top of page

NANOCHIPY I SMART DUST - to już się dzieje!

Zaktualizowano: 16 paź 2023


Projekt MKUltra był u szczytu popularności ponad 60 lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło. Wkraczamy teraz w erę, w której postęp technologiczny daje konspiratorom NWO wpływ na nową sferę - kontrolę emocji, a dokładniej kontrolę nad całym węzłem umysł-emocje w ludzkim ciele. Chociaż mikrochipy istnieją już od jakiegoś czasu, są obecnie przestarzałe. Mamy do czynienia z czymś znacznie mniejszym niż mikrochip, a zatem większym zagrożeniem: nanochipami i inteligentnym pyłem SMART DUST. Ze względu na swój niewiarygodnie mały rozmiar, zarówno nanochipy, jak i inteligentny pył mogą przeniknąć do ludzkiego ciała, zostać w nim osadzone i rozpocząć tworzenie syntetycznej sieci wewnątrz, która może być zdalnie kontrolowana z zewnątrz. Nie trzeba dodawać, że ma to poważne konsekwencje dla wolności, prywatności i zdrowia, ponieważ oznacza to, że agenda mroku przejdzie od kontrolowania świata zewnętrznego (środowiska/społeczeństwa) do kontrolowania świata wewnętrznego (twojego ciała). Czym jest nano-chip? Czym więc jest nanochip? Słowo "nano" jest o 3 rzędy wielkości mniejsze niż "mikro". Nano oznacza "jedną miliardową", podczas gdy mikro oznacza "jedną milionową". Podczas gdy mikrochipy są wielkości ziarenka ryżu i są mierzone w milimetrach, nanochipy są całkowicie niewidoczne dla ludzkiego oka. Niektóre z nanochipów są znacznie mniejsze niż ludzki włos (np. μ-chip o wymiarach 0,4 x 0,4 mm). W 2015 roku IBM ogłosił, że opracował funkcjonalne nanochipy o wymiarach zaledwie 7 nm lub nanometrów (7 miliardowych części 1 metra). Dla porównania, nić ludzkiego DNA ma około 2,5 nm, a średnica pojedynczej czerwonej krwinki wynosi około 7500 nm!

"To zostalo stworzone przez Hitach. Mierza tylko 15X.15mm kazdy, i sa zdolne do przesylania sygnalu GPS. Czasami nazywane jest to inteligentnym pylem, bo moga byc rozpylane na nas, i absorbowane lud pobierane przez jedzenie, napoje a nawet wstrzykiwane"


