top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

MROK ZACISKA SZPONY - lecz ciągle jest czas na opór i przygotowanie do przetrwania

Dobre Istoty

Zdaję sobie sprawę z tego, że większość z was to czyste, pełne światła i miłości Dusze, które budzą się do samych siebie i pragną rozwinąć swoje duchowe skrzydła.

Doskonale to pojmuję i wspieram takie istoty całą sobą, pomagając się oczyścić z mroku, podnieść z upadku, odblokować swój potencjał duchowy, uaktywnić parazmysły (samo przebywanie w moim bezpośrednim Polu wzmacnia Dary).

PO TO TU JESTEM.

Uczę etyki, wskazuję zalety pokory, szacunku, wzmacniam proces oczyszczania z ego, które blokuje waszą dalszą ewolucję.

Pokazuję inną formę istnienia - pełną magii Ducha, głęboką i WYZWALAJĄCĄ z matriksa.

Pokazuje wam ścieżki oczyszczające Serce i łączące z Duszą.

WSKAZUJĘ TEŻ NA NIEZWYKLE WAŻNE W TYCH CZASACH POŁĄCZENIE Z DUCHEM, WZMOCNIENIE PŁYNĄCE ZE ŹRÓDŁA I PRZYWOŁANIE OPIEKI ANIELSKIEJ I CZYSTYCH BOSKICH OPIEKUNÓW.

Lecz w tym samym czasie mrok czyni wszystko, aby ograniczyć wasz potencjał, zniszczyć wasze Światło i osłabić Ducha.

Serwuje temu światu straszne doświadczenia, które można nazwać NAJWIĘKSZĄ WOJNĄ ŚWIATOWĄ - wojną mroku ze Światłem.

Ostrzegam ludzi już od kilku lat, przed tym, co nadchodzi.

Staram się wam wskazać SEDNO tego problemu, jakim jest odłączenie ludzkości od Ducha, oddzielenie od Źródła, konsumpcjonistyczna forma istnienia, zatopienie się w materii i doczesności.

I tylko dlatego, że poddaliśmy się żądzom matriksowej iluzji, tylko dlatego, że ludzkość zatopiła się w pochłanianiu materii i niekończącemu się pożądaniu rzeczy z "tego świata" - tylko dlatego ten świat upada.

Mrok przeniknął do myśli i uczuć, zamknął serca i zatrzasnął światło świadomości, odciął od najwyższych, najwznioślejszych duchowych doświadczeń i zablokował wszelkie formy duchowej miłości, na rzecz miłostek tego świata.

Nadchodzi czas oczyszczenia.

Ono już trwa.

Zniewolenie poprzez tyranię negatywnych bytów rozpędza się w ustalonym przez nich tempie, eksperymentując na ludzkiej psychice i atakując poprzez różne formy ingerencji w nasze Światło.

AUSTRALIA JEST OBECNIE NAJCIEMNIEJSZYM OBSZAREM NA MAPIE OBECNEGO ŚWIATA - TAM PRZEPROWADZAJĄ PIERWSZĄ FALĘ ZNIEWOLENIA, UCZĄC SIĘ JAK CZYNIĆ TO SKUTECZNIEJ I JAK BLOKOWAĆ WSZELKIE LUDZKIE OPORY WOBEC TYRANII.

Przyjrzyjcie się temu dokładnie, rozpoznajcie zapowiadane zdarzenia, które wkrótce rozleją się na resztę naszego świata.


Docelowo - postawią całą ludzkość przed wyborem: poddania się znakowaniu znamieniem bestii, albo ryzykiem utraty dobytku, domu, bliskich, a nawet życia.

PAMIĘTAJCIE, ŻE TO BĘDZIE ILUZJA.

Znakowanie nie uratuje was, a wręcz spowoduje głęboki duchowy upadek, nierzadko kończący się anihilacją jaźni duchowej.

Znakowanie służy bowiem wyekstrahowaniu niewielkiej ilości ludzi, którzy przetrwają skażenie podane bezpośrednio do ciała, aby poddać ich potem głębokiej transhumanizacji.

Cała pozostała, zbędna masa ludzka zostanie poprzez szczepienie wyeliminowana, uznają ją bowiem za bydło nie nadające się dalej do wykorzystania.

Znakowani stracą w ostatecznym rozrachunku zarówno swoją własność materialną, jak i szansę na dalsze ewoluowanie duchowe, poza pułapką matriksowego piekła jakie nastanie w tym świecie.

AUSTRALIĘ OGARNĘŁO TOTALITARNE PANDEMICZNE SZALEŃSTWO – LUDZIE STAWIAJĄ CZOŁA TYRANII:


Nanotechnologia, grafen - jest już wszędzie... https://www.bitchute.com/video/TLzbRguGI9jQ/Zwracam się do waszej Wyższej Jaźni, do waszych Wyższego Intelektu - rozpoznajcie w końcu zagrożenie i obudźcie się, póki możecie się jeszcze oprzeć temu złu, które chce was złapać w swoje szpony.

OBUDŹCIE SIĘ!

Wyjdźcie ze swoich komfortowych światów, scalcie umysłu, serca i Dusze w grupach, wspólnotach, w Jedni, której zadaniem jest wymodlenie pomocy, wezwanie Sił Wyższych i przygotowanie do przetrwania w czasach nadchodzącej zagłady.

Samotnie bowiem nie zdołacie uczynić już nic.

Siły mroku są coraz bliżej.

Coraz bliżej....

Wkrótce opowiem wam o tym, jak atakują już teraz, a pod koniec października spotkam się z tymi, którzy naprawdę pragną poznać PRAWDĘ, aby stawić czoło temu, co nadchodzi na poziomie ciała i Ducha.

SEMINARIUM: "Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu"

(ochrona i przygotowanie do nadchodzących wydarzeń) Część III, NAJWAŻNIEJSZE UJAWNIENIE https://www.maloka.pl/strategia-przetrwania-w-czasach-prz

Indi

480 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page