top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

Szokująca analiza krwi na żywo - PO SZCZEPIENIU

Zaktualizowano: 1 cze 2021

Informacje te zostały opublikowane w serwisie społecznościowym. Mamy nadzieję, że więcej zdjęć z mikroskopu ciemnego pola zostanie pokazanych publicznie, pokazujących KATASTROFICZNE zmiany we krwi ludzi, którzy przyjęli śmiertelny zastrzyk… który ABSOLUTNIE NIE JEST „szczepionką”! Oto tekst, który został opublikowany. „Mam przyjaciółkę, która jest badaczem krwi pod mikroskopem. Jest ekspertem w swojej dziedzinie i bardzo mi pomogła. Ma wielu klientów, którzy wzięli tak zwaną szczepionkę i poprosiła ich o bezpłatne badanie krwi. Ku jej przerażeniu oto, co zobaczyła. 1. Górne zdjęcie przedstawia całkowicie zdrową krew i komórki krwi przed wstrzyknięciem szczepionki. 2. W ciągu następnych kilku godzin i dni komórki krwi zmieniły się drastycznie. 3. Trzecie zdjęcie przedstawia niezliczone obce nanocząstki (białe plamki), które pojawiają się we krwi wkrótce po wstrzyknięciu. 4. Czwarte zdjęcie pokazuje w jaki sposób nanocząsteczki przyczepiają się do komórek krwi i zmieniają całkowicie ich formę. Twoje ciało NIGDY nie będzie się mogło z tego oczyścić i odtruć i ostatecznie te nanocząsteczki dostaną się do każdej komórki w Twoim ciele."

Krótko mówiąc, oznacza to, że już nigdy nie będziesz taki sam, a te nanocząsteczki mają kolosalny wpływ na twoje zdrowie i będziesz je miał w sobie przez resztę twojego życia… niezależnie od tego, jak niewiele tego życia zostanie. Jest to bez wątpienia zbrodnia masowego ludobójstwa ludzkości.

1. Zdrowa krew

2. Zmiany we krwi

3. Nanocząsteczki

4. Nanocząsteczki przyczepione do komórek krwi

Zwróć uwagę na ostatnie zdjęcie powyżej, czwarte zdjęcie, pokazuje, że komórki krwi tej osoby nie są już gładkie i symetryczne. Są teraz pokryte grudkami i wypukłościami.

To jest celowa wojna światowa z ludzką krwią i ludzkim DNA.

Jak mówią dr Sherri Tenpenny i dr Luc Montagnier oraz inni, zastrzyki będą zabijać i nigdy nie przestaną zabijać. Dr Montagnier, być może najlepszy wirusolog na świecie, przewiduje, że oczekiwana długość życia wszystkich, którzy otrzymali zabójczy zastrzyk, wynosi tylko 2 lata.

Pamiętajcie o prognozach Deagel.com… tylko 99 milionów Amerykanów będzie żyło do stycznia 2025 roku…

Pamiętaj też, że wszyscy czołowi politycy i elity, jak Biden, Harris Emhoff i Tony Fauci… dostali zastrzyk soli fizjologicznej… Fauci nie mógł sobie nawet przypomnieć, w które ramię wziął zastrzyk następnego dnia… Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

19 729 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page