top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

Ciąg Dalszy Batalii o Ludzki Genom i TRANSHUMANIZM - kontynuacja...

Zostawiam tu kilka tematów do mocnego przemyślenia i dalszej, samodzielnej obserwacji... To, że wielu świadomych ludzi nie dokonało wyboru degradującego ich genotyp, świadomość i zdrowie, to nie znaczy, że mogą spać spokojnie i przestać obserwować rzeczywistość, pod kątem tego samego zagrożenia, ale podanego w INNEJ FORMIE.

To nie koniec ludzkiej batalii o uchronienie czystości genotypu człowieka, wojna trwa nadal.

Mało tego - nawet jeśli wybierasz pewną formę wolności i CHCESZ żyć w świecie pokoju i harmonii, to nie znaczy, że znajdziesz takie miejsce na TEJ Ziemi... W poniższym artykule znajdziesz sporo kluczowych informacji, które coraz wyraźniej ujawnią Ci plany kuglarzy tego świata. Dowiesz się też, jak blisko i jak głęboko system podszedł ludzkość "od tyłu", dzięki czemu zrozumiesz, że TEN Świat nie jest już miejscem do życia dla czystego człowieka. Wspominałam o tym wszystkim (i nie tylko) w całym cyklu Seminariów Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu (materiały są cały czas dostępne: https://greenharmony.pl/152-plyty-zapis-cyfrowy), więc sięgnij po te informacje ponownie, aby przyjrzeć się obecnej rzeczywistości z nieco innego punktu obserwacji: Punktu Szerokiej Świadomości.

Pozostań w czujności, uważności i odpowiedzialność za rasę ludzką. A teraz - zapoznaj się z poniższymi informacjami. Indi ------------------------------- FRAGMENTY ARTYKUŁÓW (kompilacja)

Odkryto patent na broń biologiczną w formie drona latającego; toksyczne peptydy jadowe POTWIERDZONE naukowo we krwi i kale ofiar kruków, chrząszczy, komarów https://www.naturalnews.com/2022-11-04-aerial-drone-bioweapons-release-weapon-system-patent-toxic-venom-peptides.html# System uwalniania toksycznego komara w powietrzu – patent USA #US8967029B1 Patent opisuje system zwalczania komarów za pomocą broni biologicznej, wykorzystujący wypuszczanie z powietrza drona, zaprojektowanego w celu osiągnięcia „100% współczynnika zabijania” żołnierzy wroga.

Patent, bezwzględnie dosadnym językiem opisuje również „małe urządzenia robotyczne”, które dostarczają czynniki chorobowe do zabijania żołnierzy:


"Dzięki systemowi wypuszczania toksycznych komarów z powietrza, duże masy ludzi mogą zostać uodpornione, a oddziały wroga mogą zostać zmiecione lub unieszkodliwione bez konieczności narażania własnych żołnierzy.

Komary w powietrznym systemie uwalniania toksycznych komarów mogą być skażone różnymi rodzajami genetycznie zmienionych bakterii w celu aktywacji układu odpornościowego lub skażone toksycznymi czynnikami chorobowymi, w zależności od celów.

Do celów wojskowych, komary mogą być używane do dostarczania czynnika takiego jak malaria, wywołującego chorobę lub mogą używać znacznie bardziej toksycznych lub wysoce zaraźliwych czynników i wirusów. Wysoce zaraźliwy wirus może unicestwić 100% wrogich oddziałów, ponieważ ci, którzy nie zostali ugryzieni, zostaną zarażeni przez innych żołnierzy."


Fascynujące jest to, że ten powietrzny system uwalniania broni biologicznej w formie dronów umożliwia sfałszowanie pandemii poprzez zrzucanie toksyn chemicznych na populację, bez realnie istniejącego w naturze wirusa.

Gdy populacja wchłonie toksyny, media kierują dalej ludzkim strachem i inicjują program "błaganie o szczepionki". Te „szczepionki” następnie wstrzykują ludziom instrukcje mRNA, które mogą zaprogramować ich komórki, aby syntetyzowały białka peptydowe jadu we własnych ciałach, powodując jeszcze więcej objawów i powodując „rozlewanie” / rozprzestrzenianie się peptydów jadu na inne osoby wokół nich (broń biologiczna). Nazywa się to wówczas „epidemią” rozprzestrzeniania się wirusa, gdy nie ma nawet żądnego wirusa koniecznego do powstania tego procesu...


