top of page

Sesje Śnienia

"Czy przeszłość i przyszłość istnieją? Jedynie w umyśle. Czas istnieje w umyśle, przestrzeń istnieje w umyśle. Prawo przyczyny i skutku jest również sposobem myślenia. Tak naprawdę wszystko jest tu i teraz i stanowi jedność. Wielość i różnorodność są tylko w umyśle."
Nisargadatta Maharaj

 

Sesje "Śnienia" to Dar, który przyszedł do mnie po mojej ostatniej śmierci (nastąpiła ona jako domknięcie pewnego cyklu, w lipcu 2021). Kiedy wróciłam z kolejnej podróży "na drugą stronę", stałam się inną, bardziej rozbudowaną Istotą, aktywowaną do kolejnego etapu pracy z Istotami Światła, które utknęły w ziemskiej pułapce matriksa. To, co uruchomiło się we mnie, ma służyć pogłębionej pracy służącej wyzwoleniu ludzkich Jaźni i Dusz.

Sesje "Śnienia" to samorozwijający się sposób pracy z widzeniem wewnętrznym i podróżami w przestrzeniach subtelnych. Podróżuję dla Ciebie przez światy ukryte przed wzrokiem, przestrzenie w światach niefizycznych, które tak naprawdę są NADRZĘDNE nad światem materii i stanowią pole do nakładania przeróżnych ograniczeń, manifestujących się potem w życiu doczesnym. Podróżuję też poprzez czas, inkarnacje, światy, warstwy rzeczywistości.

"Śnienie" służy dekodowaniu blokad rozwoju, rozpoznaniu kontrolujących Cię układów energetycznych, osobistych i globalnych oraz Twoich personalnych kontrolerów. Ma ono za zadanie poprawić Twój los, odkryć pułapki energetyczne i konstrukcje, które zostały nałożone na Ciebie przez różne istoty, byty i kontrolerów, a nawet przez Ciebie samego.
Pamiętaj, że Pierwsza Sesja Śnienia to głównie ODCZYT, który służy rozpoznaniu aktualnej sytuacji, uporządkowaniu najważniejszych tematów w Twoim obecnym wcieleniu lub poznaniu tematów, na jakich najbardziej zależy Twojej Duszy.
Sam Odczyt jest bardzo ważnym elementem w Twojej Podróży Życia, lecz może być dopiero wstępem do dalszej Pracy. Dzieje się tak ze względu na wielozakresowość naszych powiązań z matriksem, a także na naszą osobistą, duchową złożoność i bogactwo, a nawet pewne skomplikowanie i zaawansowanie naszych Duchowych Pierwiastków, więc jedna sesja rzadko jest na tyle uwalniająca, że wystarczy na dane wcielenie.

Sesje Śnienia jakie prowadzę są moją autorską metodą i różnią się nieco od popularnych obecnie sesji hipnotycznych i regresyjnych:
- po pierwsze, zawsze jesteś przytomny i świadomie obecny;
- po drugie, pracuję w oparciu o Dary, jakie są we mnie aktywne: JasnoCzucie, JasnoWidzenie, JasnoWiedzenie, JasnoSłyszenie, JasnoWęch, esktrasensoryczność i inne - dzięki temu nie ma możliwość zabłądzenia w iluzji, gdyż rozpoznaję Prawdę i mogę Ci pomóc zobaczyć pewne ukryte elementy;
- po trzecie, otrzymałam pewien nietypowy Dar dodatkowy - jest to możliwość rozmowy z Duszami. Więc jeśli zajdzie taka potrzeba, to mogę przeprowadzić ten niezwykły, głęboki proces dialogu z Twoją Duszą (jako niewielki element sesji, ponieważ właściwy Kontakt z Duszą odbywa się w sesji Rozmowa z Duszą);

- po czwarte, będziesz mieć do czynienia z MEDIUM (jest to moja główna umiejętność spirytualna). Medium kanalizuje energie światów duchowych, może bezpośrednio komunikować się z "drugą stroną", jest bardzo silnym łącznikiem pomiędzy wymiarami, światami, częstotliwościami;

- w trakcie sesji Twoja Podróż Własna mogą być również zastosowane uzdrawiające relaksacje, medytacje i praktyki oddechowo-mentalno-duchowe, służące aktywowaniu Kodów Uzdrawiania, uruchomieniu mechanizmów samonaprawy, samoregulacji i oczyszczania na różnych poziomach ciała i Świadomości;

- zdarza się, że Sesja Śnienia służy podaniu metod leczenia, czasami określana jest dieta, suplementacja, techniki uzdrawiające itp informacje, konieczne do regulacji danej istoty.

