Indi Paletko

"Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości. Cenną czyni ją jej STOSOWANIE. 
Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to, co wiesz. Świat odpłaca Ci za to, co ROBISZ."

Les Giblin

 


Od wielu lat staram się być coraz bardziej świadomą istotą. Odkrywam, doświadczam, przytomnie wybieram.
Wierzę, że wszyscy jesteśmy sobie równi, każdy z nas ma miliony talentów i umiejętności; jedyne 
co nam pozostaje, to uwierzyć w siebie! 

Swoje doskonalenie zaczęłam od... sztuk walki. Trenowałam Judo, Tae Kwon Do, Kung Fu Białego Żurawia i Długiej Pięści, Wing Chun, Yiquan, tradycyjne bojowe Tai Chi, a także Chi Kung (Qigong).
Przez kilka lat regularnie praktykowałam również Jogę (Sivananda i Iyengara).
Od 1994 r. posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ze specjalizacją Sztuk Walki (Kung Fu).
Od roku 2000 nieprzerwanie prowadzę Szkołę Tradycyjnego Tai Chi i Kung Fu "YIN-YANG" (www.taichi-krakow1.pl)

Trening sztuk walki uczy wewnętrznej dyscypliny, koncentracji, samoobserwacji oraz zarządzania swoim umysłem. Niezwykle hartuje siłę woli i pokazuje jak być konsekwentnym! Dlatego też rozwijając się na innych poziomach nigdy nie zeszłam ze ścieżki sztuki walki. Tak naprawdę bowiem, wszystkie głębokie i mocne ścieżki duchowe (przede wszystkim starożytne tolteckie tradycje szamańskie) zawsze kształtują w nas osobowość Wojownika, który całe swoje życie toczy batalię z ego, biernością i zniewoleniem przez umysł.
Wojownik Duchowy toczy batalię o Przebudzenie.Aby pojąć lepiej Istotę Ludzką, poznałam i wypróbowałam wiele różnych form terapii, procesów uzdrawiania i oczyszczania. Poniżej prezentuję je skrótowo - być może zainspiruję Cię do ich poznania.

Medycyna i Dietetyka Chińska
Od wielu lat interesuję się Medycyną i Dietetyką Chińską, a kuchnia Pięciu Przemian towarzyszy mi od 2006 roku. Ukończyłam 3-letni kurs Dietetyki Leczniczej Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, gdzie wykłady prowadziła mistrzyni tego tematu - Ina Diolosa z francuskiego Instytutu Avicenny, a także szkolenia z zakresu Medycyny Chińskiej: "DIAGNOZA Z JĘZYKA I TWARZY WG TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ - Seminarium dla zaawansowanych", "Podstawy Medycyny Chińskiej i fizjologia narządów Zang Fu", "Skrócona diagnostyka w akupunkturze", "Diagnoza z pulsu", "RÓŻNICOWANIE WZORCÓW PATOLOGII W MEDYCYNIE CHIŃSKIEJ", "PRZYCZYNY CHORÓB WG MEDYCYNY CHIŃSKIEJ", "DIAGNOZA Z JĘZYKA", "GOTOWE RECEPTURY ZIOŁOWE".
W latach 2009-2011 roku byłam sekretarzem zarządu Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej PTTMC, a w latach 2009-2013 byłam członkiem-założycielem PTTMC (www.pttmc.org).

Masaż (szkolenia: Masaż Chiński i Akupresura; Masaż Klasyczny I-II stopnia z elementami masażu chińskiego i rehabilitacji; Terapia Manualna Stawów Obwodowych i Kręgosłupa; Masaż Taoistyczny i podstawy diagnozy wg medycyny chińskiej).
Technika Bowena - jest to niezwykle oryginalna forma terapii ciała, nie podobna do żadnej innej, a zarazem niezwykle skuteczna. Ukończyłam moduły I-VI w Australijskiej Akademii Terapii Bowena (kurs w Polsce).
Praca z Ciałem (szkolenia: roczny kurs Metody Feldenkraisa; Pilates I stopnia oraz kursy "Zdrowy Kręgosłup"; "Reha Ball"; "Pilates dla kobiet w ciąży").
Nasze ciało jest bardzo skutecznym narzędziem do przemiany świadomości, wzrostu i osiągania wewnętrznej mocy. Już samo skupienie się na prawdziwych potrzebach własnego organizmu kieruje nasz umysł ze świata zewnętrznego do nieograniczonej przestrzeni wewnątrz nas.

