top of page

Materiały warte uwagi (linki ze streszczeniem)

Zaktualizowano: 20 paź 2023

Poniżej znajdziecie kawał dobrej pracy, jaką wykonał Homer, aby opisać dla was skrótowo kilkanaście materiałów, z którymi warto się zapoznać. Dziękuję za czas, jaki na to poświęciłeś :) Indi

,,WNIOSEK WYNALAZKU - REKOMBINOWANA SZCZEPIONKA NANO-KORONAWIRUSA PRZYJMUJĄCA TLENEK GRAFENU JAKO NOŚNIK”

Wynalazek należy do dziedziny nanomateriałów i biomedycyny i dotyczy szczepionki, w szczególności opracowania rekombinowanej jądrowej szczepionki przeciwko koronawirusowi 2019-nCoV. Wynalazek obejmuje również sposób przygotowania szczepionki i zastosowanie szczepionki w doświadczeniach na zwierzętach. Nowa szczepionka koronowa zawiera tlenek grafenu, karnozynę, CpG i nowy koronawirus RBD; wiązanie karnozyny, CpG i neokoronawirusa RBD na szkielecie tlenku grafenu; sekwencja kodująca CpG jest pokazana jako SEQ ID NO 1; nowy koronawirus RBD odnosi się do nowego regionu wiążącego receptor białka koronawirusa, który może generować wysokie miano specyficznego przeciwciała skierowanego na RBD w ciele myszy i zapewnia silne wsparcie w zapobieganiu i leczeniu nowego koronawirusa”

Dokument naukowy w szczególności o wykorzystaniu w szczepionce tlenku grafenu.


,,PODSUMOWANIE PATENTU - SYSTEM I METODA TESTOWANIA NA COVID-19” NARODOWE CENTRUM INFORMACJI BIOTECHNOLOGICZNEJ”

Zapewniony jest sposób pozyskiwania i przesyłania danych biometrycznych (np. parametrów życiowych) użytkownika, w którym dane są analizowane w celu ustalenia, czy użytkownik cierpi na infekcję wirusową, taką jak COVID-19. Metoda obejmuje wykorzystanie pulsoksymetru do uzyskania co najmniej wartości procentowej tętna i nasycenia krwi tlenem, które są przesyłane bezprzewodowo do smartfona. Aby zapewnić dokładność danych, akcelerometr w smartfonie służy do pomiaru ruchu smartfona i/lub użytkownika. Po zebraniu dokładnych danych są one przesyłane do chmury (lub hosta), gdzie dane są wykorzystywane (samodzielnie lub razem z innymi parametrami życiowymi) w celu ustalenia, czy użytkownik cierpi (lub prawdopodobnie cierpi) na infekcję wirusową, taką jak COVID-19.


3. https://s3.documentcloud.org/documents/20616251/albanian-pfizer-covid-19-vaccine-contract.pdf?fbclid=IwAR0Atqs8mGVCftjq7Wdtabf9u_AJ0rjSVMmPCmTc3eUdfEKCv6CDBMRgls8

,,UMOWA O PRODUKCJI I DOSTAWIE SZCZEPIONEK MIĘDZY FIRMĄ PFIZER A MINISTERSTWEM ZDROWIA I OCHRONY SPOŁECZNEJ REPUBLIKI ALBANI.” Dokument o klauzuli tajności – poufne ze wszystkimi szczegółami zakupu, odpowiedzialności itd.


