top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

PRZEKAZ OD INDI - "Ujawnienie", cz.II

Zaktualizowano: 30 lip 2021

W tej części "Ujawnienia" opisuję Plan oraz technologię, która służy jego realizacji. Pamiętaj, robię to dla Ciebie, aby pomóc Ci przygotować siebie i bliskich i pojąć, co się wydarzy i skąd przyjdzie atak. Jeśli chcesz rozpoznać całość, zajrzyj do I części "Ujawnienia": https://www.maloka.pl/post/przekaz-od-indi-ujawnienie-cz-i

Indi ------------------------------------


Ogólny zarys aktualnej sytuacji (lipiec 2021) Wiemy już, że znajdujemy się w trakcie 7 (ostatniej w cyklu) epoki i uruchomiony został ostatni RESET ludzkości. Czas ten ma w sobie wkodowane pewne wzorce - zarówno mroku, jak i Boskiej Matrycy. Kody mroku otaczają nas wszędzie, wypełniają nasze przestrzenie, naszą codzienność, nasze myśli i nasze ciała. Opierają się na destrukcyjnej, zaburzonej, syntetycznej geometrii, barwach, częstotliwościach, symbolach, kształtach, treściach. Znajdują się we wszechdostępnej (popularnej) muzyce, częstotliwościach promowanych przez Youtube (jak np elektroniczna muzyka relaksacyjna). Znajdziesz je w konstrukcjach i architekturze miast, ubraniach wszystkich koncernów odzieżowych, kolorystyce współczesnej sztuki, symbolice korporacji różnego rodzaju (łącznie z korporacją watykańską), gestach, symbolach i rytach masońskich. Tworzą one treści przekazu medialnego, są bazą każdej stacji radiowej i telewizyjnej, wypełniają filmy, opakowania i strukturę jedzenia i napojów koncernowych, zabawki, popularne książki, treści lokowane na różnych portalach internetowych i w zasadzie - stanowią bazę istnienia i działania całego obecnego systemu. Matrycę Boską znajdziesz w: tradycyjnych strojach i symbolice (lecz musi ona pochodzić z bezpośredniego przekazu), barwach, formach i Świętej Geometrii całej Natury, wibrują w czystej, osobistej modlitwie do Stwórcy, w czystej miłości, w źródlanej wodzie, w kształtach i pięknie ciał zwierząt i zdrowych ludzi, w dobrych myślach, wdzięczności i szacunku. Obie te matryce (Boska i NIEBoska) stanowią tło, biały szum, naszego obecnego istnienia i do nas personalnie należy wybór danej matrycy i jej świadome podtrzymywanie w naszej przestrzeni. Dlaczego to tak ważne? Dlatego, że to właśnie te wzorce (kody) zadecydują w dużej mierze o tym, w którą stronę zostaniesz pociągnięta/y energetycznie i duchowo i obie będą określać formę Twojej ochrony, lub jej braku. RESET zawsze opiera się na tym, że ludzkość oddziela się swoimi wyborami od Pierwotnej Matrycy Stwórcy...

Jest to bardzo rozbudowany temat - tu tylko podkreślam znaczenie Matrycy, abyście już teraz rozpoczęli transformację swojej przestrzeni, ciała, energetyki, strefy mentalnej i pola życia. TO WAŻNE.


PRZYGOTOWANE I ZAPLANOWANE


Zaplanowana lata temu "pandemia" oraz równolegle od lat wprowadzana technologia, infrastruktura technologiczno-medyczna - służą do realizacji celów psychopatów. Bardzo ważna stanie się w tym procesie technologia 5G (również 6 i 7G).

Na początku "pandemii" dokonano montażu dodatkowych (uzupełniających) nadajników. Montowano duże maszty w lasach (w momencie zablokowania ruchu ludzi na terenach leśnych), a także tysiące mikronadajników, ukrytych w przemyślany sposób w infrastrukturze miast i miasteczek (np w studzienkach ściekowych). Następnie, podążając za kolejnymi etapami Planu - doprowadzono do wyszczepienia ogromniej ilości populacji (opierając się na potężnym upadku świadomości, jaki obecnie ma miejsce. IGNORANCJA ZABIJA).

Raporty przerażających powikłań poszczepiennych na całym świecie (dziesiątki milionów zgłoszeń, raportów medycznych i osobistych), wskazuje ewidentnie, że w szczepionkach została użyta nie tylko technologia modyfikująca DNA człowieka (cytat: "Jednoniciowy, informacyjny RNA (ang. messenger RNA, mRNA) z czapeczką na końcu 5’, wytwarzany z wykorzystaniem bezkomórkowej transkrypcji in vitro na matrycy DNA, kodujący białko szczytowe (ang. spike, S) wirusa SARS-CoV-2."), ale również przebudowująca jego strukturę nanotechnologia (oparta o grafen).