Te nanochipy zasilają się z otoczenia (nie potrzebują baterii) i mają 100-letnią żywotność. Mają one być najpierw wprowadzane na produkty (aby agenci mroku mogli mieć całkowitą wiedzę na temat zachowań konsumentów w czasie rzeczywistym), zanim będą mogły być używane wewnątrz ludzkich ciał. Czy wiesz, że komórki nerwowe rosną na chipie lub łączą się z nim? Celem NWO jest wprowadzenie na świat bilionów nanochipów, tak aby dosłownie każda rzecz na świecie była oznakowana, w tym ty. Wyróżnić można firmę HP (Hewlett-Packard) jako wykonawcę planu budowy centralnego systemu nerwowego dla Ziemi - łączącego wszystkie zasoby i ludzi w czasie rzeczywistym. Czym jest Smart Dust? Być może jesteś już zaznajomiony z agendą "Smart" (SECRET MILITARIZED ARMAMENTS in RESIDENTIAL TECHNOLOGY). Ma ona na celu stworzenie gigantycznej sieci elektromagnetycznej, która obejmie całą Ziemię. Wszystko, co się porusza, ma być wykonane lub wyposażone w jakiś rodzaj czujnika który łączy go z siecią - w tym produkty gospodarstwa domowego, urządzenia, artykuły spożywcze / napoje, zwierzęta, rośliny i ludzie. Smart Dust to nazwa dla tych "pyłków", które będą działać jak mini komputery, nadając i odbierając. Są to małe bezprzewodowe czujniki mikroelektromechaniczne (MEMS). Od 2013 roku "pyłek" był wielkości ziarenka ryżu, ale wraz z ciągłym rozwojem technologii, ich rozmiar będzie się zmniejszał. Praktyczne zastosowanie tej technologii znajdzie się w niemal każdej branży. Pył na polach monitorujący uprawy. Pył w fabrykach monitorujący wydajność maszyn. Pył w twoim ciele monitorujący cały stan twojego samopoczucia. Pył w lasach śledzący wzorce migracji zwierząt, wiatr i wilgotność... Systemy dostarczania nanochipów i Smart Dust Szczepionki, GMO, żywność bioinżynieryjna i geoinżynieria/chemtrails... Są one ze sobą powiązane, ponieważ są to systemy dostarczania, za pomocą których ta miniaturowa technologia nanochipów i inteligentnego pyłu ma zostać wprowadzona do naszych ciał. Niektóre smugi chemiczne zawierają inteligentne cząsteczki pyłu, które łatwo przenikają do organizmu, komunikują się z innymi cząsteczkami w organizmie, tworzą własną sieć i niestety mogą być zdalnie sterowane. Nawet jeśli skrupulatnie podchodzisz do tego, co jesz i na co się narażasz, trudno jest uniknąć wdychania inteligentnego pyłu, który został na ciebie zrzucony przez samolot rozpylający chemtrails. Dzięki nanochipom i cząsteczkom wewnątrz twojego ciała, przestępcy z NWO mogą połączyć inteligentną sieć IoT (Internet of Things) z mapowaniem mózgu i innymi informacjami technologicznymi, próbując osiągnąć swój ostateczny cel: zdalnie wpływać i kontrolować całą populację poprzez zastępowanie (i programowanie) myśli, uczuć i działań mas. "To jest ostatni obiekt usunięty z mojego lewego ramienia. Utworzył się mały wrzód, potem zmiana skórna, a następnie zaczął wydostawać się z mojej skóry, ponieważ myślę, że moje ciało w jakiś sposób odrzuca go z czasem."

Królicza nora zdecydowanie nie kończy się na nanochipach i inteligentnym pyle. Cała nowa kategoria form życia jest tworzona za pomocą biologii syntetycznej. Włókna Morgellonów są samoświadome, samoreplikujące się i prawdopodobnie wspomagają mroczną agendę zdalnej kontroli myśli, uczuć i funkcji organizmu całej populacji. Choroba Morgellonów omówiona jest w dalszej części artykułu. Nowa technologia zawsze promowana jako fajna, wydajna i wygodna...

Oczywiście pełny zakres i cel tego programu nie zostanie ujawniony opinii publicznej w miarę wdrażania technologii. Zamiast tego będziemy nadal informowani o tym, jak wspaniałe, fajne, modne i wydajne jest to wszystko. Zwróćmy szczególną uwagę na to, jak wszystko to będzie promowane pod hasłem szybkości i wygody (podczas gdy ludzie nieświadomie spłukują swoją wolność, zdrowie i prywatność w toalecie). Tak, bycie otoczonym przez pola promieniowania EM wytworzonego przez człowieka, gdziekolwiek jesteś, będzie również katastrofalne dla twojego zdrowia. Nanochipy będą również promowane za pomocą presji rówieśników, zachęcając ludzi do wzięcia udziału z powodu konformizmu społecznego. Podobnie jak wiele programów rządowych, chipy mogą początkowo być dobrowolne, zanim staną się obowiązkowe. Istnieje już segment społeczeństwa, który chętnie chipuje się za pomocą tuszu do tatuażu. Niedawno firma z Wisconsin (Three Square Market lub 32M) wprowadziła taki wewnętrzny system i zaczęła zachęcać swoich pracowników do czipowania. Chociaż nie było to obowiązkowe, podobno około połowa z nich (41 z 85) zgłosiła się i zdecydowała się na czipowanie! Kontrola, kontrola, kontrola... Smart Dust jest kolejnym krokiem w kierunku stworzenia interfejsu mózg-komputer. "Sieć maleńkich wszczepialnych czujników mogłaby działać jak rezonans magnetyczny wewnątrz mózgu, rejestrując dane o pobliskich neuronach i przesyłając je z powrotem. Wszystkie inteligentne cząsteczki pyłu zawierałyby niezwykle mały czujnik CMOS zdolny do pomiaru aktywności elektrycznej w pobliskich neuronach. Naukowcy przewidują, że materiał piezoelektryczny wspierający CMOS będzie w stanie generować sygnały elektryczne z fal ultradźwiękowych. Proces ten działałby również w odwrotnym kierunku, umożliwiając pyłowi przesyłanie danych z powrotem za pomocą fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Pył neuronowy byłby również pokryty polimerem." Jednym z aspektów jest to, że po wysłaniu tych cząstek do mózgu, ultradźwięki aktywują system do pełnego monitorowania. Jest to obszar badań, który został również przeanalizowany przez DARPA jako jedna z przyszłych metod kontroli umysłu.

