top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

INTELIGENTNE MIERNIKI (Smart Meters) - ukryta technologia śmierci

Inteligentne Mierniki/Liczniki to technologia BEZPRZEWODOWA, służąca OFICJALNIE do zdalnego odczytu zużywanych mediów (i nie tylko), lecz jej głównym zadaniem jest POPRZECINANIE PRZESTRZENI SIECIĄ STRUMIENI DANYCH, która stworzy bazę do SMART CITIS oraz Internetu Rzeczy oraz docelowo Internetu... Ludzi... Poniżej znajdziecie świadectwa z całego świata użytkowników tej technologii (opracowane przez Artura Firstenberga), a ja sama dodam od siebie swoje własne świadectwo z podróży do Meksyku, gdzie miasta, miasteczka, a nawet wsie, są już dawno zaopatrzone w setki tysięcy takich mierników. Indi

Pięć tygodni temu poprosiłem ludzi o wysłanie wiadomości e-mail do Komisji Regulacji Publicznych Nowego Meksyku (PRC) w sprawie ich doświadczeń z inteligentnymi licznikami. Rozdzierające serce świadectwa napływały z całego świata. Opowieści o katastrofalnych skutkach dla zdrowia i życia dorosłych, dzieci, osób starszych, zwierząt domowych, hodowlanych, ptaków, dzikich zwierząt, owadów, robaków, roślin, sąsiadów, pracowników i całych społeczności.

Poniżej znajdują się fragmenty i streszczenia niektórych z 271 zeznań, które są publikowane na stronie internetowej ChRL z komentarzami publicznymi. Jennifer Andree: jest mieszkanką Nowego Meksyku, która została poważnie uszkodzona przez inteligentny licznik, „który całkowicie zniszczył moje życie”. Jest pielęgniarką i weteranką, która nie wiedziała nic o inteligentnych licznikach, dopóki nie doznała urazu. Stało się to w Bazie Sił Powietrznych Kirtland w Nowym Meksyku. „Przez trzy i pół miesiąca”, pisze, spała z głową w odległości około jednej stopy po drugiej stronie ściany od panelu elektrycznego, zawierającego dwa inteligentne liczniki elektryczne. „Wszystko, co przenosi prąd elektryczny lub emituje jakiekolwiek promieniowanie”, powoduje teraz jej bóle głowy, mgłę mózgową i wewnętrzne pieczenie. „Nie mogę dłużej tolerować życia w środowisku miejskim”, pisze, „więc przeprowadziłam się do Południowej Dakoty, do czystszego środowiska na wsi. Ze względu na krzywdy, na które byłem narażony, jestem odseparowana od rodziny, która przyczyniła się do mojego cierpienia… Mam licencję pielęgniarską, ale nie mogę już wykonywać swojego zawodu”.

Maryann McCabe pisze z Wielkiej Brytanii: „Od chwili włączenia [inteligentnego licznika] nie mogłam chodzić po mieszkaniu, nie mogłam pisać e-maili, nie mogłam myśleć i nie mogłam spać. To był absolutny koszmar, dopóki nie został wyłączony”.


Lauren Bond pisze: „Inteligentne liczniki zostały zainstalowane w moim budynku, a promieniowanie, które emitują w mieszkaniach, powoduje u mnie ciągły palący ból skóry”.

Jeanne Thompson pisze z Kalifornii: „Moja matka zmarła z powodu ogromnego guza mózgu spowodowanego przez rząd sześciu inteligentnych liczników przed jej mieszkaniem, na ścianie w miejscu, w którym znajdowało się wezgłowie jej łóżka. Odkryliśmy to po jej śmierci. Możesz sobie wyobrazić mój szok i przerażenie, gdy to sobie uświadomiłem”.


Dr Linda Thomas pisze: „Widziałam okropne osłabienie dorosłych i dzieci w wyniku instalacji inteligentnych liczników w mojej okolicy”. Należą do nich napady nieświadomości u 2-letniego chłopca oraz chroniczne zmęczenie i fibromialgia u jego matki.

Persephone Maywald pisze z Kalifornii, że zdiagnozowano u niej podejrzenie choroby Parkinsona kilka miesięcy po zainstalowaniu inteligentnego licznika, a później wymieniła licznik i w ciągu kilku tygodni wszystkie jej objawy zniknęły.


Deirdre Novella pisze z Nowego Jorku, że jej włosy zaczęły wypadać w ciągu kilku miesięcy po zainstalowaniu inteligentnego licznika w jej miejscu pracy, że zdiagnozowano u niej białaczkę i że rozwinęła się u niej alergia na elektryczność.