CIEKAWOSTKA Czy wiesz, że w 2021 roku uwolniono miliony, a potem miliardy komarów genetycznie modyfikowanych, na Florydzie w USA? Odbyło się to dzięki oficjalnemu, rządowemu wsparciu... Zobacz też: https://www.bitchute.com/video/XmkMo8JL2ITzKILKA SŁÓW OD INDI W 2019 roku stałam się ofiarą broni biologicznej. Jak zobaczycie w materiałach dodanych, OFICJALNE badania i eksperymenty związane z łączeniem broni biologicznej z insektami (i nie tylko) były prowadzone od 2010 roku (Japonia), a dużo dużo wcześniej (czasy I wojny światowej i wcześniej) taka broń biologiczna była wypuszczana w środowiska ludzkie, aby testować jej skuteczność, zasięg, siłę rażenia i rozprzestrzenianie w populacji.

Latem 2019 zostałam ukąszona przez kleszcza i chwilę później rozwinęła się u mnie jedna z najstraszniejszych form boreliozy - ostra neuroborelioza.

To, jakie piekło przeszłam walcząc z tym wewnętrznym najeźdźcą, wie tylko Czarek - był jedynym człowiekiem, który przechodził ze mną ten horror. Była to dosłownie batalia o życie, również duchowe (degradacja, jaką wywołuje ta broń biologiczna, sięga do tak głębokich warstw człowieczeństwa i stanowi tak masywne przejęcie układu neurologicznego, że utrzymanie połączenia z Duszą w takim stanie graniczy z cudem).

Podjęłam wszelkie możliwe kroki, aby się ratować. Trwało to wiele wiele miesięcy, wypełnionych nieopisywalnym cierpieniem. Po około 12 miesiącach przywróciłam prawie pełną sprawność organizmu, jednak ta broń biologiczna ciągle wypełniała moje ciało i namnażała się (nanotechnologia posiada tę funkcję) kiedy tylko było to możliwe. Batalia trwał nadal, równie utrzymywanie swojego człowieczeństwa w chwilach aktywacji broni w centralnym układzie nerwowym.

W grudniu 2021 zostałam zakażona ponownie, a w styczniu 2022 ostatecznie żegnałam się z życiem - moja duchowa cząstka wiedziała, że nie da rady utrzymać mojego ludzkiego genotypu (czyli człowieczeństwa) i zadecydowała o opuszczeniu tego bioskafanda. W ostatniej chwili udałam się w daleką duchową podróż - przedostałam się do tak wysokich części Siebie, do których wcześniej nie sięgałam. I tam "doświadczyłam zgody" na jeszcze jedną próbę, zgody pochodzącej z wysokich części Wszechświata i Mnie Samej. Pomimo, że moja duchowa cząstka już wychodziła ze mnie, powróciłam do niej z tym Przekazem i rozpoczęłam przywracanie swojego życia INNYMI METODAMI NIŻ WCZEŚNIEJ. Okazały się dużo silniejsze, szybsze i skuteczniejsze. I oto jestem, uwolniona od tego brzemienia. Jestem, aby Ci powiedzieć, że to możliwe, ale ta forma uzdrawiania wykracza poza możliwości "klasycznego człowieka obecnej cywilizacji", wymaga bowiem potężnie rozwiniętej świadomości i dostępu do narzędzi duchowo-energetycznych spoza zakresu umysłu logicznego. Mało tego - uzdrawianie wymaga radykalnej przebudowy swojego istnienia, z potężną wewnętrzną determinacją (pojawia się ona wtedy kiedy na szali kładziesz swoje istnienie duchowe w kontrze do JAKIEJKOLWIEK wygody, komfortu, czy nawet "normalnego życia"). Kiedy w styczniu 2022 odchodziłam z tego ciała, znalazłam się też w Przestrzeni Pośredniej, nie tak wysokiej jak ta, z której otrzymałam zgodę na dalszą Pracę tutaj, ale na tyle wysokiej, że usłyszałam prośby duchowych pierwiastków innych istot - zostałam poproszona, aby nie odchodzić stąd jeszcze, ponieważ jestem ciągle potrzebna. Więc jestem tu również dla Ciebie, gdyż poznałam DOKŁADNIE co to znaczy mieć broń biologiczną w sobie i co to znaczy oczyścić się z tego i uzdrowić. Indi

