top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

TRANSHUMANIZM, 5G/6G - etapy wdrażania

Na całym świecie naukowcy, rządy, korporacje i konsumenci współpracują, aby zmienić Ziemię w gigantyczny komputer, spełniając ostrzegawcze przepowiednie wielkiego szwedzkiego fizyka i noblisty Hannesa Alfvéna. Napisana pod pseudonimem Olof Johannesson powieść science fiction z 1966 r. "Sagan om den stora datamaskinen" (Opowieść o wielkim komputerze) przewidywała smartfony, internet, fitbity, sztuczną inteligencję, implanty chipowe umożliwiające bezpośrednią komunikację między człowiekiem a komputerem, kolonizację Marsa, a ostatecznie zastąpienie ludzkości całkowicie komputerami, które uważały człowieka za zaledwie jeden krok na ewolucyjnej ścieżce do siebie (AI).


KTO ZA TYM STOI

Ogromna ilość projektów, badań, eksperymentów w fazie zaawansowanej na całym świecie skupiona jest obecnie na technologii 5G i 6G (w planie również 7G) - kilka przykładowych projektów znajdziesz w zestawieniu na dole strony. Nacisk na rozwijanie tych technologii jest ogromny - jest to bowiem niezbędny element do zaimplantowania sztucznej inteligencji w społeczeństwie zachodnim i (docelowo) na obszarze całej Ziemi, w celu zunifikowania pola informacji obiegającej cały znany nam świat. System zjednoczonego pola informacji będzie oczywiście sterowany przez AI, nad którą kontrolę będą chciały mieć największe siły najeźdźców, w tym przede wszystkim rasy Annunaki, Zeta Retikuli (tzw Szarzy) i inne grupy Zeta (w sojuszu z rządami ludzkimi mniej więcej od 1930 roku), rasy Nekromiton, Draco, Reptilianie oraz współpracujące z nimi inne rasy zarządzające naszą przestrzenią.

Ziemskim reprezentantem i podwykonawcą tych ras jest cała agenda Illuminati, która oficjalnie sprawuje kontrolę nad ludzką zagrodą.


Sieci 5G i 6G oraz technologia HAARP, sieć satelitarna, w połączeniu z całym systemem technologii bezprzewodowej, szczepionek C19, chipów i nanotechnologii, ma również inne zadanie związane z "zarządzaniem stadem", o którym napiszę w innym artykule. Na ten moment skupię się na aspektach bardziej przyswajalnych dla umysłu racjonalnego.

COŚ WIĘCEJ O WDRAŻANIU 5G/6G OFICJALNIE 6G będzie używać częstotliwości od 40 GHz do 330 GHz, zwanych częstotliwościami „subterahercowymi”, w celu obsługi „ekstremalnych szybkości transmisji danych do 1 Tb/s”. Przepustowość sygnału będzie wynosić od dziesiątek GHz do „ponad 100 GHz”. 6G umożliwi aktywowanie między innymi autonomicznych dronów, samochodów, wózków widłowych, pociągów, koparek i kombajnów. Pierwsze Europejskie Sympozjum 6G (wirtualne wydarzenie z 72 prelegentami), odbyło się w dniach 4-6 maja 2021 r. Zostało zorganizowane wspólnie przez 6GWorld, 6GIC, Interdigital i 6G Flagship. Uczestniczyli w nim reprezentanci ACIA, 5G-IA, BK Syngal, Rady 6G TEMA/CMAI, New-6G, CEA-LETI, Komitetu Strategii Badań i Rozwoju 6G Uniwersytetu Yonsei w Seulu w Korei Południowej. Po tym wydarzeniu lawinowo ruszyły kolejne konferencje i sympozja, zrzeszające w swoich kręgach coraz więcej firm, instytutów, uniwersytetów, laboratoriów, przedstawicieli przemysłu, wojskowości i rządów - a wszystko w temacie osobistej, wewnętrznej i mobilnej komunikacji radiowej (PIMRC), Bezprzewodowego Internetu Rzeczy, obrony i wojskowości z wykorzystaniem AI i środowiska wirtualnego (w tym nanotechnologii) i pokrewnych dziedzin.


