top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

JAKI WYBRAŁEŚ LOS CZŁOWIEKU?

Gdzie znalazła się ludzkość i dlaczego właśnie w tym miejscu?

Kto/co ponosi odpowiedzialność za ten stan?

Czy upadek ludzkości jest również Twoją zasługą?

KIM SIĘ STAŁAŚ/EŚ? ----------------------------------------

Dużo pytań tego typu zaczęło się manifestować w obecnym momencie.

Ludzka cywilizacja upada w przyspieszonym tempie i nic już tego nie może zatrzymać, a na pewno nie zatrzymają tego wesołe śpiewy ludzi New Age, ani obojętność komfortowo ustawionego biorcy świadczeń socjalnych, ani tym bardziej działania "biznesu duchowego", sprzedającego swoje warsztaty "Jak Manifestować Obfitość", bagatela - za 10 tys. złotych, w czasie, kiedy miliony ludzi traci dochód, bliskich, zdrowie, życie i cały swój przez lata budowany świat...

Wielu ludzi miało dużą dużą szansę, aby się przebudzić i rozwinąć przez ostatnie kilka lat. Pojawili się Nauczyciele Świadomości, aby szansa na przebudzenie ludzkości stała się większa.

Lecz w tle cały czas sączyło się wiele trucizn:

- manipulacje świadomości dokonywane przez "najeźdźców";

- zwiedzenia New Age i zakłamanych religii;

- ludzka pycha i potężnie rozdmuchane ego;

- POŻĄDANIE komfortu, bogactwa materialnego, władzy, przyjemności;

- bierność, gnuśność, lenistwo;

- społeczne kontrakty;

- przywiązanie do materii i "zawiązania" w paktach rodzinnych;

- brak empatii;

- brak poczucia odpowiedzialności ZA CAŁOŚĆ.

Z mojego podwórka - wyglądało to strasznie.

Ludzie przychodzili po INFORMACJE, ale nigdy nie czynili z nich WIEDZY (popartej praktyką własną).

Wybierali sobie wygodne elementy i próbowali na tym zbudować swoja świadomość i mądrość, albo lepszą jakość doczesnej egzystencji.

Pomimo, że próbowałam przemycać treści duchowe na rożne sposoby - mało kto był nimi zainteresowany, a wręcz odchodził na bok, kiedy było ich "za dużo"...

Szczerze - żyłam w wewnętrznej rozpaczy i coraz większym smutku, bo z roku na rok obserwowałam coraz głębszy upadek ludzkich istot, pomimo różnych działań, jakich się podejmowałam, kosztem swojego życia, zdrowia, czasu i energii.

DOPIERO TERAZ POJĘŁAM, ŻE LUDZKOŚĆ TAK WŁAŚNIE WYBRAŁA.

Nic i nikt nie był w stanie tego zmienić.

To był w pełni świadomy wybór sumy ludzkich jaźni, aby upaść do takiego poziomu, w którym mogła zostać dokonana operacja INWAZJI OSTATECZNEJ i przejęcia człeczych struktur ciało-umysł-duch.

-------------------

Ludzie, którzy pojawiali się w moim polu, mieli pewną dodatkową szansę - ponieważ urodziłam się w świadomości i Widzeniu, znałam przyszłe czasy i cel działań mroku - DODATKOWO podpowiadałam, aby się pospieszyć, bo zbliża się koniec cyklu i każdy będzie postawiony przed trudem, jaki nadchodzi i przed siłą zła.

To przyspieszenie przebudzenia wybrało niewielu, większość stanęła przed indywidualnym PROGIEM i go nie przekroczyła.

Czym są te progi?

- główny, to poziom osiągniętego do tej pory etapu ewolucji duchowej;

- ogromna ilość ludzi została zatrzymana w przebudzeniu przez osobiste blokady na własnym rozwoju (pochodzące zarówno z karmy, jak i paktów z mrokiem - z obecnego i innych wcieleń, układów życiowego komfortu, ego, "zawiązań" rodzinnych, ról społecznych, potężnego umysłu, lęku przed niedostatkiem i wielu innych).

I właśnie te osobiste progi spowodowały, że większość ludzkości zaczyna się właśnie budzić z ręką w nocniku, w czasach apokalipsy, w momencie, kiedy stary świat odbiera im wszelkie iluzje i rodzi się obraz i coraz większa świadomość zbliżającej się zagłady.

-------------------

Nie da się za nikogo dokonać transformacji - jedyne co można, to pokazać drogę i dać narzędzia oraz wsparcie w tym (często bolesnym) procesie.

SUMA WYBORÓW stanowić będzie teraz o naszym losie i doświadczeniach. Prawa przyczyny i skutku nie da się bowiem pominąć.

Ale póki żyjesz w ciele - zawsze możesz próbować to naprawić i wznieść się wyżej w ewolucji, pomimo, że teraz będzie to o wiele trudniejsze i obarczone również cierpieniem, które zaczyna już wkraczać w ludzki świat na poważnym poziomie.

Co dalej - to już indywidualne doświadczenia, indywidualna odpowiedzialność za swoją duchowość, moralność, świadomość i Połączenie z Duchem.

Jeśli mam być całkowicie szczera, to ten czas jest dla mnie pewnym wyzwoleniem - nie muszę już udawać NIEsiebie, mogę śmiało wołać o zasadach spirytualnych, wskazywać błędy rozwoju i oczyszczać ludzkie świadomości.

W mojej przestrzeni zaczęły się w końcu manifestować piękne Istoty, które są tuż przed wzniesieniem się na kolejne poziomy istnienia i one właśnie przywracają mi wolę życia tu dalej i przetrwania razem z ludzkością tak długo, jak się da, tak długo, jak będę potrzebna.

Widzę już Światło w tym mrocznym tunelu - to Światło Istot, które są wewnętrznie gotowe na SKOK EWOLUCYJNY.

I wiem też, że jest was więcej, tylko jeszcze o tym nie wiecie :)

Poczekam, bo mam już na kogo.

Powoli pomogę wam rozwijać Świadomość i łączyć się z Domem.

I przyczynię się do waszego przetrwania w ciele, abyście zdążyli oczyścić Jaźń.

-------------------

Jeszcze przez jakiś czas będę dostępna również dla tych, którzy zaspali, ale już tylko oficjalnie (poprzez artykuły, nagrania itp) oraz w indywidualnych terapiach ONLINE.

Postaram się pomóc każdemu gotowemu na szybkie wybudzenie, ale tylko do granic waszej świadomości i waszych PROGÓW - jeśli granice będą za duże, to będę dla was już tylko oficjalnie.

Wierzę, że energia mojego Ducha nawet w ten sposób pomoże niejednej Istocie.

Kto będzie chciał, to skorzysta.

Kto nie - to pójdzie inną ścieżką.

Każdy wybiera sam swój los i swoje doświadczenia - SUMA WYBORÓW JEST W TYCH CZASACH NADRZĘDNĄ SIŁĄ, jeśli to zrozumiemy, to już dokonaliśmy pewnej formy transformacji.

Stwórca kocha wszystko i wszystkich.

Więc na końcu całego Czasu Czasów, On/Ona przyjmie do swego serca KAŻDE ISTNIENIE.

Indi

458 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page