top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

INSTRUKCJA OBSŁUGI ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ I PRACY W POLU

Zaktualizowano: 2 gru 2023

(chroń Pracujących i chroń Pracę...)


1. SAMODZIELNIE Wybierasz Swój Los.

2. Wiedza, Świadomość i Szacunek.

KOMENTARZ (1) - fragmenty: "Indi, z całym szacunkiem, ale niektóre Twoje rady są kompletnie nierealne. Nie wyobrażam sobie, że pójdę mieszkać do lasu w szałasie z patyków razem z małym dzieckiem w deszczu i przy 5 stopniach na dworze, żeby tylko być daleko od wynalazków cywilizacyjnych. Nie po to robimy cywilizację od tysięcy lat, żeby teraz wracać do jaskiń czy lasu. Brakuje mi w Twoich wypowiedziach zdrowego rozsądku i równowagi. Marzę o domku na dużej pięknej działce, ale pod Warszawą (dalej nie mogę, bo stracę kontakt z dzieckiem) to kosztuje jakieś 3 mln zł, a nie 20 tyś, jak kiedyś mówiłaś na innym video, pod jakimś lasem w Pcimiu czy innym zadupiu. Ludzie chcą moim zdaniem żyć normalnie, komfortowo, wygodnie, a nie jak "dzikusy", inaczej zamieszkaliby z Aborygenami czy Masajami. Fajnie jest wyjść czasem na siłownię, mieć w miarę blisko sklepy czy pojeździć na rolkach po asfalcie. Większość ludzi, nawet mimo chęci, wcale nie ma możliwości wyrwać się z blokowisk, bo dzieci, bo szkoła, bo kredyty, bo coś tam. (...)" ODPOWIEDŹ: "no widzisz, dlatego każdy ma swoją ścieżkę i zgodnie ze swoją WOLĄ wybiera sobie swój LOS. My PRAGNIEMY żyć jak "dzikusy" i z każdym rokiem ku temu zmierzamy, bardzo świadomie i zgodnie ze swoimi Duszami. Bo kochamy dzikość i Naturę. I tak się dla nas STANIE. A ten, kto kocha coś innego, to trzyma to co wybierze i to się dla niego STANIE. Świat Wolnej Woli tak właśnie wygląda, że każdy deklaruje czego chce i to mu się staje. Nawet jak potem zmieni zdanie, to najpierw stanie się to, co wybrał wcześniej. Tak jest to skonstruowane TUTAJ. Indi oraz Wolne Dzikie Dusze :)" "Tu jeszcze jedna, ekstremalnie ważna informacja dla Ciebie i innych, aby każdy pojął lepiej, czym OBECNIE staje się technologia bezprzewodowa i cała bio-technologia i jak bardzo niemożliwymi stają się już wszelkie odstępstwa i uwarunkowane własnym komfortem negocjacje z technologią odpowiedzialną za DESTRUKCJĄ LUDZKIEJ RASY.Tutaj dochodzimy do punktu krytycznego, w którym należy zdać sobie pytanie: CZY WARTO POŁOŻYĆ NA SZALKACH WAGI KOMFORT KONTRA CZŁOWIECZEŃSTWO?

Indi wraz z ekipą" KOMENTARZ (2) "Pawel zadales dobre pytania. No wlasnie czemu te uduchowione istoty nie distana przekazu i nie powiedza nic jak przemodelowac te szkodliwe fale na dobre. Tylko takie pitu pitu. Cywilizacja od dawiem dawna zyla w budynkach i korzystała z najróżniejszych wynalazkiw ktore niejednokrotnie sa chowane przed ludzmi aby kase krecic za obecny prad itd. Pojscie do lasu nie ma sensu, byc moze ze ona wierzy w teorie darwina ze czlowiek od malpy pochodzi i ze w lesie mieszkal. Czy Indi stac Ciebie na normalny przekaz na cos pozytecznego dla ludzi, na poprawe losu czy tylko stac ciebie na pojscie do lasu."


ODPOWIEDŹ / SŁOWO WAŻNE DLA WSZYSTKICH I CAŁOŚCI: "Cywilizacja od dawiem dawna zyla w budynkach i korzystała z najróżniejszych wynalazkiw"

KŁAMSTWO.

Rdzenne Ludy tej Ziemi, dawno dawno temu, nie potrzebowały żadnych budynków, bo ich domem była Matka Ziemia. Były z nią zintegrowane i współkochające.

Natomiast CYWILIZACJA UPADKU, czy ZHYBRYDYZOWANA i zainfekowana obcym genotypem najeźdźców, osłabła do tego stopnia i oddzieliła się od Matki, że zaczęła się zapadać jeszcze bardziej, tworząc zgodnie z koncepcjami UMYSŁU najeźdźcy śmieszne konstrukcje.