Trzeci numer magazynu 6G Waves został opublikowany wiosną 2021 roku. Czytamy w nim, że „rolą 5G/6G jest kognitywne połączenie każdego możliwego urządzenia, procesu i człowieka do globalnej sieci informacyjnej”.

W publikacjach tego magazynu maluje się obraz koszmarnego świata, w który wprowadzają nas naukowcy i inżynierowie:

- Projekt Hexa-X obiecuje „bezproblemową unifikację świata fizycznego, cyfrowego i ludzkiego… Podczas gdy 5G znacznie zwiększa naszą zdolność do korzystania z mediów cyfrowych w dowolnym miejscu i czasie, 6G powinno umożliwić nam osadzenie się w całym wirtualnym lub cyfrowym świecie”. Ten artykuł mówi o „masowym twinningu”, „teleobecności”, „cobotach”, „internecie zmysłów” i „wszechobecnych autonomicznych systemach ściśle splecionych z każdym aspektem naszego życia”. „Masowe twinning” to „stworzenie cyfrowego bliźniaka z ludzi, obiektów fizycznych i procesów”.

- „Teleobecność” pozwoli ludziom „wchodzić w interakcje ze światem fizycznym lub doświadczać go na odległość z wiernością realistyczną”.

- „Coboty” będą „robotami współpracującymi” w domach i przestrzeniach publicznych.

- Inny artykuł dotyczy „internetu dotykowego” umożliwiającego „ludziom posiadającym urządzenia do przenoszenia i wchodzącym w interakcję z wirtualnymi przestrzeniami zaimplementowanymi w sieci, gdzie użytkownicy czują się tak, jakby byli obecni w prawdziwym miejscu zainteresowania bezpośrednio wchodząc w interakcję z jego otoczeniem”. Przewiduje „konferencje twarzą w twarz (F2F), w których zdalni uczestnicy czują się tak, jakby znajdowali się w sali konferencyjnej, w której mogą patrzeć w dowolnym kierunku. Trwająca pandemia COVID-19 podkreśliła zapotrzebowanie na takie aplikacje”. Hmmm - przypadek?

- W innym artykule opisano rozwój „niezwykle drobnego, inteligentnego pyłu” – urządzeń bezprzewodowych, które są tak małe, że mają wielkość maleńkich cząsteczek.

- Dr Ian Oppermann, naukowiec rządowy i profesor na Uniwersytecie Technologicznym w Sydney w Australii uważa, że ​​6G jest konieczne i że „nie ma dla nas alternatywnej ścieżki, jeśli mamy przetrwać jako gatunek”.

Wyobraża sobie „inteligentny dom, w którym światła włączają się i wyłączają, gdy przechodzisz z pokoju do pokoju, gdzie ogrzewanie jest inteligentnie kontrolowane przez liczbę osób w domu”. Wyobraża sobie „inteligentną toaletę, która analizuje chemię moczu i daje zalecenia dotyczące tego, co jeść, na podstawie poziomu fosforanów. Może ta informacja zostanie udostępniona twojej lodówce i sugeruje, że powinieneś jeść więcej bananów”. „Kolejną wygodną technologią może być dron unoszący się nad twoim domem, zapewniający ci sieć komórkową ad hoc (świetnie), ale dodatkowo dron może rejestrować twoją lokalizację (wątpliwe, ale OK) i być może mierzyć twoją temperaturę ciała (zdecydowanie nie w porządku)".

Oczywiste pytanie brzmi: czy zgadzasz się na to wszystko?

TO JUŻ SIĘ DZIEJE

5 sierpnia 2021 r. Federalna Komisja Łączności utworzyła nowe „Strefy innowacji” w Raleigh w Karolinie Północnej i Bostonie w stanie Massachusetts oraz rozszerzyła istniejącą strefę innowacji w Nowym Jorku. Są to programy Platforms for Advanced Wireless Research (PAWR), finansowane przez Narodową Fundację Nauki oraz konsorcjum ponad 30 firm technologicznych i telekomunikacyjnych.