------------------------------- AGENDA TRANSHUMANIZMU Do roku 2020-30 wdrożone zostaną m.in. następujące systemy:


Internet rzeczy: (...) doprowadzenie do sytuacji, w której wszystkie produkowane przedmioty na świecie będą miały swój indywidualny radiowy numer rejestracyjny RFID (Radio Frequency Identification), lub wbudowany mikrokomputer. W ten sposób każdy produkt, będzie monitorowany od powstania aż do jego “śmierci”. Historia, lokacja geograficzna, stan, możliwości itd. produktu będą dostępne w internecie dla użytkowników na całym świecie, poprzez sieć czytników radiowych. Wszystko będzie posiadać swój kod zapisany na czipie RFID lub mikrokomputerze. Pończochy, cegły, jedzenie, samochody, żarówki, komputery, kluczyki wszystko będzie pozycjonowane na mapie świata poprzez GPS i inne technologie, a poprzez internetowe przeglądarki będziemy mogli poszukiwać przedmiotów tak jak teraz poszukujemy informacji. Czipy RFID dzielą się na 2 główne kategorie: pasywne i aktywne. Pasywne są wzbudzane/rezonują gdy znajdują się w polu czytnika. Aktywne natomiast posiadają własne źródła energii (baterie lub systemy zbierające energię z otoczenia).


NBIC (Nano-Bio-Info-Cogno): Modyfikacja genetyczna rodzaju ludzkiego, ekspansja jego potencjału poprzez nano-bio-info-cogno implanty, współdzielenie osobowości i danych z maszynami i innymi ludźmi. Komunikacja mózg-mózg, mózg-maszyna, mózg-komputer, transfer osobowości ludzkiej do robotów. Wszczepiane czipy bezpośrednio do mózgu. Mapowanie całego świata w czasie rzeczywistym poprzez RFID do systemów rozszerzonej rzeczywistość “augmented reality”. To tylko niektóre z systemów wprowadzanych w ramach NBIC gdzie nanotechnologia, Biotechnologia, technologie Informatyczne, technologie Kognitywne/Poznawcze łączą się w jedną naukę. W tym systemie komputery będą m.in. wszczepiane bezpośrednio do ludzi. Integracja i synergia czterech technologii (Nano-Bio-Info-Cogno) ma swój początek w nano skali, skąd pochodzą główne bloki materii.

We wczesnych dekadach 21 wieku, skoncentrowane działania mogą zunifikować naukę opartą na unifikacji natury, łącząc nanotechnologie, biotechnologie, informatyczne technologie i kognitywne technologie. (...) Kontrola metabolizmu komórek, specyficznych tkanek, organów i jeśli to możliwe całego organizmu. (...) Poszerzanie procesów ludzkiego poznania i komunikacji. (...) badała potrzeby możliwości procesów kognitywnych i funkcji percepcyjnych człowieka, komunikacji międzyludzkiej i pomiędzy człowiekiem a maszynami, zaprogramowanymi aby posiadały ludzkie charakterystyki. Badano również drogi, przez które “zbieżne technologie” mogą zwiększyć zrozumienie i efektywne wykorzystanie ludzkich mentalnych możliwości. Co należy wykonać aby NBIC pomogło w rozwoju przestrzennej domeny.

- (...) Należy zbadać, czy nanotechnologia i biotechnologia może zmieniać zmysły i zdolności poznawcze człowieka w celu zwiększenia HCI. W szczególności nano i bio technologia może zwiększyć nasze możliwości dotykowe i słuchowe (np. rękawice sensoryczne i implanty słuchowe)...

- Istnieje potrzeba zbadania sposobów na zwiększenie efektywności relacji człowiek-środowisko. Może to oznaczać - rozwijanie osobistych systemów nawigacji oraz systemów informacji przestrzennej, które będą dostępne poprzez noszone ze sobą przenośne komputery.

- Rozwój inteligentnych środowisk, które pozwalają ludziom na bezprzewodowy dostęp do informacji (np. na bazie podczerwieni sygnalizacje dźwiękowe lub lokalnie rozproszone serwery, które umożliwiają natychmiastowy dostęp do Internetu i stron internetowych).