Sheila Reavill, która pracuje jako specjalista ds. promieniowania elektromagnetycznego („EMRS”) w Georgii, pisze, że po zainstalowaniu inteligentnych liczników „podpis inteligentnego licznika, który zarejestrowałam [na jej mierniku częstotliwości radiowej] w mojej sypialni, był dokładnie w momencie, kiedy się budzę w nocy”; że jej sąsiad i córka sąsiada budzą się każdej nocy dokładnie o tej samej porze co ona; że jej border collie zaczął mieć problemy ze skórą i budził się z jękiem dokładnie w tym samym czasie; i że ona i jej pies budzą się w tym samym czasie z biegunką.


Rebeca Randle pisze z Kalifornii, że mając inteligentny licznik, nie mogła spać i nie było ptaków; i że kiedy usunięto inteligentny licznik, ptaki wróciły.


Robert Workman, EMRS w Missouri, pisze: „Potwierdziłem obrażenia spowodowane promieniowaniem bezprzewodowym, a inteligentny licznik wydaje się być najbardziej szkodliwy dla mnie i moich klientów. Po usunięciu elektronicznego licznika ITRON wielu moich klientów ma natychmiastową poprawę stanu zdrowia. Ten miernik był torturą dla mnie i innych w St Louis, to moja profesjonalna opinia, że ​​ten miernik zabija całe życie biologiczne”.


Sema Kelly pisze: „Sąsiadka mojej przyjaciółki założyła inteligentny licznik. Nie wiedziała, że wiąże się to z takimi niebezpieczeństwami, ale wkrótce dowiedziała się, że jej kurczaki na podwórku mają ogromne guzy rosnące na gardłach i ciele. Jaja miały dziwne kształty i kolory, a kurczęta wydawały się zmęczone, czego nigdy nie widziano przed instalacją inteligentnych liczników”.


Karen Crenshaw pisze z Kalifornii, że nie wiedziała o niebezpieczeństwach związanych z inteligentnymi licznikami, dopóki w jej domu nie zainstalowano inteligentnego licznika Itron, po czym budziła się nagle co godzinę w nocy, miała nieprzyjemne odczucia w uszach, nabawiła się szumu w uszach o wysokim tonie i poczuła ucisk w klatce piersiowej.


Margaretha Tierney pisze z Australii, że zachorowała dwa tygodnie po zainstalowaniu inteligentnego licznika i chorowała przez pięć lat, dopóki nie wyniosła go z domu.


Sarah Wild pisze, że miała kołatanie serca, ból głowy i panikę, dopóki nie usunięto jej inteligentnego licznika. Pisze, że jej 80-letni sąsiad „przeszedł od bycia niezwykle żywym, aktywnym, wychodzącym na zewnątrz, do kuśtykania i zapominalstwa w ciągu 6 miesięcy” od zainstalowania inteligentnego licznika i zmarł w ciągu 18 miesięcy.


Dino DeBenetti pisze z Ontario w Kanadzie, że po zainstalowaniu inteligentnego licznika stan zdrowia i zachowanie jego żony pogorszyły się, co doprowadziło do ich rozwodu. Pisze również, że dwukrotnie próbował wykluć płodne jaja kurze w inkubatorze w swoim domu, odkąd zainstalowano licznik, za każdym razem z ponad 20 płodnymi jajami i ani razu nie wykluło się ani jedno jajo.


Karen Blomquist pisze z Kalifornii, że kiedy w jej domu zainstalowano inteligentne liczniki, doznała uszkodzenia ucha wewnętrznego, bezsenności, niepokoju, nieustannych palpitacji serca i migreny, a po dwóch miesiącach uciekła z domu, aby ratować swoje życie. Donosi również, że wszystkie jej zwierzęta zachorowały na raka i zmarły. Tina Cada pisze z Florydy, że chociaż zrezygnowała z inteligentnego licznika we własnym domu, „w dniu instalacji [w jej sąsiedztwie] wyszłam na zewnątrz i nie miałam pojęcia, gdzie jestem. Miałem najgorszy rodzaj dezorientacji. Ta reakcja trwała i trwała przez kilka pierwszych miesięcy”. Zgłasza napady zawrotów głowy, które utrzymują się i ciągłą suchość w ustach, że jej nastoletni syn ma suchość w ustach, bóle głowy i zaburzenia snu, że pies jej sąsiada nagle zachorował na raka i zmarł po zainstalowaniu inteligentnych liczników, że jej kot zaczął zachowywać się inaczej i że wszystkie nietoperze zniknęły.