Northeastern Innovation Zone obejmie 0,8 mil kwadratowych w głównym kampusie Northeastern w Bostonie, granicząc z Carter Playground na wschodzie, Columbus Avenue na południu i Huntington Avenue na północy; i 0,9 mil kwadratowych w jego satelickim kampusie w Burlington, graniczącym z Mary Cummings Park. Obiekty te narażą wszystkich w tych obszarach testowych na częstotliwości od 746 MHz aż do 1,05 THz (1050 GHz).

Rozszerzona strefa nowojorska, znana jako COSMOS, będzie prowadzona wspólnie przez Columbia University, Rutgers University, New York University i City College of New York i obejmie część Columbia University, City College, pobliskie ulice i części parków Riverside i Morningside. Inni partnerzy to Silicon Harlem, Uniwersytet Arizony i IBM. Stanowisko testowe w Nowym Jorku skupi się na rozwoju łączności bezprzewodowej o ultrawysokiej przepustowości i niskich opóźnieniach. Będzie wykorzystywał częstotliwości od 2500 MHz do 40 GHz.

Strefa Innowacji Raleigh zostanie podzielona na dwa obszary. Jeden z nich obejmie 10,5 mil kwadratowych, w tym kampus Uniwersytetu Stanowego Karoliny Północnej, podmiejski obszar mieszkalny i stację badawczą Lake Wheeler Agricultural Research Station. W tej strefie będzie się mieścić Platforma Eksperymentów i Badań Powietrznych na rzecz Zaawansowanej Sieci Bezprzewodowej (AERPAW), która skupi się na rozwijaniu komunikacji bezprzewodowej z bezzałogowych dronów. Dodatkowe 3 mile kwadratowe, obejmujące inną część kampusu uniwersyteckiego i rozciągające się do miasta Cary, będą zawierać cztery stałe wieże z bezprzewodowymi nadajnikami-odbiornikami. Stanowisko testowe Raleigh będzie obsługiwane przez North Carolina State University we współpracy z Wireless Research Center of North Carolina, Mississippi State University, University of North Carolina w Chapel Hill, Town of Cary, City of Raleigh, North Carolina Department of Transportation , Purdue University i University of South Carolina. To stanowisko testowe będzie wykorzystywać częstotliwości od 617 MHz do 40 GHz.


Kolejna Strefa Innowacji, ustanowiona przez FCC we wrześniu 2019 r., znajduje się w Salt Lake City w stanie Utah. Obejmuje 4 mile kwadratowe i składa się z części kampusu Uniwersytetu Utah, obszaru śródmieścia i korytarza łączącego te dwa obszary. Częstotliwości używane w tym stanowisku testowym mieszczą się w zakresie od 698 MHz do 7125 MHz. Wszystkie strefy innowacji są zarządzane przez program Platformy na rzecz zaawansowanych badań bezprzewodowych (PAWR) Narodowej Fundacji Nauki.

22 czerwca 2021 r. PAWR ogłosił utworzenie kolejnego dużego stanowiska testowego na Iowa State University w środkowym Iowa. To stanowisko testowe zostanie rozłożone na Uniwersytecie Stanowym Iowa, mieście Ames oraz okolicznych farmach i społecznościach wiejskich. Finansowany przez Narodową Fundację Nauki i Departament Rolnictwa USA „stworzy multimodalną, bezprzewodową sieć kratową o dużej przepustowości, w tym łącza satelitarne na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO), optyczną platformę w wolnej przestrzeni (FSOC) i długą -falę milimetrowo-odległościową (mmWave) oraz komunikację mikrofalową punkt-punkt.”


CZY TO JEST GROŹNE DLA ZDROWIA I ŻYCIA?

Pola elektromagnetyczne (EMF, po polsku PEM) zakłócają przepływ elektronów w naszych nerwach, mózgu, rozrusznikach serca i w samym sercu. PEM jest odpowiedzialne za ogromny wzrost częstości występowania chorób neurologicznych, takich jak ADHD, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane, autyzm, wiele chorób autoimmunologicznych oraz duży wzrost częstości występowania zawałów serca u młodych ludzi.