Dokument został opracowany w 2002 roku! "Nowy porządek świata", "złoty wiek ludzkości" - jak piszą autorzy tego dokumentu, ma się wydarzyć do 2025r.Smart Grid: Jest to nowa globalna sieć energetyczna, która podobnie jak internet, zmieni naszą kulturę, społeczeństwo i sposób prowadzenia biznesu. Co ważniejsze, zmieni sposób w jaki użytkujemy, przekształcamy i wymieniamy energię. Sieć ta pozwoli na pełną kontrolę tego w jaki sposób i gdzie energia jest użytkowana oraz konsumowana w skali globalnej. W systemie tym wszystkie urządzenia elektryczne (mikser, lodówka, telewizor, suszarka, dom itd) będą miały komputer/moduł komunikacji który pozwoli na połączenia z centralnymi zakładami użyteczności publicznej, internetem i innymi sieciami. Planuje się wdrożenie systemu przesyłu internetu przez linie wysokiego napięcia, w ten sposób każde podłączone do kontaktu urządzenie będzie od razu rejestrowane w sieci. Będzie tym samym możliwa zdalna kontrola i obsługa urządzeń, sprzętu AGD przez internet.

Tak jak tradycyjny Internet łączy ludzi (np. Facebook, e-mail, filmy, strony internetowe), tak sieć energetyczna połączy obiekty nieożywione, takie jak termostaty, urządzenia, liczniki, regulatory stacji, komputerowe systemy sterujące i zbierające dane itp. w celu automatycznego równoważenia zużycia energii w całej docelowej sieci energetycznej. Gdy programy komputerowe i algorytmy będą już podłączone, taka sieć będzie działać autonomicznie, przy minimalnej interwencji ze strony człowieka.


CIEKAWOSTKI W 1932 roku, Technocracy, Inc. wezwało do zniszczenia systemów gospodarczych opartych na cenach i do utworzenia systemu księgowego opartego na energii, który mierzyłby wkład i produktywność ludzkiej działalności w zakresie: wytwarzania, dystrybucji i konsumpcji energii. Współautorem wymaganych warunków dla funkcjonowania takiego systemu był M. King Hubbert, młody geofizyk, który później rozwinął teorię „szczytu wydobycia ropy naftowej” (Peak Oil Theory), która stała się intelektualną bazą dla współczesnego ruchu ekologicznego, zwanego również „zielonym”. Hubbert konkretnie sprecyzował wymagania do udanego zastosowania technokracji:

1. Rejestrować całkowitą konwersję energii netto przez 24 godziny na dobę

2. Poprzez rejestrację energii skonwertowanej i skonsumowanej, umożliwić równoważenie poboru energii.

3. Zapewnić ciągły zapis całkowitej produkcji i konsumpcji

4. Zapewnić szczegółową rejestrację typu, rodzaju, itp., wszystkich towarów i usług, gdzie są produkowane i gdzie zużywane.

5. Zapewnić szczegółową rejestrację konsumpcji każdej osoby, oraz zapis(akta) i opis tej osoby.

[Scott, Howard i wsp., Technocracy Study Cource, s. 232] Instytut Globalnych Sieci Energetycznych (Global Energy Network Institute - GENI) przedstawia mapę świata Dymaxion™ z perspektywy bieguna północnego, która ukazuje globalną sieć znajdującą się aktualnie w budowie. Jedyną częścią Ziemi, która pozostała nietknięta jest Antarktyda. Żółte linie reprezentują łącza transmisji elektrycznej wysokiego napięcia, które są zdolne do przenoszenia dużych ilości energii z kontynentu na kontynent.

(...) Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum - WEF) stanęło kolektywnie za tą inicjatywą. Zarządziło ono aby połączyć rozwój inteligentnej sieci z redukcją emisji CO2, zapowiadając w ten sposób konkretną drogę dla walki z globalnym ociepleniem. W styczniu 2011 roku WEF przedstawił sprawozdanie z postępu swoich prac zatytułowane „Program Partnerski Przemysłu Energetycznego” ( “Energy Industry Partnership Programme“):

„Raport “Accelerating Successful Smart Grid Pilots” (Wspieranie Udanych Programów Pilotażowych Inteligentnej Sieci), Światowego Forum Ekonomicznego opracowany z Accenturę i ekspertów branżowych, zakłada centralną rolę inteligentnych sieci jako kluczowych rozwiązań dla nisko-emisyjnej (CO2) gospodarki i jako odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na energię."


