top of page
  • Zdjęcie autoraIndi

Aktualne Informacje Poszczepienne - 01.2022

Zaktualizowano: 15 mar

Poniżej udostępniam wam trochę aktualnych informacji, dotyczących objawów poszczepiennych i tego, jak ujawnia się skala manipulacji i zbrodniczego procederu dokonanego na ogromnej ilości ludzkiej populacji. Dlaczego to robię i nadal drążę temat - dlatego, że to niestety jeszcze nie koniec tej opowieści... W poprzednim roku w serii filmów "Ujawnienie", przekazywałam informacje o tym, co może się wydarzyć w najbliższym czasie i jak szkodliwe jest działania szczepionki, zwłaszcza w połączeniu z instalowaną wszem i wobec technologią (m. in. 5G), a także o tym, żeby unikać kontaktu z tym patogenem poszczepiennym, chroniąc swoje zdrowie i DNA. Działania psychopatycznych "elit" podążają za określonym i dawno ustalonym scenariuszem - zawiera on w sobie wiele elementów, którymi NIErządy tego świata poruszają zgodnie z sytuacją ogólnoświatową, modyfikując terminy i kolejność zaplanowanych wydarzeń. Mówiłam wówczas m.in. kolejnych falach "plandemii", które to miały też się ze sobą połączyć, i które miały się rozpocząć już jesienią 2021 - zostało to delikatnie przesunięte o około 3-4 miesiące, ale realizuje się nadal zgodnie z planem i uderza w różne rejony świata. Pamiętajcie też proszę, że wspominałam o potencjalnym scenariuszu wywołanego sztucznie SKAŻENIA jakimś promieniowaniem (i nie tylko - również rozpylaniem czegoś, szczególnie w obszarach miast i pewnych wybranych rejonów) - co ciągle czuję w przestrzeni, jako gotowość i planowanie do realizacji... OBY NIE! W naszym kraju rok 2022 będzie się rozwijał nadal w tym samym scenariuszu, dążącym do kolejnych etapów ograniczenia, zniewolenia, zubożenia, osłabienia polskiego narodu i wyszczepienia całej naszej populacji. Jednak najtrudniejsze jest to, co wydarza się i wydarzy na poziomie ludzkim - zarówno pod względem zdrowia i życia fizycznego, jak i relacji międzyludzkich, w ramach pogłębiającego się rozłamu i zaburzeń psychologicznych, wynikających już bezpośrednio z działania technologii szczepień. O tym mówią również poniższe źródła, więc udostępniam je wam, szczególnie dla tych, którzy nie do końca ufają jasnowidzom i prorokom - poniżej macie już twarde dowody na to, przed czym ostrzegałam ja oraz inni "widzący". Zapnijcie pasy, uczcie się współczucia i wybaczania, akceptacji i spokoju nawet w trakcie największego sztormu... Bujać będzie coraz mocniej, lecz to, jak każdy z nas personalnie odnajdzie się w tej zawierusze dziejowej, zależy od naszego tempa ewolucji duchowej i połączenia z najpotężniejszymi siłami ochronnymi - Czystego Źródła i Opiekunów połączonych ze Źródłem oraz siły ochronnej i uzdrawiającej Matki Ziemi. Indi ------------------------------------------

Zobacz Sesję Odczytu Zaawansowanego:Szczepionki Są Główną Przyczyną Zbiegów Okoliczności (fragmenty, z lekką korektą słownictwa - Indi)


"Z nadejściem jesieni wzrosła ilość „zmarłych nagle”, „po ciężkiej chorobie”, co jest oczywiście nowomową określającą zgony poszczepienne. Tysiące „najzdrowszych”; sportowców, kulturystów, maniaków fitness już nie żyją, a to dopiero początek. I proces ten będzie się nasilał, a koincydencjom, czyli zbiegom okoliczności nie będzie końca. Tylko w ostatnim miesiącu w USA zmarł co piąty lekarz, co piąta pielęgniarka, co piąty ratownik medyczny. A to również dopiero początek końca tych, którzy zasiali plandemię. Teraz mają bowiem swoje karmiczne żniwa… Do dziś WHO oficjalnie nie posiada wyizolowanego koronowirusa, a to oznacza, że nie posiada też żadnego oficjalnego lekarstwa na niego. Żadnej szczepionki, żadnej terapii, żadnego leku. Oznacza to też, że cały świat oszukano jak jeszcze nigdy. Szczepionki to broń binarna oraz pakiet chorobotwórczych komponentów. Już pojawiło się kilka ognisk choroby wściekłych krów. Crojzweld Jakob jest śmiertelny i nieuleczalny i dlatego z miliona możliwych białek wybrano akurat ten prion (dołączony do pakietu koktajlu szczepionkowego - Indi), który wywołuje chorobę wściekłych krów – Crojzwelda Jakoba. Ona rozwija się rok, półtora i właśnie zbliża się ten okres, kiedy rozpoczęto rozsiewać w organizmach osób zaszczepionych miliardy wywołujących ją kolczastych prionów.

