje splot słoneczny (dolegliwości splotu słonecznego, żołądka, przełyku).

(Kwestionuj Rzeczywistość – Sesja Roku, 18.02.2023 https://www.youtube.com/watch?v=h_NRIyKoN1E)


● Indi wspomina o otwieraniu się portali w listopadzie (każdego roku jest ta próba, aż w końcu może dojść do ostatecznej próby pełnego Wielkiego Otwarcia Wrót) - Patrz: ujawnienia Dariusza Kwietnia https://www.youtube.com/watch?v=cwkI3bFntgk

● portale otwierane dla mroku,

● do każdego zapuka mrok i każe wybrać stronę (to będą też drobne wybory)

● lęk to pierwszy krok do przejęcia, tylko odważne Serce ma potężną ochronę

● jeśli masz lęk, to pole miłości zanika.

- Zapaść świadomości powoduje lęk.


● strefy religijne są potężnie przejęte; jeśli religia jest w tobie, to jest wewnętrznym trucicielem

- Religie to sposób manipulowania ludzkością (m.in. męski Bóg, a Źródło jest Matką (żyworództwo))

- Różnego rodzaju religie oraz wierzenia okazują się być fałszywą ścieżką, należącą niejednokrotnie do agendy New Age, która zniewala oraz więzi dusze nawet na całe inkarnacje. Takie wnioski można wyciągnąć dzięki badaniom, na przykład buddyzmu. Ale nie tylko, również materiał dotyczący tego czym w swojej istocie jest New Age. Religia chrześcijańska jest również agendą New Age, stworzona w celu manipulowania oraz zarzadzania ludźmi. Jest to system religijny, który stworzony został w celu więzienia dusz.


● idź zgodnie ze swoim przeznaczeniem, masz tylko jedną szansę, co ci broni w czasach ostatecznych być tym kim chcesz?

- W ciszy, wewnątrz Siebie, odtwarzasz Siebie.


● są prawa kosmiczne, których nawet mrok nie może łamać, bo coś się zmienia wówczas w sposób niekontrolowany.

- Prawda musi być ujawniana przez mrok. Na przykład poprzez filmy SF, np. Venom i wiele, wiele innych.


● najeźdźca bezpośrednio nie może uczynić nam nic, ale może to zrobić poprzez inną istotę ludzką, hybrydę, cyborga, powłokę, żywy portal,

● mrok wykorzystuje istoty, by się tu manifestować.

- Poprzez transhumanizm ("nową" zawartość naszych ciał + zewnętrzną infrastrukturę techniczną), żywe portale, hybrydy, statystów, powłoki (oddzielenia powłok cielesnych na rzecz innej formy istnienia wewnątrz/zagnieżdżenia).

- W jedynym z badań Indi otrzymała przekaz na temat tego, jak wygląda przejmowanie ciała fizycznego przez mrok. Poprzez technologie, nanotechnologie, sztuczną inteligencję, podawanie komponentów wraz z pożywieniem, powietrzem, wodą, z których następnie budują się całe struktury w ciele ludzkim i następuje ingerencja, miedzy innymi w układ nerwowy i przechodzenie toksyny od ciała fizycznego aż do poziomu Duszy. Następnie uwięzienie Duszy i odcięcie jej od częstotliwości źródłowych, co znacznie umożliwi najeźdźcy wypchnięcie Duszy i przejęcie bioskafandra.


● plany mroku są etapowe i rozwijalne, podlegają modyfikacjom, pozostawiają pulę możliwości

być może za tymi planami stoi jakiś wyższy intelekt, który planuje strategicznie (sztuczna inteligencja?)

● jeśli tak, to można to zhakować, obejść, znaleźć kody

● pierwszy plan to długofalowa eksterminacja, która ma miejsce od długiego czasu (stopniowe ograniczanie naszego potencjału od istoty mocy do istoty niemocy); zanieczyszczenie toksynami (wszechobecne); osłabienie genetyki, osłabienie płodów; mind control; osłabienie ochrony Ziemi („planeta” jako nasza zbroja);

- Osłabiony układ odpornościowy (Polan, POLski, Ziemi) https://www.youtube.com/watch?v=5P_HDXy3jTA - Obrońca Esencji = Szlachetny Wojownik – osłabiany z pokolenia na pokolenie... (Sesja Śnienia/Badanie, 18.04.2023 https://www.youtube.com/watch?v=2kpysZq6mtU&t=2s).