4. https://www.bitchute.com/video/abO1j7TvcHIu/?list=favorites&randomize=false&fbclid=IwAR2BGOnidRtKaib7Jf_bZYvnqm9Mokm-tKFD_JFPgNkBxKwVlhWPXoETcZc

,,OSTRZEŻENIA DR PIERRE'A GILBERTA Z 1995 R. O PRZYSZŁYCH SZCZEPIONKACH MAGNETYCZNYCH, KTÓRE BĘDĄ STOSOWANE DO KONTROLI UMYSŁU”

Wystąpienie doktora z 1995r, który mówi dokładnie o tym co się teraz dzieje. Mówi m.in. o skażeniu krwiobiegu ludzkości i tworzeniu celowych infekcji i że będzie to wymuszane przez prawa, które wprowadzą obowiązek szczepień. Szczepionki będą zawierały ciekłe kryształy, które umieszczone będą w komórkach mózgowych i staną się mikroodbiornikami pól elektromagnetycznych. Ludzie nie będą w stanie myśleć i staną się zombie… Mówił, że to nie hipoteza i że to już się dzieje. ok. 2 minuty


,,TLENEK GRAFENU W FIOLKACH SZCZEPIONEK: WYDRUKUJ OFICJALNY RAPORT I ZOSTAW GO W OŚRODKACH ZDROWIA!"

Pokazany jest oficjalny raport wysyłany do szpitali, jako podstawa sądzenia w związku ze stwierdzoną obecnością grafenu w szczepionce.

Techniczny dokument o tym, jak wygląda ten raport – ok 1 minuta


,,W ZASZCZEPIONEJ KRWI POD MIKROSKOPEM WYKRYTO DZIWNY PRZEDMIOT, GRAFEN?”

Rozmowa naukowców w języku francuskim na temat zdjęcia krwi człowieka po zaszczepieniu i grafenu, który w niej zobaczyli. Około 1,40 minuty

,,MIKROSKOP ELEKTRONOWY UJAWNIA ZAWARTOŚĆ SZCZEPIONKI COVID-19”

Opis badań jakie prowadzili naukowcy w Hiszpani badając próbki krwi zaszczepionych osób pod mikroskopem, w aspekcie możliwości technicznych mikroskopu i uzyskanych zdjęć - film około 12 minut

,,W SZCZEPIONCE NA GRYPĘ Z 2020r. VAXIGRIP TETRA WYKRYTO TLENEK GRAFENU”

W materiale tym hiszpański zespół La Quinta Columna ujawnia materiały badawcze, w tym zdjęcia mikroskopowe po analizie fiolki szczepionki Vaxigrip, w której stwierdzono obecność tlenku grafenu.

,,To potwierdza nasz pogląd, że choroba może być spowodowana grafenem. A to, co już pojawiło się w szczepionkach przeciw grypie, było próbą tego, co ma nadejść. Dlatego to wszystko wydarzyło się tak, jak się stało”.


,,SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE ZIMOWEJ ZOSTAŁA ZAPROJEKTOWANA W CELU WYWOŁANIA EPIDEMII?”

,,Akcja szczepień na grypę "zimową" pod koniec zeszłego roku, wydaje się być najbardziej powiązana z tą "epidemią". Producentem szczepionki jest firma "Sanfi Pasteaur", która otrzymała wsparcie i współpracuje z Fundacją Billa i Meliny Gates. Najwięcej obecnych zgonów jest w obszarach, w których była akcja szczepień na grypę w grudniu w Chinach, we Włoszech (przeważnie osoby starsze) i w innych krajach...” Krótki i zwięzły artykuł, który rozwija powyższą tezę i koniunkcje zachodzące miedzy wymienionymi podmiotami, a tym samym odpowiadający na wiele pytań związanych skąd, po co i dlaczego covid.


„MIESZANKA FILMÓW Z KARRYM MULLISEM ROZMAWIAJĄCYM O TESTach PCR „

50 minutowy film z różnymi wypowiedziami noblisty i twórcy PCR na temat sensowności i wykrywalności wirusów. Dobre odniesienie do testów na rzekomy covid itd. Tematyka wymagająca wiedzy medycznej.