"czemu te uduchowione istoty nie distana przekazu i nie powiedza nic jak przemodelowac te szkodliwe fale na dobre."

"Tylko takie pitu pitu"

POGARDA, NIENAWIŚĆ, ZŁORZECZENIE I BRAK SZACUNKU.

A poza tym - brak zrozumienia i umiejętności współodczuwania i JednoMyślenia, ponieważ WSZYSTKIE odpowiedzi są podane w cały Przekazie.


"Pojscie do lasu nie ma sensu"

DLA CIEBIE.

A dla Wolnych Dzikich Dusz jest to CEL.


"byc moze ze ona wierzy w teorie darwina ze czlowiek od malpy pochodzi i ze w lesie mieszkal"

POGARDA, NIENAWIŚĆ, ZŁORZECZENIE I BRAK SZACUNKU.

A poza tym - brak zrozumienia i umiejętności współodczuwania i JednoMyślenia, ponieważ Przekaz mówi o ORYGINALNYM pochodzeniu istot DUCHOWYCH i aby się na temat Przekazu wypowiedzieć, należy go najpierw POZNAĆ.


"Czy Indi stac Ciebie na normalny przekaz na cos pozytecznego dla ludzi, na poprawe losu czy tylko stac ciebie na pojscie do lasu."

POGARDA, NIENAWIŚĆ, ZŁORZECZENIE I BRAK SZACUNKU.

A poza tym - na t pytanie odpowie Ci 3,5 tys subskrybentów, z których wielu śledzi Przekaz od lat.

ZASADA JEST PROSTA - PRZEKAZ JEST DLA DZIKICH WOLNYCH DUSZ, a pozostałe istoty mają swoje ścieżki i one nie są kompatybilne ze ścieżkami naszych Dusz.


Żegnaj więc i poszukaj swojej ścieżki, ponieważ Biała Ścieżka nie jest Twoja.

Papa, zniknij z mojego Domu.

Indi"


𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 ❀❀❀❀ 𝕱 3. JednoMyślenie

3a. Oczyszczanie Paneli Świadomości Zbiorowej. 3b. Złota Zasada Karmiczna

KOMENTARZ: "Indi czy stwierdzenie "brak JednoMyslenia"=prawo każdego do własnego odczuwania życia,wyciągania wniosków i samodzielnego myślenia oraz szanowania innych mimo różnicy poglądów?Czy dla Ciebie znaczy coś innego?" ODPOWIEDŹ (1): "Tak, coś ZUPEŁNIE innego - JednoMyślenie to WspółWizja oraz WspółOdczuwanie, w dodatku na tyle wielopoziomowe, że samoczynnie wytwarza się rezonans Serc i Jaźni, następuje synchronizacja świadomości lokalnej i rozpoczyna się proces połączenia z NadŚwiadomością - a jak już (chyba) wszystkim wiadomo, CZYM WYŻEJ (w aspekcie NADmatriksowym), TYM BARDZIEJ JEDNO (zintegrowana Świadomość NIElokalna). Mam nadzieję, że wyraziłam się zrozumiale :) Indi" ODPOWIEDŹ (2) / SŁOWO WAŻNE DLA WSZYSTKICH I CAŁOŚCI: "No i niejako dopinając to wyjaśnienie - w moim Domu samoczynnie następuje skumulowanie JednoMyślenników, aby uzyskać odpowiedni poziom Świadomości połączonej (również spirytualnie), aby oczyścić jak najwięcej Paneli Pola Świadomości tzw Zbiorowej (czyli wspólnej). Wobec tego istoty NIE Jednomyślne z Polem tego Domu sa proszone o opuszczenie tej przestrzeni, aby nie destabilizować procesu - w oparciu o ZŁOTĄ ZASADĘ wyzwalania światów z matriksów zniewolenia: "NIE POMAGASZ, TO NIE PRZESZKADZAJ". Ale też takie pytania i komentarze NIEJednomyślenników, OD CZASU DO CZASU, pozwalają wyjaśnić różne sprawy, np Prawa Uniwersalne, Spirytualne, a także coś tak subtelnego jak procedury i kierunek mojej Pracy TUTAJ. Indi"


Indi Iannai, Biała Ścieżka https://www.maloka.pl/biala-sciezka

256 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1件のコメント


ckbARToszuk
ckbARToszuk
2023年10月29日

...jest takie staropolskie "gość w dom...itd..." - albo nie wchodzę i nie depczę💙

いいね!
bottom of page