Technologiczne PEM zakłóca przepływ elektronów z pożywienia, które jemy, do tlenu, którym oddychamy, co zachodzi dzień i noc w mitochondriach każdej komórki w celu wytworzenia energii niezbędnej do życia.


Ta ingerencja w metabolizm – ingerencja w spalanie cukrów (cukrzyca), tłuszczów (otyłość) i białek w celu uzyskania energii – wprowadziła wszystkie żywe istoty w stan chronicznego niedoboru tlenu. Dzieje się tak z każdym człowiekiem, każdym zwierzęciem, każdym owadem i każdą rośliną, bez przerwy i bez możliwości ucieczki.

Zmniejszona zdolność naszych komórek do trawienia tłuszczów powoduje, że odkładają się one w naszych tkankach, czego skutkiem jest otyłość. Powoduje ich odkładanie się w tętnicach wieńcowych, co prowadzi do chorób serca.

Zmniejszona zdolność naszych komórek do wykorzystywania tlenu, którym oddychamy, powoduje, że powracają one do metabolizmu beztlenowego (niewykorzystującego tlenu), co prowadzi do raka.


Niezwykły wzrost zachorowań na te cztery choroby pandemiczne – otyłość, cukrzycę, choroby serca i raka – jest głównie spowodowany ciągłym promieniowaniem z osobistych urządzeń bezprzewodowych i obsługującej je globalnej infrastruktury.

U pszczół, które mają bardzo wysoki metabolizm, ta ingerencja jest bardzo szybka i śmiertelna. Wymieranie całych kolonii pszczół jest spowodowane prawie wyłącznie przez elektrosmog.

Spadek liczby owadów latających o 75% w rezerwatach przyrody w całych Niemczech oraz spadek liczby owadów pełzających o 98% do 99% w lasach deszczowych Puerto Rico – spadki, które odzwierciedlają to, co na całym świecie nazywa się „apokalipsą owadów” – są spowodowane ogromnym wzrostem natężenia promieniowania z globalnej infrastruktury bezprzewodowej.


Emisje z urządzeń bezprzewodowych nazywane są promieniowaniem o częstotliwości radiowej (RF). Oprócz ogólnej interferencji z przepływem elektronów w naszych ciałach, która występuje z dowolnego źródła pola elektromagnetycznego, promieniowanie RF przenosi złożone informacje z jednego urządzenia bezprzewodowego do drugiego w postaci częstotliwości i wzorców pulsacji. Niesie te same informacje do komórek naszego ciała, zakłócając i zagłuszając komunikację między naszymi komórkami oraz między naszymi ciałami a Ziemią.

Zakłóca to reprodukcję, wzrost, różnicowanie, dojrzewanie, gojenie i normalne funkcjonowanie organizmów żywych i jest odpowiedzialne za dramatyczną degradację zdrowia ludzkiego w ciągu ostatnich dwóch i pół dekady.


ISTOTNE!

To zakłócenie komunikacji wewnętrznej i problemy zdrowotne z tym związane nie zależą od dawki promieniowania! W trakcie bardzo skrupulatnych badań niezależnych środowisk badawczych okazało się, że nawet przy poziomach mocy bliskich zeru promieniowanie RF i PEM zmienia fale mózgowe i strukturę DNA.


WAŻNE!!

WODA JEST BARDZO DOBRYM ABSORBEREM FAL MILIMETROWYCH! ------ ORGANIZMY ŻYWE ------

- LUDZIE - pochłaniają 100% energii fal milimetrowych, które ich uderzyły ("dotknęły"). SZCZEGÓLNIE DZIECI, NIEMOWLAKI, PŁÓD - mają o wiele większą ilość wody w organizmie, niż osoby starsze!

Objawy narażenia na promieniowanie tego typu (w tym mikrofalowe) obejmują: zmęczenie, bóle głowy, kołatanie serca, dzwonienie w uszach, zawroty głowy, zaburzenia snu w nocy, senność w ciągu dnia, zmienne nastroje, drażliwość, brak odpowiedzialności, uczucie strachu, lęk, napięcie nerwowe, depresję, upośledzenie pamięci, ból mięśni, ból w okolicy serca i trudności w oddychaniu - to tylko kilka.