11. https://www.bitchute.com/video/T1JTqhr7f0Oj/?list=favorites&randomize=false&fbclid=IwAR2_R1JfDjdoN7BmH8Md4uIpvV_l84D7PBowKLSokTnbZgPTD6CHnP-1Kho

,,DLACZEGO ZACZĄŁEM KWESTIONOWAĆ HIV”

Film, w którym pięciu naukowców kwestionuje model medyczny HIV = AIDS = Śmierć. Jednym z nich jest Kary Mullis, noblista i twórca PCR (reakcja łańcuchowa polimerazy), czyli fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki kopiowania specyficznych fragmentów DNA, które są używane do testowania HIV – a dziś do masowych testów na koronawirusa. Nie ma naukowych dowodów, że HIV to wirus i że jako wirus wywołuje AIDS, a wręcz przeciwnie. Podobnie jest z innymi rzekomymi wirusami w tym covid. Z punktu widzenia farmaceutycznej korporacji, nowa choroba, taka jak AIDS, oznacza rozszerzenie rynku i nowe zyski. Interesy koncernów farmaceutycznych zbieżne są z interesami biurokracji ds. zdrowia publicznego itd. Film około 14 minut.

,,PRZELUDNIENIE I SZCZEPIONKI BILLA GATESA” Teorie Billa Gatesa o wyszczepieniu globalnym, przeludnieniu i emisji co2 2 minutowa prezentacja z dwóch jego wystąpień.


13. https://samoswiadomi.pl/telepatyczne-zdolnosci-nanotechnologii-i-jak-mozemy-z-nia-wspolpracowac/?fbclid=IwAR0OLzTZJemzyg-_sTFvcLH89N9VEyE47-B35aP8PS4GN0Ul1581yoGcFow

,,TELEPATYCZNE ZDOLNOŚCI NANOTECHNOLOGII I JAK MOŻEMY Z NIĄ WSPÓŁPRACOWAĆ, NANO JEST TELEPATYCZNA … WYKONUJE ROZKAZY PRZYJĘTE OD CIEBIE LUB AI”

,,Jeśli nano-grafen ma zdolność do budowania swego rodzaju nano-warstwy skóry, która powoli, ale pewnie zastępuje nasze obecne ciała, jeśli nano w końcu zastąpi nasze ciało… powiela nasze ciało. Jest wrażliwe nie tylko na sygnały i dyrektywy AI. Podłączy się do dowolnej sieci w zasięgu i będzie podlegać „sugestii” z tej sieci, zarówno lokalnej, jak i globalnej. Ale jeśli nano jest TELEPATYCZNA, to gdy o czymś pomyślisz, może to zamanifestować lub wykonać twoje rozkazy tak samo szybko, jak podążać za jakąś zewnętrzną instrukcją. Czy jest możliwe, że człowiek zachowa jakiś szczególny związek z własnym kompleksem ciało-umysł-dusza, który z definicji może zastąpić wszelkie zewnętrzne wpływy?

Powyższy artykuł o nano i AI dotyczy rasy ludzkiej, która musi poradzić sobie z pojawieniem się nano i AI w naszym życiu, jako ludzkości. Nauka radzenia sobie z tym jest ważna. Zasadniczo sprowadza się to do tego: jesteśmy telepatyczni, podobnie jak Nano! Nano kieruje się nie tylko sztuczną inteligencją, ale także nami… więc jeśli zarażeni nauczą się świadomie komunikować ze swoim ciałem i kierować nano, aby NIE TWORZYĆ ZAPALENIA ODDECHOWEGO LUB INNYCH PROBLEMÓW, nano powinna być posłuszna!

Zakładając, że trzymasz swoje ciało z dala od 5G i innych urządzeń bezprzewodowych, w tym telewizorów, które są teraz zaprogramowane tak, że niosą instrukcje, by każdemu przekazać „covid”, czyniąc ich receptywnymi zanim jeszcze dojdzie do kontaktu...

Ludzie, którzy umierają, są zaprogramowani, aby to wszystko zaakceptować i nie walczyć z kombinacją nano-białko-kolcową. Uważają, że są „bezradni” i tylko lekarze mogą im pomóc… lekarze, którzy wierzą w „wirusy” wg starej szkoły teorii o zarazkach.”