Sesja "Śnienia" zawsze zabezpieczona jest w sposób energetyczny i domknięta na końcu spotkania.
Dalszą część pracy możesz potem wykonywać samodzielnie w domu, lub spotkać się ze mną za jakiś czas, aby kontynuować tę głęboką terapię duchową.


RODZAJE SESJI ŚNIENIA:

1. ODCZYT oraz PRACA ZAAWANSOWANA z 1 asystentem (ok. 2h) - na sesji tej rozpoznajemy Twoją aktualną sytuację energetyczną, sprawdzamy stan Twojej Duszy, ciał energetycznych, najważniejsze blokady duchowe i energetyczne (najważniejszy w tym momencie), kluczowe formy ingerencji dokonywanych na Ciebie teraz i w innych inkarnacjach. W trakcie spotkania często pojawiają się informacje dotyczące uzdrawiania i naprawy obecnej sytuacji.
Zagłębiam się dla Ciebie w świat "Wewnętrzny" z pomocą asystenta (Czarka), aby sprawdzić sytuację i wykonać dla Twojej Duszy określone Prace duchowo-świadomościowe. Czasami może się okazać, że asystent również dołączy do pewnych działań, aby siła kreacji była potężniejsza.
W tym rodzaju Sesji ja podróżuję dla Ciebie, a wsparcie zapewnia mi Czarek. Towarzyszysz nam w trakcie Sesji, ponieważ odczytu dokonuję przede wszystkim z Twojej świadomości. W trakcie sesji, przez większość czasu będziesz mieć wyłączony mikrofon (aby nie pojawiły się rozpraszające, przypadkowe dźwięki), ale w ważnych momentach i pytaniach dodatkowych, poprosimy Cię o dołączenie do naszej pracy z aktywnym mikrofonem.
W tym rodzaju pracy zajmujemy się zaawansowanymi przypadkami, dla których nie wystarcza praca "na powierzchni" (terapia) lub kiedy dochodzą silne czynniki ingerencji zewnętrznej, wpływające szczególnie negatywnie na człowieka, jego życie, zdrowie itp.
Do pracy tej potrzeba dużo więcej energii, niż do klasycznej terapii, dlatego mogę się wspierać dodatkowymi elementami: kadzidłami, olejkami, przerwą na regenerację, modlitwą, pracą z Tytoniem itp.

2. PRACA ZAAWANSOWANA SPECJALNA z 2 asystentami (ok. 2,5h) - szczegóły wkrótce...

3. TWOJA PODRÓŻ WŁASNA (ok. 1,5-2h) - jestem Twoim nawigatorem, moja obecność służy temu, aby prowadzić Cię przez tę podróż duchową, aby nawigować Twoim widzeniem i rozpoznaniem, wskazywać elementy, którym należy się przyjrzeć i naprawić. Aby móc wykonać taką Pracę musisz mieć aktywny, rozwinięty i wypraktykowany Dar Wizualizacji.


4. SESJA BADAWCZA (na zlecenie) - w tym przypadku badamy dla Ciebie wybrany temat lub grupę tematyczną (np związaną z polityką, sytuacją na Ziemi, transformacją ludzkości, formą i przejawem samej Ziemi, planami agendy mroku, ewolucją człowieka, pochodzeniem człowieka, sprawdzeniem różnych formy terapii, systemów filozoficznych i religijnych i wiele wiele innych).
Ze względu na to, że wszyscy obecnie jesteśmy w procesie ewolucji - każda sesja badawcza jest publikowana online, aby służyć ludzkości w poszerzaniu świadomości.

************************************

 

WAŻNE!
Na Sesje Śnienia
3-TWOJA PODRÓŻ WŁASNA zapraszam istoty, które Pracowały już ze mną w terapii indywidualnej, lub w zaawansowanej pracy ceremonialno-duchowej, jest to bowiem KONTYNUACJA oraz wzmocnienie procesu ewolucji i uzupełnienie podstawowej pracy nad własną samoświadomością, w ramach pełnej terapii holistycznej.
Istoty, które chciałyby PO RAZ PIERWSZY skorzystać z mojej/naszej pomocy, a potrzebują pewnego rodzaju WGLĄDU jasnozmysłami - zapraszam na 
Sesje Śnienia 1-ODCZYT oraz PRACA ZAAWANSOWANA (z 1 asystentem) lub sesje JASNOWIDZENIA.

Sesje Śnienia odbywają się ONLINE.

 

Zapisy, rezerwacja miejsc: TUTAJ
 

bottom of page