Ta szczepionka ponadto tak mocno niszczy zdolność organizmu do naturalnej naprawy DNA, że wrodzona ochrona przed promieniowaniem, po prostu u "zarażonych szczepionkami całkowicie znika". To prawdziwa bomba genetyczna przeciwko ludzkości – największe ludobójstwo wszechczasów, bowiem każdy zaszczepiony umrze w krótkim okresie. Zaszczepionych, związku z brakiem jakiejkolwiek ochrony przed promieniowaniem, pozabija zwykła ekspozycja na światło słoneczne (już w poprzednim roku, ludzie którzy zaszczepili się aby pojechać na wakacje, mocno cierpieli na różne dziwne objawy po ekspozycji na słońce w krajach o silnym napromieniowaniu... - Indi), rentgen lub mammografia, poprzez wywoływanie dzikiej mutacji komórek wywołanej tym, bądź co bądź, niskim promieniowaniem. Mutacja wyrwana spod naturalnej ochrony natomiast, bardzo szybko zniszczy cały organizm powodując genetyczną dezintegrację organizmu. Szczepionki z białkiem kolczastym są bronią genetyczną przeciwko ludzkości, bo ilość wad genetycznych już wywołuje bezpłodność, uszkodzenie płodów oraz poronienia dzieci obumarłych w łonach matek. Obecnie jest tak źle, że wystarczy, że globalistyczni oszuści bankowi odpowiedzialni za obecną plandemię wywołają kolejny wypadek nuklearny podobny do Fukishimy lub Czarnobyla, aby dosłownie wymazać zaszczepioną część ludzkości spośród żywych. Zwalając przy tym winę na przykład na raka. Nieszczepieni natomiast w 90 % są zdolni do naprawy uszkodzeń swojego DNA spowodowanego niskim promieniowaniem jonizującym.


Przetrwają zatem tylko ludzie czystej krwi.

Dlaczego?

Naukowcy są zgodni, że zaszczepieni którzy nie zostali zabici przez szczepionki do tej pory, nie będą w stanie wydać z siebie zdolnego do życia potomstwa z powodu masowego uszkodzenia DNA, plemników oraz komórek jajowych.

To oznacza, że osób zaszczepionych już wkrótce w ogóle nie będzie – kwestia kilku lat zaledwie. I to oznacza, że ludzie czystej krwi już nie powinni się angażować w kwestie plandemiczne i związane z nim uniwersum kłamstw, tylko spokojnie zastanowić nad odbudowaniem nowej cywilizacji.

Przyszłość w nowym świecie należy wyłącznie do tych, spośród czystokrwistych, którzy wykażą się najwyższym poziomem woli walki, odporności psychicznej oraz sił do przetrwania." -------------------------------- Masowy poszprycowy pomór (fragmenty, z lekką korektą słownictwa - Indi) Szkodliwość szpryc rzekomo mających chronić przed infekcją świrusem jest nie tylko przemilczana, a wręcz przeciwnie – karmieni jesteśmy kłamstwami o ich rzekomej „nieszkodliwości” i wręcz dobroczynnym działaniu. Fałszowane są i dramatycznie zaniżane statystyki poszprycowych NOP-ów (niepożądanych odczynów poszprycowych), czyli po prostu szkodliwych działań szpryc ze zgonami włącznie. Ale nie wszystkie statystyki dało się zafałszować. W zrozumieniu wybitnej szkodliwości szpryc pomóc mogą statystyki firm ubezpieczeniowych, specjalizujących się w tzw. „ubezpieczeniach na życie”. Polisy te gwarantują odszkodowanie dla rodziny na wypadek „przedwczesnego” zgonu osoby ubezpieczonej. I tak się złożyło, że firma ubezpieczeniowa zauważyła, wydawałoby się niezrozumiały, gwałtowny wzrost ilości zgonów w trzecim i czwartym kwartale 2021 roku. Cytuję:


»Szef firmy ubezpieczeniowej OneAmerica z siedzibą w Indianapolis powiedział, że śmiertelność wśród osób w wieku produkcyjnym wzrosła aż o 40% w porównaniu z poziomem sprzed pandemii.

„W tej chwili odnotowujemy najwyższy wskaźnik zgonów, jaki zaobserwowaliśmy w historii tego biznesu – nie tylko w OneAmerica” – powiedział dyrektor generalny firmy Scott Davison podczas konferencji prasowej online w tym tygodniu. „Dane są spójne dla każdego, kto działa w tej branży”.