- Kodowanie nas poprzez wszechobecne paski. Jesteśmy miododajni jak pszczoły w ulu.

- Budowanie wszelkiego rodzaju sieci – elektrycznych, elektromagnetycznych, 5G, drogowych, kolejowych, internetowych.

- Opad do Bałtyku, a stamtąd biotechnologia w kierunku lądu. Wykorzystanie owadów do ataków. Chmury astralne przykrywające niebo. https://www.youtube.com/watch?v=2kpysZq6mtU&t=2s


● energia męska powinna się aktywować jako obrońca (aktywuje się tylko u wybranych, czystych mężczyzn).


● Stwórcę znajdziecie wszędzie, wszędzie… Nawet jak was zamkną w kontenerze, to tam też jest Stwórca, bo on mieszka w was. Szukaj wtedy pocieszenia wewnątrz siebie. Szukaj Stwórcy wewnątrz siebie. Skup się. Nie produkuj emocji. Wejdź w siebie, wejdź w medytację. Wejdź w hibernację. I tędy możesz z powrotem wyjść… Przez siebie…

- Odkryj Źródło w sobie.


● po śmierci (jeśli nie będziesz wiedzieć, gdzie iść) zatrzymaj się, wejdź w siebie, miej intencję połączenia ze Źródłem. Wejdź w siebie i poszukaj przez wnętrze

- Wykład "Świadome Przejście na Drugą Stronę": https://www.maloka.pl/swiadome-przejscie-na-druga-strone


● nauka świadomego nawigowania i zarządzania swoją świadomością


● podzielenie ludzkości, grupy społeczne, kontrola rządu i opozycji

● odcięcie nas od oddolnych zasobów, dzięki którym można stworzyć oddolną technologię, badania, medycynę…

● odebranie poczucia bezpieczeństwa - osłabienie energetyki (plan eksterminacji)

● nasza ochrona (oczyszczenie energetyczne siebie i przestrzeni życiowej, ubiór…)

- SZKOLENIE "Ochrona i Oczyszczanie Energetyczne": https://www.maloka.pl/szkolenie-ochrona-i-oczyszczanie-en


● wolą swoją buduje się swoją energetykę

● pod obszary aury (których nie kontrolujemy) może podczepić się cokolwiek

● przenieś swoją świadomość do aury

● gdy wdrożone zostaną jakiekolwiek formy przymusu dokonania testu (na szerszą skalę niż w przypadku indywidualnej choroby) to trzeba mieć rękę na pulsie; to jest pewna granica

● plan Agendy Mroku obejmujący lata 2023, 2024, 2030 (punkty, które mają zaplanowane jako strategiczne, w których pewne rzeczy miały zachodzić ostatecznie, pewne progi miały być przekraczane)

● 2032 oraz 2033 = inna epoka (tak jakby)

● według odczuć Indi doświadczamy ewolucji duchowej; możliwości dokonania skoku ewolucyjnego na inny poziom istnienia, jako Boska Istota

● ludzkość niejako może przejść do innej formy istnienia, bo aktualna jest gęsta, ma pewien kres i, jak to materia, naradza się na nowo

nie lękaj się śmierci („mój najważniejszy przekaz”)

- To nie jest NASZ strach przed śmiercią (Rozmowy Ludzi – Porozmawiajmy o śmierci, 16.03.2023 https://www.youtube.com/watch?v=2Vr2ILzSz3A)

zachować spokój i pójść do ciemnego pomieszczenia, zapalić gromnicę i modlić się (gdy przyjdzie określony czas Mroku); unikać opętanych, zwierząt…

● mamy 2 rodzaje resetów: wolny oraz szybki

● rozwiń swoją jaźń (istoty ludzkiej), bo nie wiesz, kiedy to się zakończy

● zresetowane dzieci przenoszone są do kolejnego „zaczynu”, kolejnej cywilizacji

● wyłączenia prądu, ogrzewania (przygotować się), kanalizacji; nawiąż relację z wsią

● bezpośrednio nie będziemy zaangażowani w konflikt wojenny; planowany większy konflikt.