Grafen W szczepionkach COV-19, a także w chemtrails oraz samym SARSCOV2 (wirus korony) – odkryto struktury TLENKU GRAFENU! Wiemy też, że tlenek grafenu został użyty już w 2019 w szczepionkach przeciw grypie! Poniżej znajduje się oficjalny raport z Uniwersytetu w Almerii, podpisany przez prof. dr. Pablo Campra Madrid, dotyczący analizy optycznej i transmisyjnej mikroskopii elektronowej fiolki do szczepień firmy Pfizer, w której obserwuje się tlenek grafenu. Dokument posiada cyfrowy podpis profesora oraz oficjalną pieczęć Uniwersytetu w Almerii: https://www.orwell.city/2021/06/official-preliminary-report.html

Grafen nadaje się idealnie do przeprowadzanego tą drogą procesu eksterminacji, m.in. ze względu na jego płaską powierzchnię i liczne, wzbogacone grupy zawierającej tlen - co czyni z niego idealny biosensor!

Grafen jest nośnikiem leków, stosowanym OFICJALNIE już od 2008r (w 2010r otrzymano Nagrodę Nobla z fizyki) - wykazuje bowiem wysoką biokompatybilność z komórkami ssaków, także z komórkami mózgu! 9 lat temu OFICJALNIE wygenerowano ogromne fundusze w UK, aby badać technologię grafenu, również w… zastosowaniach MEDYCZNYCH! Źródło: https://www.euroresidentes.com/tecnologia/nanotecnologia/nueva-financiacion-para-investigar-e Cytaty ze 26 stycznia 2016 (zapowiedź konferencji organizowanej przez Graphene Flagship): „(...) unikalnych właściwości grafenu - pierwszego na świecie materiału prawdziwie 2D, którego pole powierzchni, ruchliwość elektronów i potencjał funkcjonalizacji można w pełni wykorzystać w technologiach biomedycznych. Na przykład powierzchnia grafenu stanowi doskonałą platformę do dostarczania leków, a przewodność zapewnia skuteczne bioczujniki. Zdolność grafenu do przekształcenia w rusztowania grafenowe przy zachowaniu właściwej przewodności można wykorzystać w inżynierii tkankowej.” „Prof. Kostas Kostarelos z Uniwersytetu w Manchesterze przedstawi przegląd grafenu i jego zastosowania w urządzeniach biomedycznych, a przedstawiciele AstraZeneca, Glaxo Smith Kline, Pixtium Vision, Clinatec i Multichannel Systems opowiedzą o tym, jak te nowatorskie badania są realizowane w przemyśle i [określą] jego drogę naprzód.” Źródło: https://graphene--flagship-eu.translate.goog/graphene/news/novel-healthcare-solutions-for-an-ever-changing-world/

Kolejna konferencja - 2018r http://grafen2d.zut.edu.pl/fileadmin/rok_2018/Grafen2D-2018.pdf A tutaj mamy SZOKUJĄCĄ ANALIZĘ z 2014r! Cyt.: "Nazywany przez wielu „cudownym materiałem” grafen być może nie jest jednak taki cudowny. Naukowcy odkryli bowiem, że poza kilkoma niezwykle przydatnymi właściwościami, może on też być niebezpieczny dla środowiska i ludzi. (...) W tym roku mija dziesięć lat odkąd udało się po raz pierwszy otrzymać grafen w warunkach laboratoryjnych. Od tego czasu obserwujemy dynamiczny wzrost popularności tego materiału (także w przedmiotach komercyjnych). Tymczasem wyniki dwóch ostatnich badań są znacznie mniej optymistycznie. W pierwszym zespół biologów, inżynierów i innych naukowców z Uniwersytetu Browna badał potencjalną toksyczność grafenu w połączeniu z ludzkimi komórkami.

Okazało się, że największe zalety materiału w przypadku nieumyślnego wprowadzenia do organizmu (na przykład poprzez nos) staja się jego wadami – cienkie, mocne i ostre nanocząsteczki łatwo mogą przebijać błony komórkowe. „Materiały te mogą być wdychane nieumyślnie albo nawet celowo wstrzykiwane lub wszczepiane jako elementy nowych modeli biomedycznych” – powiedział Robert Hurt, profesor inżynierii i jeden z badaczy."Dlaczego zaszczepieni przyciągają magnesy Ciało osób zaszczepionych wykazuje silne namagnetyzowanie - dlaczego tak się dzieje? Ponieważ listki tlenku grafenu, po przekroczeniu częstotliwości progowej, ulegają wzbudzeniu (magnetyzują się)!