Davison powiedział, że wzrost liczby zgonów oznacza „trudny do wyobrażenia trend”, ale to nie osoby starsze umierają, a „przede wszystkim osoby w wieku produkcyjnym od 18 do 64 lat”, które są pracownikami firm, które mają grupowe ubezpieczenia na życie w firmie OneAmerica.

„I to, co widzieliśmy tylko w trzecim kwartale, widzimy też w czwartym, widzimy że śmiertelność wzrosła o 40% w stosunku do tego, co było przed pandemią” – powiedział.

„Aby uzmysłowić sobie skalę zjawiska, to jedna, zdarzająca się raz na 200 lat, katastrofa, oznaczałaby wzrost o 10% w porównaniu z sytuacją sprzed pandemii” – powiedział. „Więc 40% jest po prostu niewyobrażalne.”«


Jak więc wyjaśnić tak ogromny wzrost zgonów w grupie wiekowej 18-64 lata, jeśli poza masowym szprycowaniem kolejnymi dawkami nic się praktycznie nie zmieniło? I tu przychodzi z pomocą dr Wolfgan Wodarg. Stwierdza, że tzw. „pandemia” została wyczarowana przy pomocy testów PCR (Wodarg doskonale wie, że absolutnie nie nadają się one do diagnostyki). Mówi o biotechnologiach, które przeżyły gwałtowny rozwój i które wykorzystywane są obecnie przez elity do osiągnięcia maksymalnej władzy nad ludźmi. Mówi o sianiu strachu i o tym że skutki genetycznych biotechnologicznych zabiegów/ingerencji często odczuwane są nie od razu, a z dużym opóźnieniem. Długo było niejasne jak działają te szpryce. Część zaszczepionych nie odczuwała żadnych negatywnych skutków, część tak, ale nie wiedziano, dlaczego. Dużo młodych sportowców po szprycach dostawało zawałów i zakrzepów, ale wielu innych nie. Ale teraz sprawa się rozjaśniła. Otóż kilku dociekliwych mądrych uczonych przeanalizowało oficjale dane dotyczące szkodliwych skutków poszprycowych i stwierdziło, że większość szpryc jest prawie nieszkodliwa, ale są wśród nich partie szpryc ogromnie szkodliwych – 500, 1000, 1500, 2000, 2500 a nawet 3000 bardziej szkodliwych od pozostałych szpryc i od zwykłych rzeczywistych szczepionek. I od tych właśnie szkodliwych partii szpryc zmarły już tysiące ludzi.

Dr Wodarg podkreśla, że jest niedopuszczalne, aby produkowane szpryce tak bardzo różniły się zawartością. Wszystkie powinny być identyczne i powołane do kontrolowania zawartości szpryc agendy i urzędy państwowe już dawno powinny to zauważyć i te szpryce powstrzymać. Tymczasem nic takiego nie nastąpiło. Nie musimy bać się wirusów, a tego, co jest w tych szprycach, zwłaszcza w tych skażonych ich partiach. I co wywołuje zakrzepy, zawały i radykalnie osłabia system immunologiczny. Groźne jest białko kolca, mRNA, nanocząstki – a nie koronawirusy. "Obecnie żyjemy w strasznym, okropnym świecie. Ludzie umierający w szpitalach rzekomo na świrusa w rzeczywistości umierają od szpryc. Zaszprycowani dopiero po dwóch tygodniach od szprycy uznawani są za zaszprycowanych, ale większość zgonów następuje wcześniej, przez co zmarłych od szpryc w statystykach zalicza się do niezaszprycowanych. Jest niewyobrażalne, co z nami wyrabiają i dlatego uważam za cudowne, że wychodzicie na ulice, na spacery, że stawiacie opór i nie zamierzacie dać się podporządkować tym kryminalnym działaniom elit. Wyrażam wam ogromne podziękowania, że się angażujecie i życzę wam na spacerach dużo zdrowia, radości i frajdy bycia razem z innymi. Zaszprycowanym życzę, by nie doznali negatywnych skutków szpryc. Nie dajmy podzielić się na niezaszprycowanych i zaszprycowanych. Tylko razem jesteśmy w stanie wygnać tych zbrodniarzy z naszego domu."

Tyle doktor Wolfgang Wodarg.