Elizabeth Foley Walsh pisze z Północnej Karoliny, że nie wiedziała nic o inteligentnych licznikach, dopóki nie zainstalowano jej w domu i w następnym tygodniu zaczęła odczuwać silne bóle głowy, zawroty głowy i napady padaczkowe płata skroniowego. Pisze, że myślała, że umiera, dopóki pewnego tygodnia nie pojechała na kemping i objawy nie zniknęły; że bóle głowy jej sąsiadki zaczęły się w tym samym czasie co jej; że starszy sąsiad po drugiej stronie ulicy zaczął wielokrotnie upadać natychmiast po pojawieniu się bólu głowy; i że kiedy w końcu przeprowadziła się do miejsca bez inteligentnego licznika, „była oszołomiona zmianą w moim stanie zdrowia”. Zauważyła, że „żaby zniknęły tego samego lata po uruchomieniu inteligentnego licznika” – setki żab, które wcześniej zamieszkiwały strumień za ich podwórkiem – i że wszystkie wróble domowe i szpaki zniknęły. Pisze, że musiała porzucić 18-letnią karierę w epidemiologii rozwojowej.


Alvita Armanavičienė z Łotwy przesłała to zaskakujące zdjęcie krzewu stojącego zaledwie kilka centymetrów od inteligentnego licznika:

Rainer Grobe pisze, że tego samego dnia, w którym zainstalowano inteligentny wodomierz, jego żona dostała arytmii serca, bardzo wysokiego ciśnienia krwi i zemdlała, i że musieli sami usunąć wodomierz, co wiązało się zarówno z konsekwencjami prawnymi, jak i finansowymi.


Kent Casady pisze z Niemiec, że on i jego żona kupili dom z inteligentnym licznikiem, a kiedy się wprowadzili, nie było tam owadów, pszczół, motyli ani ptaków, a „kurz/grunt na podwórku był martwy”. Po usunięciu inteligentnego licznika mieli „dżdżownice w glebie, pszczoły, motyle, kolibry, pająki i inne stworzenia”.


Kimberly Webber z Taos w Nowym Meksyku pisze, że chociaż mogli zrezygnować z inteligentnego licznika w domu, nie mogli zrezygnować w miejscu prowadzenia działalności i że „zauważyliśmy pobudzenie, drażliwość, depresji, bólów głowy, dzwonienia w uszach i innych objawów u nas i naszych pracowników w miejscu pracy”. Przenieśli swoją firmę do nowej lokalizacji bez inteligentnego licznika i „wszystkie objawy zniknęły dla nas i naszego zespołu”.


Ellen Habeck pisze: „Dopóki nie zbadałam tej sprawy, nie mogłam zrozumieć, dlaczego mam taki fragmentaryczny sen i budzę się z ciężkim tachykardią. Myślałam, że serce wyskoczy mi z piersi. Po tym nie było snu ani możliwości dobrego funkcjonowania rano”. W końcu „poszukałam i znalazłam miejsce, do którego się przeprowadziłem, za ścianą sypialni znajdował się inteligentny licznik”. Dodaje: „Sąsiadka zauważyła, że wszystkie rośliny, które umieściła w tym pokoju, obumarły tam, a kwitły w innych pokojach. Spojrzałam i zobaczyłem, że po drugiej stronie ściany pokoju, w którym siedziała, znajdował się inteligentny licznik, a inteligentny licznik sąsiada wskazywał dość blisko tego pokoju”.


Arlene Griffin jest mieszkanką Santa Fe, która krótko mieszkała w południowej Kalifornii w latach 2019-2020. Pisze: „Nigdy nie miałam problemów z sercem, ale po przeprowadzce do domu na osiedlu w hrabstwie San Diego co noc budziłam się gwałtownie, czując, jak by to było zostać trafionym łyżkami defibrylatora. Po przebudzeniu moje serce naprzemiennie waliło i przeskakiwało przez resztę nocy, a ja trzęsłam się przez wiele godzin. Pojawiły się również problemy z oczami - moje oczy płonęły, były czerwone i opuchnięte. Każdego dnia wychodząc z domu czułam się lepiej, ale każdej nocy powracały okropne objawy. To było przerażające i wyczerpujące… Zatrudniliśmy inspektora, który zbadał nasz dom pod kątem promieniowania RF/EMF i stwierdził, że wysokie odczyty nie pochodzą z naszej posesji (mieliśmy miernik analogowy), ale z domu naszego sąsiada. Tak się złożyło, że jej licznik wychodził na wprost naszych sypialni… W końcu we wrześniu 2020 roku wróciłam na stałe do Nowego Meksyku i nie mam tu tych dolegliwości sercowych.”