- Konflikt na Ukrainie? (to dopiero początek)


● technologie, które powodują wymieranie na dużą skalę („pandemia”, broń biologiczna itd.)

● reset niesystemowy, „nowe narodziny Ziemi”, jeśli zostanie przekroczona jakaś granica; nastąpi samooczyszczenie; być może etap ewolucji również Ziemi

ZDROWIE, oczyszczenie z toksyn, ograniczenie ilości posiłków, suplementy, apteczka domowa.

- Przepłukiwanie się źródlaną woda. Pomocne olejki eteryczne.

- Oczyszczanie organizmu z toksyn jest bardzo ważnym elementem procesu poszerzania świadomości. Bez oczyszczonego układu nerwowego może być nam ciężko zapanować nad naszym polem emocjonalnym czy mentalnym.Część II (spotkanie dla zaawansowanych)


- CIAŁO: zmiana wibracji organizmu, w celu przetrwania nadchodzących i obecnych zaburzeń energetycznych na Ziemi; samouzdrawianie w czasach ataku na zdrowie i energetykę człowieka; zdrowie Człowieka Nowej Epoki. - UMYSŁ: pogłębiony detoks mentalny; zarządzanie umysłem/świadomością; wiedza na temat konstrukcji rzeczywistości. - DUSZA: prowadzenie we właściwą stronę; mądrość Przodków; jak żyć dalej; temat przygotowania do śmierci i duchowego istnienia po "drugiej stronie".​ Spotkanie zaawansowane, kontynuujące tematykę seminarium podstawowego, sięgające głębiej do "króliczej nory". Na tym spotkaniu potrzebna jest już Wiedza i głębsze rozumienie. Zapraszam ludzi, którzy od jakiegoś czasu zajmują się tematem Przebudzenia, Uwolnienia Świadomości, Przywrócenia Starej Wiedzy, Wyzwolenia (na wielu poziomach) i poszukiwaczy Ducha (czyli czystej spirytualności w życiu codziennym).● możliwość dokonania skoku ewolucyjnego, ale tylko wtedy będzie towarzyszyło temu potężne pragnienie tej ewolucji

● to, co się dzieje to fala, potężne ruchy energetyczne, "ruch emocjonalno-energetyczny" i to jaki ma wpływ na materię kosmosu; wzniesienie lub uśpienie Istot z Boskim Pierwiastkiem

● jesteśmy na polu wojny

- System chce zastąpić mnie we mnie; walczę, czy to jestem ja?

- Duchowo to jest teraz najpotężniejsza batalia. Nasze jednostki duchowe toczą ją w naszym imieniu. Nie przeszkadzajcie temu, nie popełniajcie błędów, zakorzeniajcie duchowość.

- Poruszaj się cały czas, do niczego i do nikogo nie przywieraj. Jak nie rozpoznajesz (własne rozpoznanie) – to nie ruszaj się! (Rozmowy ludzi, 20.03.2023 https://www.youtube.com/watch?v=DpahayQE5a0)

- Konieczne jest połączenie z wewnętrzną świadomością serca, przez portal serca możemy dostać się do innej rzeczywistości.

- Jesteśmy na wojnie (która jest głęboko ukryta...) - POTYCZKA DWÓCH SIŁ (Rozmowy Ludzi, 23.01.2023 https://www.youtube.com/watch?v=stikdjtijWY)


● dzieli nas przepaść od świata wspólnot, na razie jest zbiór ego; nie ma gotowości na pewne działania w materii; możemy pracować w światach subtelnych


● zalecenia dietetyczno-zdrowotne = New Age; nasze "popsute" bioskafandry podtrzymuje Duch/Dusza, dlatego jeszcze żyjemy

● kuracja oczyszczająca służy do połączenia z Duchem, do oczyszczenia Aury

● jeśli robisz kurację, nie możesz żyć w "trybie normalnym"

● opis kuracji oczyszczającej

- Kuracja musi odbywać się na wszystkich poziomach. Nie dotyczy ona tylko ciała fizycznego, jak jest to usilnie promowane we wszechobecnym świecie fit kultury i zdrowego odżywiania. W rzeczywistości jest to proces bardzo głęboki i dotyczy wszystkich naszych warstw oraz poziomów.