Relaksacja/wizualizacja (szkolenia: Warsztaty Relaksacji, relaksacja Schultza i Jacobsona, relaksacja Sivananda, szkolenia w wizualizacji uzdrawiającej, praktyka własna).
Moc świadomego umysłu nie ma sobie równych... Umysł stwarza naszą rzeczywistość cały czas, więc zadaniem istoty poszukującej Przebudzenia jest szkolenie się w tym, aby obserwować ten proces kreacji i uczynić go tak świadomym, jak tylko jest to możliwe.


Radiestezja (szkolenie Radiestezyjne I-II stopnia).
Feg Shui (szkolenie: I-III stopień Feng Shui, Wędrująca Gwiazda, kilka lat praktyki własnej).
Reiki, czyli uzdrawianie Energią Uniwersalną (stopień I-II i III-do praktyki własnej).
Z zamiłowania zajmuję się bioenergetyką organizmu, obrazem ciała wykraczającym poza strukturę fizyczną. Radiestezja oraz Feng Shui niezwykle uwrażliwiają na bodźce pozazmysłowe i dają świadomość ogromnego wpływu różnych energii na nasze życie codzienne. Tai Chi, Chi Kung, Reiki z kolei uczą, jak pracować z energią na poziomie własnego ciała. Dzięki tym doświadczeniom temat energetyki świata i człowieka stał się dla mnie bardziej czytelny i kompletny.


Praca z bioenergią, energiami subtelnymi, organizm ludzki jako struktura energetyczno-emocjonalna.
Łagodna Bio-Energetyka (Bioenergetyka) (szkolenie: zaawansowany Kurs Łagodnej Bio-Energetyki, prowadzony przez Richarda Overly, bezpośredniego ucznia twórczyni metody, Evy Reich). Metoda ta pozwala odzyskać siły witalne, rozpoznać i przekształcić nieświadome systemy obronne i blokady, przepracować traumy, żałobę, trudne doświadczenia życiowe oraz zaburzenia rozwoju nawet z najwcześniejszych okresów życia. Terapia korzysta z wielu technik, dzięki czemu jest to niezwykle głęboka, a zarazem skuteczna metoda pracy z energią, umysłem, emocjami, historią życia. 
Szkolenia, które wspaniale domykają ten temat i uczą kolejnych technik pracy z energiami subtelnymi: 
Terapia Metamorficzna, Kurs Uzdrawiania Dźwiękiem Mis Himalajskich I-III stopnia, Kurs Gry na Gongach (i Terapii Gongami).

 

Starożytne Kultury i Tradycje
Ścieżki szamańskie (w czasie swoich podróży poznaję wiedzę i techniki rdzennych kultur obu Ameryk, Nepalu i innych miejsc, które pozostają w stałym związku ze swoją tradycją). WARSZTATY DLA KOBIET - Majańskie Techniki Energetyczne (z Naną Mariną z Gwatemali); esencje i ekstrakty roślinne całego świata (nauka bezpośrednio u źródeł oraz praktyka własna).
Kosmologia i Tradycyjny Kalendarz Majów (Szkolenia u Shuni Giron z Gwatemali oraz Tomasza Czyby).
Huna (szkolenia w zakresie Huny oraz praktyka własna).
Kurs Podstawowy Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet MOC BERIEGINI (STRAŻNICZKI) oraz Warsztaty Podstawowe Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet w Tradycji Białoruskiej.
Seminarium "Przywrócenie pierwotnego naturalnego zdrowia opartego na starej słowiańskiej wiedzy wedyjskiej"
na Ukrainie, zgodnie z tradycją starosłowiańskich Wed.
Bardzo dużą wiedzę otrzymałam też od Luboswiety, na III stopniach Praktyk Rodowych, wywodzących się z bardzo starej tradycji naszych słowiańskich praprzodków.