-------------------------------- Porównanie krwi osoby zaszczepionej i niezaszczepionej - w badaniu mikroskopowym, natychmiast po pobraniu próbki (film w zasadzie nie wymaga komentarza - możemy znaleźć tu odpowiedź na pytanie, dlaczego wielu ludzi po szczepieniu odchodzi na różne formy wylewów, spowodowanych ogólną zakrzepicą krwi): https://m.vk.com/video635267744_456239405?list=8b0df29177731f4415&from=wall635267744_409-------------------------------- NOWE WYNIKI NIEZALEŻNYCH BADAŃ PREPARATÓW – HYBRYDOWE ANOMALIE GENOWE (fragmenty)


"Ostatnie szokujące odkrycia w tak zwanych preparatach. Dr Carrie Madej ujawniła odkrycie Hydry w programie Stew Peter’s Show 29 września 2021 r., po którym nastąpiło oszałamiające odkrycie przez dr Zandre Botha mikroskopijnych, samoskładających się urządzeń medycznych we krwi jej zaszczepionych pacjentów. Czerwone krwinki są niebezpiecznie zdeformowane i skrzepnięte, czego, jak mówi, nigdy wcześniej nie widziała od 15 lat jako lekarz krwi.


Około 10 dni później dr Franc Zalewski zidentyfikował „To coś” (Hydra Vulgaris) w fiolkach firmy Pfisser. Przeprowadził analizę chemiczną Hydry, ujawniając, że związek chemiczny tego stworzenia zawiera aluminium, węgiel i brom.

Oznacza to, że Hydry są modyfikowane genetycznie, zanim zostaną wstrzyknięte ludziom. Dr Jane Ruby, naukowiec farmaceutyczny, mówiła o odkryciach dr Zalewskiego, podkreślając, że uśpione „jajeczka” Hydry stają się aktywne, rosną i rozmnażają się pod wpływem taśmy grafitowej i ciepła.


Wcześniej w sierpniu dr Robert Young zidentyfikował pasożyty i inne okropności w czterech fiolkach Covid-19. W lipcu La Quinta Columna przestudiowała wszystkie cztery „preparaty”.

Odkryto toksyczne cząstki nanometali, zwłaszcza tlenku nanografenu, w znacznych ilościach, a także nanocząstki lipidów i pasożyta Trypanosoma cruzii w surowicy Pfizer-BioNTech. Karen Kingston, informatorka firmy Pfizer, przeprowadziła prezentację dotyczącą zawartości tlenku grafenu we wszystkich serum. Tlenek grafenu nie został wymieniony w zgłoszeniach patentowych i został celowo ukryty pod tajemnicą handlową, ponieważ wiadomo, że jest trujący dla ludzi. Karen Kingston wyjaśnia, że szczepionki są „bramą do platformy posłuszeństwa i potencjalnie platformą egzekucji, jeśli nie jesteś posłuszny”. Świadoma zgoda została uchylona i dlatego ludzie nie wiedzieli, że wstrzykuje im się inteligentne urządzenia i broń biologiczną. Patenty ujawniają również, że firma Pfisser wiedziała już, że zaszczepieni staną się „super rozsiewaczami” i przeniosą śmiercionośne patogeny na zdrowe osoby.

Jak wyjaśnia Kingston, w tych szczepionkach znajduje się element sztucznej inteligencji: „są zaangażowani w zniewolenie Amerykanów sztuczną inteligencją”. Ze względu na fakt, że zgłoszenia patentowe nie ujawniają wszystkich składników preparatów Biotech, zacząłem badać recenzowane badania naukowe dotyczące Hydry Vulgaris i pasożytów, aby sprawdzić, czy mogę zidentyfikować, dlaczego są one wstrzykiwane ludziom. Wszystko, co tutaj piszę, opiera się na dowodach z otwartej, recenzowanej literatury naukowej dotyczącej przełomów naukowych i rozwoju technologicznego, które rozciągają się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci i są powiązane w tym artykule.

Hybrydyzacja DNA rozpoczęła się w 1980 roku od Nadriana C. Seemana, który zaczął konstruować samoorganizujące się nanostruktury.

Technologia transgenezy Hydra Vulgaris została opracowana przez ostatnie 30 lat. Jest to proces przenoszenia genów i organizmów z jednego gatunku na drugi, który tworzy nowy sklonowany gatunek. Ten projekt zmiany genomu człowieka rozpoczął się w roku 2000. Hydry są używane w ludzkim genomie do wyciszania genów u ludzi. Matrycowy RNA (mRNA), SPIONS (Super paramagnetyczny nanocząstki tlenku żelaza) DNA powlekane lipidowe nanocząstki zawierające leki i środki chemiczne, transgeniczna Hydra i pasożyty są częścią „systemu operacyjnego”, który pomija i integruje w ludzki układ odpornościowy. Więcej o „systemie operacyjnym” Moderny można przeczytać na ich własnej stronie internetowej: https://www.modernatx.com/mrna-technology/mrna-platform-enabling-drug-discovery-development


Arkusze tlenku grafenu są używane do rozcinania błony komórkowej, tak aby programowalne nanoroboty mogły dotrzeć do jąder komórkowych, aby wyłączyć niepożądane geny (wyciszanie genów) i zakodować sztuczne sekwencje genów. Ten proces nazywa się biohakowaniem. Według dr Roberta Martina, arkusze tlenku grafenu są w stanie rozciąć każdą błonę komórkową ludzkiego ciała w ciągu 15 minut po przyjęciu preparatu.