Stephanie Dickerson pisze z Północnej Karoliny, że „obecnie cierpi każdego dnia, a zwłaszcza w nocy z powodu nowo zainstalowanych” inteligentnych liczników w jej sąsiedztwie i że „Zostałam zmuszona do opuszczenia 3 poprzednich miejsc zamieszkania z powodu instalacji inteligentnych liczników… Moje tętno stało się niebezpiecznie wysokie, moja temperatura ciała nie może się uregulować, odczuwam ciągłe wibracje w tułowiu i nogach, pogorszyła się funkcja mojego mózgu i w ogóle nie mogę spać. Ta fizyczna reakcja na nowo zainstalowane inteligentne liczniki zagraża mojemu życiu”.


Diane Craig pisze, że „doświadczyła silnego szumu w uszach, drżenia, problemów z pamięcią krótkotrwałą i obszaru z tyłu szyi u podstawy czaszki, który był gorący w dotyku” w okresie 4 godzin po tym, jak inteligentnym licznik został zainstalowany 10 stóp za wezgłowiem jej łóżka. Zapłacili za rezygnację zarówno dla siebie, jak i dla sąsiada, aby być zdrowymi, pisze.

Annie Mattingly z Santa Fe pisze: „Moja córka mieszkająca w innym stanie była nieobecna, kiedy w jej domu zainstalowano inteligentny licznik. W ciągu kilku dni od jej zdrowego powrotu do domu zachorowała i teraz, kilka lat później, nadal boryka się z problemami zdrowotnymi i jest tylko częściowo sprawna”.


Lukas Zillmer pisze: „Mam osobiste doświadczenie złego snu, budzenia się w nocy, budzenia się wciąż zmęczonym narażeniem na promieniowanie inteligentnych liczników, które uczyniło życie prawie nie do zniesienia”.


Simone Prince pisze z Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, że u jej kota rozwinęła się nadczynność tarczycy, kiedy w jej domu miejskim zainstalowano inteligentny licznik, a ona sama w tym samym czasie przeszła z niedoczynności tarczycy w nadczynność tarczycy. Arthur Firstenberg

Caretaker ECHOEarch.org (End Cellphones Here On Earth)

P.O. Box 6216, Santa Fe, NM 87502, USA

phone: +1 505-471-0129

Świadectwo Indi Moja ostatnia podróż do Meksyku (końcówka 2021) była jedną z najbardziej bolesnych, właśnie ze względu na POTĘŻNE PROMIENIOWANIE, występujące w zasadzie w każdym większym skupisku ludzkim w tym kraju. Najbardziej wstrząsające doświadczenie dla mojej bioenergetyki przyszło do mnie w średniej wielkości mieście, gdzie spędziliśmy kilka dni, nocując w przytulny Hostelu, na obrzeżach miasta. Hostel, podobnie jak wszystkie domy dookoła, wyposażony był w całą tablicę Smart Liczników i dosłownie w ŻADNYM miejscu tego przybytku nie znalazłam przestrzeni, w której mogłam się schronić przed promieniowaniem. Pomimo, że opuszczaliśmy tę przestrzeń (niestety, były to podróże po mieście pełnym olbrzymich masztów, pełnych wielkich anten), to siła rażenia tych liczników, szczególnie w czasie nocnego odpoczynku, kiedy organizm się bardziej "otwiera" i traci pewną świadomą formę ochrony - mój organizm z końcu się załamał. W 3 dniu pobytu tam byłam już wrakiem człowieka, zdolna tylko do płaczu, zwijania się z bólu i leżenia w bezwładzie.... NIC NIE POMAGAŁO, żadne naturalne środki przeciwbólowe, żadna forma ochrony, dosłownie nic. Uratowała mnie... SŁONA WODA. W końcu nastał bowiem zaplanowany wcześniej dzień wyprawy nad pobliskie Morze Karaibskie i tam


właśnie towarzysze dosłownie "zawlekli mnie" i zanurzyli w wodzie. Kiedy doznałam pierwszego oczyszczenia, spędziłam w niej blisko godzinę, zaurzając się cała, łacznie z głową, ile się tylko dało. Potem resztę dnia spędziliśmy nurkując, więc wypłukałam z siebie całe skażenie i odtworzyłam swoją bioenergetykę w 50%. Potem już uciekałam z każdej przestrzeni, w której były Smart Liczniki... i tak mi zostało do dzisiaj. NIGDY WIĘCEJ TEGO ZŁA! Kilka słów po tej podróży skreśliłam również tutaj: https://www.maloka.pl/post/zmiana-nowy-rok-nowy-cykl-kilka-slow-od-indi Zajrzyj też tutaj: https://www.shieldyourbody.com/smart-meter-radiation/


Opracowanie: Indi

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page