top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

2. KASANDRA (dżih...d)

Zaktualizowano: 9 lis 2023

Nagrywamy sesję o nazwie KASANDRA - niezbyt udaną sesję, ponieważ ludzie przybywają na nią kompletnie nieprzygotowani. Nie zapisywali moich Wizji, nie mieli w sobie w ogóle zainteresowania tym, aby przekazać pewne informacje dalej, do innych istot. Nie ma w nich gotowości do Pracy ze mną.

Sesja jest miałka i stanowi jedną dziesiątą możliwości tego, co można zrobić dla innych istot. Ale JEST, zawsze to coś.

Wkrótce będzie opublikowana.

Ale po sesji Widzę dalej, pojawia się kolejny temat.


Widzę PRZYGOTOWANE BOMBOWCE.

Bardzo dużo bombowców, przygotowanych do nalotu i bombardowania pewnych rejonów na Ziemi.

Na pytanie Irka gdzie jest zaplanowane bombardowanie, widzę płaskie, suche tereny, z niewielką ilością drzew, bądź krzewów i pada odpowiedź MINARETY. Tam gdzie są Minarety.

Wygląda to jak takie "oazy" z roślinnością, jakby ogrodzone/wydzielone tereny/komórki, w środku których jest coś, co JasnoSłyszę jako Minarety.

Jest dużo takich miejsc, cały ten teren jest wypełniony tym egregorem, tą kulturą.

KRAJE/REJONY MUZUŁMAŃSKIE?

Czy to Palestyna i okolice?


Kto chce je zbombardować? I dlaczego?

Czuję, że tam są głownie zwykli ludzie, że nie oni uczynili zło, za które będą odpowiadać.

Bo czuję to tak, jakby miało to być W ODWECIE. Za COŚ.


Poszukuję ZA CO?

Nie wiem dokładnie, ale potem rozwija mi się Wizja CUBE, czarnej kostki Mekki.

Co to ma wspólnego z bombardowaniem terenów kultury muzułmańskiej?

Dzisiaj rozwijam w wyszukiwarce hasło Judaizm, pojawiają się symbole tego kultu i jednym z nich jest TEFLIN - czarna kostka zakładana na szyszynkę, z czarną taśmą nawiniętą na rękę - ewidentnie stara technologia kontaktu z obcymi rasami demonicznymi - obecnie potężny kult mind control.


Czy atak na judaizm i jego główną symbolikę czarnej kostki (obcej cywilizacji/bytu) może wywołać reakcję w postaci bombardowania krajów muzułmańskich, obecnie pozostających w konflikcie z judaizmem, chrześcijaństwem i podobnymi kultami tego typu; innowiercami?


Czy atak na rejony muzułmańskie wywoła reakcję na całym świecie i uaktywni DŻIH...D - "wojnę religijną"?


Po tych Wizjach wstaję o 5 rano 12.10.2023 i patrzę na niebo, a tam.... ZNAK!

JASNOROZPOZNAJĘ ZNAK, JAKI OTRZYMAŁ KULT MUZUŁMAŃSKI NA CAŁYM ŚWIECIE. Gwiazda w sierpie księżyca, w dodatku księżyc SZTUCZNIE przesłonięty jakimś ciemnym obiektem i formujący ten znak!

JasnoCzuję silną energię, jak ODEZWĘ, INICJACJĘ jakiejś energii, jak wezwanie i znak PRZYGOTOWAŃ do wojny globalnej.

Wojny wewnętrznej, w każdym kraju, w jakim znajdują się muz....nie.

Czuję MIND CONTROL pewnych opętanych przez byty liderów muzułmańskich. Czuję ich ogień, skażoną energię, skażoną świadomość. Czuję ich poruszenie i świadome planowanie.


Czuję, że część z nich jest zaskoczona, że jednak to się sprawdza, że zapowiedzi się sprawdzają. Nie są na to gotowi, ale są w kulcie i muszą podążać. Muszą pociągnąć i uaktywnić tłumy...

Ale oni nie mają w sobie tyle czarnego mroku CUBE i nie chcą...

Czy się sprzeciwią?

To trochę za mała siła wobec opętania innych liderów.

Siła tego opętania jest przeogromna...


Potem dochodzi jeszcze jedno JasnoUświadomienie - że Czarny Symbol może zostać zaatakowany przez KOGOKOLWIEK!

KOGOKOLWIEK...

KAŻDY MOŻE OBECNIE UAKTYWNIĆ WOJNĘ GLOBALNĄ - RESET ŚWIATOWY.

Może to zrobić np armia globalistów i wkręcić w to kraje arabskie..

Albo drony najeźdźcy.

Lub naziemne jednostki specjalne, wysadzając kostkę. ---------------------------------


Trzymaj świadomość w gotowości.

Armia Mordoru jest w trakcie przygotowań.

Twoja oczyszczona jaźń jest potrzebna, aby utrzymać Pokój i Spokój Serc.