Zobacz też: http://terrawatts.com Explaining Smart Grid, Światowe Forum Ekonomiczne 2011

Strona internetowa IEEE & Smart Grid, http://smartgrid.ieee.org

Strona internetowa Smart Grid News, http://www.smartgridnews.com

The Enernet prezentacja wideo, Bob Metcalfe, założyciel 3Com i współtwórca Ethernetu

Strona internetowa Terrawatts, http://www.terrawatts.com

Strona internetowa Global Energy Network Institute GENI, http://www.geni.org

Technocracy Study Course, Hubbert & Scott, 1934


Systemy bezzałogowe: Trend rozwoju pojazdów bezzałogowych będzie się dynamicznie rozwijał przez kolejne dekady. Zakłada się, że do roku 2034 bezzałogowe maszyny uzyskają pełną autonomię/świadomość operacyjną. Tym samym samochody, samoloty, łodzie, motory, roboty itd będą funkcjonowały wewnątrz dostępnych sieci komputerowych posiadając opcje autonomicznego działania lub zdalnego sterowania na odległość. Komponenty przenośnych komputerów będą mogły być ukryte w biżuterii, która automatycznie współdzieli myśli i uczucia pomiędzy ludźmi, którzy byli by metaforycznie ujmując “na tej samej fali”.

PATRZ - SMARTWATCH, zegarki SMART


(...) Dokument Departamentu Obrony USA (DoD) zatytułowany FY 2009–2034 Unmanned Systems Integrated Roadmap, (...) jasno opisuje ścieżkę rozwoju tej technologii do roku 2034.

Dokument zakłada dwa kluczowe kroki rozwoju bezzałogowych technologii. Pierwszym krokiem jest budowa systemu dla możliwości sterowania pojazdami i budowa floty. Drugim kluczowym krokiem jest powolny proces przekazywania coraz większej ilości zadań dronom, które będą mogły być realizowane bez udziału człowieka. Rozwój tego procesu ma zakończyć się pełną autonomią dronów, robotów i wszelkiego typu innych maszyn.

"Ponieważ systemy bezzałogowe będą się rozwijały dalej i dalej w kierunku pełnej autonomii, pokładowe czujniki, które umożliwią systemom na ich własną organiczną percepcję będą mogły przyczynić się do poszerzenia świadomości pola bitwy, niezależnie od ich wyznaczonej misji podstawowej. W istocie, w pełni autonomiczne bezzałogowe systemy będą w stanie, w przyszłości, realizować zadania świadomości pola bitwy. Ten obszar zdolności nadaje się do zadań i misji prowadzonych wspólnie między domenami, a także pojedynczych domen.”KILKA SŁÓW OD INDI

NOWA ETYKA: już teraz wyraźnie widać systemowe trendy, ukierunkowane na promocję wszechobecnej technologii i cyber-życia. Reklama, mainstream i każda forma marketingu (również politycznego) zajmuje się obecnie takimi tematami: - medycyną, profilaktyką zdrowotną i kosmetologią opartą o nanotechnologię (oczywiście w reklamie widzisz tylko struktury grafenu rozbłyskujące na szkłach nowych modeli okularów, czy fluidy kosmetyczne wygładzające nanotechnologią każdą fałdkę na Twojej skórze - ale aby właściwie odczytać obraz i jego główny przekaz, trzeba rozumieć czym jest nano-medycyna, nano-kosmetyka i wszelkie nano-technologie i struktury oraz rozumieć jakie zagrożenie niesie ich połączenie z ludzką biologią); - cyfrowym komfortem życia (technologicznymi udogodnieniami, inteligentnymi domami, samochodami, przeniesieniem swojej codziennej aktywności do wirtualnej rzeczywistości itp);

- zamianą organicznej niechęci ludzkiej do technologii i cyber-człowieczeństwa, na pełną akceptację, a wręcz formę miłości do sztucznej inteligencji, bądź technologicznie zmodyfikowanych jednostek ludzkich i zwierzęcych.

Tutaj chciałam Ci zwrócić uwagę na indoktrynację dzieci.