Ich pomysł polega na posypaniu kory mózgowej czujnikami elektronicznymi wielkości cząsteczek kurzu i zdalnym przesłuchiwaniu ich za pomocą ultradźwięków. Każda cząsteczka pyłu składa się ze standardowych obwodów CMOS i czujników, które mierzą aktywność elektryczną neuronów w pobliżu. Pył jest "przesłuchiwany" przez inny komponent zasilany spoza ciała, co mówi również o tym, że system jest bezprzewodowy. Generuje on ultradźwięki, które zasilają pył neuronowy i czujniki, które nasłuchują ich reakcji, podobnie jak system RFID. Choroba Morgellonów Miliony ludzi na całym świecie cierpią na chorobę Morgellonów. Opiera się ona na przekonaniu, że ciała obce (m.in. włókna) wychodzą ze skóry. Klinicznie stan ten objawia się wieloma niegojącymi się zmianami z wystającymi ze skóry białymi lub czarnymi włóknami, które mogą ulegać zakażeniom i owrzodzeniom. Objawami choroby Morgellonów jest także ból, podskórne guzki, sucha skóra, kłucie lub uczucie pełzających robaków. Swędzące zmiany skórne nie lokalizują się na trudno dostępnych obszarach tj. środkowej części pleców.Naturalnews.com donosi: Po tysiącach skarg skierowanych do Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), w styczniu 2008 roku CDC zapłaciło badaczom ponad 300 000 dolarów za przeprowadzenie 3-letnich badań nad chorobą Morgellonów. Naukowcy błędnie stwierdzili, że "nie zidentyfikowano żadnego powszechnego schorzenia ani źródła zakaźnego, podobnie jak w przypadku bardziej powszechnie rozpoznawanych schorzeń, takich jak zarażenie urojeniami", a tym samym pośrednio doszli do wniosku, że nie jest to chorobą i jest w rzeczywistości zaburzeniem psychicznym. CDC zgodziło się z tym i stwierdziło: "To kompleksowe badanie niewyjaśnionej pozornej dermopatii nie wykazało żadnej zakaźnej przyczyny ani dowodów na związek ze środowiskiem". W przeszłości choroba ta był powiązana z organizmami modyfikowanymi genetycznie (GMO; konkretna bakteria znana jako Agrobacterium), boreliozą, osłabieniem odporności i toksycznością środowiskową. Według naukowców z State University of New York, Agrobacterium reprezentuje uniwersalną maszynę do transferu genów i białek", a zatem laboratoryjne (genetycznie zmodyfikowane) twory mają teraz zdolność do zmiany DNA ludzi. W związku z tym agrobacterium umożliwia horyzontalny transfer DNA i może być prawdopodobnym winowajcą w tworzeniu Morgellonów, chociaż wydaje się, że zaangażowane są również inne czynniki środowiskowe. W nawiązaniu do badań CDC, w styczniu 2012 roku, nowe niezależne badania opublikowane w Journal of Clinical and Experimental Dermatology Research wykazały, że choroba Morgellonów jest w rzeczywistości prawdziwą chorobą. Na podstawie szeroko zakrojonych badań fizycznych, mikroskopowych i fluorescencyjnych skóry, włosów, tkanek itp. trzech osób na nią cierpiących, naukowcy zgłosili kilka interesujących ustaleń:

- Nieprawidłowe funkcjonowanie keratynocytów mieszków włosowych (zmiany genetyczne w DNA spowodowały nieprawidłowe funkcjonowanie mieszków włosowych i skóry).

