• Indi

PRZEKAZ OD INDI - "Ujawnienie", cz.II

Zaktualizowano: lip 30

W tej części "Ujawnienia" opisuję Plan oraz technologię, która służy jego realizacji. Pamiętaj, robię to dla Ciebie, aby pomóc Ci przygotować siebie i bliskich i pojąć, co się wydarzy i skąd przyjdzie atak. Jeśli chcesz rozpoznać całość, zajrzyj do I części "Ujawnienia": https://www.maloka.pl/post/przekaz-od-indi-ujawnienie-cz-i

Indi ------------------------------------


Ogólny zarys aktualnej sytuacji (lipiec 2021) Wiemy już, że znajdujemy się w trakcie 7 (ostatniej w cyklu) epoki i uruchomiony został ostatni RESET ludzkości. Czas ten ma w sobie wkodowane pewne wzorce - zarówno mroku, jak i Boskiej Matrycy. Kody mroku otaczają nas wszędzie, wypełniają nasze przestrzenie, naszą codzienność, nasze myśli i nasze ciała. Opierają się na destrukcyjnej, zaburzonej, syntetycznej geometrii, barwach, częstotliwościach, symbolach, kształtach, treściach. Znajdują się we wszechdostępnej (popularnej) muzyce, częstotliwościach promowanych przez Youtube (jak np elektroniczna muzyka relaksacyjna). Znajdziesz je w konstrukcjach i architekturze miast, ubraniach wszystkich koncernów odzieżowych, kolorystyce współczesnej sztuki, symbolice korporacji różnego rodzaju (łącznie z korporacją watykańską), gestach, symbolach i rytach masońskich. Tworzą one treści przekazu medialnego, są bazą każdej stacji radiowej i telewizyjnej, wypełniają filmy, opakowania i strukturę jedzenia i napojów koncernowych, zabawki, popularne książki, treści lokowane na różnych portalach internetowych i w zasadzie - stanowią bazę istnienia i działania całego obecnego systemu. Matrycę Boską znajdziesz w: tradycyjnych strojach i symbolice (lecz musi ona pochodzić z bezpośredniego przekazu), barwach, formach i Świętej Geometrii całej Natury, wibrują w czystej, osobistej modlitwie do Stwórcy, w czystej miłości, w źródlanej wodzie, w kształtach i pięknie ciał zwierząt i zdrowych ludzi, w dobrych myślach, wdzięczności i szacunku. Obie te matryce (Boska i NIEBoska) stanowią tło, biały szum, naszego obecnego istnienia i do nas personalnie należy wybór danej matrycy i jej świadome podtrzymywanie w naszej przestrzeni. Dlaczego to tak ważne? Dlatego, że to właśnie te wzorce (kody) zadecydują w dużej mierze o tym, w którą stronę zostaniesz pociągnięta/y energetycznie i duchowo i obie będą określać formę Twojej ochrony, lub jej braku. RESET zawsze opiera się na tym, że ludzkość oddziela się swoimi wyborami od Pierwotnej Matrycy Stwórcy...

Jest to bardzo rozbudowany temat - tu tylko podkreślam znaczenie Matrycy, abyście już teraz rozpoczęli transformację swojej przestrzeni, ciała, energetyki, strefy mentalnej i pola życia. TO WAŻNE.


PRZYGOTOWANE I ZAPLANOWANE


Zaplanowana lata temu "pandemia" oraz równolegle od lat wprowadzana technologia, infrastruktura technologiczno-medyczna - służą do realizacji celów psychopatów. Bardzo ważna stanie się w tym procesie technologia 5G (również 6 i 7G).

Na początku "pandemii" dokonano montażu dodatkowych (uzupełniających) nadajników. Montowano duże maszty w lasach (w momencie zablokowania ruchu ludzi na terenach leśnych), a także tysiące mikronadajników, ukrytych w przemyślany sposób w infrastrukturze miast i miasteczek (np w studzienkach ściekowych). Następnie, podążając za kolejnymi etapami Planu - doprowadzono do wyszczepienia ogromniej ilości populacji (opierając się na potężnym upadku świadomości, jaki obecnie ma miejsce. IGNORANCJA ZABIJA).

Raporty przerażających powikłań poszczepiennych na całym świecie (dziesiątki milionów zgłoszeń, raportów medycznych i osobistych), wskazuje ewidentnie, że w szczepionkach została użyta nie tylko technologia modyfikująca DNA człowieka (cytat: "Jednoniciowy, informacyjny RNA (ang. messenger RNA, mRNA) z czapeczką na końcu 5’, wytwarzany z wykorzystaniem bezkomórkowej transkrypcji in vitro na matrycy DNA, kodujący białko szczytowe (ang. spike, S) wirusa SARS-CoV-2."), ale również przebudowująca jego strukturę nanotechnologia (oparta o grafen).