Badania wzmocnienia i utraty funkcji z wykorzystaniem transgenicznej Hydry zostały sfinansowane przez Fauci i NIH i opracowane w Instytucie Wuhan w Chinach oraz na uniwersytetach w USA i Chinach. Ich odkrycia naukowe zostały opublikowane w 2013 roku. Szóste międzynarodowe warsztaty nt. nanotechnologii DNA odbyły się w dniach 26-28 sierpnia 2017 r. w Pekinie w Chinach, gdzie na forum zaprezentowano zastosowania samoorganizujących się nanostruktur DNA.


CHIMERYCZNE BIAŁKO KOLCA

„Białko kolca” w preparatach, o którym wszyscy mówią, nazywa się Lentiwirus. Lentivirus zawiera kombinację HIV typu 1-3, SRV-1/AIDS, MERS, oraz SARS. Są to najbardziej śmiercionośne bronie biologiczne, jakie kiedykolwiek stworzono. Badanie Stanforda ujawnia, że lentiwirus to „rodzaj retrowirusów, które wywołują u ludzi przewlekłe i śmiertelne choroby charakteryzujące się długimi okresami inkubacji”. Najbardziej znanym lentiwirusem jest ludzki patogen niedoboru odporności, który powoduje AIDS.

Właśnie dlatego obserwujemy spadek autoimmunologiczny i neurodegeneracyjny po przyjęciu serum. Jest to stan wywołany, znany jako PRIONY. mRNA z chimerycznego koktajlu Lentivirus jest wprowadzane do DNA komórek ludzkich w inwazyjnej procedurze, która trwale zmienia genom tej komórki. Po wejściu do cytoplazmy komórki gospodarza nanoboty pokryte lipidami pobierają enzym odwrotnej transkryptazy w Lentivirusie, aby wytworzyć DNA z genomu mRNA, co jest odwrotnością zwykłego wzorca, czyli retro.


MONTAŻ GENOMU HYDRA 2.0

Hydry są modyfikowane genetycznie w laboratorium na Uniwersytecie Kijowskim, aby wyprodukować transgeniczne klonalne linie Hydry. Od 2006 roku dokonano mikroiniekcji tysięcy embrionów, a w Hydra Transgenic Facility utworzono prawie 200 linii transgenicznych. Morfogeneza i kontrola komórek macierzystych przy użyciu Hydry zostały opracowane w celu poznania funkcji neurobiologicznych człowieka oraz śledzenia komórek in vivo.

Transgeniczne linie Hydra są generowane przez mikroiniekcję do zarodka plazmidowym DNA z samoreplikującego się DNA znajdującego się w bakteriach. Jest to trwała przenośna zmiana materiału genetycznego (DNA) powodująca zmniejszenie produkcji białka. Nowa generacja transgenicznych polipów Hydry kontynuuje reprodukcję chimerycznej ekspresji genetycznej u swojego potomstwa.


Po wejściu do ludzkiego ciała te transgeniczne polipy Hydry służą do przebudowy i kontrolowania istot ludzkich. Ta technologia jest skierowana na organelle komórkowe jąder, które przechowują informację genetyczną; mitochondria, które wytwarzają energię chemiczną; i rybosomy, które łączą białka, wykorzystując mRNA do tworzenia sekwencji mitochondrialnych.


Elektrody dołączone do programowalnych nanorobotów transfekują ludzkie komórki, wyciszając wrodzone sekwencje genetyczne i kodując komórki w celu odtworzenia syntetycznej sekwencji genetycznej chimerycznego białka kolczastego (Lentivirus) w nieskończoność. Mówiąc prościej, twoje komórki będą się ciągle replikować z nową sekwencją genetyczną chimerycznego patogenu, który ci wstrzyknięto. Ten sam chimeryczny patogen został sfinansowany przez Anthony’ego Fauci i opracowany w Wuhan w Chinach.


Jedną ze śmiercionośnych bakterii, które zostały chimerycznie wzmocnione do transfekcji Hydry w celu zagnieżdżenia się ludziom, jest E. coli, która powoduje około 36% infekcji u ludzi.