Zaobserwowano stan zapalny (spowodowany nadmiarem histaminy we krwi), stres oksydacyjny, reakcje autoimmunologiczne, zmniejszony przepływ krwi do obszaru wzgórza, patologiczny wyciek bariery krew-mózg i niedobór metabolicznej dostępności melatoniny.

Istnieją dowody, że obecne i nowe częstotliwości promieniowania mikrofalowego są związane z rakiem, chorobami serca, zaburzeniami neurologicznymi, tłumieniem układu odpornościowego, zaćmą oczu i wadami plemników.

- Podobnie ZWIERZĘTA (wchłanianie 100%).

- ROŚLINY - czym bardziej wilgotne, tym bardziej narażone, czyli głównie rośliny JADALNE (bulwy/korzeniowe, wszystkie owoce, pomidory, ogórki, cukinie, dynie, ziemniaki itp).

- DRZEWA - ze względu na ciągły przepływ "soków", przypominają ludzki układ płynów ustrojowych i są bardzo związane z wodą jako taką.

Uważa się, że DRZEWA SĄ NAJSKUTECZNIEJSZYM ABSORBEREM promieniowania 5G - dlatego są wycinane na masową skalę na całej planecie....

# Ziemia - również wchłonie, bo będzie zraszana wodą i w czasie gdy jest mokra - prawdopodobnie będzie wchłaniać promieniowanie.

------- DOMY ------

- Mokry cement - pochłonie prawie całe promieniowanie fali mm uderzającej o jego powierzchnię.

To, czy fale mm przenikną do domów, zależy od wielu czynników. Powyżej 30 GHz fale mogą wsuwać się w długie szczeliny, takie jak te wokół ram okiennych z PCV.

- Metal PEŁNY - odbija fale milimetrowe tak skutecznie, jak odbija mikrofale.

- Siatka metalowa (w tym Klatka Faradaya) jest znacznie mniej użyteczna, mniejsze fale łatwiej ślizgają się między drutami w siatce.


CZY CHCESZ ŻYĆ W TAKIM ŚWIECIE?

Czy ktoś zadał Ci to pytanie, zarządzając przestrzenią Twojego życia, stwarzając nowy sztuczny ekosystem w Twoim otoczeniu i odgórnie ustanawiając nowy model społeczeństwa?

Ludzki organizm ma potężne możliwości adaptacji, jednak ma ona pewien zakres, który oscyluje zależnie od wieku człowieka, jego zdrowia i kondycji oraz siły czynników oddziałujących na biologię i energetykę ciała.

Sztuczne środowisko, do jakiego zaprasza nas cała agenda zarządzająca obecną cywilizacją, jest absolutnie poza zakresem dostosowania się ludzkiej (i zwierzęcej, częściowo też roślinnej) biologii i fizjologii.

Wdrażając w trybie przyspieszonym całą infrastrukturę 5G, chwilę przed wykreowaną globalną pandemią i powiązanymi z nią szczepieniami nanotechnologicznymi i mutogennymi (ingerencja w genotyp), zadbano o to, aby skrzętnie ukryć, a nawet ZANEGOWAĆ, wcześniej przeprowadzone badania nad szkodliwością PEM, fal milimetrowych oraz częstotliwości radiowych. Doświadczeni naukowcy, biolodzy, ekolodzy i inni, niezależni od wielkich konsorcjów badacze, apelowali na ogromną skalę do rządów o wstrzymanie wprowadzania 5G, zanim nie zostanie zweryfikowany wpływ tej technologii na organizmy żywe. BEZ SKUTKU.

Byłam tego świadkiem, ponieważ od samego początku działałam aktywnie w grupach, stowarzyszeniach (a potem już niezależnie) próbujących powstrzymać rząd przed tą potężną katastrofą ekologiczno-zdrowotną. Wiedzieliśmy od samego początku jak działać będzie ten system i z jak katastrofalnymi skutkami będziemy mieć do czynienia w ciągu najbliższych lat.