Jedną z moich pasji jest odkrywanie, badanie i przystosowanie dla ludzi Zachodu przekazów starych rdzennych kultur (słowiańskiej, majańskiej, obu Ameryk, tybetańskiej, hawajskiej itp). Dlatego też poszukując pradawnej wiedzy podróżuję po świecie, odwiedzając starszyzny plemienne, szamanów i uzdrowicieli oraz ucząc się wielu starych technik, kultury i odmiennego rozumienia rzeczywistości. Nauczycieli znajduję również w naszej kulturze - są to ludzie, którzy podobnie jak ja, szkolą się u różnych nauczycieli starych tradycji.

Inne dziedziny i szkolenia
Tanatoterapia - proces uzdrawiania wykorzystujący nauki dotyczące umierania i świadomość istnienia człowieka na wielu płaszczyznach.

Kobiecość w pełni - Warsztaty Świętej Żeńskości - to mocno otwierające i aktywujące świadomość zajęcia prowadzone przez Marka Tarana, na których przedstawia on zebraną przez siebie wiedzę o praktykach energetcznych, żeńskiej duchowości oraz globalnej sytuacji duchowo-energetyczno-świadomościowej, w jakiej obecnie wszyscy znajdujemy się na tej Planecie. 
Ukończyłam również Kurs "Access The BARS", a następnie rok później dokonałam jego korekty i "odkodowania" na szkoleniu u Katarzyny Metza "Punkty Źródłowej Świadomości (Dotyk Światła)". Technika Katarzyny Metza ma swoje źródło w przekazach anielskich i koryguje błędy w przekazie Access The BARS, czyszcząc tę technikę i przywracając jej pierwotne pochodzenie (Wysokie Wibracje i czyste połączenie ze Źródłem).

 

Wiele lat praktyki ciała w połączeniu z rozwojem umysłu i ducha pozwoliło mi stworzyć bazę do nauczania ludzi o metodach wzrostu witalności, odzyskiwania wewnętrznej siły/mocy i porzucania szkodliwych wzorców mentalnych, czy nawyków energetycznych.
Ponieważ pasjonuje mnie wiedza Wschodu i starych kultur - ciągle rozwijam się w tym kierunku. 
Wszystkie metody, w których się szkoliłam i które poznaję nadal, stały się podstawą mojej pracy z ludźmi, stanowiąc kompletny system diagnostyczno-uzdrawiający. Opiera się on głównie na filozofii i medycynie Wschodu i obu Ameryk, w połączeniu z innymi, współczesnymi oraz starożytnymi metodami rozwoju osobowości oraz uzdrawiania ciała i umysłu. 
Pracuje indywidualnie i grupowo, zajmując się wielozakresowym wzrostem i rozwojem ludzi, ich przebudzaniem, oczyszczaniem, aktywowaniem naturalnych darów i poszerzaniem świadomości. W pracy swojej wykorzystuję wiele z darów, z którymi przyszłam na świat jako Dziecko Indygo (m.in. postrzeganie świata energii subtelnych oraz rozpoznawanie Ściezki Duszy).

❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤ ♡♡♡♡♡♡ ❤

 

Kim tak naprawdę jestem?

https://podcastanielski.podbean.com
Jeśli zdasz się na głębokie czucie, wewnętrzną intuicję i połączenie z sercem (bez umysłu), to mnie rozpoznasz :)
Doświadczysz pewnej specyficznej, mocnej energii Spirytualnej, która przynależy do Istot zwanych Anielskimi.