PASOŻYTY

Pasożyty mogą unikać leków, wymykać się systemowi odpornościowemu i regulować geny. Projekt genomu ludzkiej malarii, opracowany na Uniwersytecie Stanforda, wykorzystywał technologię CRISPR i plazmidy bakteryjne, które mogą szybko replikować się wewnątrz pasożytów. W ramach tego badania naukowcy transfekowali pasożyty malarii lucyferazą, aby wykorzystać ją do celowania w geny i ekspresji transgenów u ludzi. W badaniach transfekcji wykorzystano również T. gondii i P. falciparum oraz inne pasożyty.

LUCYFERAZA

Polipy Hydra są również kodowane za pomocą nadekspresjonowanego białka chimerycznego zwanego lucyferazą, które jest zielonym białkiem fluorescencyjnym pochodzącym od świetlika. Transgeniczna Hydra przenosi również wyzwalacz RNA Lucyferazy, który koduje twoje komórki i wycisza geny w ludzkich komórkach. Transgeniczna Hydra i pasożyty replikują się i łączą z ludźmi podczas transfekcji. Są one zintegrowane z transgenami (lucyferazą i lentiwirusem) do jednej z linii komórek nabłonkowych i zasymilowane z ludzkim gospodarzem.


Komórki nabłonkowe to linie komórek macierzystych odpowiedzialne za sygnalizację komórkową. Geny Hydry komunikują się między sobą wewnątrz ludzi, podobnie jak neurony w sieci neuronowej.

Transgeniczna Hydra i pasożyty pobudzają ludzi do generowania nowego sygnału elektrochemicznego poprzez przestrzenne organizowanie enzymów w celu stworzenia programowalnego enzymatycznego szlaku redoks, zmieniając przewidywalne generowanie sygnałów elektrochemicznych u ludzi. Nowo utworzone syntetyczne sekwencje genów są teraz wspólne dla transgenicznej Hydry, pasożytów i nowo zhybrydyzowanych ludzi.


W rzeczywistości chimeryczny system operacyjny firmy Biotech ustanawia nową sieć neuronową u ludzi i sztuczny mózg poprzez przekierowywanie endogennych nerwowych komórek macierzystych. Implanty mózgowe mogą wymazywać wspomnienia i wszczepiać nowe, sztuczne wspomnienia, podczas gdy tlenek grafenu może „słyszeć szept twojego mózgu” .


Zespół naukowców z UC Davis i Uniwersytecie Rice został pochwalony w lipcu za manipulowanie systemem nerwowym Hydra vulgaris i ludzi, aby „budować nowy mózg”, w celu kontrolowania dróg nerwowych i zachowania ludzkiego. Technologia ta została opracowana w ciągu ostatniej dekady w ramach projektu Human Brain Project.


W ramach unijnego projektu Graphene Flagship o wartości 1,5 miliarda euro opracowano implanty na bazie grafenu dla „przyszłych interfejsów mózg-komputer”. Implanty grafenowe mogą rejestrować aktywność elektryczną mózgu przy ekstremalnie niskich częstotliwościach i na dużych obszarach, „odblokowując bogactwo informacji znajdujących się poniżej 0,1 Hz”.


Rosyjska inicjatywa o nazwie 2045 chce wykorzystać interfejsy neuronowe do „ulepszenia samego człowieka”, ponieważ ludzkość „stoi na krawędzi całkowitej utraty koncepcyjnych wytycznych niezbędnych do dalszego rozwoju”. To pokazuje antyludzkie nastawienie eugeników, którzy chcą sklonować całą ludzką rasę.

Fluorescencyjne (Luciferase) Hydry zostały również przetestowane z zewnętrznymi polami elektrycznymi, aby sprawdzić, jakie napięcie mogą wytrzymać, aby „ułatwić przyszłe wykorzystanie pól elektrycznych jako eksperymentalnego środka redystrybucji składników wewnątrzkomórkowych w rozwijających się tkankach”. Przypuszczam, że miało to na celu przetestowanie zdolności Hydry do przetrwania częstotliwości „5G”.


SYSTEM OPERACYJNY

Hydra i pasożyty służą również jako system śledzenia. Lucyferaza wykazuje jasnozieloną fluorescencję po wystawieniu na działanie światła w zakresie od niebieskiego do ultrafioletowego, umożliwiając śledzenie – identyfikacje zaszczepionych. Oznacza to, że nie tylko jesteś monitorowany zewnętrznie przez całą dobę, ale także podlegasz zewnętrznej kontroli. Twoi właściciele patentów będą mogli podwyższać i obniżać poziom twoich kodów genetycznych za pośrednictwem zewnętrznej bazy danych, poprzez linię adnotacji genomu eukariotycznego dla ludzi transgenicznych.

