Sesje Śnienia

"Czy przeszłość i przyszłość istnieją? Jedynie w umyśle. Czas istnieje w umyśle, przestrzeń istnieje w umyśle. Prawo przyczyny i skutku jest również sposobem myślenia. Tak naprawdę wszystko jest tu i teraz i stanowi jedność. Wielość i różnorodność są tylko w umyśle."
Nisargadatta Maharaj

 

Sesje "Śnienia" to Dar, który przyszedł do mnie po mojej ostatniej śmierci (nastąpiła ona jako domknięcie pewnego cyklu, w lipcu 2021). Kiedy wróciłam z kolejnej podróży "na drugą stronę", stałam się inną, bardziej rozbudowaną Istotą, aktywowaną do kolejnego etapu pracy z Istotami Światła, które utknęły w ziemskiej pułapce matriksa. To, co uruchomiło się we mnie, ma służyć pogłębionej pracy służącej wyzwoleniu ludzkich Jaźni i Dusz.

Sesje "Śnienia" to samorozwijający się sposób pracy z widzeniem wewnętrznym i podróżami w przestrzeniach subtelnych. Podróżuję dla Ciebie przez światy ukryte przed wzrokiem, przestrzenie w światach niefizycznych, które tak naprawdę są NADRZĘDNE nad światem materii i stanowią pole do nakładania przeróżnych ograniczeń, manifestujących się potem w życiu doczesnym. Podróżuję też poprzez czas, inkarnacje, światy, warstwy wszechświata.

"Śnienie" służy dekodowaniu blokad rozwoju, rozpoznaniu kontraktów energetycznych oraz strażników karmy.
Ma za zadanie oczyścić Twój los, odkryć pułapki energetyczne i konstrukcje, które zostały nałożone na Ciebie przez różne istoty, byty i kontrolerów, a nawet przez Ciebie samego.
Pamiętaj, że Pierwsza Sesja Śnienia - ODCZYT, jest dopiero początkiem tej przygody - nierzadko służy ona rozpoznaniu aktualnej sytuacji, uporządkowaniu pewnych najważniejszych tematów w Twoim obecnym wcieleniu lub uporządkowaniu spraw, na jakich najbardziej zależy Twojej Duszy.
Jeśli zaczniesz taką Pracę, warto aby kontynuować ją przez jakiś czas (dla jednego będą to np 3 sesje,w  odstępie 1-2 miesięcy, a dla innej istoty będzie to jeszcze jedna sesja, a po pół roku - kolejna, a ktoś inny będzie potrzebował dłuższego okresu takiej pracy, wykonywanej w pewnych czasookresach). Bardzo rzadko jedna sesja jest na tyle uwalniająca, że wystarczy na dane wcielenie - ponieważ pułapki międzyinkarnacyjne, astralne itp ingerencje są wielowymiarowe i bardzo skomplikowane w swojej strukturze.

Sesje Śnienia jakie prowadzę są moją autorską metodą i różnią się nieco od sesji hipnotycznych i regresyjnych:
- po pierwsze, zawsze jesteś przytomny i świadomie obecny;
- po drugie, pracuję w oparciu o Dary, jakie są we mnie aktywne: JasnoCzucie, JasnoWidzenie, JasnoWiedzenie, JasnoSłyszenie, esktrasensoryczność - dzięki temu nie ma możliwość zabłądzenia w iluzji, gdyż rozpoznaję Prawdę i mogę Ci pomóc zobaczyć pewne ukryte elementy;
- w trakcie sesji mogą być też zastosowane uzdrawiające relaksacje, medytacje i praktyki oddechowo-mentalno-duchowe, służące aktywowaniu Kodów Uzdrawiania, uruchomieniu mechanizmów samonaprawy, samoregulacji i oczyszczania na różnych poziomach ciała, umysłu i Ducha;
- Odczyt bardzo często służy podaniu metod leczenia, czasami określana jest dieta, suplementacja, techniki uzdrawiające itp informacje, konieczne do regulacji danej istoty;
- po trzecie, otrzymałam pewien nietypowy Dar dodatkowy - jest to możliwość rozmowy z Duszami. Więc jeśli zajdzie taka potrzeba, to mogę przeprowadzić ten niezwykły, głęboki proces dialogu z Twoją Duszą.