Bardzo ciekawy artykuł dla świadomych, pokazujący, że my - istoty ludzkie, wcale nie jesteśmy bezradni i skazani i że już za późno. Możemy wykorzystać coś, co zostało skierowane przeciwko nam na własną korzyść... Możemy zapanować nad tym mrokiem. Oczywiście najpierw trzeba się przebudzić, zrozumieć kim jesteśmy i jakie mamy możliwości itd…


,,PRAWDZIWA PRZYCZYNA COVID 19”, RAPORT Z 19 SIERPNIA 2021

Obowiązkowy dla wszystkich do obejrzenia lub wysłuchania raport z mediów hiszpańskich, opracowany przez naukowców, będący rezultatem badań przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i technik.

W około 20 minutowym materiale, w bardzo przystępny sposób omówione jest zjawisko covid, a raczej przedstawienie covid jako rezultat wprowadzenia grafenu do organizmu, czyli bioterrorystyczny atak na istoty ludzkie. Przeprowadzone badania stwierdzają w szczepionkach covid wszystkich producentów, w tym także opracowywanych szczepionkach covid donosowych oraz innych szczepionkach, np. przeciwgrypowych, znaczne ilości cząsteczek tlenku grafenu.

Scharakteryzowane jest oddziaływanie na organizm tlenku grafenu i jego wysoka toksyczność oraz właściwości magnetyczne wewnątrz ciała w tym wyjaśnione wszystkie znane objawy covid. Omówione są drogi i sposoby dotarcia do ciała tlenku grafenu, jak się okazuje - nie tylko przez szczepionkę oraz bardzo istotna wchłanialność pewnych zakresów częstotliwości (emitowanych przez wiązki sieci 5G), które to pobudzają i utleniają bardzo szybko tą precyzyjnie toksyczną substancję, zużywając na jej rozprzestrzenianie rezerwy glutation w organizmie.

Jest również omówiona procedura osłabienia działania grafenu, przez min. zwiększanie poziomu glutationu w organizmie, ograniczanie dróg dotarcia do ciała, w tym zaprzestaniu kolejnych wstrzyknięć i odseparowaniu od sieci 5G.

W mojej opinii, w materiale tym wytłumaczone są wszystkie wątpliwości lub niejasności związane z covid, w sposób przystępny i zrozumiały. Każdy sam po wysłuchaniu może ,,połączyć puzzle”, bez sugerowania tego i podpowiadania. Każdy może skonfrontować tę wiedzę z tą, która przekazywana jest w mediach. Sprawdziłem to na pięciu osobach, w tym zaszczypawkowanych.

To daje też ludziom nadzieję, na poziomie oczywiście czysto fizycznym, że można coś z tym świństwem zrobić, że trzeba przejąć inicjatywę i przestać być przysłowiową owieczką.


,,GRAFEN W WODZIE DESZCZOWEJ”, RAPORT Z 18 SIERPNIA 2021

Raport będący uzupełnieniem raportu Prawdziwa przyczyna COVID 19. Stwierdzający obecność tlenku grafenu w wodzie deszczowej, ale też w ślinie osoby przebywającej na świeżym powietrzu w tym czasie. Raport pokazujący, że toksyczne cząsteczki grafenu są wszędzie i świadczą o tym również występujące licznie magnetyczne właściwości ludzi niezaszczepionych, którzy nie przechodzili żadnych medycznych badań, nie nosili maseczek itd.

Raport ze zdjęciami próbki z wodą deszczową, poddanej badaniu kilka godzin po tym, jak zaobserwowano smugi chemiczne na niebie. Ten 20 minutowy raport z hiszpańskich mediów tłumaczony z angielskiego pokazuje na jaka skalę ludzkość została zaatakowana tą toksyczną nanocząsteczką.