Czy uważasz, że „Precyzyjny system śledzenia przestrzeni kosmicznej” sieci satelitarnej Starlink ma coś wspólnego z obroną (lub szybszym Internetem? - Indi)? To wcale nie są szczepionki ale… SYSTEM BRONI dla SZYBKIEGO KLONOWANIA ludzi, poprzez nokaut genu (wyciszanie), sztuczne sekwencjonowanie genów (kodowanie) i monitorowanie transfektantów wewnątrz ludzi (śledzenie).

Dr Carrie Madej ujawniła również w swoim ostatnim wywiadzie, że system operacyjny „Vaxx” buduje sztuczną sieć neuronową u ludzi.

Zespół genomu Hydry oferuje zestaw Nano DNA o nazwie Illumina. Firma Illumina Inc odkryła, jak obniżyć koszty sekwencjonowania ludzkiego genomu z 1 miliona do 1000 USD w 2007 roku. Po podaniu i zakodowaniu lucyferazy za pomocą komputera dla docelowych genów, jest ona mapowana na człowieka przez publiczny serwer Galaxy w celu przeprowadzenia „analizy różnicowej ekspresji”.


KONTROLA ZACHOWANIA

Vector Biolabs oferuje adenowirusa (AAV) eksprymującego shRNA do nokautu (wyciszania genu) ludzkiego SP5. Podczas opracowywania tej technologii podczas prób na zwierzętach, rozpoznawanie społeczne, uczenie się przestrzenne i pamięć uległy pogorszeniu po 4 tygodniach. Naukowcy byli w stanie wywołać chorobę Huntingtona poprzez celowanie w prążkowie mózgu, co spowodowało 100-krotną neurodegenerację i zaburzenia zachowania motorycznego.


REPRODUKCJA I PŁODNOŚĆ

Transgeniczne Hydry są używane do indukowania wyciszania genów, głównie ukierunkowanych na komórki embrionalne w jądrach mężczyzn i jajnikach kobiet, a także na komórki nerwowe. Dlatego po zaszczepieniu obserwujemy neurologiczną degenerację (PRION). Wyjaśnia to również, dlaczego 82% przyszłych matek, które przyjmują preparat, doznają spontanicznych aborcji.

Chodzi mi o to, że system operacyjny jest odpowiedzialny za wiązanie DNA, regulację za pomocą transgenicznej Hydry, celującej w embriony oraz komórki embrionalne, co prowadzi do zmian rozwojowych.


Czy rozumiesz, co to oznacza? Nie tylko zaszprycowani są genetycznie modyfikowani, klonowani i hybrydyzowani, ale TAKIE JEST ICH Potomstwo! Oczywiście, jeśli nadal jesteś w stanie się rozmnażać po szczepieniu! Większość ludzi zostanie po prostu wysterylizowana, a ich dzieci zostaną usunięte. To eksperyment z klonowaniem ludzi i eksterminacją.

Mikroiniekcja transgenów retrowirusa (Lentivirus & Luciferase) włącza się losowo do genomu, co stwarza ogromne ryzyko dla zaszczepionych, jak również ich hybrydowego potomstwa. Może to spowodować dziwne i nieprzewidywalne mutacje DNA przez dodanie jednej lub więcej par zasad. Właśnie dlatego obserwujemy dziwaczne mutacje i dlatego lekarze usuwają u nastolatków skrzepy krwi za pomocą macek podobnych do Hydry! Dr Peter McCullough wyjaśnia tę biotechnologię i sposób, w jaki chimeryczne białka kolców są kodowane w komórkach ludzkich, na 78 dorocznym spotkaniu Stowarzyszenia Lekarzy i Chirurgów Amerykańskich, 2 października 2021 r. „To śmiertelne białko” – wyjaśnia dr McCullough. „Po raz pierwszy w medycynie wstrzykujemy preparaty i prosimy ludzki organizm o wytworzenie potencjalnie śmiertelnego białka”.


Podczas gdy serum wydaje się na powierzchni jedynie przezroczystym płynem, pod mikroskopem można wyraźnie zobaczyć wszystkie liczne elementy systemu operacyjnego interfejsu komputerowego, który jest wyrafinowanym systemem broni biologicznej do klonowania i eksterminacji ludzi.