Sesja "Śnienia" zawsze zabezpieczona jest w sposób energetyczny i domknięta na końcu spotkania.
Dalszą część pracy możesz potem wykonywać samodzielnie w domu, lub spotkać się ze mną za jakiś czas, aby kontynuować tę głęboką terapię duchową.


RODZAJE SESJI ŚNIENIA:

1. ODCZYT (ok. 1,5h) - spotykamy się we dwoje, aby rozpoznać aktualną sytuację energetyczną, sprawdzić stan Twojej Duszy, ciał energetycznych, najważniejsze blokady duchowe i energetyczne, kluczowe formy ingerencji dokonywane na Ciebie teraz i w innych inkarnacjach. W trakcie spotkania często pojawiają się informacje dotyczące uzdrawiania i naprawy obecnej sytuacji.
Jest to początek pracy na poziomach niefizycznych. W tym rodzaju Sesji ja podróżuję dla Ciebie.
Towarzyszysz mi w trakcie Sesji, ponieważ odczytu dokonuję przede wszystkim z Twojej świadomości. Pod koniec sesji mogę poprosić Cię o włączenie mikrofonu i zadanie pytań dodatkowych.

2. TWOJA PODRÓŻ WŁASNA (ok. 1,5-2h) 
- jestem Twoim nawigatorem, moja obecność służy temu, aby prowadzić Cię przez tę podróż duchową, aby nawigować Twoim widzeniem i rozpoznaniem, wskazywać elementy, którym należy się przyjrzeć i naprawić. Aby móc wykonać taką Pracę musisz mieć aktywny, rozwinięty i wypraktykowany Dar Wizualizacji.

3. PRACA ZAAWANSOWANA Z ASYSTENTEM (ok. 1,5-2,5h) - tutaj zagłębiam się w świat "Wewnętrzny" z pomocą asystenta, aby sprawdzić sytuację i wykonać dla Twojej Duszy określone Prace duchowo-świadomościowe (np odłączenie implantów/instalacji, rozwiązanie kontraktów z negatywnymi istotami kontrolującymi, odprowadzanie bliskich Ci zmarłych i wiele wiele innych działań, zależnych od aktualnej sytuacji).
Asystent zabezpiecza tę pracę i chroni i wspiera mnie, dodatkowo kontrolując sytuację na różnych poziomach. Czasami może się okazać, że asystent również dołączy do pewnych działań, aby siła kreacji była potężniejsza.
W tym rodzaju pracy zajmujemy się zaawansowanymi przypadkami, dla których nie wystarcza praca "na powierzchni" (terapia) lub kiedy dochodzą silne czynniki ingerencji zewnętrznej, wpływające szczególnie negatywnie na człowieka, jego życie, zdrowie itp.

4. SESJA BADAWCZA 
(na zlecenie) - w tym przypadku badam dla Ciebie wybrany temat lub grupę tematyczną (np związaną z polityką, sytuacją na Ziemi, transformacją ludzkości, formą i przejawem samej Ziemi, planami agendy mroku, ewolucją człowieka, pochodzeniem człowieka, sprawdzeniem różnych formy terapii, systemów filozoficznych i religijnych i wiele wiele innych).
Ze względu na to, że wszyscy obecnie jesteśmy w procesie ewolucji - każda sesja badawcza jest publikowana online, aby służyć ludzkości w poszerzaniu świadomości.


Do pracy tej potrzeba dużo więcej energii, niż do klasycznej terapii, dlatego mogę się wspierać dodatkowymi elementami: kadzidłami, olejkami, przerwą na regenerację, modlitwą, pracą z Tytoniem itp.

 

************************************

 

WAŻNE!
Na Sesje Śnienia zapraszam tylko istoty, które Pracowały już ze mną bezpośrednio (w terapii lub zaawansowanej pracy ceremonialno-duchowej). Jest to bowiem wzmocnienie procesu ewolucji i uzupełnienie podstawowej pracy nad własną samoświadomością.


Sesje Śnienia odbywają się ONLINE.

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ
Inwestycja w terapię: TUTAJ
 

IONS-Lucid-Dreaming-iStock-545817618-cropped
IONS-Lucid-Dreaming-iStock-545817618-cropped
press to zoom
Dreaming
Dreaming
press to zoom
the_deer_spirit_by_mowanza-d4ibewt
the_deer_spirit_by_mowanza-d4ibewt
press to zoom