Od dziecka wiedziałam o tym, czując niezwykłe Połączenie z Najwyższym Światem - niosłam w sobie potężne wewnętrzne Dobro, Mądrość, Współodczuwanie, Szlachetność, Czystość, Świętość (a nawet Mistycyzm), Umiłowanie, Oddanie, Poświęcenie, Głęboką Moralność, Empatię i Serce, niezwykle wrażliwe na krzywdę innych Istot.
W ramach dorastania przeszłam przez tresurę systemu, świat ludzki i nieludzki wielokrotnie starał się zniszczyć moje Światło, a śmierć stała się moim towarzyszem - umierałam już kilkukrotnie, doświadczając również pełnej śmierci klinicznej.
LECZ ŚWIATŁO JEST ZAWSZE NADRZĘDNE, JEST PONAD WSZYSTKIM, A STWÓRCA I JEGO DZIECI, KTÓRE OBRAŁY MISJĘ WCIELENIA W CZASACH OSTATECZNYCH, POZOSTAJĄ POD OCHRONĄ JEGO PRZEPIĘKNEJ MIŁOŚCI.
Więc oto JESTEM nadal, trwam w tej krainie snu i zapomnienia, aby przypomnieć Ci Istoto o Twoim Boskim pochodzeniu i uratować Duszę Twoją, ucząc Cię, poszerzając Twoją świadomość i promieniując na Ciebie Polem Wysokiej Świadomości, aby opadły zasłony iluzji i ujawniła się prawdziwa natura Twojej Istoty.

Ponieważ sytuacja na Ziemi zaogniła się i nastał czas, do którego Świat Wyższy przygotowywał mnie od urodzenia - postanowiłam na poważnie zabrać się do swojej pracy. W 2020 roku zgłosiłam się do wspaniałej Istoty - Eli Starko - po Analizę Rozwoju Duchowego (ARD), aby mieć pewność tego, czy mam prawo w tych czasach wspierać ludzi i wypowiadać się w imieniu Sił Wyższych.
Analiza (ARD) wykazała co następuje:
Pochodzenie Duszy: Istota Anielska Różowa (Anioł Miłości) o silnej żeńskiej polaryzacji.
Żadne Istoty NIEboskie nie manipulowały we mnie - pozostaję czysta i poza ingerencją mroku.
Etap Wzrostu: od co najmniej kilkudziesięciu wcieleń wzrastam i wracam do Źródła, więc przepracowałam tak wiele i tak głęboko, że w obecnym wcieleniu otrzymałam wiele Darów i potężne wsparcie Świata Najwyższego.
Poziom rozwoju duchowego na to wcielenie: jasnoWidzenie, jasnoCzucie, jasnoWiedzenie.

Tak naprawdę jestem jeszcze "młodą" Istotą w tym wcieleniu (urodzona w 1973 r.), przede mną ogrom pracy własnej i kolejne etapy wznoszenia się i stawania ponownie Czystym Aniołem, z pełnią Świadomości. Sądzę, że dopiero za kolejne kilkadziesiąt lat wytrwałej pracy nam wzrostem mojej Świadomości, zacznie manifestować się moja pełnia...
Ale nawet na tym etapie jestem w stanie ofiarować Ci kontakt z Czystym Boskim Pierwiastkiem mieszkającym w moim Sercu oraz Polem mojej Świadomości - a to może stać się dla Ciebie trampoliną, która podniesie Cię wysoko, jeśli tylko na to pozwolisz i przejdziesz z pokorą te same etapy podnoszenia się, uzdrawiania, oczyszczania, uwalniania i doskonalenia - jakie ja przeszłam.

Praca nad wzniesieniem siebie jest niezwykle głęboka i odbywa się na wielu poziomach naszego istnienia - obejmuje zarówno naukę szacunku i miłości do Świątyni Ciała, jak i nierzadko najtrudniejszego: oczyszczania umysłu, odpinania pasożyta ego i warunkowania świadomości na zupełnie nowe cele. Niezbędne jest również oczyszczenie z negatywnej karmy, poszerzenie świadomości, nabycie nowej i głębokiej Wiedzy oraz pokorne podążanie za własną Duszą, odkrywanie jej Światła i jej Mądrości.

Niech towarzyszy Ci Miłość do Stwórcy - Twojego Ojca i Matki, Źródła Twego istnienia, które nosisz głęboko w swoim pięknym Sercu.

Indi, to imię mojej Duszy - to moje prawdziwe imię.


Moje projekty, które ofiaruję światu:
https://podcastanielski.podbean.com
www.maloka.pl
www.orgon-polska.pl
www.greenharmony.pl

www.maloka.pl/praca-z-cialem


Indi Paletko

jdhmdhdg
jdhmdhdg
press to zoom
Indi
Indi
press to zoom
29609200d0 (1)
29609200d0 (1)
press to zoom