To, że Twoje dziecko jest już teraz w pełni uzależnione od technologii SMART, Internetu, systemowych zabawek, rozrywek i modelu życia - to już wiesz. Być może przestałaś/eś się oszukiwać już jakiś czas temu, a teraz po prostu zastanawiasz się nad tym, jak uratować swoje dziecko... Od razu Ci wyjaśnię, że to potężna batalia, zawierająca w sobie same radykalne zmiany życiowe i wojnę z demonami, jakie opętały już świadomość Twojej pociechy... Ale o tym innym razem. Teraz (na razie) PATRZ, obserwuj, słuchaj, czytaj i pojmuj co tu się tak naprawdę dzieje. Zwróć uwagę na jeden z elementów ostatniej kampanii Barbie - lalka na wózku inwalidzkim: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mattel-barbie-lalka-moze-pomoc-zmienic-swiat Promowana jest nowa etyka kształtująca akceptację do.... życia jako kaleka. Tak tak, tu nie chodzi o to, że dziecko litując się nad kalectwem innego dziecka, lubi go i szanuje jak inne. Nie! To jest bowiem naturalna cecha Człowieka, empatia i szacunek do każdej formy istnienia, ludzkiego człowieka nie trzeba tego uczyć. Tu zachodzi inny typ mind controll - dzieci UTOŻSAMIAJĄ SIĘ bowiem z POSTACIĄ LALKI. One się tym "stają" w czasie zabawy. Akceptują w sobie kalectwo. O co tu chodzi systemowi? Już spieszę wyjaśnić. Po wyszczepieniu ogromnej liczby ludzkiej populacji, organizmy tych istot zostały nieodwracalnie zmutowane. Oryginalny genotyp ludzki został na tyle uszkodzony, że na poziomie 1 i 2 wymiaru nie może być już przenoszony na kolejne generacje. Ponieważ wiem, jak bardzo ważny jest ciągle model rodziny (jest to program systemowy wkodowany w ludzkość, aby produkowane były kolejne hybrydy), wiem też jak będzie wyglądać przyszłość - zaszczepieni, pomimo, że nie powinni, nadal będą "tworzyć" nowe dzieci. Dzieci zmutowane. Już obecnie system przygotowuje bazę naukowo-techniczną służącą implantacji technologii do ludzkiego ciała kolejnych pokoleń dzieci, które urodzą się z wadami genetycznymi, uszkodzeniami ukł. ruchu, neurologicznego i innymi błędami matrycy DNA (które zaowocują m.in. kalectwem). Dlatego też dzieci obecnego pokolenia mają wgrywane nowe oprogramowanie, służące identyfikacji z taką formą uszkodzeń, ponieważ będą się opiekować (lub rodzić!) takimi właśnie kolejnymi pokoleniami i muszą posiadać w sobie kod: "wszystko jest ok, to normalne". PATRZ i MYŚL - po to masz Świadomość, aby jej używać właściwie. Cytaty z założeń agendy transhumanizmu: "Być może kompletnie nowy system etyczny będzie strzegł stref szybkiego rozwoju technologicznego, takich jak implanty mózgu, rola robotów w nowym społeczeństwie oraz dwuznaczność pojęcia śmierci w erze wzmożonych eksperymentów nad klonowaniem." "Połączone sieciami społeczeństwo miliardów ludzi może być tak skomplikowane jak sam człowiek jak też i pojedyncza komórka. Poprzez lokalne grupy i jednostki kończąc na globalnej kolektywnej inteligencji, nowe kluczowe możliwości pojawią się przez relację technologii NBIC...Stanie się również możliwe stworzenie nauki przewidywania zachowań społeczeństw, i modyfikowania ich poprzez technologie NBIC. Ludzka kultura i psychologia będzie poddana raptownej ewolucji, wzajemnie się przeplatając jak dwie nici DNA, będąc pod kontrolą analitycznych nauk jak też tradycyjnej wiedzy." "Rządy muszą wspierać edukację i szkolenie przyszłych pracowników NBIC i przygotować społeczeństwo na główne systematyczne zmiany, przewidziane dla przyszłego pokolenia... Etyczne, legalne, moralne, ekonomiczne, środowiskowe, systemy pracy i inne społeczne implikacje muszą być ukierunkowane/skonfrontowane od samego początku przez głównych techników i inżynierów NBIC, naukowców społecznych i szeroką koalicję profesjonalnych i obywatelskich organizacji."