● im bardziej subtelny się stajesz, wrażliwy, tym bardziej będziesz odczuwać zanieczyszczenia, będzie bardzo duży rozdźwięk

● musisz się oczyścić, wzmocnić, rozbudować Aurę

● dzieci muszą wiedzieć co się dzieje

● choroba to wymówka; połącz się z własną mocą

- Kuracja Oczyszczająca Ciało, Umysł, Energię i Ducha: https://www.maloka.pl/wspolna-kuracja-czyszczajaca

Kuracja musi odbywać się na wszystkich poziomach. Nie tylko fizycznym.


● podniesienie się z upadku jest wspaniałym doświadczeniem; kiedy to przepracowujesz, to daje potężną siłę wewnętrzną

● największe wzniesienie, jakiego można tutaj doświadczyć → kiedy żegnasz się z mrokiem

● wdech i wydech → życie; ostateczne narzędzie ochrony

- Oddechem wpływamy na rzeczywistość. Mamy odpowiedzialność za to, jakie stany, myśli i emocje wydychamy pod wspólną kopułę. Medytacja Polan „Pokój i Spokój Serca” https://www.youtube.com/watch?v=6Ct0zbbr98g


Istoty Anielskie, które się tu wcieliły (pierwszy desant) → grupa Istot, które tak naprawdę znają się bardzo dobrze; wcieliły się, by upaść, zejść bardzo nisko, aby móc przebudzić się w czasach, które teraz nadeszły.

- Inicjatywa Duchowa Istot / Inicjatywa Dusz

SOJUSZ DUSZ I ZESPÓŁ DO ZADAŃ SPECJALNYCH (Sesja Śnienia – Badanie, kwiecień 2023 https://www.youtube.com/watch?v=2kpysZq6mtU) - W przestrzeni Indi przejawiają się Istoty wysokie w świadomości; poprzez proces przebudzenia wpuszczamy tutaj świadomość Boską; bez upadku nie byłoby to możliwe.


● uważaj na psychodeliki. - Przyjmuj to pod ochroną Aury → bo to Cię otwiera (nawet mocne CBD).

Dobrym zabezpieczeniem jest chmiel, również w czasie podróży astralnych we śnie. ● New Age = ”5D” oraz „Nowy Świat”; rozejrzyj się i nie rozpędzaj się z pewnymi koncepcjami

● filozofie i religie to New Age.

- Historia, wszystko, czego nas uczono, co nam pokazywano, nasza percepcja… to

kłamstwo. A kłamstwo to genotyp upadłych. Cały ten świat to New Age.

- New Age - jak rozpoznać? Jeżeli ktoś mówi o czymś, czego nie zbadał, to nie ma prawa o tym mówić. Nie wystarczy przekaz od nauczyciela. Nauczycielem staje się z poznania! I jeśli ma się dary. (Podsumowanie miesiąca – Marzec 2023 https://www.youtube.com/watch?v=K0XWg41Pw8o)

- Astrologia i numerologia to kody matriksa, to kody na twoją tożsamość ale nimi nie

jesteś. My chcemy wyjść z matriksa, a nie bawić się w nim.