Widziałam na własne oczy manipulacje, łapówki, kłamstwa i zaprzedanie ludzi i NIEludzi, służące przepchnięciu niezbędnych ustaw, zmianie obowiązujących norm promieniowania i wprowadzeniu w trybie ekspresowym prawodawstwa sprzyjającego technokracji.


Jako jasnowidząca wiem też dokąd to zmierza i jak skończy się ta linia DEWOLUCYJNA ludzkości. O tym opowiem Ci innym razem, abyś rozumiał/a w jakim świecie będą żyły Twoje dzieci i TY SAM/A W KOLEJNYCH INKARNACJACH.

Teraz nikt już nie zapyta Cię o zdanie, ponieważ czas ludzkiej samoobrony przed nowotworem transhumanizmu minął dwa lata temu. Ten syntetyczny rak przeniknął już we wszystkie warstwy naszej cywilizacji. Obecnie nastaje czas ostatecznej decyzji w jakim świecie spędzisz resztę swojego życia. Pamiętaj o tym, bo czas tej decyzji jest również ograniczony... Przyjdzie bowiem taki moment, w którym Ci, co pozostaną w systemie, staną się jego elementami, bez możliwości istnienia poza wirtualno-technologiczno-nanotechnologiczną rzeczywistością. Staną się częścią Super AI.


Bądź istotą mądrą, wybierz inaczej, póki ten wybór jest ciągle dostępny.


Indi Paletko (+ fragmenty opracowań Arthura Firstenberg)


------------------------------------------------------ FILMY WARTE OBEJRZENIA


Niektóre z krajowych i międzynarodowych grup już pracujących nad 6G to: - 6G Flagship, fiński program badawczo-rozwojowy finansowany przez Uniwersytet w Oulu i Akademię Fińską. - URLLC (Ultra Reliable Low Latency Communications) to efekt współpracy między Uniwersytetem w Oulu a południowokoreańskim Instytutem Badań Elektroniki i Telekomunikacji (ETRI). - TEMA (Telecom Equipment Manufacturers Association of India) we współpracy z CMAI (Cellular Mobile Association of India) utworzyły Radę 6G. - CEA-LETI. Jest to Laboratoire d'électronique des technology de l'information (LETI), spółka zależna Commissariat à l'Energie Atomique et aux Energies Alternatives (CEA), francuskiej komisji ds. energii jądrowej i odnawialnej. LETI zatrudnia 1900 osób i ma siedzibę w Grenoble. Jego program 6G nazywa się New-6G. - 6GIC (6G Innovation Centre), projekt Uniwersytetu Surrey w Wielkiej Brytanii. InterDigital, firma zajmująca się badaniami i rozwojem technologii z biurami w USA, Kanadzie, Belgii, Anglii i Francji. - 6GWorld, spółka zależna InterDigital. - ATIS, Sojusz na rzecz Rozwiązań dla Przemysłu Telekomunikacyjnego, zrzeszający 150 firm członkowskich. ATIS wydał komunikat prasowy w dniu 13 października 2020 r., w którym ogłosił: „ATIS wprowadza sojusz Next G, aby rozwinąć przywództwo w Ameryce Północnej w 6G”. - 5G-ACIA, sojusz 5G na rzecz połączonych branż i automatyzacji. Jest to grupa robocza Zentralverband Elektrotechnik- und Elektronikindustrie e.V. (ZVEI), Niemieckie Stowarzyszenie Producentów Elektrycznych i Elektronicznych. - 5G IA (5G Infrastructure Association), „Głos europejskiego przemysłu na rzecz rozwoju i ewolucji 5G”. W 5G PPP (5G partnerstwo publiczno-prywatne) 5G IA reprezentuje stronę prywatną, a Komisję Europejską stronę publiczną. Siedziba główna 5G IA znajduje się w Brukseli w Belgii. - 6G@UT, nowe centrum badawcze uruchomione 7 lipca 2021 r. przez University of Texas w Austin i finansowane przez InterDigital, AT&T, Qualcomm, Samsung i NVIDIA.

Comments


bottom of page