"Jesteśmy dziś już w punkcie w którym instalujemy urządzenia wewnątrz serca, mózgu i ciała aby regulować zachowanie i promować zdrowie...Jednakże ulepszenia możliwości kolejnego pokolenia ludzi, będą wydawały się nam zbyt radykalne...Kto będzie miał dostęp do terapii zwiększających poziomu inteligencji? Czy zdecydujemy się na modyfikację genetyczną naszego gatunku? Przyszłość może zawierać odmienne definicje ludzkiego usprawniania, które mają wpływ na kulturę, inteligencję, pamięć, fizyczne działanie a nawet starość."


------------------------------- ELEKTRONICZNY TATUAŻ "Elektroniczny tatuaż" zwiastuje rewolucję w sposobie w jaki pacjenci będą monitorowani oraz stanowi przełom w grach komputerowych, twierdzą amerykańscy naukowcy.

(...) naukowcy użyli urządzeń, które są cieńsze od ludzkiego włosa, do monitorowania pracy serca i mózgu. Czujnik przyczepia się do ludzkiej skóry tak jak tymczasowy tatuaż. Może on poruszać się, marszczyć i rozciągać bez zerwania. W tatuażu, wszystkie części elektroniczne zbudowane są z falistych, wężowego kształtu elementów, co oznacza że mogą one wytrzymać wpływ rozciągania i ściskania. Istnieją również małe ogniwa słoneczne, które mogą generować energię lub pozyskiwać ją z promieniowania elektromagnetycznego.

John Rogers, profesor inżynierii materiałowej i inżynierii na University of Illinois, powiedział: "Naszym celem było opracowanie technologii elektronicznej, która mogłyby integrować się ze skórą w sposób, który jest niewidoczny dla użytkownika. Ta technologia zaciera różnice pomiędzy elektroniką i biologią".------------------------------- DOKĄD ZMIERZA ŚWIAT I CZY TO NAPRAWDĘ MIEJSCE DLA CIEBIE?


Poniżej wrzucę już tylko kilka dodatkowych informacji w skrócie, a potem podsumuję całość. CHIP W MÓZGU Obecnie inwestowane są miliony dolarów na badania "najnowszych technologii implantowanych mikroczipów", które pozwolą do znaczne “polepszenie" naszego zdrowia i naszego życia. Oczywiście, kiedy te urządzenia będą po raz pierwszy wprowadzone na rynek, nikt nie zmusi cię do wszczepienia czipa do mózgu. Początkowo, implanty mózgowe będą sprzedawane jako "przełomowe odkrycie", które pozwoli na leczenie przewlekłych chorób i które umożliwia osobom niepełnosprawnym prowadzenie normalnego życia.

Kiedy "korzyści" z takich technologii będą przedstawione ogółowi społeczeństwa, wkrótce większość ludzi będzie chciała je pozyskać. Wystarczy wyobrazić sobie szum medialny, który otoczy te implanty, kiedy ludzie dowiedzą się, że można pozbyć się nadwagi w ciągu kilku dni lub, że można pobrać cały kurs z uczelni do swojej pamięci w ciągu kilku godzin. Możliwości tego typu technologii są nieograniczone, a jest jedynie kwestią czasu zanim chipy wszczepiane do mózgu staną się dość powszechne. To co kiedyś było science fiction szybko staje się rzeczywistością, która zmieni świat na zawsze.

Jeśli implant wszczepiony do mózgu będzie w stanie wyleczyć chorobę, na którą cierpisz całe życie, czy go weźmiesz? Wiele osób będzie musiało odpowiedzieć sobie na tego rodzaju pytania w najbliższych latach.

Moncef Slaoui, szef działu badań i rozwoju w GlaxoSmithKline, mówi, że "wyzwaniem jest integracja pracy - w interfejsach mózg-komputer, materiałoznawstwie, nanotechnologii, mikro-energetyce - w celu zapewnienia korzyści terapeutycznych."


Ponadto, rząd USA pracuje nad wszczepianymi czipami, które będą w stanie monitorować stan zdrowia żołnierzy, zwiększając ich możliwości na polu bitwy. Tak więc technologia ta z pewnością będzie wprowadzana. Intel pracuje nad czujnikami, które będą wszczepiane do mózgu, które będą pozwalały na bezpośrednie sterowanie komputerami i telefonami komórkowymi. (...) producenci gier wideo rozwijają zestawy słuchawkowe, które pozwalają użytkownikom na granie w gry za pomocą fal mózgowych zamiast joysticka lub panelu sterowania. Inne firmy chcą umożliwić bezpośrednie podłączenie mózgu do Internetu.