● wszystko jest tutaj 77 razy odwrócone do góry nogami

● przekaz pierwotnej majańskiej Tradycji o tym, że jesteśmy w buforze czasowym, przejściu pomiędzy epokami

● "świat anielski" i "świat demoniczny" są tuż przy naszym świecie, przy naszych gęstościach istnienia; od każdego z nas zależy dla którego świata tworzymy przejście, "przejścia są w nas"; "żywe portale"

- Taktyka penetracji przez Archonta (przenikanie) https://www.youtube.com/watch?v=5cxqZVFr2Ko&t=5s

- Wpięcie pasożytnicze w Żeńską Energię. SYMBIOT TO NOŚNIK (KAPSUŁA) NEGATYWNEJ ISTOTY (wewnątrz odkryta została hybryda gadzio-owadzia, kontrolowana przez AI) https://www.youtube.com/watch?v=iS0U6Xeqvro&t=44s


● technologia przepuszcza świat demoniczny!

- Zwłaszcza technologia SMART, która została zaimplantowana z innych ras, innych

cywilizacji, można ją nazwać portalem; Wi-Fi i inne technologie bezprzewodowe. https://www.youtube.com/watch?v=iFz7U7dWuKo&t=1s - Internet, wirtualna rzeczywistość to astral, został tam stworzony wirus komputerowy

(demon), wirus wchodzi w Internet; Facebook – tam jest nasze ciało astralne

- Nabyta świadomość przez Internet; technologia astralna wprowadza wirusa

świadomości do ciała (jest w Tobie lub nasycasz się tym, jesteś nośnikiem dla

Astralu, zostajesz coraz bardziej wypychany z ciała, masz w sobie to, co "loguje się"

w sieci).

- Nasycenie tym już działa; smartfon wykrywa tych co się zaszczepili; oni są

zalogowani, a dawki przypominające służą odświeżeniu sygnału (organizm w pewien

sposób radzi sobie z tym).

- Zalecenia: podnosisz wibracje, przekraczasz próg częstotliwości, więcej światła

świadomości, trzeba naprawić moduły osobiste, siebie i całą przestrzeń; technologia

się rozproszy, medycynę od środka wprowadzasz żeby mieć światło, rozwiązania

formalne (unieważniam umowy, dokumenty, składam formalny podpis).

Zalecenia Indi:

- trzeba zintegrować swoją świadomość, żeby w ogóle wchodzić w Internet, trzeba to

praktykować!

- praca własna w swojej świadomości

- zorientować się w stanie obecnym (pojawia się zmienność energii, chaos umysłowy, bo wibracje świadomości spływają i wychodzą zanieczyszczenia; robienie czegoś dla zysku - trzeba to dostrzec w sobie i ludziach wokół)

- uświadomić sobie, że wszyscy jesteśmy razem


● poprzez NAS zaimplantuje się tu taka, lub taka rzeczywistość

● potrzebna nam jest szlachetność, moralność, wysoka etyka, zasady i siła duchowa, potężne połączenie, poświęcenie, zaufanie prowadzeniu, wewnętrzna modlitwa, wewnętrzne spotkanie, czas na to poświęcony i przyjęcie swojej roli taką, jaka jest; POŁĄCZENIE ZE SOBĄ

● zgódź się na to, aby współpracować z odgórnym planem, zaufaj temu procesowi.

- Jesteś całością, to co Ci grozi? NIC, więc czego się obawiasz? Przecież jesteś czymś więcej niż jednym poziomem, śmiercią.


● ataki energetyczne, które przychodzą, to dawno temu testowana technologia; “jak przejąć ludzkie ciało” - Głównym zadaniem atakujących bytów/botów jest zostawić implant. Ingerencja jest odwróceniem Twojej uwagi, obniżeniem wibracji, przejęciem tożsamości (Rozmowy ludzi, 20.03.2023 https://www.youtube.com/watch?v=DpahayQE5a0)

- Odcinaj źródła tego (np. smartfon i inne rodzaje technologii, szczególnie bezprzewodowej) ROZMOWY LUDZI - WYZWOLENIE OD TECHNOLOGII SMART: Dane Biometryczne, Atak na Serce, Siła Uzależnienia – 25.12.2022 https://www.youtube.com/watch?v=oRx9DoXppw4&t=7s

- Zweryfikuj swoje relacje → ataki przychodzą również od innych, nieświadomych tego procesu osób, tzw. statystów, powłok, żywych portali. Ataki również od zwierząt.