WYWIAD Z AUTOREM KSIĄŻKI ,, CHRONOGARCHIA - TAJNY RZĄD PLANETARNY, PODRÓŻE W CZASIE I MANIPULACJE LINIAMI CZASOWYMI”

Autor Alfred Lambremont Webre mówi na jakim etapie pisania tytułowej książki jest oraz opowiada jak wszystko jest kontrolowane przez chronogarchię. Jak tajny rząd manipuluje czasem i podróżuje w czasie. Jak manipuluje wydarzeniami w życiu ludzi, historii ludzkości i wydarzeniami w przestrzeni życia po życiu oraz infilrtuje cykl reinkarnacji…. Bardzo ciekawy 40 min wywiad.


17. https://www.facebook.com/AlexBerdowicz/posts/4589286927770758

,,Oprócz oddziaływania przyciągającego, zarówno na ferromagnetyki jak i paramagnetyki, okazuje się, że ta super substancja ma również działanie indukcyjne. W związku z czym, oddziaływanie mikrofal na uszczypniętych jest już naukowo bezsporne” Film pokazujący na zaszczepionej osobie to zjawisko oraz link do ostatnio przeprowadzanych badań naukowych na temat niemagnetycznego przyciągania WIMPów (Weak Interaction Massive Particles) przez dr Diana Wojtkowiak

,,Wimpy i zimna synteza w organizmie człowieka Diana Wojtkowiak”

,,Badanie osób zaszczepionych szczepionkami COVID-19 wykazały, że w ich przypadku jest silnie aktywowany ten sam enzym miedziowo-cynkowy, który znajdujemy zwykle w czakramie serca, a który w przypadku osób o naturalnej zdolności przyciągania metali jest rozproszony po dużej części ciała. Stąd nie jest dziwnym, że większość osób zaszczepionych eksperymentalną szczepionką, w obszarze wkłucia, albo na dużym obszarze ciała, wykazuje przyciąganie przedmiotów żelaznych i nieżelaznych”

Ciekawa praca naukowa ale wymagająca ponadprzeciętnej wiedzy w tym zakresie, żeby to zjawisko zrozumieć. Co ważne - udowadniająca i pokazująca jak m.in. oddziałuje na ciało człowieka wstrzyknięta szczypawka, w tym w zakresie powstawania indukcji elektromagnetycznej.


18. https://href.li/?https://globalna.info/2021/08/28/niezalezni-badacze-medyczni-przebadali-pod-mikroskopem-preparaty-mod-ernny-i-pfissera/?fbclid=IwAR1Zp0fJGxsBxaze6JROBY6QxTxMiOrLqw3Gj-xT9wzW1qDPeGrUYf6SZHQ

,,NIEZALEŻNI BADACZE MEDYCZNI PRZEBADALI POD MIKROSKOPEM PREPARATY MODERNY I PFISERA”

Opublikowane na kilku kanałach na Telegramie i na Youtube 10 sierpnia 2021r. Materiał obowiązkowy do zapoznania się dla wszystkich ludzi. Kolejny dowód na to, iż ,,szczepionka stworzona została do manipulacji elektromagnetycznej komórek i neuronów poprzez tworzenie syntetycznych sieci neuronowych w ludzkim ciele i mózgu. Jest to wyraźna oznaka nadużycia i zamierzonej transhumanizacji i cyborgizacji ludzkiego ciała za pomocą owych preparatów”. W materiale tym znajdują się dwa krótkie filmy, zdjęcia i sekwencyjne obrazy wykonane pod mikroskopem.

,,wideo z niemieckimi napisami ujawnia, że w kropli preparatu Pfiser – znajdują się zdumiewające zgromadzenie maleńkich drobinek świetlistej materii cząsteczkowej poruszających się i tworzących ze sobą sieci, a następnie “wybuchających” w sieci krystalizujących i rozgałęziających się struktur przypominających anteny…”

Drugi krótki film wideo w tym materiale pochodzi z raportu ze Słowacji o tworzeniu się kryształów w ślinie po badaniach z wacików testów PCR DARPA , z zawartością hydrożelu.

Całość tworzy krótki zwięzły, bardzo czytelny i treściwy materiał.


Autor: Bartosz Homer

1442 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page