Grafen W szczepionkach COV-19, a także w chemtrails oraz samym SARSCOV2 (wirus korony) – odkryto struktury TLENKU GRAFENU! Wiemy też, że tlenek grafenu został użyty już w 2019 w szczepionkach przeciw grypie! Poniżej znajduje się oficjalny raport z Uniwersytetu w Almerii, podpisany przez prof. dr. Pablo Campra Madrid, dotyczący analizy optycznej i transmisyjnej mikroskopii elektronowej fiolki do szczepień firmy Pfizer, w której obserwuje się tlenek grafenu. Dokument posiada cyfrowy podpis profesora oraz oficjalną pieczęć Uniwersytetu w Almerii: https://www.orwell.city/2021/06/official-preliminary-report.html

Grafen nadaje się idealnie do przeprowadzanego tą drogą procesu eksterminacji, m.in. ze względu na jego płaską powierzchnię i liczne, wzbogacone grupy zawierającej tlen - co czyni z niego idealny biosensor!

Grafen jest nośnikiem leków, stosowanym OFICJALNIE już od 2008r (w 2010r otrzymano Nagrodę Nobla z fizyki) - wykazuje bowiem wysoką biokompatybilność z komórkami ssaków, także z komórkami mózgu! 9 lat temu OFICJALNIE wygenerowano ogromne fundusze w UK, aby badać technologię grafenu, również w… zastosowaniach MEDYCZNYCH! Źródło: https://www.euroresidentes.com/tecnologia/nanotecnologia/nueva-financiacion-para-investigar-e Cytaty ze 26 stycznia 2016 (zapowiedź konferencji organizowanej przez Graphene Flagship): „(...) unikalnych właściwości grafenu - pierwszego na świecie materiału prawdziwie 2D, którego pole powierzchni, ruchliwość elektronów i potencjał funkcjonalizacji można w pełni wykorzystać w technologiach biomedycznych. Na przykład powierzchnia grafenu stanowi doskonałą platformę do dostarczania leków, a przewodność zapewnia skuteczne bioczujniki. Zdolność grafenu do przekształcenia w rusztowania grafenowe przy zachowaniu właściwej przewodności można wykorzystać w inżynierii tkankowej.” „Prof. Kostas Kostarelos z Uniwersytetu w Manchesterze przedstawi przegląd grafenu i jego zastosowania w urządzeniach biomedycznych, a przedstawiciele AstraZeneca, Glaxo Smith Kline, Pixtium Vision, Clinatec i Multichannel Systems opowiedzą o tym, jak te nowatorskie badania są realizowane w przemyśle i [określą] jego drogę naprzód.” Źródło: https://graphene--flagship-eu.translate.goog/graphene/news/novel-healthcare-solutions-for-an-ever-changing-world/

Kolejna konferencja - 2018r http://grafen2d.zut.edu.pl/fileadmin/rok_2018/Grafen2D-2018.pdf A tutaj mamy SZOKUJĄCĄ ANALIZĘ z 2014r! Cyt.: "Nazywany przez wielu „cudownym materiałem” grafen być może nie jest jednak taki cudowny. Naukowcy odkryli bowiem, że poza kilkoma niezwykle przydatnymi właściwościami, może on też być niebezpieczny dla środowiska i ludzi. (...) W tym roku mija dziesięć lat odkąd udało się po raz pierwszy otrzymać grafen w warunkach laboratoryjnych. Od tego czasu obserwujemy dynamiczny wzrost popularności tego materiału (także w przedmiotach komercyjnych). Tymczasem wyniki dwóch ostatnich badań są znacznie mniej optymistycznie. W pierwszym zespół biologów, inżynierów i innych naukowców z Uniwersytetu Browna badał potencjalną toksyczność grafenu w połączeniu z ludzkimi komórkami.

Okazało się, że największe zalety materiału w przypadku nieumyślnego wprowadzenia do organizmu (na przykład poprzez nos) staja się jego wadami – cienkie, mocne i ostre nanocząsteczki łatwo mogą przebijać błony komórkowe. „Materiały te mogą być wdychane nieumyślnie albo nawet celowo wstrzykiwane lub wszczepiane jako elementy nowych modeli biomedycznych” – powiedział Robert Hurt, profesor inżynierii i jeden z badaczy."

Żródło: https://www.benchmark.pl/aktualnosci/grafen-niebezpieczny-dla-ludzi-srodowiska-badania.html