top of page

"Zdrowie i Energia Kobiety" Żeńska Praktyka z Indi

Specjalne zajęcia przeznaczone aktywowaniu żeńskiej energii i uzdrowieniu kobiecego ciała :)
Zajęcia te są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych kobiet (powyżej 19 roku życia), nie ma natomiast górnej granicy wieku.

Idea zajęć

Żeńska energia była tłumiona przez tysiące lat. System patriarchalny i tzw "Czas Snu" ludzkości, spowodowały, że kobiety zagubiły połączenie z własną Mocą i świadomość tego kim są, jakie posiadają możliwości, jaką mają rolę i jakie znaczenie w energetyce całej planety.

Na szczęście, w starych kulturach, gdzie tradycja była przechowywana i przekazywana z pokolenia na pokolenie, zachowały się przeróżne techniki, ćwiczenia i wiedza przeznaczone właśnie dla kobiet.

Ponieważ od wielu lat krążę po świecie starych tradycji - spotkałam się z wieloma przekazami na ten temat, poznałam nauczycieli i nauczycielki, którzy udostępniają tę wiedzę dla świata zachodniego. Mój wkład w temat budzenia żeńskiej energii polega na tym, że opracowuję tę wiedzę i udostępniam ją w tak przystępnej formie, jak to jest możliwe w "cywilizowanym" społeczeństwie.

 

Cały czas się szkolę i odkrywam temat żeńskiej energii, więc to, co będę wam udostępniać również będzie ewoluowało i z czasem (mam nadzieję), pozwoli naszemu pokoleniu na rozpoznanie tego tematu głębiej.

Liczę na to, że kolejne pokolenia kobiet będą już dorastały ze świadomymi matkami, babciami i ciotkami, które przekażą im prawdę o tym, kim i czym tak naprawdę jest Kobieta.

Indi :)

 

"Zdrowie i Energia Kobiety" Żeńska Praktyka z Indi

 

Elementem naszych zajęć jest kompilacja ogólnorozwojowych ćwiczeń dopasowanych do ciała kobiety (w tym również Gimnastyki Słowiańskiej), skupionych na uelastycznieniu i wzmocnieniu jej ciała oraz na uruchomieniu właściwego przepływu energii.

Całość zajęć jest prowadzona w taki sposób, że każda Kobieta, nawet bez wcześniejszego przygotowania ciała, może w nich uczestniczyć i stopniowo usprawniać się ruchowo i energetycznie.

Końcowym elementem każdego spotkania jest specjalna medytacja dla aktywowania żeńskiej energii, jej wyregulowania, wprowadzenia harmonii i balansu oraz uzdrawiająca na wielu poziomach (ciało, umysł energia, Dusza). 

Medytacja jest opcjonalna (można uczestniczyć w zajęciach również bez medytacji).

W trakcie zajęć, a szczególnie w czasie medytacji - jestem z wami połączona Darem jasnowidzenia i jasnoczucia, więc odczytując wasze energie, rozpoznaję jak prowadzić medytację, aby pomóc wam w uzdrawianiu.
Ponieważ łączę się z każdą z was indywidualnie - grupa jest ograniczona do określonej ilości Kobiet (nie jest to praktyka komercyjna i przeznaczona dla wszystkich). Ważne, aby każda z was pojmowała ten proces mojego scalenia z waszą energią i uczestniczyła w nim świadomie, w połączeniu ze mną, aktywując również swoje Serce. 
Jako istota anielska, funkcjonuję w zupełnie inny sposób - moje Pole energii nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń i Źródłowa energia, która płynie poprzez mnie, oddziałuje również na ludzi, z którymi Pracuję, powodując ich transformacje i przebudzenie. Jest to jednak w pełni możliwe tylko wówczas, kiedy umysły ludzi nie przeszkadzają, a ich Serca pozostają czyste i połączone ze mną.

Zajęcia obejmują m.in. klasyczne ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej (na zajęciach łączymy systemy Bieriegini i Tradycję Białoruskią), jak i cały pakiet ćwiczeń pomocniczych, ułatwiających trening, przygotowujących ciało i usprawniających na tyle, że sam trening Słowiański staje się łatwiejszy i przyjemniejszy.
Gimnastyka HARMONY, która stanowi element naszych zajęć, jest kompilacją wielu ogólnorozwojowych ćwiczeń wschodnich, połączonych ze świadomym oddechem, a także relaksacją.

Informacje techniczne

Ćwiczymy w NATURALNYM, wygodnym ubraniu: 
- długie, LUŹNE i szerokie spodnie, lub spódnico-spodnie (bez zamka i paska, z naturalnego materiału);
- może być również długa spódnica;
- bawełniana, wełniana lub lniana koszulka (bez dekoltu);
- grube skarpety (z naturalnego materiału), antypoślizgowe;
- bez biustonosza, albo z biustonoszu sportowym (BEZ FISZBIN!);
- może się przydać ciepła bluza. 

Akcesoria dodatkowe:
- koc i karimata; 
- nakolanniki z materiału (dla ochrony kolan);
- szal (lub koc itp) osłaniający ramiona i plecy w trakcie medytacji (z naturalnego materiału).

************************************

 

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA KOBIET


Jest to stara, tradycyjna forma specjalnej gimnastyki tylko dla kobiet, która wywodzi się z tradycji Słowiańskiej, a w obecnych czasach po raz pierwszy została opracowana na Białorusi, ewoluując potem na różnych obszarach Rosji i Ukrainy.
Zgodnie z przekazem: "Gimnastyka Słowiańska, to praktyka energetyczna starożytnych Słowian, naszych prapraprzodków. Kobiety słowiańskie mają wielką moc, która jest przekazywana przez naturę jako pamięć genetyczna. Dawne pokolenia Słowiańskich Kobiet były niemal wszechmocne: potrafiły  kontrolować żywioły, leczyć, zapewniać bezpieczeństwo i dobrobyt całej rodzinne."

Ten system ćwiczeń składa się z 27 dynamicznych układów ciała, podzielonych na trzy światy słowiańskiej mitologii, po 9 pozycji - Górny świat (Prawia), Środkowy Świat (Jawia), Dolny Świat (Nawia). 
Każda z pozycji reprezentuje cechę, cnotę lub aspekt życia, ma swój własny symbol, a także inne odpowiedniki (afirmacje, zaklęcia, cel).
Symbole przypisane do każdej pozycji, pochodzą głównie z tradycyjnego haftu słowiańskiego. Słowianie zwykli haftować takie symbole na swoich ubraniach i innych materiałach włókienniczych, w różnych celach (energetycznych i duchowych) - dla ochrony, siły, harmonii, dobrego zdrowia itd.

Gimnastyka Słowiańska koncentruje się na kobiecych częściach ciała - piersiach, biodrach, brzuchu, udach - a także na organach, takich jak grasica, tarczyca, węzły chłonne. Jest odpowiedni również dla kobiet w ciąży i miesiączkujących. W rzeczywistości łagodzi bóle menstruacyjne i pomaga w różnych kobiecych dolegliwościach. Gimnastyka ta wpływa na regulację układu hormonalnego kobiet, a także oddziałuje dobroczynnie na psychikę, energetykę oraz żeńską duchowość.

Codzienna praktyka tej Gimnastyki to Twój osobisty rytuał. Praktykujesz w nim ciało, umysł i ducha.

TERMINY / GRAFIK

REZERWACJA MIEJSCA

bottom of page