● pokaż systemowi swoją nadrzędność

chodzi w tym wszystkim o przejęcie świata ludzkiego i przystosowanie go, jako środowiska życia demonicznego i bezcielesnych istot mroku

● rozwiązania na teraz = mądrość+rozum+intelekt+prawa półkula+święty gniew (szlachetna złość)

- Skupiona świadomość i trwanie do jakiegoś czasu … nie wiemy co dalej…

objąć świadomością trochę szerzej, że jest coś dalej; unosić się i czuć Ducha, ciało Duchowe.


● rola wspólnot/połączenia świadomości; nawet delikatne relacje są bardzo ważne; próba stworzenia Pola, w którym otworzą się Serca (potężna siła!)

● Serce nas chroni, ma potężną energię, jest Tarczą, tam ulokowana jest Dusza; powróć do swojej mocy.

- Poprzez serce możemy dostać się do innej rzeczywistości. - Nasze serca połączone ze Źródłem mogą chronić to co najczystsze, to co Źródłowe. Trzeba być czujnym i chronić Źródło w sobie.


Pole Świadomości to napór; Praca w Kręgu, dekodowanie, wpływają na świadomość zbiorową; chodzi o to, żeby czas był na to wygenerowany; dlatego jest on aż tak skurczony.

- Łączenie modułów poszerzonych świadomości - misja Indi w tym świecie.


● uzdrowienie tematów -> powrót do dzieciństwa/uzdrowienie wewnętrznego dziecka/proces scalania osobowości

- Uzdrawianie wewnętrznego dziecka https://www.youtube.com/watch?v=zPKEs2GB2zk


to my jesteśmy swoim “Aniołem Stróżem”

- Scalenie wszystkich naszych cząsteczek, z każdej linii czasowej, ze wszystkich inkarnacji. Nawet najmniejsza cząstka, która już nie ma świadomości, ale należy do nas, w dalszym ciągu wpływa na nas tu i teraz, na nasze oddzielenie od siebie samych. Scalanie Poszatkowanej Świadomości. Współ-integracja Aspektów.

- Czas nie istnieje, wiec uzdrawiając wewnętrzne dziecko w medytacji, czy oczyszczając traumatyczne sytuacje ze swojej przeszłości tu i teraz, uzdrawiamy zarówno przeszłość jak i przyszłość. Dzięki temu mamy realny wpływ na naszą przyszłość i przeszłość, możemy na nie wpływać i zmieniać je. Jest to kolejne wspaniale narzędzie, dar od Indi, na drodze naszego rozwoju.


● na ten moment niewykonalne: “zanurzyć się w czymś, co Cię zdekoduje” - prawdopodobnie jest na to sposób (?)

- Sugestia adeptów Białej Ścieżki: materiały Indi, wszystkie jej badania, medytacje i relaksacje; niemyślenie, zanurzenie się głęboko w sobie lub głębokie doświadczanie natury rzeczy.

Ogólnie, oglądając te nagrania widać, że Indi nie wchodziła bardzo głęboko w pewne tematy. Te części Seminarium skupiały się bardziej na uświadomieniu ludzi czym są szczepionki i w jaki sposób system nas zatruwa.

Bardzo mocno podkreśla jak istotna jest kuracja oczyszczająca i ogólnie temat oczyszczenia.


My tworzymy MATRIX!


Jak działać: - rozpoznanie na zewnątrz i wewnątrz (Poznanie),

- nie zasilać systemu,

- zatrzymać się,

- świadomość myśli, słów i czynów (odpowiedzialność co stwarzamy i wypuszczamy na zewnątrz)

- ustanowić w sobie świątynię wody i powietrza.Seminarium "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu" możesz zamówić tutaj:Praca Wspólna: Ekipa Szturmowa (pierwsza ekipa Białej Ścieżki) Opracowanie: Oliwia i Olita Korekta i uzupełnienia: Indi

Korekta 2 i uzupełnienia: Kasia, Ian, Anna

694 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


ckbARToszuk
ckbARToszuk
Oct 11, 2023

...prze...prze..."Potęga Serca i Jego Czucia Czas" ©️💚☀️

Like
bottom of page