Sesje "Śnienia"

"Czy przeszłość i przyszłość istnieją? Jedynie w umyśle. Czas istnieje w umyśle, przestrzeń istnieje w umyśle. Prawo przyczyny i skutku jest również sposobem myślenia. Tak naprawdę wszystko jest tu i teraz i stanowi jedność. Wielość i różnorodność są tylko w umyśle."
Nisargadatta Maharaj
 

Sesje "Śnienia" to Dar, który przyszedł do mnie po mojej ostatniej śmierci (nastąpiła ona jako domknięcie pewnego cyklu, w lipcu 2021). Kiedy wróciłam z kolejnej podróży "na drugą stronę", stałam się inną, bardziej rozbudowaną Istotą, aktywowaną do kolejnego etapu pracy z Istotami Światła, które utknęły w ziemskiej pułapce matriksa. To, co uruchomiło się we mnie, ma służyć pogłębionej pracy służącej wyzwoleniu ludzkich Jaźni i Dusz.

Sesje "Śnienia" to samorozwijający się sposób pracy z widzeniem wewnętrznym i podróżami w przestrzeniach subtelnych. Jestem dla Ciebie impulsem, który prowadzi Cię w świat ukryty przed wzrokiem, przewodnikiem w światach niefizycznych, które tak naprawdę są NADRZĘDNE nad światem materii i stanowią pole do nakładania przeróżnych ograniczeń, manifestujących się potem w życiu doczesnym.
W moim odczuciu, to najbardziej naturalna i pierwotna forma pracy wewnętrznej, która powinna stać się naszą naturalną umiejętnością, gdyż tak naprawdę to MY SAMODZIELNIE POWINNIŚMY DOKONYWAĆ ŚWIADOMEJ KOREKTY SWOJEGO DOŚWIADCZENIA, LOSU, EWOLUCJI.

Moja obecność służy temu, aby prowadzić Cię przez tą podróż duchową, aby nawigować Twoim widzeniem i rozpoznaniem, wskazywać elementy, którym należy się przyjrzeć i naprawić.
"Śnienie" służy dekodowaniu blokad rozwoju, rozpoznaniu kontraktów energetycznych oraz strażników karmy.
Ma za zadanie oczyścić Twój los, odkryć pułapki energetyczne i konstrukcje, które zostały nałożone na Ciebie przez różne istoty, byty i kontrolerów, a nawet przez Ciebie samego.

Sesje te różnią się nieco od sesji hipnotycznych i regresyjnych:
- po pierwsze, zawsze jesteś przytomny i świadomie obecny;
- po drugie, pracuję w oparciu o Dary, jakie są we mnie aktywne: JasnoCzucie, JasnoWidzenie, JasnoWiedzenie, JasnoSłyszenie - dzięki temu nie ma możliwość zabłądzenia w iluzji, gdyż rozpoznaję Prawdę i mogę Ci pomóc zobaczyć pewne ukryte elementy;
- w trakcie sesji mogą być też zastosowane uzdrawiające relaksacje, medytacje i praktyki oddechowo-mentalno-duchowe, służące aktywowaniu Kodów Uzdrawiania, uruchomieniu mechanizmów samonaprawy, samoregulacji i oczyszczania na różnych poziomach ciała, umysłu i Ducha;
- po trzecie, otrzymałam pewien nietypowy Dar dodatkowy - jest to możliwość rozmowy z Duszami. Więc jeśli zajdzie taka potrzeba, to mogę przeprowadzić ten niezwykły, głęboko mistyczny proces dialogu z Twoją Duszą.

Sesja "Śnienia" zawsze zabezpieczona jest w sposób energetyczny i domknięta na końcu spotkania.
Dalszą część pracy możesz potem wykonywać samodzielnie w domu, lub spotkać się ze mną za jakiś czas, aby kontynuować tę głęboką terapię duchową.


Do pracy tej potrzeba dużo więcej energii, niż do klasycznej terapii, dlatego mogę się wspierać dodatkowymi elementami: kadzidłami, olejkami, przerwą na regenerację, modlitwą, pracą z Tytoniem itp.
 

************************************

 

WAŻNE!
Sesje Śnienia" wykonuję wyłącznie dla moich uczniów oraz osób, które są w trakcie terapii indywidualnej u mnie (lub odbyły wcześniej taką terapię). Jest to bowiem wzmocnienie procesu ewolucji i uzupełnienie podstawowej pracy nad własną samoświadomością.Czas trwania spotkania to ok 2-2,5 godziny.
Sesja odbywa się w gabinecie Maloki, lub online, na platformie ZOOM (do wyboru).
Zalecenia PRZED sesją:
- dopilnuj, aby nikt nie przeszkadzał nam w trakcie spotkania; wyłącz muzykę, zamknij drzwi;
- ubierz naturalne, wygodne, ciepłe ubranie (NIE polecam materiałów syntetycznych, które blokują wchłanianie Prany);
- zadbaj o wygodne miejsce do siedzenia (z oparciem), lub leżenia - aby móc się GŁĘBOKO rozluźnić;
- przygotuj koc, którym się przykryjesz;
- postaraj się, aby ostatni posiłek przed sesją zjeść nie później niż godzinę wcześniej;
- zdejmij METALOWE łańcuszki i zegarek;
- wyłącz telefon komórkowy (tryb OFFLINE).

WAŻNE! Aby odczyt był w miarę czysty, warto unikać wszelkich spotkań grupowych co najmniej 2 dni przed sesją (warsztaty, medytacje, sklepy wielkogabarytowe, galerie, imprezy towarzyskie itp).
Tydzień przed spotkaniem odstaw alkohol i silne używki.
Na kilka dni przed spotkaniem zwróć się do swojego Wyższego Ja, aby wsparło Cię w tym procesie.

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ

Sesje "Śnienia" wymagają ciszy energetycznej, spokoju i małej ilości bodźców dopływających z noosfery Ziemi - dlatego najlepsza godzina na sesję ONLINE, to 20:00.
W gabinecie pracujemy zazwyczaj po godz. 18:00.


Inwestycja w terapię: TUTAJ
 

IONS-Lucid-Dreaming-iStock-545817618-cropped
IONS-Lucid-Dreaming-iStock-545817618-cropped
press to zoom
Dreaming
Dreaming
press to zoom
the_deer_spirit_by_mowanza-d4ibewt
the_deer_spirit_by_mowanza-d4ibewt
press to zoom