Lentiwirus to połączenie SARS, MERS, HIV 1-3 i SRV-1 (AIDS). Lucyferaza to luminescencyjny system reporterowy Green Flourescent Protein, który pozwala na całodobowe śledzenie hybrydowych ludzi (szczepionych) przez zewnętrzny interfejs komputera. Transgeniczne linie Hydra działają jako wektory, przenosząc informacyjny RNA (mRNA) lentiwirusa i lucyferazy. Polipy GMO Hydra i jaja pasożytów są przenoszone na powłokę lipidową programowalnych nanocząstek, które są dostarczane na arkuszach z tlenku grafenu. Cały proces klonowania ostatecznie konstruuje nową sieć neuronową i sztuczny mózg u ludzi, a także trzecią nić DNA.

Technologia BLAST jest wykorzystywana do tworzenia nowych sekwencji DNA dla genomiki międzygatunkowej i tak, jest to klonowanie. Vaxx wstawia system operacyjny umożliwiający interfejs komputerowy, który przechowuje twoje wewnętrzne dane w zewnętrznej bazie danych, w celu totalitarnej kontroli transgenicznych ludzi za pomocą Internetu.

System operacyjny wycisza geny i usuwa sekwencje genetyczne, których właściciele patentu nie chcą, abyś posiadał, jednocześnie kodując komórki nowymi, sztucznymi sekwencjami genetycznymi przez zewnętrzne interfejsy. Zasadniczo bawią się w boga. Twoi właściciele patentów będą mogli regulować w górę i w dół twoje sekwencje genetyczne poprzez kontrole zewnętrzne. Nazywa się to „Hybrid Genome Assembly”. Zamierzonym rezultatem tego eksperymentu genetycznego jest masowe wymieranie i szybkie klonowanie rasy ludzkiej w celu stworzenia sztucznego zhybrydyzowanego gatunku.

Niewielki procent genetycznie sklonowanych ludzi będzie w stanie rozmnażać się… Jeśli chcesz mieć dzieci na litość boską, nie bierz udział w Znaku Bestii. System operacyjny jest skierowany do komórek embrionalnych, które również klonują twoje potomstwo, a tym samym hybrydyzują przyszłe pokolenia. "Oszałamiające nowe badania opublikowane w Viruses, części edycji MDPI (Open Access Journals) SARS-CoV-2 Host Cell Interactions, ujawniają, że białka kolców szczepionkowych wnikają do jąder komórkowych i sieją spustoszenie w mechanizmach naprawy DNA komórek, hamując naprawę DNA w równym stopniu: 90%. Mike Adams

Nie popełnij tego błędu, ludzkość stoi w obliczu totalitarnego ataku biologicznego przy użyciu bardzo zaawansowanego systemu broni, który zawiera programowalne nanoboty i mikroskopijne organizmy GMO." -------------------------------- POLECAM TE MATERIAŁY


Prawda o szczepionce, cz.II - broń masowego rażenia!

https://www.maloka.pl/post/prawda-o-szczepionce-cz-ii-broń-masowego-rażenia "TO DOSŁOWNIE KOŃ TROJAŃSKI ! ostrzeż znajomych i bliskich" rumble.com/vq98e9-to-dosownie-ko-trojaski-ostrze-znajomych-i-bliskich.html "Były szef Vodafone ujawnia plan 5g i niekorzystnych dla Życia częstotliwości" https://www.brighteon.com/ff5d25e2-6cd1-4bd1-825a-4531d2702b59


"Elektromagnetyzm a bioelektryczna natura człowieka - ekstremalnie ważny wykład!" rumble.com/vrs8y9-elektromagnetyzm-a-bioelektryczna-natura-czowieka-ekstremalnie-wany-wykad-.html


Świetny wykład o obecnej sytuacji szczepionkowej i o planach związanych z transhumanizmem: https://m.vk.com/video629242604_456239256


----------------------------------------------------------------

Opracowała: Indi Paletko Terapeutka medycyny naturalnej (oraz nauczycielka), specjalizująca się w holistycznym uzdrawianiu człowieka, w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, ziołolecznictwo i suplementację, terapie manualne, terapię dźwiękiem, psychoterapię, bioenergetykę i wiele innych tradycyjnych metod uzdrawiania. W latach 2009-2011 roku była sekretarzem zarządu Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej PTTMC, a w latach 2009-2013 była członkiem-założycielem PTTMC (www.pttmc.org). Indi posiada również aktywne dary uzdrowicielskie, w tym jasnowidzenie, jasnoczcie, jasnosłyszenia i jasnoWiedzę - dzięki temu dokonuje perfekcyjnej diagnozy (rozpoznania), umożliwiającej skuteczne uzdrawianie. Wiedza, dziesiątki lat praktyki terapeutycznej i nauczycielskiej oraz rozwinięte parazmysły powodują, że każdy przekaz Indi jest weryfikowany na wielu poziomach.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 commentaire


https://rumble.com/v3x232m-tak-wyglada-krew-po-zastrzykach-napisy-pl.html

J'aime
bottom of page