Uszkodzenia oksydacyjne Listki tlenku grafenu wywołują oksydację (stres oksydacyjny) - brak równowagi pomiędzy wolnymi rodnikami (reaktywnymi formami tlenu) i antyoksydantami (przeciwutleniaczami). Stres oksydacyjny może wpływać na wiele procesów biologicznych w ludzkim ciele. Wśród jego najpowszechniejszych objawów znajdują się: bóle głowy, mięśni i stawów, zaburzenia jelit, zmiany skórne, szybsze starzenie się organizmu, wielonarządowe stany zapalne, pogłębienie schorzeń autoimmunologicznych, astma i duszności, choroby płuc, niekontrolowana proliferacja wirusowa (patogenny rozwój/namnażanie), zaburzenia neurodegeneracyjne, zespół chronicznego zmęczenia, zaburzenia serca i naczyń krwionośnych, nowotwory, miażdżyca, udar mózgu. Jak widać, powyższe dolegliwości są dokładnym opisem wielu powikłań poszczepiennych!


Technologia 5G

Pomimo licznych batalii, jakie toczyli przeciwnicy 5G na całym świecie, technologia ta została wprowadzona w tempie przyspieszonym, tuż przed "pandemią", równolegle na CAŁYM świecie, bez kompromisów i wbrew opinii społecznej i naukowej. Normy promieniowania zostały 100-krotnie podniesione i obecnie nie można nawet negocjować z rządem obniżenia promieniowania, ponieważ teraz jest… w normie. Na rynku nie ma urządzeń pomiarowych dostępnych dla przeciętnego człowieka, mierzących wyższe częstotliwości, na jakich pracuje 5G (istnieją tylko bardzo bardzo drogie mierniki techniczne oraz urządzenia do zastosowań wojskowych).

Uwaga – przypominam, że grafen po przekroczeniu częstotliwości progowej (jest to częstotliwość wyższa, niż mierzalna ogólnodostępnymi miernikami), zostaje WZBUDZONY! Dlaczego 5G zostało zaimplantowane w naszym świecie tak szybko? Dlatego, że właśnie ta technologia uaktywniła pierwsze przypadki COV-19, rozpoczynając cały proces pandemicznego RESETU.

Istnieje bowiem możliwość aktywowania i podtrzymywania aktywności „wirusów” przez sygnał elektromagnetyczny.

Cytat - badaczka Diana Wojtkowiak: „Wirusy posiadają zaledwie kilkanaście do dwudziestu kilku białek, nie odbierają sygnałów bezpośrednio z otoczenia, korzystają z sygnałów, które odbierają komórki gospodarza. Słońce jest źródłem promieniowania aktywującym agresywność wirusa. Z moich badań wynika, że Słońce dostarcza całej grupy cykli zegarowych w postaci promieniowania cząstek pola torsyjnego o specyficznej informacji." I dalej - artykuł z Guardiana sprzed pięciu la opisuje eksperyment polegający na: "aktywowaniu zwojów mózgowych za pomocą namagnesowanego białka, które aktywuje konkretne grupy komórek nerwowych na odległość. Liczne badania wykazały, że białka komórek nerwowych, reagujące na temperaturę lub rozciąganie można zmodyfikować genetycznie, tak aby stały się wrażliwe na fale radiowe i pola magnetyczne, przyłączając je do białka magazynującego żelazo zwanego ferrytyną [stąd powinowactwo tej technologii szczepionkowej do ludzkiej krwi] lub nieorganiczną cząstką paramagnetyczną [tutaj - grafen]."