Próbowałam Cię obudzić przez tyle lat, ale Ty spałaś/spałeś... chłopcze, dziewczynko... zanurzona w tańcu Zumba i skąpany w erotycznej mrzonce i alkoholowej poświacie...

W czasie, kiedy potrzebna jest twoja oczyszczona jaźń, Ty dopiero zaczniesz wstawać z kolan...

Poszukiwać rozwiązań dla przyspieszenia swojej ewolucji...

Sięgać do Spirytualnych energii..

Ale czy zdążysz je dosięgnąć?

Tego nie wiem.

Ja nie jestem już dla Ciebie dostępna.

Wycofuję się na swoją pozycję.

Będę Cię chronić zza kurtyny.

Abyś zdążyła dokonać przyspieszonej ewolucji i abyś zdążył obudzić swojego Osobistego Wielkiego Ducha...


Zostawiłam Ci Przekaz.

Będę do Ciebie mówić dalej, ale BĘDĘ też dalej...

Tak było mówione, a co było mówione, to staje się.

WSPIERAM CIĘ.

CHROŃ SWÓJ ŚWIAT.

Indi

(Widzenie 11.10.2023)


TEFILIN

Filateria (w języku hebrajskim: תפילין, Tefilin) jest terminem wywodzącym się z greckiego phylakterion ("ochrona, amulet") - to dwa skórzane pudełeczka wykonane z jednego kawałka skóry koszernego zwierzęcia, w których znajdują się cztery ustępy Tory, ręcznie przepisane w języku hebrajskim przez sofera.

Jeden z pasków jest związany nad lewym ramieniem (lub prawym, jeśli osoba jest leworęczna), robiąc siedem okrążeń, a drugi umieszcza się nad głową. Według Halaha, żydowscy mężczyźni od 13 roku życia muszą nosić je codziennie, z wyjątkiem Szabatu i innych żydowskich świąt.


Tefilin jest jednym z najważniejszych mitzvot (przepisów) Tory. Tradycja wiąże je z niektórymi fragmentami Wyjścia i Powtórzonego Prawa w Torze, gdzie HaShem wymaga, aby Żydzi nosili swoje słowa jako pamiątkę wyjścia z Egiptu. Tora wspomina o tym więcej niż raz, ale bardziej wyraźnie w Debarim (Powtórzonego Prawa) 6:8 „Zwiążesz ich jako znak na swoim ramieniu i będą przypomnieniem między Twoimi oczami”.


Tefilin składa się z dwóch małych skórzanych pudełek połączonych ze skórzanymi paskami. Każde z dwóch pudeł zawiera cztery części Tory napisane na pergaminie. Te fragmenty to: a) Szema (Powtórny Powtórz 6:4-9) – który ogłasza Jedność Jedynego Boga. b) Vehaia (Powtórny Prawa 11:13-21) – która wyraża obietnicę Di-s, że nagrodzi nas, jeśli nadal będziemy przestrzegać zasad Tory i ostrzega nas przed wynagrodzeniem za ich nieposłuszeństwo. c) Kadesh (Wyjście 13:1-10) – obowiązek narodu żydowskiego, aby zawsze pamiętać o odkupieniu egipskiej służby. d) Vehaia (Exodus 13:11-16) – obowiązek każdego Żyda, aby informować o tym swoje dzieci.


Jedno z pudeł ("tefilin ramienia") jest umieszczone na lewym ramieniu, aby było przed sercem – miejsce emocji, a skórzany pasek jest owinięty wokół lewej ręki i wokół środkowego palca tej dłoni. Drugie pudełko ("tefilina głowy") jest umieszczone nad głową, nad czołem, tak leży na mózgu. W ten sposób uwaga jest skierowana na głowę, serce i rękę. To uczy, aby poświęcić się służbie Bogu we wszystkim, o czym wyznawca myśli, czuje i robi.

---------------------------------

Materiał filmowy inicjujący ten Cykl, podlegający większej cenzurze, znajdziesz tutaj: 1.KASANDRA - Mikrochip, Apokalipsa 5G, Działania Wojenne Przykrywką Głównej Agendy 2.KASANDRA - Dżih...d, Bombowce, Czarna Kostka, Wezwanie - Znak Kultu https://rumble.com/v3uneoa-1-2.kasandra-mikrochip-5g-dih...d-bombowce-znak-kultu.html Kolejne części Cyklu Kasandra znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLohdShuaitty6mjOTOb6wKjR2UzzmM-AS https://www.maloka.pl/wiedza-przekazy-indi/categories/przekazy-indi

664 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


ckbARToszuk
ckbARToszuk
Nov 07, 2023

...jak sięgnę pamięcią, jakiś magnes przyciągał mnie do drzew i drewna z uśmierconych drzew, który to fakt bardzo przeżywałem, ale szczególnie lubiłem różne klocki drewniane i zawsze czułem, że one układały się same w całość, jakby wiedziały, że muszą powrócić do pierwotnej formy...💗

Like
bottom of page