SZKOŁA Z RFID PLACÓWKI PILOTAŻOWE: - (...) przedszkola w Richmond w Kalifornii zainstalowały dziwnie drogie, zaawansowane technologicznie systemy do śledzenia obecności uczniów. Projekt ten może służyć jako program pilotażowy dla innych w przyszłości.


- (...) każdy uczeń w przedszkolu CCC-George Miller zakłada koszulkę z wszytym chipem RFID. Podczas gdy dzieci są zajęte nauką, czujniki w szkole rejestrują ich ruchy, zbierając informacje nt obecności w obydwu klasach i o posiłkach. Urzędnicy ze szkoły twierdzą, że zapisują tylko informacje do których są zobowiązani przyjmując fundusze federalne programu HeadStart.


- Sześciolatkowie z innej szkoły w USA- Bailey Middle School z identyfikatorami RFID:

-------------------------------

PODSUMOWANIE INDI


Moje ulubione powiedzenie brzmi: "Wiedz Zmienia Wszystko", natomiast zawsze wymaga ono rozwinięcia, wyjaśnienia czym jest Wiedza - Wieda. Wiedzącym - Wiedunem, Wiedunką, stajemy się tylko wówczas, kiedy Wieda staje się częścią naszej Świadomości Przejawionej i emitujemy ją poprzez siebie, w formie Przekazu, osobistych częstotliwości oraz sposobu swojego istnienia.

Aby dokonać transformacji (jakiejkolwiek, od uzdrowienia, poprzez zmianę formy istnienia na Wyższą) nie wystarczy jedynie "posiadać" wiadomości z jakiegoś zakresu, ponieważ są to tylko bity informacji, która jeszcze nie staje się czynnikiem modyfikującym naszą rzeczywistość. Dopiero kiedy nasycisz się daną informacją, zaczynasz projektować określoną wiązkę częstotliwości w swoim hologramie życia i wiązka ta STAJE SIĘ, czyli manifestuje się jako Twoje doświadczenie.

Obecnie jesteśmy NASYCANI informacją technologiczną - odbywa się to na tak wielu poziomach, że absolutnie nie da się tego zmieścić w jednym artykule, ale uwierz mi, że technologia (w tym nanotechnologia) jest już wszędzie. Czy ludzkie organizmy, nasza biologia, bio-energetyka, bio-genetyka i energo-świadomość są w stanie poradzić sobie z naporem tej informacji? Przetrwać w NIEskażeniu technologicznym? Nie zostać poddana hybrydyzacji? Jak długo, poddana tak potężnej modyfikacji, nasza bio-energetyka będzie zdolna utrzymać w sobie Źródłowe Kody Człowieka? Osądź samodzielnie, ja napiszę tylko to, co CZUJĘ w Sercu, a Ty znajdź odpowiedź w swoim własnym Sercu-Duchowej Świadomości... Ja CZUJĘ, że jest szansa. Czuję wąskie gardło, wąskie Przejście, które zostało mi pokazane wiele lat temu. Teraz to Przejście zaczyna się otwierać w mojej świadomości, w moich myślach, emocjach, energii, Przekazie, Wglądzie i pamięci kosmicznej. Otwarło się również w mojej Duszy, a ponieważ za nią podążam - wpływa to na moje obecne wybory i działania. Jest to Ścieżka Wojownika Epoki Przełomu, która prowadzi daleko daleko od cywilizacji, od komfortu, od rzeczywistości wirtualnej i od całej reszty struktury i ludzi upadającego świata. Wojownik ten musi stoczyć ostateczną batalię w swojej ludzkiej świadomości, batalię z ludzkim ego, aby wyzwolić się i nie... oszaleć. Wiem, że tą ścieżką podąży niewielu, ale Ci odważni stworzą podwaliny odrębnej cywilizacji, która pozostanie czysta w genotypie i umożliwi/udostępni tym, którzy zaspali, nie zdążyli wyjść z systemu, kolejną (być może jedną z ostatnich) inkarnację w Czystym Rodzie Człowieczym, posiadającym w sobie Kody Źródła i dostęp do Wyższych Wymiarów. To moja Ścieżka.

Indi, 14.11.2022

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page