- Włókna, które pod mikroskopem (100x) miały unikalny układ kwiatowy i kolory niebieski, czerwony, biały, zielony, a niektóre jasno fluorescencyjne.

- Niektóre włókna "wyglądały jak korzenie".

- Po raz pierwszy wykazano, że włókna Morgellonów zawierają keratynę (białko strukturalne, które tworzy zewnętrzną warstwę skóry), co oznacza, że włókna powstały w organizmie.

- Zmiany w ekspresji keratynocytów (skóry) były najprawdopodobniej spowodowane infekcją krętkami boreliozy.

Potwierdzono, że włókna od pacjentów z chorobą zawierają keratynę poprzez barwienie immunohistologiczne przeciwciałami specyficznymi dla ludzkich keratyn. Oznacza to, że włókna obecne u badanych miały pochodzenie biologiczne i były wytwarzane przez keratynocyty (białka w zewnętrznej warstwie skóry) i wyrastały z organizmu. Odkrycia te są zgodne z publikacją CDC z 2012 roku, w której stwierdzono, że ponad 80% materiału pobranego od pacjentów bez biopsji miało skład białkowy.

Naukowcy doszli do wniosku, że włókna "mają wyraźnie biologiczny charakter i nie są wszczepionymi włóknami tekstylnymi". Można przypuszczać, że skoro włókna te pod mikroskopem zawierają struktury przypominające kwiaty i korzenie, ich pochodzenie może wynikać z zanieczyszczenia krzyżowego DNA roślin i ludzi za pośrednictwem GMO.

Podsumowując Program mikrochipowania ludzi jest tak naprawdę tym samym, co program transhumanizmu - przekształceniem ludzkości w bioroboty oraz hybrydyzacją ze sztuczną inteligencją.

Musimy być bardzo ostrożni i podchodzić krytycznie, gdy wkraczamy w świat "fantastycznej technologii". Podobnie jak nóż chirurga, może ona leczyć lub zabijać. Biorąc pod uwagę wszystko, co wiemy, naiwnością byłoby wierzyć, że nanochipy będą wykorzystywane wyłącznie w dobrym celu. Jeśli nie będziemy tego świadomi, technologia ta zostanie wykorzystana przez żądnych władzy do zniewolenia nas. Nanoboty są już wykorzystywane w zachodniej medycynie do leczenia wszelkiego rodzaju chorób. Jak uniknąć monitorowania, śledzenia i wpływania na nas 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, każdego dnia w roku? Istnienie inteligentnego pyłu stanowi ogromne zagrożenie dla suwerenności każdego żyjącego człowieka. To, z czym mamy do czynienia, to nic innego jak próba technologicznego zawładnięcia ludzkością. "JEST TO MOMENT NA BUNT WOBEC ZAPLANOWANEGO I PRZYGOTOWANEGO DAWNO TEMU, TRAGICZNEGO KOŃCA LUDZKIEJ FORMY ŻYCIA. TO CZAS DLA CIEBIE... ABYŚ PODJĄŁ DECYZJĘ CZY PRZEJDZIESZ TRANSHUMANIZACJĘ, TRACĄC POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM, CZY OPRZESZ SIĘ TEMU WIECZNEMU ZNIEWOLENIU." Źródła i tłumaczone fragmenty: https://www.activistpost.com/2017/10/nanochips-smart-dust-dangerous-new-face-human-microchipping-agenda.html https://www.activistpost.com/2016/08/neural-dust-connect-brain-computer-mind-control.html https://www.planetxnews.org/archives/9231 Opracowanie: Oliwia

Korekta: Olita

952 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page