Szkodliwość grafenu: - jest substancją toksyczną powodującą powstawanie zakrzepów w organizmie ludzkim;

- powoduje koagulację krwi; - poprzez zakłócenie równowagi oksydacyjnej w relacji do rezerw glutationu (praktycznie, powoduje stres oksydacyjny) – modyfikuje pracę systemu odpornościowego; - wprowadzony do organizmu powoduje zapaść systemu immunologicznego, a w następstwie tego, tzw. burzę cytokinową;

- nanocząsti tlenku grafenu zawarte w tzw. szczepionkach pokonują barierę krew-mózg i docierają do mózgu (owe nanocząstki, poddane zdalnemu wzbudzeniu przy pomocy 5G, są w stanie zmodyfikować synapsy neuronalne. W związku z tym, w niedalekiej przyszłości, ma pojawić się coś w rodzaju «tsunami mózgowego», (rzekomo) spowodowanego przez koronawirus, przed czym ostrzegają już teraz naukowcy); - tlenek grafenu akumulujący się w płucach powoduje dwustronne zapalenie płuc!; - wdychanie tlenku grafenu powoduje zapalenie śluzówek, a co się z tym wiąże: utratę odczuwania smaku, częściową lub całkowitą utratę węchu!;

- szczególnie silne oddziaływanie przejawia aerozol tlenku grafenu (rozpylany) - w podobny sposób dochodzi do zarażenia się tzw. wirusem SARS-COV-2;

- tlenek grafenu posiada to, co określa się jako pasmo absorbcji elektronicznej, co jest równoznaczne z pewną określoną częstotliwością progową, której przekroczenie powoduje jego bardzo szybkie wzbudzenie oraz oksydację. To z kolei powoduje, że toksyczny tlenek grafenu rozprzestrzenia się na cały organizm, niszcząc nasze zapasy glutationu, będącego naturalnym czynnikiem antyoksydacyjnym. Pasmo częstotliwości, o którym mowa, emitowane jest przez nową technologię wireless 5G. Wraz z pojawieniem się w różnych krajach świata kolejnych eksperymentów z udziałem technologii 5G, choroba Covid-19 rozprzestrzeniła się, co jest wytłumaczalne interakcją zewnętrznych pól magnetycznych z tlenkiem grafenu obecnym w ciałach ludzi nim skażonych. Należy pamiętać, że wszystko zaczęło się w Wuhan, czyli w pierwszym na świecie mieście pilotażowym, w którym pod koniec listopada 2019 testowano technologię 5G.

Podsumowując: to właśnie tlenek grafenu jest rzekomym SARS-COV-2 wywołującym chorobę zwaną Covid-19. Dlatego też nie doszło nigdy do rzeczywistego wyodrębnienia nowego koronawirusa, co jest oficjalnie przyznawane przez większość instytucji sanitarnych najwyższego poziomu, gdy są o to pytane. Choroba Covid-19 jest wynikiem wprowadzenia do organizmu tlenku grafenu – podanego na różne sposoby.


Organizm ludzki posiada naturalną zdolność eliminowania tejże substancji toksycznej, z tego powodu proponują już trzecią dawkę szczepionki, a potem kolejne (tj. jedną dawkę na PÓŁ ROKU). Chodzi o to, by w ludzkich organizmach utrzymać pewien (stały) poziom grafenu.

I tu się zatrzymajmy i podsumujmy


1. Jak wiemy, wstrzykiwana toksyna ma ogromne powinowactwo do krwi – stąd też biorą się wszelkie reakcje typu zator, udar, zawał, zakrzepy krwi, wybroczyny, siniaki, żylaki, krwotoki z narządów rodnych u kobiet, dziewczynek i kobiet po menopauzie, różnorakie choroby krwi.

2. Koronawirusy to proste formy składające się z białek. 3. RNA jest nośnikiem informacji w organizmie, a szczepionka zawiera substancje modyfikujące ludzkie DNA. 4. Grafen ma powinowactwo do tkanek ludzkich (kompatybilność), podlega wzbudzeniu wysokimi częstotliwościami i przenosi informację.

Połączmy więc te fakty w jedną całość i rozpoznamy w szczepieniach nową, dopracowaną RĘKAMI LUDZKIMI technologię, która podaje BEZPOŚREDNIO do organizmu ludzkiego określoną formę białka wywołującego toksyczne uderzenie i podlegającego namagnetyzowaniu, a także nanotechnologię opartą o grafen, otwartą na pobieranie informacji z otoczenia i dostarczanie jej bezpośrednio do organizmu, który z kolei jest już zasiedlony nieznanym nam fragmentem kodu genetycznego... Mamy więc pakiet służący pierwszej fazie RESETU.


Informacja podawana do organizmu ludzkiego pochodzić będzie z zarządzanej przez gambit różnych ludzko-nielidzkich korporacji i agend, zarządzających stadem ludzkim od tysiącleci. Teraz chcą to robić bezpośrednio, biologicznie, poprzez użycie sieci 5, 6 i 7 G.


Indi (Pomocna Dusza - Izabela Janik) Ciąg Dalszy Nastąpi...


2901 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page